کارگر ساده

کارگر ساده

از 3160 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت کارگر ساده در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت کارگر ساده چهار ساعته

470,000 تومان

قیمت هر ساعت اضافه

70,000 تومان

متوسط قیمت580,000 تومانکمینه قیمت460,000 تومانبیشینه قیمت750,000 تومان

آنچه درباره کارگر ساده خواهید خواند

  • درخواست کارگر ساده برای انجام امور مختلف در منزل و محل کار
  • چه مواقعی به کارگر ساده نیازمندیم
  • درخواست کارگر ساده ساختمانی
  • چگونه به راحتی و در کوتاه ترین زمان کارگر روزمزد مطمئن و با تجربه را خبر کنیم؟
  • کارگرساده خوب را از شرکت هوم سرویز بخواهید
  • دستمزد کارگر ساعتی چگونه محاسبه می شود؟
  • در هر ساعتی از شبانه روز که به کارگر فوری و آماده به کار نیاز داشتید، در هوم سرویز درخواست ثبت کنید:

درخواست کارگر ساده برای انجام امور مختلف در منزل و محل کار

برای امور مختلفی در منزل یا برای اقدامات متعدد در محل کار نیاز به کارگر ساده است. در مواردی مانند خرید کردن و جابجایی وسایل سنگین، امور مربوط به باغبانی و بیل زدن، نظافت حیاط و محل زندگی و برای محل کار مانند کارگر ساده رستوران، انبارداری و کارگر ساده ساختمانی نیز نیاز به درخواست کارگر روزمزد می باشد. خیلی از افراد برای جستجو و درخواست کارگران فصلی یا کارگر روزمزد به آگهی های کارگر ساده در دیوار و کارگر ساده در شیپور و یا حتی در مواردی که به کارگر ساده فوری نیاز است به میادین و چهارراه ها که اغلب کارگران در آنجا جمع می شوند ، مراجعه می کنند. اما خوب آیا این افراد واقعا قابل اطمینان هستند؟

گاهی افراد برای پرداخت حداقل دستمزد کارگران کمتر از افراد بدون صلاحیت درخواست کمک می کنند و متحمل ضررهای بالاتری می شوند. این ضررها ممکن است به علت ناوارد بودن این افراد پیش بیاید. مهمترین مسئله در هنگام انتخاب نیروی کارگر ساعتی، قبل از دستمزد کارگر، امنیت اخلاقی فرد می باشد.

چه مواقعی به کارگر ساده نیازمندیم

به طور کل کمک گیری از کارگر ساعتی یا روزمزد در همه اموری که به دو دست اضافه احتیاج باشد، به کارتان می آید. مواردی مانند جابجایی وسایل سنگین، کارگر ساده بنایی، تمیزکاری ها و در مواردی برای کار در رستوران، انبار، مغازه و غیره افراد به فکر استخدام کارگر ساده تمام وقت یا استخدام کارگر پاره وقت می افتند. شاید الان که در حال خواندن این مطلب هستید به کارگر ساعتی فوری نیاز دارید. شما می توانید به راحتی با کمک از شرکت هوم سرویز کارگر فوری ساعتی مطمئن را در کنار خود داشته باشید بدون اینکه به خودتان کمترین زحمتی بدهید و از خانه یا محل کارتان خارج شوید.

درخواست کارگر ساده ساختمانی

اگر برای انجام امور مربوط به بنایی و کارهای ساختمانی نیاز به فردی دارید که تجربه لازم در این زمینه را داشته باشد باید درخواست کارگر ساده ساختمان بدهید. در صورتی که برای کندن قسمتی از دیوار یا کاشی و جمع آوری نخاله ها نیاز به فردی باشد باید درخواست کارگر روزمزد ساختمان بدهید. کارگران ساختمانی باید نیروی بدنی و تجربه لازم در این زمینه را دارا باشند.

چگونه به راحتی و در کوتاه ترین زمان کارگر روزمزد مطمئن و با تجربه را خبر کنیم؟

با توجه به مشغله های فراوان و نگرانی های بابت امنیت و کیفیت کار ارائه شده نمی توانید به تنهایی از پس پیدا کردن کارگر بربیایید. اگر هم فردی بیایید نمی توانید تضمین کنید که از پس خواسته های شما بر می آیند یا خیر. از این رو با به وجود آمدن شرکتهای خدماتی، یافتن فرد خوب و با تجربه کار آسانی شده است. فقط کافیست که شرکت معتبر را جستجو و انتخاب کنید. به این ترتیب می توانید تمامی موارد از قبیل کارگر بنایی یا کارگر ساده برای جمع آوری نخاله و غیره را در کنار خود داشته باشید. بدون آنکه دل نگرانی ای از بابت سوابق شغلی فرد مورد نظر داشته باشید.

کارگرساده خوب را از شرکت هوم سرویز بخواهید

شرکت هوم سرویز با در نظر گرفتن ویژگی های بارز و مهم اقدام به استخدام افراد کرده است. ویژگی هایی نظیر عدم سو سابقه،عدم اعتیاد، سابقه شغلی مشخص و تعریف شده و البته تابعیت ایرانی داشتن از اصول استخدام کارگران در هوم سرویز است. البته داشتن ظاهر منظم و مرتب نیز از ویژگی هایی می باشد که در استخدام کارگر ساعتی هوم سرویز لحاظ شده است. شرکت هوم سرویز با رویکرد یک شغل کامل و نه صرفا یک شغل پاره وقت و کاذب، افراد متعهد و مطمئن را تحت عنوان کارگر روزمزد را به استخدام خود در آورده است.

دستمزد کارگر ساعتی چگونه محاسبه می شود؟

دستمزد کارگر ساعتی در هوم سرویز در ازای 4 ساعت اول مبلغ ثابتی می باشد. در واقع اگر درخواست نیرو برای کمتر از 4 ساعت هم باشد مبلغ ثابت دستمزد کارگر ساده به طور کامل دریافت می شود. به ازای هر ساعت اضافه نیز اجرت کارگر ساختمانی و دستمزد وی مبلغ ثابتی تعیین شده است که اضافه می شود. دستمزد کارگر ساختمانی در هوم سرویز براساس میزان کار و بر اساس نرخ کارگر روزمزد به ازای یک روز کاری اعلام می شود. در این موارد معمولا کارفرما با تشریح وظایف، نرخ را با قیمت کارگر روزمزد هماهنگ می کند و در صورت رضایت طرفین اقدام به اعزام فرد می شود.

در بعضی از موارد، کارگران به صورت پروژه‌ای و مدت‌دار یا به عبارت دیگر به عنوان استخدام کارگر تمام وقت مشغول به کار می‌شود. در این صورت نرخ به صورت توافقی تعیین می شود. گاهی نیز فرد مورد نظر به صورت ساعتی و روزانه استخدام می‌شود. دستمزد کارگر روزمزد نیز یا به صورت ساعتی یا روزانه به صورت حقوق یکی روز کامل دریافت می شود.

در هر ساعتی از شبانه روز که به کارگر فوری و آماده به کار نیاز داشتید، در هوم سرویز درخواست ثبت کنید:

سامانه هوم سرویز جهت رفاه حال مشتریان خود در تمامی ساعات شبانه روز آماده خدمت رسانی و اعزام کارگر می باشد. لذا در صورت نیاز کافیست، از چند ساعت قبل از نیاز به کارگر ساده درخواست خود را ثبت کنید. تا نزدیکترین فرد آماده به کار در منطقه مکانی مورد نظر به سمت شما اعزام شوند.

با ثبت درخواست در اپلیکیشن هوم سرویز و سایت در کمتر از یک ساعت کارگر ساده آماده به کار به شما معرفی می گردد و در ساعت تعیین شده شما در کنارتان خواهند بود. با ثبت درخواست رایگان شما می توانید تعداد ساعت مورد نیاز و نوع کار خود را تعیین کنید تا کارگر منطبق با خواسته شما درخواستتان را تایید کرده و در محل حضور پیدا کنند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس کارگر ساده و همچنین ارایه خدمات درخواست کارگر ساده ساختمانی و کارگر ساده بنایی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات ساختمانی ارائه می دهد که شامل کانال سازی کولر ، هواساز و چیلر, دریل کاری دیوار , شارژ کپسول پودر و گاز آتش نشانی, آکوستیک کردن اتاق خواب, نصب مه پاش و رطوبت ساز خانگی, برش لیزری پلکسی, اجرای سقف شیروانی ویلا، آلاچیق و پارکینگ, پیچ و رولپلاک سنگ نما با طناب یا راپل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های خانگی و ساختمانی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس کارگر ساده

درخواست کارگر ساده ساختمانی و کارگر ساده بنایی

درخواست کارگر ساده روزمزد برای امور باغبانی منزل

کارگر ساده رستوران و انبارداری

استخدام کارگر ساده تمام وقت و پاره وقت

درخواست کارگر برای جابجایی بار و اثاثیه

کارگر روزمزد جهت انجام تمامی خدمات از قبیل جابجایی، نظافت، ظرفشور و...

نظرات کاربران

profile picture
حسین کیانی

خیلی کاری بودند اصلا نیاز به تذکر نداشت خودش همه کار رو انجام می داد

profile picture
اشکان دهقانی

کارشون عالی بود و خیلی عالی وسایل رو جابجا کردن

profile picture
سینا حسنجانی

فوق العاده بسیار خوش برخورد و کاری

profile picture
نسرین اعتزاد

خیلی راضی بودم با تشکر

شرایط کارگر ساده تمام وقت و پاره وقت

تا یک ساعت پس از شروع سرویس، در صورت نارضایتی از عمکرد همیار امکان جایگزینی با همیار جدید وجود دارد.

فراهم آوردن وسایل مورد نیاز بر عهده مشتری می باشد. نظیر چهارپایه و ...

سرویس های بعد از ساعت 20 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار به میزان 60 هزارتومان خواهد شد. 

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

masonry
بنایی ساختمان
قیمت از 1,200,000 الی 15,000,000 تومان
moving-worker
کارگر جابجایی
قیمت از 400,000 الی 1,400,000 تومان
house-cleaning
نظافت منزل
قیمت از 540,000 الی 820,000 تومان
janitorial-guard-work
سرایداری و نگهبانی
قیمت از 460,000 الی 750,000 تومان