کارگر ساده

کارگر ساده

از 2787 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت کارگر ساده در پاییز 1402 چقدر است؟

قیمت کارگر ساده چهار ساعته

400,000 تومان

قیمت هر ساعت اضافه

60,000 تومان

متوسط قیمت400,000 تومانکمینه قیمت360,000 تومانبیشینه قیمت460,000 تومان

آنچه درباره کارگر ساده خواهید خواند

  • درخواست کارگر ساده برای انجام امور مختلف در منزل و محل کار
  • چه مواقعی به کارگر ساده نیازمندیم
  • درخواست کارگر ساده ساختمانی
  • چگونه به راحتی و در کوتاه ترین زمان کارگر روزمزد مطمئن و با تجربهرا خبر کنیم؟
  • کارگرساده خوب را از شرکت هوم سرویز بخواهید
  • دستمزد کارگر ساعتی چگونه محاسبه می شود؟
  • در هر ساعتی ازشبانه روز که به کارگر فوری و آماده به کار نیاز داشتید، در هوم سرویز درخواست ثبتکنید:

درخواست کارگر ساده برای انجام امور مختلف در منزل و محل کار

برای امور مختلفی درمنزل یا برای اقدامات متعدد در محل کار نیاز به کارگر ساده است. در مواردیمانند خرید کردن و جابجایی وسایل سنگین، امور مربوط به باغبانی و بیل زدن، نظافت حیاطو محل زندگی و برای محل کار مانند کارگر ساده رستوران، انبارداری و کارگرساده ساختمانی نیز نیاز به درخواست کارگر روزمزد می باشد. خیلی ازافراد برای جستجو و درخواست کارگران فصلی یا کارگر روزمزد به آگهی های کارگرساده در دیوار و کارگر ساده در شیپور و یا حتی در مواردی که به کارگرساده فوری نیاز است به میادین وچهارراه ها که اغلب کارگران در آنجا جمع می شوند ، مراجعه می کنند. اما خوب آیا اینافراد واقعا قابل اطمینان هستند؟

گاهی افراد برای پرداخت حداقل دستمزدکارگران کمتر از افراد بدون صلاحیت درخواست کمک می کنند و متحمل ضررهای بالاتری میشوند. این ضررها ممکن است به علت ناوارد بودن این افراد پیش بیاید. مهمترین مسئلهدر هنگام انتخاب نیروی کارگر ساعتی، قبل از دستمزد کارگر، امنیتاخلاقی فرد می باشد.

چه مواقعی به کارگر ساده نیازمندیم

به طور کل کمک گیریاز کارگر ساعتی یا روزمزد در همه اموری که به دو دست اضافه احتیاج باشد،به کارتان می آید. مواردی مانند جابجایی وسایل سنگین، کارگر ساده بنایی، تمیزکاریها و در مواردی برای کار در رستوران، انبار، مغازه و غیره افراد به فکر استخدامکارگر ساده تمام وقت یا استخدام کارگر پاره وقت می افتند. شاید الان کهدر حال خواندن این مطلب هستید به کارگر ساعتی فوری نیاز دارید. شما می توانیدبه راحتی با کمک از شرکت هوم سرویز کارگر فوری ساعتی مطمئن را در کنار خودداشته باشید بدون اینکه به خودتان کمترین زحمتی بدهید و از خانه یا محل کارتانخارج شوید.

درخواست کارگر ساده ساختمانی

اگر برای انجام امورمربوط به بنایی و کارهای ساختمانی نیاز به فردی دارید که تجربه لازم در این زمینهرا داشته باشد باید درخواست کارگر ساده ساختمان بدهید. در صورتی که برایکندن قسمتی از دیوار یا کاشی و جمع آوری نخاله ها نیاز به فردی باشد باید درخواستکارگر روزمزد ساختمان بدهید. کارگران ساختمانی باید نیروی بدنی و تجربه لازمدر این زمینه را دارا باشند.

چگونه به راحتی و در کوتاه ترین زمان کارگر روزمزد مطمئن و با تجربهرا خبر کنیم؟

با توجه به مشغله هایفراوان و نگرانی های بابت امنیت و کیفیت کار ارائه شده نمی توانید به تنهایی از پسپیدا کردن کارگر بربیایید. اگر هم فردی بیایید نمی توانید تضمین کنید که از پسخواسته های شما بر می آیند یا خیر. از این رو با به وجود آمدن شرکتهای خدماتی، یافتنفرد خوب و با تجربه کار آسانی شده است. فقط کافیست که شرکت معتبر را جستجو وانتخاب کنید. به این ترتیب می توانید تمامی موارد از قبیل کارگر بنایی یا کارگرساده برای جمع آوری نخاله و غیره را در کنار خود داشته باشید. بدون آنکه دلنگرانی ای از بابت سوابق شغلی فرد مورد نظر داشته باشید.

کارگرساده خوب را از شرکت هوم سرویز بخواهید

شرکت هوم سرویز با درنظر گرفتن ویژگی های بارز و مهم اقدام به استخدام افراد کرده است. ویژگی هایی نظیرعدم سو سابقه،عدم اعتیاد، سابقه شغلی مشخص و تعریف شده و البته تابعیت ایرانیداشتن از اصول استخدام کارگران در هوم سرویز است. البته داشتن ظاهر منظم و مرتبنیز از ویژگی هایی می باشد که در استخدام کارگر ساعتی هوم سرویز لحاظ شدهاست. شرکت هوم سرویز با رویکرد یک شغل کامل و نه صرفا یک شغل پاره وقت و کاذب،افراد متعهد و مطمئن را تحت عنوان کارگر روزمزد را به استخدام خود در آوردهاست.

دستمزد کارگر ساعتی چگونه محاسبه می شود؟

دستمزد کارگر ساعتی در هوم سرویز در ازای 4 ساعت اول مبلغثابتی می باشد. در واقع اگر درخواست نیرو برای کمتر از 4 ساعت هم باشد مبلغ ثابت دستمزدکارگر ساده به طور کامل دریافت می شود. به ازای هر ساعت اضافه نیز اجرتکارگر ساختمانی و دستمزد وی مبلغ ثابتی تعیین شده است که اضافه می شود. دستمزدکارگر ساختمانی در هوم سرویز براساس میزان کار و بر اساس نرخ کارگر روزمزدبه ازای یک روز کاری اعلام می شود. در این موارد معمولا کارفرما با تشریح وظایف،نرخ را با قیمت کارگر روزمزد هماهنگ می کند و در صورت رضایت طرفین اقدام بهاعزام فرد می شود.

در بعضی از موارد،کارگران به صورت پروژه‌ای و مدت‌دار یا به عبارت دیگر به عنوان استخدام کارگر تماموقت مشغول به کار می‌شود. در این صورت نرخ به صورت توافقی تعیین می شود. گاهینیز فرد مورد نظر به صورت ساعتی و روزانه استخدام می‌شود. دستمزد کارگر روزمزدنیز یا به صورت ساعتی یا روزانه به صورت حقوق یکی روز کامل دریافت می شود.

در هر ساعتی ازشبانه روز که به کارگر فوری و آماده به کار نیاز داشتید، در هوم سرویز درخواست ثبتکنید:

سامانه هوم سرویز جهترفاه حال مشتریان خود در تمامی ساعات شبانه روز آماده خدمت رسانی و اعزام کارگر میباشد. لذا در صورت نیاز کافیست، از چند ساعت قبل از نیاز به کارگر سادهدرخواست خود را ثبت کنید. تا نزدیکترین فرد آماده به کار در منطقه مکانی مورد نظربه سمت شما اعزام شوند.

با ثبت درخواست دراپلیکیشن هوم سرویز و سایت در کمتر از یک ساعت کارگر ساده آماده به کار بهشما معرفی می گردد و در ساعت تعیین شده شما در کنارتان خواهند بود. با ثبت درخواسترایگان شما می توانید تعداد ساعت مورد نیاز و نوع کار خود را تعیین کنید تا کارگرمنطبق با خواسته شما درخواستتان را تایید کرده و در محل حضور پیدا کنند.

همیار شماییم تا پایانسرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس کارگر ساده و همچنین ارایه خدمات درخواست کارگر ساده ساختمانی و کارگر ساده بنایی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات ساختمانی ارائه می دهد که شامل کانال سازی کولر ، هواساز و چیلر, دریل کاری دیوار , شارژ کپسول پودر و گاز آتش نشانی, آکوستیک کردن اتاق خواب, نصب مه پاش و رطوبت ساز خانگی, برش لیزری پلکسی, اجرای سقف شیروانی ویلا، آلاچیق و پارکینگ, پیچ و رولپلاک سنگ نما با طناب یا راپل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های خانگی و ساختمانی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس کارگر ساده

درخواست کارگر ساده ساختمانی و کارگر ساده بنایی

درخواست کارگر ساده روزمزد برای امور باغبانی منزل

کارگر ساده رستوران و انبارداری

استخدام کارگر ساده تمام وقت و پاره وقت

درخواست کارگر برای جابجایی بار و اثاثیه

کارگر روزمزد جهت انجام تمامی خدمات از قبیل جابجایی، نظافت، ظرفشور و...

نظرات کاربران

profile picture
محمود طبرسی

عملکرد بسیار خوبی داشتن.

profile picture
تاده ابنوسی

ممنونم اقای جعفری خیلی عالی بودند

profile picture
خانم احری

در کل خیلی راضی بودم از لحاظ مبلغ هم نسبت به سایر جاها مناسب تر بود ممنونم

profile picture
امیررضا اسماعیلی

ممنونم خوب بودند

شرایط کارگر ساده تمام وقت و پاره وقت

تا یک ساعت پس از شروع سرویس، در صورت نارضایتی از عمکرد همیار امکان جایگزینی با همیار جدید وجود دارد.

فراهم آوردن وسایل مورد نیاز بر عهده مشتری می باشد. نظیر چهارپایه و ...

سرویس های بعد از ساعت 20 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار به میزان 50 هزارتومان خواهد شد. 

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

masonry
بنایی ساختمان
قیمت از 1,200,000 الی 3,700,000 تومان
moving-worker
کارگر جابجایی
قیمت از 580,000 الی 900,000 تومان
house-cleaning
نظافت منزل
قیمت از 450,000 الی 620,000 تومان
janitorial-guard-work
سرایداری و نگهبانی
قیمت از 360,000 الی 460,000 تومان