تعمیرات و خدمات فنی

آموزش باز کردن قفل گاو صندوق

باز کردن قفل گاو صندوق از آن کارهایی است که نمی توانید آن را به هر کسی بسپارید. در این مورد علاوه به مهارت بالا، بحث امنیت نیز پیش می آید. به سادگی نمی توان به کلید ساز سیار و افراد ناشناس، اعتماد کرد. اسناد مهم یا جواهرات و یا هر شی ارزشمندی که در گاو صندوق نگه داشته می شود باید از دسترس افراد غریبه دور باشد. قفل گاو صندوق ها نسبت به قفل های کتابی و درب های معمولی، پیچیدگی بیشتری دارند پس شاید کلیدساز قدیمی محل هم نتواند کار را انجام دهد.

اگر با قفل و رمز گاو‎صندوق مشکل پیدا کردید با ما تماس بگیرید. قفل ساز حرفه ای هوم سرویز در تعمیرات هر نوع قفل و کلیدی مهارت دارد. در ضمن خیال تان بابت همیاران هوم سرویز راحت باشد. همه اسناد هویتی و سلامت اخلاقی این افراد از قبل بررسی شده و نگرانی از این بابت وجود ندارد.

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

باز کردن قفل گاو صندوق

انواع گاوصندوق با سیستم بازشوی متفاوتی در اندازه های کوچک و بزرگ وجود دارد. بعضی از این گاو صندوق ها با قفل و کلید باز و بسته می شوند ولی قفل های دیجیتال و سیستم های پیشرفته تری نیز روی برخی از برندهای گاو صندوق نصب شده است. البته اغلب گاوصندوق های رمز دیجیتال هم برای بالا بردن ایمنی، مجهز به قفل و کلید هستند و در واقع با هر دو سیستم کار می کنند. هر نوع قفلی هم پیچیدگی های خاص خودش را دارد. به طور کلی برای بالا بردن امنیت در همه گاو صندوق ها از قفل های پیچیده تری استفاده می شود.

به این ترتیب هر کسی نمی تواند قفل یک گاو صندوق را باز کند. حالا وقتی کلید را گم کرده باشید یا رمز را فراموش کنید دچار یک دردسر بزرگ شده اید. البته همیشه می توانید از خدمات کلیدسازی استفاده کنید و با یک متخصص تماس بگیرید. در ادامه شیوه های مختلف باز کردن قفل های گاو صندوقی بررسی می شود.

خدمات کلید سازی در محل شبانه روزی

نحوه باز کردن قفل گاو صندوق

نحوه باز کردن قفل گاو صندوق کلیدی

در فیلم های هالیوودی برای باز کردن گاو صندوق ها از دینامیت استفاده می شود. در این روش خود گاو صندوق هم تخریب می شد. این روزها مواد منفجره استفاده نمی شود ولی روش های تخریبی برای باز کردن درب گاو صندوق توسط برخی افراد انجام می شود. به طور کلی در همه این روش ها، محل اتصال درب با بدنه تخریب می شود.

البته ما نمی خواهیم گاو صندوق را منفجر کنیم یا آن را به کلی تخریب کنیم. این روزها قیمت گاو صندوق هم خودش جای بحث دارد. حتی نمونه های کوچکتر نیز با قیمت بالایی به فروش می رسند. گاو صندوق ها چه رمزدار باشند چه کلیدی در هر صورت برای باز کردن آن باید از یک متخصص کمک بگیرید. کلیدسازهای معمولی نمی توانند قفل های پیچیده را باز کنند. 

باز کردن قفل گاو صندوق های قدیمی

در روش های تخریبی با پتک به لولا و محل اتصال درب، ضربه زده می شود. جدا کردن درب نیز با دیلم و خم کردن آن انجام می شود. این کار از لحاظ حرفه ای اصلا توصیه نمی شود زیرا به کلی باید قید گاو صندوق را بزنید. کلیدسازهای حرفه ای ساز و کار دیگری را انتخاب می کنند که در آن به حاشیه و بدنه گاو صندوق هیچ صدمه ای وارد نمی شود. به طور کلی گاو صندوق های قدیمی قفل های ساده تری داشتند ولی مدل های جدیدتر از قفل های پیشرفته تری استفاده می کنند. باز کردن این قفل های قدیمی به نسبت ساده تر است و در زمان کوتاه تری نیز انجام می شود. 

کلیدسازی سیار در تهران

قفل و کلید سازی سیار

باز کردن قفل گاو صندوق با دریل

این وسیله با دریل هایی که برای پیچ و رولپلاک کردن استفاده می شود، تفاوت دارد. در واقع این نوع درل در اختیار افراد عادی قرار ندارند و مخصوص همینکار است. قیمت این دستگاه نیز بسیار بالاست و جز ابزار بسیار تخصصی به حساب می آید. این دستگاه به درل دو وضعیته معروف است و طراحی خاصی دارد. متخصص قفل بازکن با وارد کردن مته درل در قفل و روشن کردن دستگاه می تواند قفل را تخریب کند. به این ترتیب بدون اینکه آسیبی به بدنه و یا محل اتصال درب و … وارد شود. با پیچاندن دسته گاو صندوق، درب دستگاه باز می شود. 

باز کردن قفل گاوصندوق با کلید چند محور

این وسیله در واقع یک دستگاه الکترونیکی پیشرفته است.  فناوری هوش مصنوعی و  الکترونیک کامپیوتری و مکانیک در ساختار کلید چند محور به کار گرفته شده است. ساختار این کلیدهای چند محور طوری است که وقتی وارد قفل می شوند طبق وضعیت قفل تغییر می کنند. در واقع شیارها و محورهای روی کلید و شکل هندسی آن قابل تغییر است. کلید ساز با چرخاندن کلید در قفل می تواند به سادگی ان را باز کند. کلید چند محور با پر کردن فضای خالی داخل قفل، وضعیت را شبیه به کلید اصلی طراحی می کند و پس از چرخیدن قفل، درب گاو صندوق باز خواهد شد.

با توجه به اهمیت این کلیدهای چند محوره، استفاده از آن منوط به داشتن مجوزهای لازم از مراجع قانونی است. به این ترتیب افراد عادی نمی توانند این دستگاه را تهیه کنند. با استفاده از کلید چند محوره در کمتر از ۲ ساعت متخصص شرکت کلید سازی قفل را باز می کند. در این شیوه هیچ نوع تخریب صورت نمی گیرد و آسیبی به قفل یا بدنه دستگاه وارد نمی شود.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات قفل و کلید هم ارائه میده؟

قیمت کلید سازی چگونه تعیین می‌شود؟

روش باز کردن قفل گاو صندوق

تعرفه های قفل و کلید و قیمت کلید سازی هوم سرویز

عنوان(به روز رسانی سال 1400)قیمت از(تومان)
قیمت تا(تومان)
باز کردن قفل مکانیکی درب
60000120000
باز کردن قفل برقی درب
90000150000
باز کردن قفل ضد سرقت
80000120000
باز کردن درب ضد سرقت
80000
باز کردن قفل سیمکارتی درب
توافقی
باز کردن قفل گاو صندوق(مکانیکی)
150000
190000
باز کردن قفل گاو صندوق(رمزی)
250000
300000
نصب و تعویض قفل مکانیکی
60000
120000
نصب و تعویض قفل سیم کارتی
توافقی
نصب و تعویض قفل برقی
90000
18000
نصب و تعویض ساچمه حیاطی، آویزی، سیلندری
توافقی
نصب و تعویض ساچمه قفل کامپیوتری
80000120000
نصب و تعویض ساچمه قفل برقی
70000130000
نصب و تعویض ساچمه قفل مکانیکی
80000
ساخت ریموت
60000110000
ساخت کلید ماشین کد دار(سوئیچ کد دار)
120000280000
ساخت کلید ماشین بدون کد دار
3000080000
ساخت قفل مقابل برقی
130000250000
باز کردن درب پراید
80000
باز کردن درب پژو
90000
باز کردن درب ماشین های چینی
100000200000
تعمیرات
توافقی

خدمات کلیدسازی شبانه روزی در تهران

کلید سازی سیار هوم سرویز در همه مناطق تهران خدمات تعمیرات قفل و کلید را بر عهده دارد. تعمیر انواع قفل کتابی، قفل های رمزدار و دیجیتالی، قفل برقی درب پارکینگ و انواع قفل های درب ضد سرقت پذیرفته می شود. در هر کجای تهران که هستید سفارش خود را در اپ هوم سرویز ثبت کنید تا بلافاصله بهترین قفل ساز تهران در محل حاضر شود. سرویس کلیدسازی هوم سرویز به صورت شبانه روزی و در همه ایام هفته ( حتی تعطیلات) ارائه می شود. ثبت سفارش کاملا رایگان است. همیار متخصص پس از بررسی وضعیت قفل و مشکل، قبل از شروع به کار تعیین قیمت می کند. هیچگونه هزینه اضافی پس از پایان دریافت نخواهد شد. این سرویس به صورت صد در صد تضمین شده ارائه می شود.

توجه: طبق قوانین موجود، برای باز کردن درب گاو صندوق باید از قبل با نیروی انتظامی هماهنگ کنید یا اسناد تایید شده‎ای در اختیار داشته باشید. 

برای ثبت سفارش قفل و کلید سازی از اپلیکیشن هوم سرویز استفاده کنید

همیار ما شوید
اگر شما هم توی قفل و کلید تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا