تعمیرات و خدمات فنی

راه حل مشکل باز نشدن درب با آیفون ✔️ تعمیر آیفون صوتی و تصویری

یکی از مشکلاتی که در اغلب ساختمان های قدیمی و حتی نوساز دیده می شود، مشکل باز نشدن درب با آیفون است. در آیفون های قدیمی و کارکرده احتمالا ایراداتی در درب بازکن وجود داشته باشد ولی سوال اینجاست که چرا آیفون صوتی یا تصویری در ساختمان های جدید، دچار مشکل می شوند. گاهی یک یا چند واحد با درب بازکن مشکل دارند ولی بقیه واحدها می توانند از آیفون استفاده کنند. بدون تردید آیفون و درب بازکن ساختمان از وسایل ضروری به جساب می آید و خرابی آن دشواری هایی را به وجود می آورد. انواع ایرادات در آیفون صوتی -تصویری پیش می آید که برای رفع آن باید آیفون همه واحدها چک شود. تعمیرات آیفون صوتی و تصویری یک حرفه تخصصی است. این آیفون های جدید دارای پیچیدگی های بیشتری از درب بازکن های قدیمی هستند. 

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

دلایل باز نشدن درب توسط آیفون صوتی و تصویری

مشکل باز نشدن درب با آیفون در بسیاری از ساختمان ها دیده می شود. در این مورد تفاوتی بین برند آیفون صوتی یا تصویری هم وجود ندارد. البته برندهای معتبر و با کیفیت تر، کمتر دچار خرابی و مشکل می شوند. برای رفع اشکال آیفون صوتی و تصویری باید باید از اهلش کمک بگیرید. این درب بازکن های جدید قلق دارند. افرادی که در این زمینه آموزش ندیده اند قادر به تعمیر آیفون و درب بازکن های مدل جدید نیستند. برای کاهش هزینه ها هرگز خودتان اقدام به بازکردن دستگاه نکنید که عواقب بدتری دارد و کلی هم خرج روی دست تان می گذارد.

گاهی حتی با نصب آیفون جدید هم این مشکل برطرف نمی شود. احتمال ایراد در خود دستگاه و یا سیم پیچی ساختمان وجود دارد. قبل از خرید یک دستگاه جدید حتما از یک تعمیرکار متخصص مشورت بگیرید. هزینه تعمیر آیفون تصویری خیلی کمتر از خرید یک دستگاه جدید است.

چرا مشکل باز نشدن درب با آیفون داریم؟

آیا به تازگی این مشکل ایجاد شده یا مدت هاست که به جای آیفون، خودتان درب را باز می کنید؟ به نظر می رسد این سناریو هم اکنون در خیلی از ساختمان های شهر اجرا می شود. به خصوص در آپارتمان ها گاهی توافق برای تعمیرات و پرداخت ها انجام نمی شود و ساکنین ترجیح می دهند از روش های قدیمی تر اقدام به باز کردن درب ساختمان کنند. واقعیت اینجاست که هزینه تعمیرات آیفون صوتی و تصویری چندان زیاد نیست پس به جای برگشت به عصر حجر با تعمیرکار آیفون تصویری تماس بگیرید و در اولین فرصت ایراد را برطرف کنید. به طور معمول همه آیفون ها از هر برندی که باشند به دلایل یکسانی قادر به باز کردن درب نیستند. آیا این مشکل برای واحد خاصی اتفاق افتاده یا همه واحدها با درب بازکن مشکل دارند؟

قیمت گذاری خدمات خانگی تعرفه قیمت نصب و تعمیر آیفون

رفع مشکل باز نشدن درب با آیفون

الف. مشکل باز نشدن درب با آیفون الکترونیک برای یک واحد

آیا تنها یکی از واحدها با درب بازکن مشکل پیدا کرده است یا این مشکل همگانی است؟ موارد زیادی دیده شده که ساکنین ساختمان با آیفون تصویری مشکلی ندارند ولی یکی از واحدها نمی تواند از سیستم درب بازکن به درستی استفاده کند. علت های مختلفی برای این موضوع وجود دارد که یکی به یک به بررسی می پردازیم:

  • شاسی درب بازکن آیفون خراب است

این وظیفه از مهم ترین قطعات آیفون صوتی و تصویری است که در همه برندها مشترک است.  کار شاسی ارسال فرمان ولتاژ به رله درب بازکن است. در صورتی که درب بازکن قادر به بازکردن درب ساختمان نیست ابتدا شاسی باید بررسی شود. با یک تست ساده می توان سلامت شاسی را چک کرد. اهم متر بهترین وسیله برای تشخیص ولتاژ است. اگر شاسی معیوب باشد باز زدن کلید، درب ساختمان باز نمی شود. در این صورت فقط آیفون واحد مورد نظر درب را باز نمی کند و بقیه واحدها با این موضوع مشکلی ندارند. 

  • ضعیف شدن مانیتور آیفون تصویری

اگر صفحه آیفون تصویری آبی شده یا با سیستم بازشوی آیفون مشکل دارید باید از یک تعمیرکار متخصص کمک بگیرید. ضعیف شدن مانیتور آیفون تصویری یکی از عمده ترین دلایل خراب شدن درب بازکن است که در این صورت همه واحدها با هم دچار این مشکل نمی شوند. اگر زیاد از آیفون استفاده می کنید یا زمان زیادی از نصب آن گذشته است احتمال اشکال در ماینتور قوی تر است. راه حل این مشکل، تعویض مانیتور است که توسط تعمیرکار انجام می شود. تعمیرات آیفون تصویری نیاز به تخصص دارد. این کاری نیست که بدون آموزش بتوانید از عهده اش بر بیایید. باز کردن دستگاه توسط افراد بی تجربه می تواند موجب بروز اشکال بیشتری در قطعات حساس آیفون بشود. در این صورت ناچارید هزینه تعمیرات بیشتری بپردازید.

هرگونه آسیب به سیم کشی ساختمان می تواند موجب بروز اشکال در آیفون شود. در این مورد فرقی بین آیفون صوتی یا تصویری وجود ندارد. برای مثال قطع شدن سیم قطع شدن کامل ارتباط آیفون می شود اما گاهی فرسودگی سیم کشی مربوط به یک واحد است که در این صورت سیستم با افت ولتاژ همراه است و آیفون عملکرد مناسبی نخواهد داشت. به طور معمول مشکل سیم کشی در ساختمان های قدیمی بیشتر دیده می شود. فرسودگی سیم ها در این ساختمان ها رایج تر است. البته در برخی ساختمان های جدید نیز به دلیل ناشی بودن برقکار، ساکنین با مشکلات عدیده در سیستم سیم کشی ساختمان روبرو می شوند.

چرا صفحه آیفون تصویری آبی شده است؟ تعمیر آیفون تصویری

تعمیرات درب بازکن خانگی

ب. مشکل باز نشدن درب با آیفون در همه واحد ها مشترک

گاهی همه واحدها با سیستم بازشوی درب بازکن مشکل دارند. در این صورت تعمیرات آیفون برای یک واحد اصلا توصیه نیم شود. تا زمانی که همه واحدها بررسی نشود نمی توان درب بازکن را تعمیر کرد. هزینه تعمیرات آیفون بین واحدها تقسیم می شود بنابراین در نهایت مبلغ ناچیزی خواهد شد. علت اصلی ایراد آیفون صوتی و تصویری، مشترک بین همه واحدها یکی از این موارد است:

  • اشکال در  رله درب
  • قطعی در سیم درب باز کن
  • مشکل خود درب باز کن مرکزی
  • خرابی ترانس درب باز کن

هزینه تعمیرات برای مشکل باز نشدن درب با آیفون چقدر است؟

با توجه به این مطلب مشخص است که نمی توان یک قیمت ثابت برای همه آیفون ها در نظر گرفت. تعمیرکار پس از باز کردن دستگاه بهتر می تواند در مورد هزینه، نظر دهد. برای مثال قیمت تعمیر یک آیفون خیلی کمتر از اینست که همه آیفون های یک مجتمع مسکونی تویط تعمیرکار باز شوند. برای اینکه ذهنیتی در این مورد داشته باشید نرخ هزینه های نصب و تعمیرات آیفون صوتی و تصویری هوم سرویز را در همین مطلب منتشر کرده ایم. این روز به طور مرتب بروزرسانی می شود و نرخ های اعلامی شامل خرید قطعات نمی شوند. در صورتی که نیاز به خرید لوازم اضافی باشد این مبلغ به هزینه ها افزوده می شود.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات نصب و تعمیر آیفون هم ارائه میده؟

نکاتی طلایی در مورد انتخاب و تعمیر آیفون

مشکل باز نشدن درب با آیفون فوری

مشکل باز نشدن درب با آیفون

قیمت تعمیرات آیفون در هوم سرویز

عنوان(به روز رسانی سال 1400)قیمت از
قیمت تا
نصب پنل آیفون معمولی
75000120000
نصب پنل آیفون تصویری
95000180000
نصب آیفون صوتی
120000
نصب آیفون تصویری
180000
نصب آیفون صوتی به ازای هر واحد
60000
نصب آیفون تصویری به ازای هر واحد
80000
کابل کشی آیفون به همراه سربندی(متری)
45005500
کابل کشی آیفون به همراه داکت کشی(متری)
7000
9000
تعویض قطعات داخل آیفون
5000075000
عیب یابی و راه اندازی آیفون
تعویض برد
65000
100000

خدمات نصب و تعمیرات آیفون صوتی و تصویری در تهران

عیب یابی و تعمیر سیستم های درب بازکن الکتریکی و الکترونیکی از مشاغل تخصصی است. اگر دربازکن منزل ایراد پیدا کرده از تکنیسین های حرفه ای برای تعمیر آیفون کمک بگیرید. سرویس نصب و تعمیر آیفون صوتی و تصویری از خدمات پر تقاضا در هوم سرویز است. این سرویس به صورت منطقه ای و در همه محلات ارائه می شود. همیاران با تجربه و حرفه ای با مراجعه به درب منزل، صفر تا صد تعمیرات آیفون را انجام می دهند. برای سفارش می توانید از طریق اپ این سامانه اقدام کنید. هنگام ثبت سفارش هیچ هزینه ای دریافت نمی شود. هزینه نهایی پس از بررسی و پیدا کردن مشکل تعیین می شود. همه هزینه های اعلام شده طبق نرخ مصوب هستند و به صورت عادلانه قیمت گذاری شده اند. سرویس های فنی و تعمیراتی هوم سرویز شامل گارانتی است 

جهت ثبت سفارش سرویس نصب و تعمیر آیفون از اپلیکیشن هوم سرویز استفاده کنید

همیار ما شوید
اگر شما هم توی نصب و تعمیر آیفون تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا