نظافت و پذیرایی

سفارش نیروی نظافتی برای خانه‌تکانی

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

با نزدیک شدن اسفند، یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های خانم‌های خانه‌دار و شاغل که خواب و خوراک را از آن‌ها می‌گیرد، خانه‌تکانی، نظافت منزل و پیدا کردن نیروی نظافتی برای خانه‌تکانی است. البته منظور پیدا کردن شخصی معتمد و کاربلد برای انجام امور نظافتی داخل منزل است. نظافت عید نوروز و خانه تکانی کار دشواری است ولی بدون شک نمی توان هر ناشناسی را به حریم خصوصی خانه راه داد. برنامه ریزی برای خانه تکانی خیلی فشرده است و زمان کمی هم باقی مانده است. سوال مهم اینجاست که چطور بهترین نیروی نظافتی را انتخاب کنیم؟

نیروی نظافتی برای خانه‌تکانی

زمان خانه تکانی از اواسط بهمن شروع شده و تا آخرین روزهای سال هم ادامه دارد. برنامه ریزی برای خانه تکانی ارتباط به موقعیت کاری و حرفه ای هر خانواده دارد. بنابر این نمی توان یک برنامه ریزی مشخص را برای همه خانواده ها ارائه داد. ولی هر ایده برای خانه تکانی باید با کمک گرفتن شروع می شود. برای درخواست نیروی نظافتچی خانم و نظافتچی آقا اولین گزینه شرکت نظافتی هستند. اگر به تنهایی از پس خانه تکانی عید نوروز بر نمی آیید با ما تماس بگیرید. اعزام نیروی نظافتی برای خانه‌تکانی و نظافت منزل بخشی از فعالیت های خدماتی- فنی هوم سرویز است.

چرا خانه تکانی نوروزی مهم است؟

خانه تکانی عید یا به قول خودمان خونه تکونی عید یک سنت است. شاید بسیاری از سنت های گذشته این روزها جوابگوی نیاز جامعه نباشند ولی بدون تردید خانه تکانی نوروزی یک سنت فرا زمانی است. البته خیلی از خانواده ها به طور روزانه یا هفتگی منزل را گردگیری و جارو می کنند ولی هیچکدام اینها شباهتی به خانه تکانی نوروزی ندارد. نیروی نظافتی برای خانه‌تکانی هم با کارگر ساده تفاوت دارد. نیروی نظافتی خانم و نیروی نظافتی آقا ویژه خانه تکانی، همه قسمت های خانه را تمیز می کند. از شستشوی دیوارها گرفته تا اتو کردن لباس ها همگی بخشی از خونه تکونی عید است. 

پیشنهاد مطالعه: نظافت منزل توسط خانم جوان

نیروی نظافتی برای خانه‌تکانی در تهران

برنامه ریزی برای خانه تکانی 

اولین راهنمای خانه تکانی اینست که برنامه ریزی برای خانه تکانی را جدی بگیرید. برنامه ریزی موجب می شود تا سرعت کارها بیشتر شود و در زمان کوتاه تری کارهای نظافت عید نوروز انجام شود. بعد از اینکه سفارش  نیروی نظافتی برای خانه‌تکانی را در هوم سرویز ثبت کردید همه کارها طبق روال انجام می شود. در زمان مورد نظر شما همیار نظافتچی خانم و نظافتچی آقا به محل مراجعه می کند و مطابق برنامه ریزی شما کارها را انجام می دهد. اما مهم ترین کار انتخاب کارگر نظافتچی است که آن هم خودش قائده و قاونونی دارد.

چگونه بهترین نیروی نظافتی برای خانه‌تکانی را انتخاب کنیم؟

هم زمان با ایام آخر سال شرکت های خدماتی فصلی و کارگرهای غیر شرکتی زیادی شروع به کار می کنند. استخدام کارگر نظافتچی از مراجع ذیصلاح به نفع تان نیست و می تواند همه برنامه ریزی برای خانه تکانی را خراب کند. مشکلات پیش آمده در ارتباط با کارگر خدماتی اغلب مربوط به کارگرهای غیر شرکتی است زیرا مدارک هویتی این افراد در جایی ثبت نشده است. در ادامه برخی توصیه ها برای انتخاب نیروی نظافتی برای خانه‌تکانی و نظافت عید نوروز ارائه شده که راهنمای خوبی است. 

پیشنهاد مطالعه: خانه تکانی نوروزی سنتی دیرین

  • تجربه و مهارت نیروی نظافتی برای خانه‌تکانی

شاید این نکته خیلی بدیهی به نظر برسد که نیروی نظافتی و تمیزکار و هر کس که عنوان کارگر نظافتی دارد، باید تجربه داشته و کاربلد باشد، اصلا این نکته شامل هر کسب ‌و کاری می‌شود، اما نکته جالب این جاست که اکثرا وقتی می‌خواهند یک نیروی نظافتی بگیرند به این فاکتور اصلا دقت نمی‌کنند و انگار در ناخودآگاهشان این تصور وجود دارد که نظافتچی بودن و تمیزکاری کار راحتی است و نظافتچی‌ها احتیاج به هیچ تخصصی ندارند، اما در دنیایی که همه چیز تخصصی شده بدون شک نظافتچی بودن هم یک کار تخصصی است و نیروی نظافتی بدون تخصص می‌تواند خانه‌تکانی را تبدیل به یک فاجعه کند. این روزها در بسیاری از دانشگاه های اروپایی رشته خانه داری تدریس می شود.

نیروی نظافتی برای خانه‌تکانی عید

  • نیروی نظافتی خانم

برای اینکه خونه تکونی عید به صورت اصولی انجام شود حتما به نظافتچی خانم هوم سرویز احتیاج پیدا می کنید. کارگر خدماتی خانم با دقت بیشتری کارهای دقیق نظافت منزل را انجام می دهد. تمیز کردن داخل کابینت های آشپزخانه، برق انداختن اجاق گاز، اتو کردن لباس ها، تا کردن لباس های داخل کمد لباس، گردگیری و خیلی کارهای دیگر را نیروی نظافتچی خانم بهتر و حرفه ای تر انجام می دهد. اگر تصمیم دارید که برای خانه‌تکانی نیروی نظافتی یا نظافتچی بگیرید اما هیچ اطلاعی از تخصص داشتن یا نداشتنش ندارید و این هم برایتان مشکل شده، کافی است که یک کار بکنید و آن هم مراجعه به اپلیکیشن خدماتی هوم سرویز است. 

میدونستی که هوم سرویز، خدمات نظافت داخل منزل یا محل کار هم ارائه میده؟
  • نیروی نظافتی آقا

بدون تردید نظافتچی خانم برای کارهای سنگین  مناسب نیست. به هنگام ثبت سفارش دقت داشته باشید که بعضی کارها مردانه است. شستشوی دیوارها، نظافت راه پله و مشاعات، پاک کردن پنجره های بیرونی و خیلی کارهای دیگر را کارگر خدماتی آقا بهتر انجام می دهد. فراموش نکنید نیروی نظافتی برای خانه‌تکانی را با توجه به میزان کار و نوع کار انتخاب کنید. به طور معمول برای نظافت عید نوروز یک نظافتچی خانم و یک نظافتچی آقا حداقل مورد نیاز است. در هوم سرویز تمام نیرو‌هایی که برای ارائه خدمات منزل مراجعه می‌کنند توسط مشتریان امتیاز می‌گیرند و رتبه‌بندی می‌شوند، ضمن آن که نظرات مشتریان هوم سرویز هم می‌تواند برای انتخاب بهترین نیروی مد نظر شما گزینه بسیار مناسبی باشد.

  • موارد نظافتی معین برای نظافتچی

بهتر است قبل از آمدن نیروی نظافتی برای خانه‌تکانی ، تمام مواردی را که می‌خواهید برایتان انجام شود، مشخص کنید و به عبارتی برای خودتان یک لیست تهیه کنید و این موارد را هماهنگ کنید تا دچار مشکل نشوید. این که مشخص کنید تصمیم دارید کجا و چه مواردی تمیز شود، هم به نفع شماست، هم مشخص می‌کند که به چه نیروی نظافتی نیاز دارید. کارها را از قبل برای نیروی نظافتی مشخص کنید تا او بلافاصله شروع به کار کند و بهره‌وری مناسبی داشته باشد، در اپلیکیشن هوم سرویز و همچنین در ارتباط با پشتیبانی هوم سرویز، این امکان برایتان وجود دارد که همه موارد را که پیش از آمدن نظافتچی نیاز دارید تا با او هماهنگ شود را مشخص کنید و مطمئن شوید که نظافتچی از همه این موارد مطلع است و کاملا توجیه شده است.

پیشنهاد مطالعه: سرویس خانه‌تکانی ویژه عید نوروز

اعزام نیروی نظافتی برای خانه‌تکانی

  •  میزان دستمزد نیروی نظافتی

بدون شک تعیین قیمت یکی از بزرگ‌ترین مسائل در کار با نیرو‌های خدماتی است، این که کار و دستمزدی که مد نظر شما برای پرداخت است را از قبل مشخص کنید خیلی مهم است، پس به این مورد دقت کنید تا هم شما ناراضی نباشید و هم نظافتچی از دستمزدی که به او می‌دهید راضی باشد. البته خوشبختانه در حال حاضر در اپلیکیشن هوم سرویز این امکان فراهم است تا میزان کار را مشخص کنید و بر اساس آن، این اپلیکیشن است که قیمت را برای شما تعیین می‌کند، هر جای کار هم به مشکل برخوردید، پشتیبانی همراه با شماست و اختلافات را حل می‌کند.

  • نظافت عید نوروز

فارغ از تمام نگاه‌های جنسیتی مشخص است که نظافتچی‌های خانم توانایی این که بار‌های سنگین بردارند یا کار‌هایی که عرفا در توان یک خانم نیست را انجام دهند، ندارند، و البته آقایان هم برای تمیزکاری‌های ظریف و کوچک و بادقت بالا چندان نیرو‌های مناسبی نیستند. توصیه ما این است که خانه‌تکانی خود را به دو بخش تقسیم کنید، بخش اول، آن بخشی که نیاز به کار‌های سنگین و حمل بار و … دارد که توسط یک نیروی آقا انجام شود و بخش دیگر کار‌هایی که باید توسط یک خانم صورت گیرد، به این شکل هم نظافتچی اذیت نمی‌شود و هم شما رضایت خاطر لازم را به دست می‌آورید.

  • خانه تکانی سریع

برای هر کسی ممکن است این اتفاق بیفتد و گاهی کارها طبق برنامه ریزی پیش نرود. مشغله زیاد و مشکلات غیر مترقبه مجالی برای برنامه ریزی خانه تکانی عید باقی نمی گذارید و زمان خانه تکانی هم هر لحظه کم و کمتر می شود. در این صورت به سختی نیروی نظافتی برای خانه‌تکانی پیدا می کنید. اگر کارها را به لحظه آخر بیندازید دیگر روش های خانه تکانی معمول به کار نمی آید و باید از شیوه خانه تکانی سریع کمک بگیرید. خب اگر هنوز کارهای نظافت عید روز انجام نشده و زمان خانه تکانی را از دست داده اید نگران نباشید. سرویس خونه تکونی هوم سرویز برای همین روزهاست. تنها با یک تماس نظافتچی خانم و نظافتچی آقا درب منزل حاضر می شود و خانه تکانی سریع را با مهارت کامل انجام می دهد.

نیروی نظافتی برای خانه‌تکانی سریع

  • آماده کردن لوازم پیش از آمدن نظافتچی

این مسئله خیلی مهم است و بسیاری از مشکلات شما و نظافتچی را حل می‌کند.قبل از آمدن نیروی نظافتی برای خانه‌تکانی  حتما شوینده ها، تی نخی، دستمال گردگیری و هر چیزی که برای نظافت عید نوروز لازم می شود را تهیه کنید. این کار به شما اجازه می‌دهد هم خیالتان راحت‌تر باشد و هم این که از زمان کاری نظافتچی بیش‌ترین بهره را ببرید. سعی کنید چیزی را به نظافتچی واگذار نکنید و اگر فکر می‌کنید لازم است که نظافتچی چیزی را  همراه خود بیاورد، حتما در اپلیکیشن، در قسمت توضیحات سفارش وارد کنید یا این که با پشتیبانی هماهنگ نمایید. البته امکان تهیه لوازم نظافتی از سوی همیار هم هست که در این صورت فاکتور خرید ارائه خواهد شد.

  • رزرو نیروی نظافتی برای خانه‌تکانی

معمولا در روز‌های خانه‌تکانی به دلیل زیاد شدن تقاضا برای نیروی نظافتی، تراکم درخواست‌های نیروی نظافتی و نظافتچی زیاد می‌شود. بسیاری از افراد سفارش نیروی مورد نیاز نظافتی را برای روزهای پایانی سال می‌گذارند، اما آن‌ها این نکته را در نظر نمی‌گیرند که روزهای پایانی سال، زمان اوج کار این نیروهاست. بنابراین بهتر است، نیروی نظافتی مورد نیاز خود را از قبل برای زمان مورد نیاز خود، رزرو کنید که به مشکل برنخورید. برای این مشکل هم در اپلیکیشن هوم سرویز چاره اندیشیده شده و شما می‌توانید حتی همین حالا نیروی نظافتی برای خانه‌تکانی را برای هر زمانی که اراده کنید سفارش دهید. 

سرویس خونه تکونی عید هوم سرویز

اینجا همه کارها برای رفاه خانواده ها انجام می شود و هدف خدمت رسانی به خانواده های تهرانی است. هوم سرویز علاوه بر سرویس های خدماتی که در طول سال ارائه می دهد، یک سرویس خونه تکونی ویژه عید نورور را مخصوص روزهای آخر سال در نظر گرفته است. به نیروی نظافتی برای خانه‌تکانی حتما احتیاج پیدا می کنید. در این سرویس نیروی خدماتی آقا و نیروی نظافتچی خانم بلافاصله به محل اعزام می شود. سرویس خونه تکونی عید نوروز به صورت منطقه ای در همه محله های تهران سفارش می پذیرد.

برای ثبت سفارش سرویس خونه تکونی ویژه عید با هوم سرویز تماس بگیرید.

۰۲۱-۹۱۰۰۱۳۳۲

همیار ما شوید
اگر شما هم توی نظافت داخل منزل یا محل کار تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا