۵ دلیل مهم برای نظافت دفتر کار

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

نظافت دفتر کار درست به اندازه نظافت منزل اهمیت دارد. برای خیلی‌ها محل کار از خانه مهم‌تر است، ساعات بیش‌تری را در آن می‌گذرانند و همکارانشان را حتی بیش‌تر از خانواده‌شان می‌بینند. واقعیت هم آن است که اکثر ما حداقل یک دوست خیلی نزدیک در محل کار داریم و محل کار برای ما یک خانه دوم است. اگر مدیر باشیم که وظیفه‌مان سنگین‌تر است باید سعی کنیم که فضا را برای کارمندانمان و نیرو‌های کارمان به شکلی مهیا کنیم که آن‌ها بتوانند در آن فضا احساس آرامش داشته باشند.

حالا اگر مدیر یک شرکت هستید و می‌خواهید کارمندانتان در محیط کار آرامش داشته باشند بدون شک نطافت محل کار پیش از هر چیز باید برای شما مهم باشد. اصلا فرض کنید که برای عوض کردن رنگ دفتر کار، گل‌آرایی و بقیه موارد پول ندارید اما این توانایی را دارید که محیط کاری که کارمندانتان در آن کار می‌کنند را تمیز‌تر کنید. پس باید به این مسئله دقت داشت که نظافت محل کار یا نظافت دفتر کار یکی از اصلی‌ترین ارکان داشتن یک محیط کار سالم و درست و حسابی است، نظافت دفتر کار یا نظافت دفتر کارتان را جدی بگیرید و به آن چه که در ادامه می‌آید توجه کنید:

۱-نظافت دفتر کار و کارمندان سالم‌تر

حساب کنید که هر کارمند هر روز که در محل کار حاضر می‌شود چه قدر خرج روی دست کارفرمایش می‌گذارد، تمام هزینه‌ها را حساب کنید از دستمزد گرفته تا چای و قند و قهوه و هات چاکلت و نهاری که سر کار میل می‌کند. البته نکته این جاست که کارمندان همان قدری که هزینه دارند، همان قدری که برایشان خرج می‌کنید قطعا نفعی هم دارند که سر کار نگهشان می‌دارند و عذرشان را نمی‌خواهند!

همین کارمند پرخرج با بهره‌وری کم که مدام غر هم می‌زند اما به هر حال سر کار نگه داشتنش نفعش بیش‌تر از سر کار نبودنش است اگر مریض شود و گوشه خانه بیفتد و مرخصی استعلاجی بگیرد علاوه بر این که باید حقوقش را پرداخت هیچ کاری هم نمی‌کند. پس واقعیت آن است که یک کارمند غرغروی کم‌بهره سالم خیلی بهتر از یک کارمند بی‌بهره ناسالم است!

تا جایی که می‌توانید به نظافت محل کار و نظافت دفتر کار کارمندان برسید، وسایل روی میز آن‌ها حتی کیبورد‌ و موس را هم در تمیزکاری فراموش نکنید، از انتشار هر گونه گرد و غبار مزاحم در فضا بپرهیزید، در جا‌های عمومی مثل محل کار انتشار بیماری خیلی زود صورت می‌گیرد پس نظافت محل کار باید یکی از اولویت‌های هر مدیری باشد.

۲-نظافت دفتر کار و کارمندان راضی‌تر

می‌دانیم که اکثر کارمندان غرغرو هستند مسلما در این شرایط اقتصادی اضافه کردن حقوقشان برای افزایش رضایتمندی‌شان که در دستور کار هیچ شرکتی قرار ندارد اما می‌توان با یک محیط کاری بهتر رضایت کارمندان را افزایش داد.
فکر کنید که کارمند یک شرکت هستید و صبح‌ها وقتی وارد می‌شوید هر آن چه می‌بینید کثیفی و نکبت و پلشتی است، گرد و غبار در هوا پیچیده که باعث می‌شود به سرفه بیفتید، شیشه‌ها آن قدر کثیف است که رغبت نمی‌کنید پرده‌ها را بالا‌ دهید، آیا در چنین محیطی اعصابتان خرد نمی‌شود؟!
پس اگر مدیر یک شرکت هستید بدانید که هر قدر به نظافت محل کار کارمندانتان بیش‌تر اهمیت دهید رضایتمندی آن‌ها را افزایش می‌دهید و هر چه این رضایتمندی افزایش پیدا کند بدون شک محیط کار، جذاب‌تر و پویا‌تر می‌شود.

۳-افزایش کیفیت کار با نظافت شرکت

خب آن طور که در دو مورد قبل گفتیم شرکتی که نظافتش به قاعده و منظم باشد کارمندانش سالم‌تر هستند و رضایتشان هم افزایش می‌یابد وقتی کارمند یا کارگر سالم باشد و رضایت هم داشته باشد بهره‌وری‌اش را بالا‌تر می‌برد، تمرکز و دقت بیش‌تری بر روی کارش می‌گذارد و نهایتا این که محصول بهتری تولید می‌کند، با ارباب رجوعش بهتر برخورد می‌کند و … .

میدونستی که هوم سرویز، خدمات نظافت داخل منزل یا محل کار هم ارائه میده؟

امکان لغو سفارش
تماس پس از ثبت جزئیات
ثبت سفارش رایگان
اعزام همیار پس از تایید
پرداخت هزینه پس از اتمام خدمت
میتوانید از روش های زیر سفارش نظافت داخل منزل یا محل کار ثبت کنید

۴-نمایش چهره‌ای زیبا‌تر از کسب‌و‌کار به مشتریان

هر آن چه که از شما در ذهن مشتری‌تان می‌ماند و این قابلیت را دارد که پیامی را از جانب شما به او برساند نشان‌دهنده آن چیزی است که در کسب‌وکار شما اتفاق می‌افتد و پیامی را به مخاطب و مشتری منتقل می‌کند.
فرض کنید که مشتری وارد محل کار یا دفتر کار شما شود و با یک دفتر کار کثیف و نازیبا رو‌به‌رو شود، چه حسی به او دست می‌دهد؟ آیا رغبت می‌کند که حتی در محل کار شما یک چای بنوشد؟ با نظافت محل کارتان کام مشتری را تلخ نکنید، وقتی خرجش بسیار پایین است و با استفاده از خدمات آنلاین نظافت دفتر کار هوم سرویز می‌توان به راحتی محل کار را برق انداخت.

۵-بازاریابی برای کسب‌و‌کار

اکثر افراد به خصوص وقتی به دفتر کار یا محل کاری مراجعه می‌کنند که مرتبط با مواد غذایی است از اولین چیزی که به طور قطع تعریف می‌کنند تمیز بودن آن محل است. تمیز بودن هر چند چندان به چشم نمی‌آید اما در ناخودآگاه ما حس خوبی نسبت به هر آن چه که تمیز است ایجاد می‌کند تا جایی که یکی از اولین ویژگی‌هایی که در مورد جایی به آن اشاره می‌کنیم تمیز بودن است.

در پایان بگوییم که اگر تمایل دارید که نظافت محل کار یا نظافت دفتر کارتان را به حرفه ای ها بسپارید و لذتش را ببرید یکی از راه‌های خوبی که می‌توانید برایش پیدا کنید سفارش نیروی نظافتی خود از سامانه خدمات آنلاین منزل هوم سرویز است. که هم از طریق وب‌سایت و هم اپلیکیشن هوم سرویز این امکان برای سفارش دادن مهیا است.

امکان لغو سفارش
تماس پس از ثبت جزئیات
ثبت سفارش رایگان
اعزام همیار پس از تایید
پرداخت هزینه پس از اتمام خدمت
میتوانید از روش های زیر سفارش نظافت داخل منزل یا محل کار ثبت کنید
خروج از نسخه موبایل