تعمیرات و خدمات فنی

سرویس آبگرمکن دیواری

سرویس آبگرمکن دیواری روی کارکرد بهینه و طول عمر قطعات دستگاه، تاثیر دارد. برای اینکه آبگرم حمام و آشپزخانه همیشه جریان داشته باشد، نگهداری از آبگرمکن الزامی است. خراب شدن آبگرمکن منازل یک مشکل جدی است که آسایش خانوار را سلب می کند. به محض اینکه با دمای آب مشکل پیدا کردید باید نسبت به عیب یابی و تعمیر آبگرمکن اقدام کنید. سرویس دوره ای از آسیب بیشتر به قطعات اصلی آبگرمکن جلوگیری کرده و با هزینه کمتری مشکل برطرف می شود. یک آبگرمکن دیواری از قطعات مختلفی تشکیل شده که البته اغلب این قطعات قابل تعمیر هستند. در صورت لزوم می توان قطعه معیوب را کاملا جایگزین کرد. اگر در زمینه تعمیرات لوازم خانگی تجربه ای ندارید با سرویس نصب و تعمیر آبگرمکن هوم سرویز تماس بگیرید.

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

سرویس آبگرمکن دیواری شامل چه مواردی است؟

خیلی ها تصور می کنند سرویس و تعمیرات آبگرمکن کار ساده ای است. البته از جنبه ای این فکر کاملا درست است. نصب و تعمیر آبگرمکن برای همیاران متخصص کار دشواری نیست اما اینطور هم نیست که هر کسی بتواند سر خود دستگاه را باز کرده و آبگرمکن را سرویس کند. سرویس دوره ای شامل کنترل و بررسی مشعل و وضعیت شعله است. معمولا در هر دوره، رسوب گیرها هم تعویض می شوند و در صورت نیاز، آبگرمکن به طور کامل با مواد مخصوص، رسوب زدایی می شود. کنترل قطعات داخلی دستگاه از جمله پمپ در سرویس های دوره ای حتما انجام می شود. همیار سرویسکار با تنظیم فشار آب و کنترل حرارت و گاز کار را تمام می کند. در انتها لازم است تا سیستم دودکش نیز به طور کامل بازبینی شود.

راهنمای عیب یابی و تعمیر آبگرمکن در منزل

نصب و سرویس آبگرمکنعیب یابی و تعمیرات آبگرمکن دیواری بوتان

مشکلات رایج در سرویس آبگرمکن دیواری چیست؟

به طور معمول تا زمانی که آبگرمکن به خوبی کار می کند، کسی به فکر سرویس دوره ای نیست. اما وقتی دمای آب کم و زیاد شود و یا آبگرمکن دچار ایراد باشد آنوقت به فکر سرویس دوره یا می افتیم. طبق تجارب قبلی برخی از اشکالات در اکثر آبگرمکن ها دیده می شود که تنها با یک سرویس دوره ای ساده قابل برطرف شدن است. در سفارش های ثبت شده برای تعمیر یا سرویس آبگرمکن دیواری همیشه این موارد مشکل ایجاد کرده است:

  • آب اصلا گرم نمی شود 
  • آب به اندازه کافی گرم نمی شود
  • حرارت آب گرم نوسان دارد
  • آبگرم بد بو و زنگ زده از لوله ها خارج می شود
  • آبگرمکن با سر و صدای زیاد کار می کند
  • آبگرمکن اصلا روشن نمی شود
  • الکترود جرفه تمی زند ( سرویس آبگرمکن دیواری)
  • شمک روشن نمی شود با خود به خود خاموش می شود
  • موقع باز کردن شیر آبگرم، مشعل روشن نمی شود.

نصب و تعمیر آبگرمکن دیواری با تخفیف استثنایی!

سرویس دوره ای آبگرمکنبهترین سرویسکار آبگرمکن دیواری در تهران

آیا برندهای معتبر نیز نیاز به سرویس دارند؟

سرویس دوره ای آبگرمکن یک اقدام پیشگیرانه است. اصول کار بدین صورت است که در بازه های زمانی ۶ ماه یکبار باید قطعات داخلی دستگاه بررسی شوند. سرویسکار با بررسی قسمت های مختلف، قطعات فرسوده را شناسایی می  کند. حتی شاید هنوز مشکلی با آب گرم و کارکرد آبگرمکن نداشته باشید ولی دیر یا زود یک مشکل جدی به وجود می آید. در سرویس دوره ای با کمترین هزینه می توان سلامت دستگاه را تامین کرد. موقع ثبت سفارش عیب یابی و تعمیر آبگرمکن حتما مدل دستگاه را نیز مشخص کنید. انواع آبگرمکن دیواری برقی و گازی تولید شده که هر کدام نیاز به بررسی تخصصی دارد. برای اینکه از کیفیت کار رضایت کامل داشته باشید و هزینه خدمات منصفانه پرداخت کنید حتما مدل دستگاه را به سرویسکار اطلاع دهید. هزینه سرویس و تعمیرات بر اساس مدل آبگرمکن متفاوت است.

هزینه تعمیر و سرویس آبگرمکن دیواری چقدر است؟

هزینه سرویس دوره ای بدون تعمیرات مبلغ ثابتی است. اما اگر بعد از باز کردن دستگاه، سرویسکار متوجه عیب و ایراد در آبگرمکن بشود چه؟ در این صورت هزینه تعمیرات نیز جداگانه محاسبه می شود. مبلغی که برای عیب یابی و تعمیر پرداخته می شود همیشه متفاوت است. با توجه به نوع آسیب و قطعه ای که آسیب دیده می توان قیمت را مشخص کرد. برای مثال علت روشن نماندن شمعک آبگرمکن می تواند مربوط به ایراد در ترموکوبل، بوبین، پیلوت، سنسور و … باشد. قیمت خرید و دستمزد تعویض این قطعات روی هزینه نهایی تاثیر می گذارد. در ادامه نرخ خدمات نصب و سرویس آبگرمکن هوم سرویز به صورت شفاف اطلاع رسانی شده است. قیمت خرید قطعات تابع نرخ بازار است.

مدت زمان سرویس آبگرمکن دیواری چقدر است؟

اگر سرویس دوره ای منظم انجام شود معمولا در زمان کمتری می توان بررسی قطعات را انجام داد. اگر ایراد و اشکال در قطعات داخلی دستگاه دیده شود زمان تعویض قطعات بیشتر می شود. به طور معمول تنها در سرویس ساده بدون نیاز به تعمیرات، نیم ساعت زمان کافی است. اما اگر نیاز به رسوب زدایی کامل باشد، زمان کار بیشتر می شود. با توجه به جرم آب در اکثر نواحی، معمولا جرمگیری آبگرمکن دیواری توصیه می شود. به خصوص وقتی فشار آب کم شده یا حرارت کافی نیست با جرمگیری مشکل برطرف می شود.

علت گرم نشدن آب آبگرمکن دیواری چیست؟

هزینه سرویس آبگرمکن دیواریسرویس آبگرمکن دیواری در تهران

چرا شمعک آبگرمکن خاموش می شود؟ روشن نماندن شمعک آبگرمکن

تعرفه خدمات آبگرمکن دیواری و ایستاده در هوم سرویز

عنوان( به روز رسانی سال 1400 )از قیمت(تومان)تا قیمت(تومان)
نصب آبگرمکن دیواری80000120000
نصب آبگرمکن ایستاده80000140000
نصب شیرآلات(هر عدد)3000035000
رسوب زدایی کامل80000120000
سرویس کامل100000140000
تعویض مبدل5000060000

خدمات نصب، تعمیر و سرویس آبگرمکن دیواری و ایستاده در تهران

نصب آبگرمکن دیواری و ایستاده در تخصص ماست. این سرویس توسط متخصص فنی ارائه می شود. خدمات نصب و تعمیر آبگرمکن در همه مناطق تهران سفارش می پذیرد. سرویس دوره ای آبگرمکن شامل رسوب زدایی، کنترل و بازدید مشعل، سرویس پمپ، تنظیمات فشار آب، گاز و حرارت، کنترل قطعات داخلی و بازدید از سیستم دودکش می باشد. در صورت نیاز به تعوض قطعات، امکان خرید قطعه از سوی همیار متخصص وجود دارد. فاکتور خرید به هزینه نهایی افزوده خواهد شد. برای ثبت سفارش نصب، تعمیر و سرویس آبگرمکن از اپ هوم سرویز استفاده کنید. این سرویس شامل تضمین کیفی خدمات می باشد.

برای ثبت سفارش رایگان سرویس نصب و تعمیر آبگرمکن از اپلیکیشن هوم سرویز استفاده کنید

میدونستی که هوم سرویز، خدمات نصب و تعمیر آبگرمکن هم ارائه میده؟
همیار ما شوید
اگر شما هم توی نصب و تعمیر آبگرمکن تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا