نظافت و پذیرایی

مهندس ها هم خانه تکانی می کنند!

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

مهندس ها هم خانه تکانی می کنند ولی به سبک و سیاق متفاوت. بزرگداشت خواجه نصیرالدین طوسی و روز مهندس در اسفند ماه هست. ماه اسفند با خانه تکانی و نظافت سالانه خانه هم عجین شده. با توجه به مصادف شدن روز مهندس و اسفند و خانه تکانی تصمیم گرفتیم از روش های خانه تکانی و برنامه ریزی برای خانه تکانی مهندس جماعت بیشتر بگوییم. با توجه به اینکه نوع کار این قشر از جامعه با دیگران تفاوت دارد به نظر می رسد خونه تکونی عید و نظافت عید نوروز هم در خانه های مهندس ها به گونه دیگری باشد.

روز مهندس چه زمانی هست؟

به پاس بزرگداشت خواجه نصیر طوسی یک روز از سال به نام این بزرگ مرد، روز مهندس نامیده شد. این روز مصادف با تاریخ پنجم اسفند ماه هست که در تقویم هم نوشته میشه. در ۵ اسفند ماه همه ادارات و شرکت هایی که به نوعی با این قشر سر و کار دارند مراسمی را برای بزرگداشت خانم ها و آقایان مهندس برگزار می کنند. این تاریخ برای ایران در نظر گرفته شده و در دیگر کشورها روز مهندس متفاوت هست. همونطور که ذکر شد، هر سال روز ۵ اسفندماه، به عنوان روزمهندس شناخته میشه. اما ایام عید نوروز و خانه تکانی چه زمانی هست؟ توی اسفندماه. بنابراین هر ساله، ایام خانه تکانی با روز مهندس مقارن میشه.

پیشنهاد مطالعه: سرویس خانه‌تکانی ویژه عید نوروز

خانه تکانی عید و روز مهندس

یا راهی خواهیم یافت یا …

یا راهی خواهیم یافت یا راهی خواهیم ساخت! این شعار همه مهندس هاست. بنابر این حتما روش های خانه تکانی، نکات ریز خانه تکانی و برنامه ریزی برای حانه تکانی مهندس جماعت هم ابتکاری است. برای مثال خانم های خانه دار به دلیل داشتن وقت بیشتر، کارهای نظافت عید نوروز را از مدت ها قبل شروع می کنند و هر روز یک بخش را تمیز می کنند. خانه تکانی اتاق خواب یک روز، نظافت آشپزخانه روز دیگر و این سیر تا برق انداختن همه قسمت ها ادامه دارد. 

برنامه ریزی برای خانه تکانی 

مهندس ها یکی از فعال ترین اقشار جامعه هستن . همونطور که میدونین، مهندسین کار سختی دارن . بنابراین سر اون ها اکثر اوقات شلوغ هست. مهندسین به خاطر سختی کارشون و شلوغ بودن تایم کاری، وقت انجام خیلی از کارها رو ندارن. به طور مثال یک مهندس نمیتونه خودش کار سخت خانه تکانی رو انجام بده. برای این که خانه تکانی رو انجام بدین باید حتما وقت کافی داشته باشین. به همین دلیل، توی ایام خونه تکونی هوم سرویز به داد خانم مهندس ها رسیده و سرویس خونه تکونی رو ارائه داده که با استقبال خوبی هم روبرو شده.

پیشنهاد مطالعه:سرویس خانه‌تکانی ویژه عید نوروز

 

خونه تکونی عید

حقیقت اینه که داشتن خانه ای تمیز برای همه ایام سال لازمه و اکثر افراد هم نظافت منزل رابه صورت دوره ای انجام میدن. البته تمیزکاری های روزانه یا هفتگی با خونه تکونی عید فرق داره. بسیاری از مهندس ها که زوجین شاغل هستند در بقیه ایام سال هم از کارگر نظافتچی خانم و آقا برای نظافت منزل استفاده می کنند. سرویس نظافت منزل هوم سرویز برای همه مهندس های با تجربه و پر کار آشنا هست. مهندس ها برنامه ریزی برای خانه تکانی عید رو به حرفه ای ها می سپارند و خودشون روی کارهای دیگه ای تمرکز می کنند.

خانه تکانی یک مهندس

 

میدونستی که هوم سرویز، خدمات خونه تکونی ویژه عید هم ارائه میده؟

روش های خانه تکانی

این قشر خیلی زحمت کش و عزیز جامعه هم باید بالاخره خونه تکونی رو انجام بدن. مطمئنا امکان نداره که این قشر کار خونه تکونی رو انجام ندن و بگن که سرما شلوغه! همچین چیزی اصلا ممکن نیست. اصلا نظم و انضباط مشخصه یک مهندس هست و انتظار میره که این افراد توی تمیزکاری و نظافت منزل هم درجه یک باشند. چند تا از روش های خانه تکانی بیشتر به کار این افراد میاد که در ادامه توضیح میدم.

پیشنهاد مطالعه:خانه تکانی عید و آلودگی هوا

نظافت خانه در نوروز

اولین راه که به ذهن همه میرسه، انجام دادن کار توسط خودشون هست. مهندسین میتونن در صورت داشتن وقت آزاد، خانه تکانی رو خودشون انجام بدن. شاید خانه تکانی سریع برای این قشر مناسب تر باشه. یعنی به جای اینکه چند روز درگیر کارهای تمیزکاری باشن به صورت ضربتی و یک روزه خانه تکانی سریع رو انجام بدن. اما خوب اگه یکی از مهندسین عزیز، وقت نداشته باشه، دیگه این گزینه براش بی فایده میشه.

خانه تکانی عید دسته جمعی

یکی دیگه از راه ها، انجام دادن خونه تکونی توسط فامیل هست. میشه از فامیل برای این کار کمک بخوان. البته اسفند ماه همه خودشون مشغول خونه تکونی عید هستند و کسی وقت سر خاروندن هم نداره چه برسه که بخواد بیاد به دوست یا فامیل مهندس خودش هم کمک کنه. به نظر میرسه این راه هم در عمل بی فایده باشه. پس چاره چیه؟

مهندس و برنامه ریزی برای خانه تکانی

ایده برای خانه تکانی

یک راه خیلی خوب هم  استفاده از شرکت های خدماتی و درخواست کارگر منزل هست. نظافت منزل هوم سرویز از محبوب ترین خدماتی هست که در ایام خانه تکانی عید نوروز درخواست کننده بیشتری هم داره.  ما میتونیم کار سخت و زمان بر خانه تکانی رو برای شما به بهترین شکل انجام بدیم. در این صورت مهندسین عزیز هم میتونن به کارهای خودشون برسن.

راهنمای خانه تکانی مهندس

کارهای خانه تکانی و نظافت عید نوروز احتیاج به برنامه ریزی داره. اگر قصد دارید کارها رو به شرکت های نظافتی بسپارید از قبل تصمیم بگیرید و سرویس خونه تکونی عید رو رزرو کنید. سروس های نظافتی در روزهای آخر سال خیلی متقاضی داره و همه از قبلرزرو شدن. برای اینکه خونه تکونی عید طبق زمان بندی قبلی انجام بشه وقت رو از دست ندید.

زمان خانه تکانی

مهندس های عزیز بهتر می دونن که خونه تکونی عید اسمش اینطوره ولی به معنی انجام نظافت منزل در روز عید نیست. در واقع کارهای نظافت عید نوروز از مدت ها قبل شروع میشه. روزهای اسفند ماه که دیگه اوج بشور و بساب و نظافت هست ولی حتی می تونید از نیمه بهمن ماه هم برنامه ریزی برای خانه تکانی رو انجام بدین. اصلا محدودتی وجود نداره و هر خانواده خودش بهتر میدونه که چه زمانی برای نظافت عید نوروز مناسب تر هست. فقط توصیه میشه که کارها رو به روزهای اخر نیندازید که خیلی دردسرساز میشه.

روز مهندس چه روزی است؟

خانه تکانی عید را از کجا شروع کنیم 

برنامه ریزی برای خانه تکانی عید در شرکت های نظافتی به این صورته که خانه تکانی اتاق خواب ها اول انجام میشه. در اخر هم نوبت آشپزخانه و سرویس ها میرسه ولی مهندس جماعت راه های غیر معمول تری رو انتخاب می کنه. شاید دوست داشته باشید اول انبار رو مرتب کنید یا از تراس منزل شروع کنید اصلا شاید زمانه خانه تکانی رو تغییر بدین یا روش خانه تکانی سریع رو انتخاب کنید مهم اینه که خودتون چطور راحت تر هستید.

نکات ریز خانه تکانی

سخت نگیرید از یک جایی نظافت رو شروع کنید. خودتان را بیش از حد خسته نکنید. اگر تصمیم دارید کارها رو به شیوه یک مهندس سخت کوش انجام بدین می تونین دست به کار بشین. موسیقی می تونه انرژی بیشتری بهتون بده و کارها با سرعت بیشتری انجام بشه. برای خانه تکانی سریع لازمه تا از یک موسیقی خوب و شاد کمک بگیرید. خوش بگذرونین و با ریتم موزیک کارها رو انجام بدین. اینطوری سخت ترین کارها هم ساده به نظر میرسه و خیلی خوشایندتر میشه.

لیست کارهای خانه

لیست کارهای خانه را آماده کردید؟ مثل یک مهندس خانه تکانی کنید از کارهایی که باد انجام بشه یک لیست تهیه کنید و هر کاری که انجام میشه رو جلوش یک علامت بگذارید اینطوری مشخص میشه چه کارهایی باقی مونده. لیست کارهای خانه برای برنامه ریزی خونه تکونی عید هم خوبه و میشه زمان خانه تکانی رو مدیریت کرد. الان جواب بهتری برای این سوال دارید” خانه تانی عید را از کجا شروع کنم ؟” برای پاسخ به لیست کارهای خانه نیم نگاهی داشته باشین.

برای خانه تکانی کمک بگیرید

خانه تکانی سخت و دشواره. به تنهایی کار کردن اصلا درست نیست و شاید باعث بشه ناخواسته به خودتون صدمه بزنید. سرویس خونه تکونی عید هوم سرویز برای همین روزها هست. به جای اینکه وقت خودتون رو برای کارهای تمیزکاری و نظافت منزل صرف کنید به کارهای شخصی خودتون برسید. یک مهندس پر کار در روزهای آخر سال کارهای زیادی داره که باید انجام بده. همیاران نظافتچی خانم و آقا آماده انجام خانه تکانی در همه مناطق تهران هستند. قبل از اینکه همه سرویس ها رزرو بشه با ما تماس بگیرید و کارهای خونه رو با آرامش انجام بدید.

قبل از اینکه خیلی دیر بشه سرویس خونه تکونی عید هوم سرویز رو رزرو کنید

۰۲۱-۹۱۰۰۱۳۳۲

میدونستی که هوم سرویز، خدمات خونه تکونی ویژه عید هم ارائه میده؟

همیار ما شوید
اگر شما هم توی خونه تکونی ویژه عید تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا