راهنمای نصب پرده

تا الان از هوم سرویز خدمات گرفتید؟

از نظافت و اسباب کشی تا تعمیرات و بازسازی

مشاوره و ثبت سفارش رایگان

021-91001332 ثبت سفارش با نرم افزار

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

پرده ها یکی از مهم ترین المان ها در دکوراسیون داخلی هستند و موجب زیبایی نمای داخلی می شوند. انواع  مدل های پرده در طرح و متریال مختلف، حتی مشکل پسندترین سلیقه ها را نیز راضی می کند. پرده ها روح تازه ای به خانه می دهند و حس زندگی را در فضای داخلی جاری می کنند. نصب پرده کاری است که به نظر ساده می آید ولی گاهی بسیار دشوار و زمان بر می شود. پرده ها برای پوشاندن پنجره های قدیمی و زیبایی محیط استفاده می شوند و باید به درستی نصب شوند. نصب کرکره فلزی، نصب کرکره چوبی، نصب کرکره زبرا و انواع پرده های پارچه ای هر کدام به شیوه ای متفاوت انجام می شود.

اندازه گیری طول میل پرده

عرض داخلی پنجره را اندازه گیری کنید. طول میل پرده نباید از این مقدار بیشتر باشد. چهت نصب میل پرده از ابزار مناسب استفاده کنید. با توجه به نوع پرده و کاربری آن می توان به دو طریق میل پرده را نصب کرد.

  1. نصب میل پرده روی دیوار
  2. نصب میل پرده روی سقف

پیشنهاد مطالعه: راهنمای کامل نصب لوستر

اگه این بار تصمیم گرفتید که خودتون کار نصب پرده منزل رو انجام بدید توصیه می کنیم حتما ویدیوی زیر رو تماشا کنید. کلی نکته جالب هست که تا الان نمیدونستید و در صورت بکار بردن اونها می تونید کلی توی زمان و هزینه هاتون صرفه جویی کنید.

نصب پایه های میل پرده

برای نصب انواع پرده نیاز به دریل، پیچ و رولپلاک دارید. نصب پایه های میل پرده روی سقف گاهی با دشواری مواجه می شود. تیر آهن های کنج، سیم های برق، سقف های کاذب، دیوارهای قدیمی و تو خالی همگی در کار نصب اختلال ایجاد می کنند. نصاب پرده با استفاده از مداد، محل نصب پایه را علامت زده و با دریل سوراخ لازم را ایجاد می کند. رولپلاک کردن محل نصب پایه نیز بسیار ضروری است.

پیشنهاد مطالعه: قیمت نصب پرده زبرا و پرده کرکره ای چقدر است؟

نصب میل پرده

پس از سوراخ کردن سقف یا دیوار، پایه های میل پرده را با پبچ محکم کنید. اندازه گیری دقیق محل نصب بسیار مهم است. به طور معمول نباید فضای زیادی بین میل پرده و پنجره وجود داشته باشد. برای پرده هایی با عرض کم دو پایه و برای پرده های عریض تر از سه یا چهار پایه استفاده می شود! فواصل همه پایه ها تا لبه دیوار را به یک میزان اندازه گیری کنید.

امکان لغو سفارش
تماس پس از ثبت جزئیات
ثبت سفارش رایگان
اعزام همیار پس از تایید
پرداخت هزینه پس از اتمام خدمت
میتوانید از روش های زیر سفارش دوخت و نصب پرده ثبت کنید

diynetwork

قیمت نصب پرده در هوم سرویز

پرده بخش مهمی از دکوراسیون داخلی است و باید به درستی در محل دقیق نصب شود. برای نصب انواع پرده شید و زبرا، پرده های ساده و تزئینی، نصب بر روی سقف یا دیوار، نصاب پرده حرفه ای هوم سرویز در خدمت شماست. جهت ارائه سرویس بهتر می توانید چهار پایه مناسب و یک جاروبرقی را در اختیار همیار هوم سرویز قرار دهید. در صورتی که مایل باشید چوب پرده و متعلقات پیچ و رولپلاک را هم برایتان تهیه می کنیم. لطفا قبل از پرداخت، یکبار دیگر قیمت نصب پرده هوم سرویز را از روی اپلیکیشن و یا سایت هوم سرویز مشاهده کنید سپس هزینه نصب پرده را به همیار پرداخت و در نهایت فاکتور خرید را از نصاب پرده دریافت کنید.

عنوان(به روز رسانی سال 1400)از قیمت (تومان)تا قیمت (تومان)
نصب ریل پرده ساده سقفی(تا 3 متر طول)40000
45000
نصب ریل پرده ساده سقفی(بیشتر از 3 متر تا 5 طول)
4500055000
نصب ریل پرده ساده سقفی(بیشتر از 5 متر طول)
توافقی
نصب پرده ساده تا طول 4 متر(هر عدد)
3000050000
نصب کتیبه(متر طول3000040000
نصب پرده تزئینی3500055000
نصب ریل پرده تزئینی
توافقی
نصب پرده شید و زبراتوافقی

جهت کسب اطلاعات بیشتر با هوم سرویز تماس بگیرید 

  021-91001332

امکان لغو سفارش
تماس پس از ثبت جزئیات
ثبت سفارش رایگان
اعزام همیار پس از تایید
پرداخت هزینه پس از اتمام خدمت
میتوانید از روش های زیر سفارش دوخت و نصب پرده ثبت کنید
خروج از نسخه موبایل