تعمیرات و خدمات فنی

خدمات کلید سازی در محل شبانه روزی

به "هوم سرویز"

خدمات فنی، نظافتی و تعمیراتی

منازل و شرکت ها

خوش آمدید!

021-91001332

همه ما حداقل یکبار طعم پشت در ماندن را چشیده ایم. جا گذاشتن یا گم کردن کلید یک اتفاق کاملا عادی است که راه حل ساده ای هم دارد. خیلی راحت با همین گوشی موبایل می توانید از خدمات کلید سازی در محل استفاده کنید. با نصب اپلیکیشن هوم سرویز به صدها سرویس فنی- خدماتی دست پیدا می کنید. قفل و کلید  یکی از همین سرویس های کاربردی است که درخواست کننده زیادی دارد. دیگر نگران جا ماندن سوئیچ، بسته شدن درب گاو صندوق و گم کردن کلید در خانه نباشید. در هر کجای تهران که هستید ما در یک قدمی شما هستیم. 

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

کلید ساز کیست؟

با وجود تولید انواع قفل های دیجیتالی و هوشمند هنوز هم هر محله ای به یک کلید ساز وارد نیاز دارد. کلید ساز کسی است که در زمینه ساخت و کپی کلیدها تخصص دارد و می تواند هر نوع قفلی را باز و بسته کند. این روزها کلیدسازها هم با پیشرفت تکنولوژی همگام شده اند و خدمات متنوع تری را ارائه می دهند. باز کردن قفل های هوشمند درب ساختمان، باز کردن درب گاو صندوق و همچنین خدمات ویژه گشودن درب اتومبیل از کاربردی ترین خدمات کلید سازی در محل است. با توجه به حساس بودن حرفه کلید سازی لازم است تا افراد شاغل در این حرفه مجوزهای لازم و پروانه کسب را دریافت کنند. 

خدمات کلید سازی شبانه روزی تهران

خدمات کلید سازی در تهران

خدمات کلید سازی در محل

کلیدسازها در دو حیطه کپی کردن کلید و باز کردن قفل درب فعالیت دارند. داشتن یک کلید یدکی همه لازم است برخی افراد برای همه اعضای خانواده یک کلید یدک تهیه می کنند. در گذشته کار کلید سازها به همین حد محدود می شد اما این روها سرویس های خدماتی کلید سازی سیار بخش بزرگی از مشکلات را برطرف می کنند. کلید ساز حرفه ای در تمام زمینه های ساخت و تعمیر قفل و کلید مهارت دارد. شاغلین در این حرفه علاوه بر توانایی کار با دستگاه ها و ابزار ماشین کلید زن می توانند هر نوع قفلی را باز کنند. با توجه به این موضوع همیشه از کلید سازهای شرکتی کمک بگیرید زیرا استاد هویتی این افراد توسط شرکت خدماتی بررسی می شود. کلیدسازهای دوره گرد قابل پیگیری و شناسایی نیستند. این نکته را هم در نظر بگیرید که قفل سازهای خوب همگی جذب شرکت های معتبر می شوند.

برخی از خدمات کلید سازی  اینها هستند :

 • حضور به موقع در محل و توانایی انجام کارهای اولیه
 • توانایی تشخیص مشکل و ارائه راه حل های مقرون به صرفه تر
 • خدمات کلید سازی در محل برای هر نوع کلید برای هر نوع قفل
 • ساخت کلید یدک از روی کلید اصلی
 • توانایی گرفتن پلیسه کلید های ساخته شده
 • تعمیر انواع قفل های ساده و پیچیده
 • توانایی کار با ابزار های کلید سازی (ماشین کلیدزن، کولیس و…)
 • مهارت کار با اره کمان و برش کاری با اره

کلید ساز موظف است همه ابزارهای مورد نیاز را با خود به محل بیاورد این ابزار تخصصی هستند و چیزی نیست که در هر خانه ای پیدا شود.

تعمیر و تعویض قفل درب upvc

خدمات کلید سازی سیار در محل خدمات کلید سازی در محل

نکات ضروری در کلید سازی و باز کردن قفل ها

کلید سازی و قفل سازی یک حرفه تخصصی است که نیاز به مهارت و گذراندن دوره آموزشی دارد. کسانی که در این زمینه تجربه ای ندارند نباید در موقع اضطراری اقدام به باز کردن قفل کنند. برای مثال دیده می شود که خیلی از افراد سعی دارند با وسایل نوک تیز، قفل درب  را باز کنند این در حالی است که ناخواسته موجب آسیب بیشتر به قفل می شوند . در این صورت دیگر قفل قابل تعمیر نیست و حتما می بایست قفل را تعویض کرد. استفاده از دیگر کلیدها هم برای باز کردن درب، امکان پذیر نیست به ندرت بتوانید یک کلید را برای درب دیگری استفاده کنید. هر گونه سماجت برای باز کردن درب با یک کلید دیگر می تواند مشکل دیگری به همراه داشته باشد و آن شکستن کلید در قفل باشد. هزینه خدمات کلیدسازی در مقابل آسیب هایی که به قفل وارد می کنید بسیار کمتر است.

هزینه خدمات کلید سازی در محل

هزینه این خدمات در مقایسه با کلیدسازهای سنتی کمی بیشتر است زیرا کلید ساز در هر ساعت از شبانه روز به محل مراجعه می کند. قیمتی که کلید ساز در قبال باز کردن و یا تعمیر قفل دریافت می کند به خیلی موارد متعددی ارتباط دارد از جمله اینها:

 • قیمت خدمات کلید سازی در محل برای قفل های پیچیده

قفل های دیجیتال در مقایسه با قفل های ساده و مکانیکی پیچیدگی بیشتری دارند و برای باز کردن یا تعمیر این قفل ها نیاز به مهارت بیشتری است. اصلی ترین مولفه در تعیین قیمت از نظر کلید سازها، پیچیدگی قفل و دشواری باز کردن یا تعمیر آن است.

 • جنس آلیاژ به کار رفته در ساخت کلید

نوع آلیاژ کلیدها متفاوت است کار کردن روی برخی از انواع آلیاژهای سخت تر می تواند هزینه های پرداختی به کلید ساز را افزایش دهد. از قبل با کلید ساز در مورد قیمت قفل و کلید توافق کنید.

هر چه قدر برای تعمیر قفل و کلید زمان بیشتری صرف شود، دستمزد کلید ساز هم بیشتر خواهد شد. معمولا در قفل های پیچیده، با توجه به سطح دشواری کار، هزینه ها هم متفاوت است.

 • تعداد کلیدها

برای ساخت یا تعمیر کلید، هزینه ها به صورت تعدادی سنجیده می شود. بنابراین اگر تعداد کلیدها بیشتر باشد بدون تردید مبلغ بیشتری باید بپردازید.

کلیدسازی سیار در تهران

خدمات کلید سازی در غرب تهرانخدمات کلید سازی در محل

تعرفه های قفل و کلید هوم سرویز

عنوانقیمت از(تومان)
قیمت تا(تومان)
باز کردن قفل مکانیکی درب
5000060000
باز کردن قفل برقی درب
90000100000
باز کردن قفل ضد سرقت
80000100000
باز کردن درب ضد سرقت
80000
باز کردن قفل سیمکارتی درب
توافقی
باز کردن قفل گاو صندوق(مکانیکی)
150000
170000
باز کردن قفل گاو صندوق(رمزی)
250000
300000
نصب و تعویض قفل مکانیکی
60000
80000
نصب و تعویض قفل سیم کارتی
توافقی
نصب و تعویض قفل برقی
90000
135000
نصب و تعویض ساچمه حیاطی، آویزی، سیلندری
توافقی
نصب و تعویض ساچمه قفل کامپیوتری
80000100000
نصب و تعویض ساچمه قفل برقی
6000075000
نصب و تعویض ساچمه قفل مکانیکی
50000
ساخت ریموت
5000080000
ساخت کلید ماشین کد دار(سوئیچ کد دار)
80000200000
ساخت کلید ماشین بدون کد دار
2000080000
ساخت قفل مقابل برقی
100000150000
باز کردن درب پراید
50000
باز کردن درب پژو
80000
باز کردن درب ماشین های چینی
100000200000
تعمیرات
توافقی
بیشتر بخوانید  چگونه نشتی لوله آب را بگیریم؟ رفع نشتی لوله آب در منزل

خدمات کلیدسازی شبانه روزی در تهران

تیم کلید سازی هوم سرویز همگی دارای پروانه کسب و مجوزهای لازم هستند. کلید سازی سیار هوم سرویز یک سرویس تخصصی است و خدمات خود را در همه محله های تهران ارائه می دهد. به محض ثبت سفارش رایگان در اپ این سامانه نزدیکترین کلیدساز  در محل حاضر می شود. برای حفظ امنیت همراه داشتن کارت شناسایی و یا شناسایی توسط همسایه ها برای باز کردن قفل درب ورودی آپارتمان الزامی است. به همین منظور برای باز کردن درب خودرو نیاز به ارائه کارت شناسایی معتبر و کارت ماشین می باشد. در مورد سفارش های باز کردن درب گاو صندوق در صورت نداشتن اسناد تاییدیه می بایست با نیروی انتظامی هماهنگ شود. 

برای ثبت سفارش قفل و کلید سازی از اپلیکیشن هوم سرویز استفاده کنید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا