لوازم خانگی

نصب و تعمیر آبگرمکن دیواری با تخفیف استثنایی!

آبگرمکن ها رایج ترین وسیله برای تامین آب گرم منازل هستند. در بسیاری از ساختمان های مسکونی به دلیل کمبود جا، انواع آبگرمکن دیواری نصب شده است. این وسیله ساده وقتی که خراب می شود، تازه قدرش را می دانیم. تا وقتی که آبگرمکن به خوبی روزهای اول کار می کند هیچکس به فکر رسیدگی و سرویس آن نیست. نصب و تعمیر آبگرمکن یک تخصص حرفه ای است و هر کسی نباید اقدام به باز کرذن دستگاه و دستکاری قطعات داخلی آن کند. در صورتی که با کارکرد آبگرمکن مشکل دارید حتما با تعمیرکار با تجربه مشورت کنید.

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

اهمیت نصب و تعمیر آبگرمکن

 انواع آبگرمکن دیواری و ایستاده برای تامین آب گرم منازل استفاده می شوند. استفاده مداوم از آبگرمکن موجب استهلاک و خرابی قطعات آن شده و کارایی آن را تحت تاثیر قرار می دهد. سرویس آبگرمکن در فواصل زمانی مشخص، مانع از خرابی قطعات اصلی و صرف هزینه بیشتر برای تعمیرات آبگرمکن می شود. نصب و تعمیر آبگرمکن دیواری توسط افراد غیر حرفه ای منجر به مشکلات بعدی خواهد شد.

به طور تقریبی یک چهارم انرژی مصرفی در منازل برای گرم کردن آب در آبگرمکن دیواری یا ایستاده صرف می شود. بنابر این نظارت بر کارکرد آبگرمکن و سرویس دوره ای آبگرمکن بسیار مهم و ضروری است. با همین راهکار ساده می توانید مبلغ زیادی از هزینه های سوخت خانوار را صرفه جویی کنید. آبگرمکن های معیوب عملکرد مناسبی ندارند و قادر به تامین آب گرم در طولانی مدت نیستند.

تعمیرات آبگرمکن دیواری

تعمیرات آبگرمکن های قدیمی

حتی بهترین برندهای لوازم خانگی و آبگرمکن نیز بعد از مدتی استفاده، دچار مشکلاتی می شوند. استهلاک قطعات و فرسودگی دستگاه از سویی و سختی آب و رسوبات آن نیز از سوی دیگر عملکرد آبگرمکن را تحت تاثیر قرار می دهند. آبگرمکن های قدیمی و کارکرده در صورت عدم سرویس انرژی بیشتری را نیز اتلاف می کنند. در اغلب موارد ایجاد رسوب موجب مصرف انرژی اضافی برای گرم کردن آب در آبگرمکن شده و هزینه سرویس آبگرمکن را افزایش می دهد. نصب و تعمیر آبگرمکن توسط افراد حرفه ای موجب صرفه جویی در هزینه مصرف انرژی می شود. با نگهداری صحیح می توان هزینه های تعمیرات را تا حدود زیادی کاهش داد. توصیه می شود در بازه زمانی منظم از سرویس دوره ای آبگرمکن استفاده کنید. به این ترتیب مشکلات احتمالی و ایرادات دستگاه در همان ابتدا تشخیص داده می شود.

آبگرم کن ها بخش مهمی از زندگی روزمره ما هستند، که ممکنه گاهی دچار مشکل بشن. اگه آبگرمکن خونه تون دچار مشکل شده می تونید از ویدیوی آموزشی زیر استفاده کنید و نسبت به مشکلات احتمالی و همینطور روش های تعمیر آبگرمکن ها اطلاعات کاملی بدست بیارید. پس تماشای ویدیوی زیر را هرگز از دست ندید.

نصب و تعمیر آبگرمکن در تهران

نظر به اهمیت سرویس آبگرمکن و نیاز به تعمیر آبگرمکن، نصب و تعمیر آبگرمکن در لیست خدمات هوم سرویز قرار داده شده است. عیب یابی و تعمیر آبگرمکن دیواری و ایستاده توسط نیروهای آموزش دیده و با تجربه انجام می شود.

با نصب اپلیکیشن هوم سرویز روی گوشی های اندرویدی می توانید لیست سرویس ها و خدمات فنی هوم سرویز را مشاهده کنید. نصب و تعمیر آبگرمکن در تهران یکی از خدمات ارزنده هوم سرویز است که برای خانوارهای تهرانی در نظر گرفته شده است. تعمیر آبگرمکن در تهران را به همیاران هوم سرویز بسپارید.

همیاران آموزش دیده و متخصص هوم سرویز در زمان مورد نظر شما، درب منزل مراجعه کرده و سرویس درخواستی را با هزینه مناسب انجام می دهند. هزینه تعمیر آبگرمکن و هزینه سرویس آبگرمکن به صورت شفاف از طریق اپلیکیشن هوم سرویز اطلاع رسانی شده است. همیاران هوم سرویز در سه حیطه فعالیت دارند:

 • نصب و راه اندازی آبگرمکن دیواری و ایستاده
 • سرویس دوره ای آبگرمکن بوتان، آریستون و…
 • عیب یابی و تعمیر آبگرمکن دیواری و ایستاده

پیشنهاد مطالعه:قیمت گذاری خدمات خانگی تعرفه قیمت نصب و تعمیر پکیج و آبگرمکن

هزینه نصب و تعمیر آبگرمکن درهوم سرویز

هزینه تعمیر آبگرمکن شامل اجرت تعمیرکار و تامین قطعات یدکی است. چنانچه نیاز به تهیه قطعات یدکی باشد، همیار هوم سرویز پس از مشورت با مشتری، نسبت به خرید قطعه معیوب اقدام می کند. در این صورت فاکتور خرید ارائه شده و به لیست هزینه تعمیر آبگرمکن افزوده می شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با هوم سرویز تماس بگیرید 

میدونستی که هوم سرویز، خدمات نصب و تعمیر آبگرمکن هم ارائه میده؟

  021-91001332

تعمیر و سرویس آبگرمکن توسط همیاران آموزش دیده و متخصص انجام شده و هزینه تعمیر و سرویس آبگرمکن طبق نرخ اتحادیه محاسبه می شود. به طور معمول سرویس آبگرمکن در حدود نیم ساعت زمان می برد و در صورت نیاز به تعمیر و سرویس آبگرمکن با هم، زمان بیشتری در نظر گرفته می شود. همیاران هوم سرویز تعمیر آبگرمکن دیواری، تعمیر آبگرمکن بوتان و دیگر برندهای آبگرمکن را در خارج از دوره گارانتی بر عهده دارند.

عنوان( به روز رسانی سال 1400 )از قیمت(تومان)تا قیمت(تومان)
نصب آبگرمکن دیواری120000165000
نصب آبگرمکن ایستاده90000160000
نصب شیرآلات(هر عدد)3500055000
رسوب زدایی کامل105000175000
سرویس کامل120000190000
تعویض مبدل7000095000

عیب یابی و تعمیر آبگرمکن دیواری

آبگرمکن دیواری یکی از پر مصرف ترین لوازم منزل است که در اغلب آپارتمان های مسکونی نصب شده است. آبگرمکن دیواری، سطح را اشغال نکرده و قیمت مناسب تری نسبت به آبگرمکن ایستاده دارد. نصب و تعمیر آبگرمکن دیواری استاندارد موجب صرفه جویی در مصرف انرژی شده و مقرون به صرفه است. بسیاری از آبگرمکن های مدل جدید دارای سیستم هوشمند هستند و قابلیت تنظیم عملکرد و کنترل آن را دارند. یک قطعه الکترونیکی حساس روی برد آبگرمکن نصب شده که وظیفه تشخیص مشکل و ایراد دستگاه را بر عهده دارد.

عیب یابی و تعمیر آبگرمکن دیواری دارای برد الکترونیکی یک کار تخصصی است و نیاز به تعمیرکار آموزش دیده دارد. آبگرمکن های قدیمی دارای سیستم هوشمند نیستند و نیاز به بررسی دقیق تری دارند. 

هزینه نصب و تعمیر آبگرمکننصب و تعمیر آبگرمکن

رایج ترین مشکلات آبگرمکن دیواری مربوط به این موارد است:

 • جرقه نزدن
 • خاموش شدن شعله
 • تنظیم نشدن دما
 • نوسان درجه حرارت
 • گرم نشدن آب
 • گرم شدن بیش از اندازه آب

قبل از تماس با سرویسکار، اتصالات آب، برق و گاز را بررسی کنید و از صحت عملکرد این موارد مطمئن شوید. عیب یابی و تعمیر آبگرمکن دیواری پس از برطرف کردن ایراد در اتصالات انرژی امکان پذیر است.

جرقه نزدن آبگرمکن دیواری

برای تعمیر آبگرمکن دیواری ابتدا فشار ورودی به سیستم بررسی می شود. کم بودن فشار گاز ورودی به آبگرمکن دیواری اصلی ترین دلیل جرقه نزدن آن است. در صورت مطلوب بودن فشار ورودی می بایست موقعیت قرارگیری آبگرمکن دیواری بررسی شود. برای نصب و تعمیر آبگرمکن دیواری بالانس نشده ،موقعیت آبگرمکن دیواری اصلاح می شود.

در صورتی که آبگرمکن دیواری جرقه نمی زند می بایست فیوزهای مرتبط کنترل شده و فیوز معیوب تعویض شود. بررسی سیم کشی سیستم جرقه زن نیز ضروری است. اگر در زمینه سیم کشی و برقکاری تجربه و اطلاعات کافی ندارید، از یک متخصص کمک بگیرید. نصب و تعمیر آبگرمکن یک کار تخصصی است و نیاز به آموزش دارد.

با بررسی داخل محفظه احتراق، مشعل ها را کنترل کرده و از نصب صحیح مشعل ها اطمینان حاصل کنید. دقت داشته باشید که دریچه ورودی گاز به طور کامل باز باشد. چنانچه آلودگی و قطعات ریز روی شعله دیده می شود، باید به درستی تمیز و پاک شود. آلودگی های شعله مانع سوخت بهینه گاز خواهد شد.

سیستم لوله کشی آب گرم و سرد را نیز بررسی کنید. در اغلب موارد ایجاد رسوب در سردوش حمام و یا شیر آب، سیستم جرقه زنی را دچار اختلال می کند. هر گونه آسیب در سیستم لوله کشی، شیر آلات و واشرها روی عملکرد آبگرمکن تاثیر گذار است.

خاموش شدن شعله آبگرمکن

نصب و تعمیر آبگرمکن در عملکرد بهینه آن نقش دارد. در صورت خاموش شدن شعله کارایی سیستم تخلیه را بررسی کنید. این قسمت در آبگرمکن بوتان با دیگر انواع آبگرمکن دیواری تفاوت داشته و نیاز به بررسی دارد. خاموش شدن شعله آبگرمکن دیواری اغلب به یکی از دلایل زیر است:

 • سست شدن اتصالات برق الکترود
 • عدم تناسب ولتاژ برق ورودی به آبگرمکن
 • خرابی در قطعات الکترونیکی
 • آسیب در شیر کنترل جریان گاز
 • کثیفی سیم پیچ مشعل و ایجاد رسوب در آن

دلیل اصلی تعمیر آبگرمکن : تنظیم نشدن دما

آبگرمکن دیواری دارای سنسور دما است و می تواند دمای آب را به طور ثابت تنظیم کند. سنسور دما وظیفه کنترل دما و نگه داشتن دما در حد تنظیم شده را داشته و در نصب و تعمیر آبگرمکن بررسی می شود. سنسور دما مانع بالا رفتن دمای آب، بیش از حد متعارف شده و ایمنی دستگاه را حفظ می کند. چنانچه سیستم دمای آب دچار مشکل شده و سنسور دما به خوبی عمل نمی کند، این موارد را بررسی کنید:

 • بررسی جریان آب ورودی: در صورت کم بودن جریان آب ورودی، دمای اب دچار مشکل می شود.
 • بررسی دریچه خروجی آب: مسدود بودن این قسمت می تواند تنظیم دما را مختل کند.
 • بررسی دریچه احتراق: وجود هر شی خارجی در محفظه احتراق روی سیستم دمایی اثر می گذارد.
 • بررسی مبدل حرارتی: نصب و تعمیر آبگرمکن در صورت ترک خوردگی مبدل حرارتی ضروری است.
 • بررسی ساختار مبدل حرارتی: توضیع غیر یکنواخت دمای آب مربوط به وجود اشکال در این بخش است.
 • بررسی سنسور دما: تعمیر آبگرمکن دیواری و تعویض سنسور معیوب، این مشکل را برطرف می کند.
نصب و تعمیر آبگرمکننصب و تعمیر آبگرمکن

عامل دوم در تعمیرات آبگرمکن : نوسان درجه حرارت

گرم شدن و سرد شدن آب در هنگام استفاده یک مشکل جدی در منازل قدیمی است. تعمیرات آبگرمکن بدون توجه به سیستم لوله کشی و رسوبات لوله، غیر ممکن است. علت اصلی نوسان درجه حرارت آب و گرم و سرد شدن های بی دلیل دمای آب در هنگام استفاده، وجود رسوب در مسیر جریان آب است. همه سرشیرها و سردوش حمام را بررسی کرده و رسوب زدایی کنید. فیلترهای کثیف نیز می تواند این امر را تشدید کنید. مورد دیگری که می بایست با دقت بررسی شود، فشار جریان آب است. در مناطقی که فشار آب دارای نوسان است، مشکل گرم و سرد شدن دمای آب بیشتر دیده می شود.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات نصب و تعمیر آبگرمکن هم ارائه میده؟

مهمترین عامل در تعمیرات آبگرمکن : گرم نشدن آب

در این مطلب اطلاعات کامل نصب و تعمیر آبگرمکن اطلاع رسانی شده و منبع خوبی برای عیب یابی و تعمیر آبگرمکن دیواری است. یکی از متداول ترین مشکلات در منازل، گرم نشدن آب در آبگرمکن دیواری است. در صورت بروز این مشکل فبل از هر اقدامی، اتصالات آب، برق، گاز را بررسی کرده و از روشن بودن کلید دستگاه اطمینان پیدا کنید. بررسی موارد زیر در عیب یابی آبگرمکن و رفع مشکل گرم نشدم آب موثر است:

 • سیستم جرقه زن و وجود شعله را بررسی کنید
 • دمای آب را روی درجه بالاتر تنظیم کتید
 • ورودی جریان آب را بررسی کنید
 • ایجاد شعله و جرقه زدن آبگرمکن را تست کنید.
 • با بررسی سنسور دمایی دستگاه از کارکرد صحیح آن مطمئن شوید

عامل ضروری در تعمیرات آبگرمکن : گرم شدن بیش از اندازه آب

در بسیاری از موارد به هنگام نصب و تعمیر آبگرمکن دما روی درجه خیلی بالا تنظیم می شود و آب خروجی دارای گرمای زیادتری است. با کم کردن دمای آب و تنظیم درجه حرارت متعادل می توان دمای بهینه آب خروجی را تنظیم کرد. اگر دمای آب روی درجه حرارت مناسب تنظیم شده و آب خروجی از دستگاه بسیار داغ است، سه مشکل عمده وجود دارد:

 • سنسور دمایی دستگاه از کار افتاده و قادر به تنظیم دمای مطلوب نیست.
 • فیلتر دچار گرفتگی شده و دمای اب بیش از حد داغ می شود.
 • گاز مصرفی برای آبگرمکن از نوع مناسب نیست و باید با نوع گاز دیگری جایگزین شود.

نکات مهم و کاربردی در نصب و تعمیر آبگرمکن

هزینه سرویس آبگرمکن بسیار کمتر از هزینه تعمیر آبگرمکن است. تعمیرات آبگرمکن را در لیست کارهای ضروری قرار داده و از خدمات تعمیر و سرویس آبگرمکن هوم سرویز استفاده کنید. سرویس دوره ای آبگرمکن می تواند عمر مفید دستگاه را بیشتر کرده و در هزینه تعمیر آبگرمکن صرفه جویی کند.

آبگرمکن دیواری یک وسیله پرکاربرد در منازل است که به صورت روزانه مورد استفاده قرار می گیرد. چنانچه نصب و تعمیر آبگرمکن توسط افراد حرفه ای و آموزش دیده انجام شود، مشکلات کمتری گریبان خانواده ها را می گیرد.

عیب یابی و تعمیر آبگرمکن دیواری یک کار تخصصی است، سهل انگاری در این مورد مشکلات بیشتری را ایجاد می کند، لوله کشی آبگرمکن را به متخصصین حرفه ای بسپارید. پس از نصب و تعمیر آبگرمکن با رعایت این موارد، عملکرد دستگاه را بهبود دهید:

همواره دودکش و قسمت خروجی دستگاه را تمیز کنید. گرفتگی دودکش خطرات جدی به همراه دارد و می تواند موجب گازگرفتگی افراد خانواده شود. توجه داشته باشید که بسیاری از پرندگان کوچک در خروجی دود و دودکش ها لانه گذاری کرده و موجب گرفتگی دودکش می شوند.

در فصول سرد سال، لوله کشی آبگرمکن را در خارج از منزل بررسی کنید. وجود سرما و یخبندان می تواند موجب ترکیدگی لوله ها شده و عملکرد دستگاه را مختل کند. با عایق بندی لوله های بیرونی مانع از یخ بستن و ترکیدگی لوله ها شوید. اگر در ارتباط با لوله کشی نیاز به نیروی متخصص دارید با همیاران هوم سرویز تماس بگیرید.

هشدار: نصب و تعمیر آبگرمکن را به حرفه ای ها بسپارید. استفاده از یک آبگرمکن برای دو واحد غیر مجاز است. هر واحد نیاز به سیستم لوله کشی مجزا داشته و باید از  آبگرمکن جداگانه استفاده شود.

همیشه دمای آبگرمکن دیواری را در فصل تابستان روی کم و در فصل زمستان روی دمای بیشتر تنظیم کنید. تنظیم دمای یکسان برای فصول مختلف مناسب نیست و می بایست با توجه به دمای هر فصل، تنظیم دمای آبگرمکن را تغییر داد. این امر به کاهش فرسایش قطعات کمک کرده و عمر دستگاه را طولانی تر می کند.

مراقب شعله آبگرمکن و سوخت مناسب آن باشید. سوخت مناسب آبگرمکن به صورت یکنواخت بوده و به رنگ آبی می باشد. خطرناک ترین مشکل در آبگرمکن دیواری، احتراق ناقص مشعل است. در صورت وجود مشکل در سیستم احتراق و یا برای نصب و تعمیر آبگرمکن با ما تماس بگیرید. با توجه به اینکه در بسیاری از خانه ها آبگرمکن در فضای داخلی نصب می شود این موضوع می تواند خطراتی را به همراه داشته باشد. سوخت ناقص می تواند همراه با تولید گاز و خطرات جدی باشد که باید از نزدیک بررسی شود.

نصب آبگرمکن در داخل ساختمان

تعرفه خدمات آبگرمکن دیواری و ایستاده در هوم سرویز

عنوان( به روز رسانی سال 1400 )از قیمت(تومان)تا قیمت(تومان)
نصب آبگرمکن دیواری120000165000
نصب آبگرمکن ایستاده90000160000
نصب شیرآلات(هر عدد)3500055000
رسوب زدایی کامل105000175000
سرویس کامل120000190000
تعویض مبدل7000095000

خدمات نصب، تعمیر و سرویس آبگرمکن در تهران

چنانچه نصب آبگرمکن به طور حرفه ای و دقیق انجام شود بسیاری از مشکلات بعدی هرگز به وجود نمی آید. نصب و تعمیر آبگرمکن هوم سرویز توسط نیروهای با تجربه و متخصص ارائه می شود. این سرویس در همه ایام سال و در چهار گوشه تهران ارائه می شود. ساکنین شهرهای اطراف جهت هماهنگی، تماس بگیرند در صورت امکان نزدیکترین تعمیرکار آبگرمکن به محل اعزام می شود. برای ثبت سفارش رایگان از طریق اپ هوم سرویز اقدام کنید. مراحل ثبت نام بسیار ساده است. پس از انتخاب نوع و برند آبگرمکن می توانید خدمات نصب یا تعمیر و یا سرویس دوره ای آبگرمکن را انتخاب کنید. پس از ثبت نام اولیه از طرف تیم پشتیبانی با مشتری تماس گرفته می شود و هماهنگی برای اعزام متخصص به محل انجام خواهد شد. پس از بررسی و عیب یابی دستگاه، هزینه تعمیرات به طور شفاف اطلاع رسانی می شود.

برای ثبت سفارش رایگان سرویس نصب و تعمیر آبگرمکن از اپلیکیشن هوم سرویز استفاده کنید

  021-91001332

همیار ما شوید
اگر شما هم توی نصب و تعمیر آبگرمکن تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا