کاربردی

ویژگی های کلید ساز خوب

گم شدن یا جا گذاشتن کلید از اتفاقات رایج است که حداقل یکبار در زندگی پیش می آید. هر چقدر هم که حواس جمع باشید باز امکان اینکه کلید در خانه یا شرکت جا بماند، هست. از این که بگذریم، باز هم اتفاقات غیر منتظره نظیر شکستن کلید در قفل یا خرابی قفل و کلید را نمی توان نادیده گرفت. در چنین اوضاعی تنها کسی که می تواند کمک کند، کلید ساز ماهر و کار بلد است. پیدا کردن کلید ساز خوب در هر ساعت از شبانه روز، کار ساده ای نیست. اما هر مشکلی راه حلی دارد. خدمات کلید سازی سیار هوم سرویز در همه محله های تهران، سفارش می پذیرد. با این سرویس کاربردی، دیگر در پشت هیچ دری نمی مانید. 

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

کلید ساز کیست؟

کلید سازی از حرفه های تخصصی و فنی است. افرادی که در این زمینه آموزش دیده اند می توانند هر نوع قفل و کلیدی را تعمیر کنند. در واقع کلید ساز، فردی با مهارت های بالا در فلزکاری و ساخت کلید و تعمیرات قفل است. این روزها با ورود قفل های دیجیتال و رمزدار، کلید سازی دچار تحول زیادی شده است. کلید ساز خوب و کار بلد با علم روز آشناست و به صورت حرفه ای در زمینه تعمیر قفل های پیشرفته فعالیت دارد. کلید ساز با استفاده از ابزار گوناگون کارهای حساس قفل و کلید را انجام می دهد. استفاده از ابزارهای پیشرفته و فناوری های روز دنیا، در این حرفه، از یک کلید ساز معمولی یک کلید ساز خوب و متخصص می سازد.

خدمات کلید سازی شبانه روزی تهران

ویزگی های کلید ساز خوب

 کلید ساز خوب چه ویژگی هایی دارد؟

داشتن مهارت حرفه ای لازمه موفقیت در شغل کلید سازی است. یک کلید ساز حرفه ای در تمام زمینه های قفل سازی و کلید سازی مهارت دارد. ساخت کلید برای همه نوع قفل، تخصص در زمینه ساخت کلید یدکی برای همه قفل ها و تعمیر انواع قفل از اصلی ترین مهارت ها در کلید سازی است. اما یک کلید ساز خوب علاوه بر این موارد، توانایی کار با انواع دستگاه های کلید سازی و ماشین های کلید زن پیشرفته و مدرن را دارد. افرادی که بتوانند پا به پای پیشرفت فناوری های روز، خدمات لازم را در این زمینه ارائه دهند، مهارت لازم را برای کلید سازی دارند. شیوه های سنتی در کلید سازی به تنهایی نمی تواند راهگشا باشد. صنعت قفل و کلید در سال های اخیر، پیشرفت زیادی داشته است کلید ساز نمی تواند با تکیه بر دانش گذشته، خدمات مورد نیاز مشتری را ارائه دهد.

آموزش باز کردن قفل گاو صندوق

یک کلید ساز خوب چه مهارت هایی دارد؟

  • مهارت در ساخت انواع کلید یدک برای کلید اصلی
  • مهارت در گرفتن پلیسه کلیدهای ساخته شده
  • توانایی ساخت کلید برای انواع قفل ها
  • مهارت در تعمیر کردن قفل های متفاوت
  • توانایی کار با ابزار برش کاری و اره کمان
  • شناخت و استفاده از ابزارهای کلید سازی

خدمات کلید سازی در محل شبانه روزی

کلید سازی خوب

وظایف کلید ساز خوب چیست؟

آیا می دانستید برای کلید سازی باید مجوزهای لازم را دریافت کرد؟ کلید سازها افرادی مطمئن و امین هستند که درب منزل یا محل کار مراجعه می کنند و وارد شرکت یا خانه شهروندان می شوند. این افراد همگی از قوانین اتحادیه اصناف پیروی می کنند و دارای حسن شهرت در کار هستند. برای اینکه خیال تان بابت کلید ساز راحت باشد از شرکت های معتبر، کمک بگیرید. کلید ساز سیار تحت نظارت شرکت کار می کند و در هر زمان که بخواهید در محل حضور دارد. افراد فعال در این حوزه از متخصصین محسوب می شوند ولی باید مواردی را رعایت کنند. برخی از وظایف کلید ساز خوب اینها هستند:

  • حضور به موقع در محل حتی در ساعات غیر معمول
  • به همراه داشتن ابزار های لازم برای باز کردن قفل یا تعمیرات
  • توانایی تشخیص مشکلات قفل و ارائه خدمات مقرون به صرفه
  •  مهارت در ساخت انواع کلید ها

قیمت خدمات کلید سازی چقدر است؟

کلید ساز خوب با توجه به مورد خاص در هر پروژه، قیمت گذاری را انجام می دهد. برخی موارد می تواند قیمت ها را افزایش دهد. از جمله میزان پیچیدگی قفل، روی قیمت تعمیرات تاثیر می گذارد. قفل های پیچیده، سخت تر باز می شوند برای مثال باز کردن قفل های دیجیتال بسیار دشوارتر از قفل های مکانیکی است.

جنس کلید و نوع آلیاژی که در ساخت کلید استفاده می شود نیز، روی قیمت ها اثرگذار است. همین حالا به دسته کلیدتان نگاهی بیندازید. جنس همه کلیدها یکسان نیست. مواد اولیه به کار رفته در ساخت کلید، اصلی ترین عامل در هزینه های دریافتی است.

یکی دیگر از موارد مهم مربوط به تعداد کلیدهایی است که سفارش داده اید. به طور معمول هزینه های دریافتی بر حسب تعداد کلیدها، تعیین می شود. اگر کلیدهای بیشتری سفارش دهید، قیمت نهایی بیشتر از ساخت یک کلید است.

زمانی که صرف تعمیرات قفل و کلید می شود نیز از عوامل مهم در تعیین قیمت است. در واقع هر چه کار کلید ساز، بیشتر طول بکشد دستمزد کلید ساز هم بیشتر خواهد شد. معمولا قفل های پیچیده، به زمان بیشتری برای تعمیرات نیاز دارند.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات قفل و کلید هم ارائه میده؟

گاهی مشتری خود به کلید ساز مراجعه می کند و سفارش ساخت کلید و یا تعمیر را دارد ولی در مواردی مثل تعمیر قفل، کلید ساز با حضور در محل، کار مشتری را انجام می دهد. در این مورد هزینه ها اندکی بیشتر خواهد شد.

قیمت کلید سازی چگونه تعیین می‌شود؟

کلید سازی خوب در تهرانکلید ساز خوب

تعرفه های قفل و کلید و قیمت کلید سازی هوم سرویز

عنوان(به روز رسانی سال 1400)قیمت از(تومان)
قیمت تا(تومان)
باز کردن قفل مکانیکی درب
60000120000
باز کردن قفل برقی درب
90000150000
باز کردن قفل ضد سرقت
80000120000
باز کردن درب ضد سرقت
80000
باز کردن قفل سیمکارتی درب
توافقی
باز کردن قفل گاو صندوق(مکانیکی)
150000
190000
باز کردن قفل گاو صندوق(رمزی)
250000
300000
نصب و تعویض قفل مکانیکی
60000
120000
نصب و تعویض قفل سیم کارتی
توافقی
نصب و تعویض قفل برقی
90000
18000
نصب و تعویض ساچمه حیاطی، آویزی، سیلندری
توافقی
نصب و تعویض ساچمه قفل کامپیوتری
80000120000
نصب و تعویض ساچمه قفل برقی
70000130000
نصب و تعویض ساچمه قفل مکانیکی
80000
ساخت ریموت
60000110000
ساخت کلید ماشین کد دار(سوئیچ کد دار)
120000280000
ساخت کلید ماشین بدون کد دار
3000080000
ساخت قفل مقابل برقی
130000250000
باز کردن درب پراید
80000
باز کردن درب پژو
90000
باز کردن درب ماشین های چینی
100000200000
تعمیرات
توافقی

خدمات کلیدسازی شبانه روزی در تهران

کلید سازی سیار هوم سرویز در خدمت شهروندان تهرانی است. باز کردن قفل های شکسته و معیوب، تعمیرات قفل و کلید در محل از خدماتی است که در سطح تهران بزرگ ارائه می شود. باز کردن انواع قفل های ساده، رمزدار و ضد سرقت در همه ساعات شبانه روز، پذیرفته می شود. جهت ثبت سفارش از طریق اپلیکیشن هوم سرویز اقدام کنید. این سرویس در همه محله های تهران به صورت ۲۴ ساعته، سفارش می پذیرد. کلیه هزینه ها طبق تعرفه مصوب، قیمت گذاری می شود. قبل از تعمیرات هزینه های دریافتی به صورت شفاف اطلاع رسانی می شود.

کلید ساز ابتدا موقعیت و ایراد قفل و کلید را بررسی کرده و سپس قیمت نهایی را اعلام می کند. در صورت توافق با مشتری، بلافاصله کار شروع خواهد شد. برای باز کردن قفل گاو صندوق، به همراه داشتن تاییدیه از مراجعه ذیصلاح، الزامی است. خدمات قفل و کلید هوم سرویز شامل گارانتی صد در صد است.

برای ثبت سفارش قفل و کلید سازی از اپلیکیشن هوم سرویز استفاده کنید

همیار ما شوید
اگر شما هم توی قفل و کلید تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا