تعمیرات و خدمات فنی

نکات مهم درباره عایق رطوبتی استخر

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

با گذشت زمان، ساختار ضد آب استخر آسیب می بیند و ترک های کوچک و بزرگ در بدنه داخلی و خارجی استخر دیده می شود. علت اصلی همه نشتی های آب از استخر، خراب شدن عایق رطوبتی استخر است. انواع عایق رطوبتی ضد آب عمر محدودی دارند و پس از مدتی نیاز به تعمیر و مرمت دارند. قیمت نصب ایزوگام و قیمت عایق استخر با توجه به نوع عایق کاری متفاوت است.

قیمت نصب ایزوگام در هوم سرویز

چرا باید عایق رطوبتی استخر را تعمیر کنیم؟

حتی یک نشتی کوچک هم موجب هدر رفتن آب زیادی می شود. هزینه آب هدر رفته از ترک دیواره های استخر، در طول یک سال بسیار زیاد می شود. اگر خوشبینانه نگاه کنیم، هزینه اتلاف آب در یک سال معادل دو برابر قیمت عایق استخر خواهد شد. البته این هزینه بین قبض ماهانه آب بها سرشکن می شود و شاید اصلا دیده نشود. برای اینکه هزینه های خانوار را مدیریت کنید لازم است تا هر چه زودتر عایق های رطوبتی را بازسازی کنید.

قیمت عایق استخر چقدر است؟

آیا عایق رطوبتی استخر ترک دارد؟

آب استخر به طور طبیعی در اثر گرما و تغییرات هوا، تبخیر می شود بنابر این هر میزان کاهش آب استخر نشان دهنده نشتی نیست. به طور معمول یک استخر در حدود ۲ اینچ آب استخر در طول یک هفته کم می شود که جای نگرانی نیست ولی بیش از این مقدار، هشداری برای وجود نشتی در استخر است. برای اینکه ترک ها، شکاف های ریز و هر سوراخ کوچکی دیده شود، لازم است تا آب استخر را تخلیه کنید و از ایزوگام کار برای بررسی عایق رطوبت کمک بگیرید.

یک آزمایش سریع برای بررسی عایق کاری

با سنجش روزانه میزان آب استخر می توانید متوجه ترک ها و شکاف های احتمالی در بدنه داخلی و خارجی استخر بشوید. نوارهای مخصوص ضد آب برای این منظور ایده آل هستند. سطح آب استخر را با نواز ضد اب علامت گذاری کنید. پس از ۲۴ ساعت به نوار تعیین اندازه نگاه کنید. اگر آب استخر از خط نشانه گذاری شده بیش از ۱٫۴ اینچ پایین تر آمده است، احتمالا با مشکل نشتی در استخر مواجه هستید.

قیمت عایق رطوبتی استخر

نکته: هنگام سنجش عایق کاری و در طی ۲۴ ساعت قبل، نباید کسی در آب استخر شنا کند.

ایزوگام طرح دار خدمتی نوین از هوم سرویز

پیدا کردن نشتی استخر

اجزای زیادی در استخرهای شنا وجود دارند که هر کدام در مرور زمان می تواند دچار مشکل شوند. علاوه بر دیواره های داخلی و خارجی و کف استخر، فیلتر، بخاری، پمپ و دریچه لوله های فاضلاب هم می تواند موجب هدر رفتن آب از یک استخر باشد. همه قطعات لوله کشی آب استخر باید از نظر چکه بررسی شود. درزهای پوشش عایق رطوبتی استخر می بایست بازبینی شود. استخرهای بتونی قدیمی نیاز به بررسی دقیق تری دارند. به طور معمول لازم است تا استخر و تجهیزات آبرسانی آن حداقل سالی دوبار از نظر نشتی عایق رطوبتی استخر مورد بررسی کامل قرار گیرد.

چگونه استخر را عایق بندی کنیم؟

وقتی علت نشتی آب از استخر مشخص شد، به راحتی می توانید مشکل را برطرف کنید. چنانچه مشکل نشتی لوله ها باشد و سیستم لوله کشی آب دچار ترک، شکستگی و آسیب باشد باید از یک لوله کش حرفه ای کمک بگیرید. با واحد خدمات لوله کشی هوم سرویز تماس بگیرید تا تعمیرات لوله های آب و فاضلاب استخر به سادگی انجام شود. گاهی نیاز به تعویض لوله های پوسیده و جایگزین کردن لوله های جدید است ولی گاهی یک نشتی ساده در لوله ها موجب هدر رفتن آب می شود. در هر صورت بررسی کارشناسانه در این مورد ضروری است. اما در اغلب موارد مشکل از عایق رطوبت است.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات ایزوگام، قیرگونی و آسفالت هم ارائه میده؟

تعمیر عایق رطوبتی استخر

تعمیر عایق رطوبتی استخر

اگر استخر بیش از ۱۰ سال عمر داشته باشد، عایقهای رطوبتی دیگر کارایی ندارند و بهتر است با انواع عایق جدیدتر جایگزین شوند. احتمال درز و شکاف ذره بینی در عایق های قدیمی بسیار بیشتر است. اما اگر در این مدت عایق رطوبتی استخر نوسازی شده باشد، تنها نیاز به عایقکاری با رنگ دارد و با نقاشی استخر، عایق رطوبتی هم حفظ می شود. استخرهای بتونی باد با لایه نازک بتن هیدرولیکی درزگیری شوند و سپس با انواع عایق رطوبتی جدید ایمن سازی شوند.

انواع عایق رطوبتی استخر

عایق های رطوبتی برای استخر شنا از متریال مختلفی تولید می شوند که با توجه به شرایط محیطی و میزان استفاده از استخر، در پروژه های مختلف اجرا می شوند. عایق رطوبتی استخر بر پایه پلیمرها، اپوکسی ها، اکریلیک ها و سیمان پلیمری ساخته می شود. عایق رطوبنی قیر مانند برای کف و دیواره های استخر از متداول ترین انواع عایق استخری هستند. عایق رطوبتی نانو هوم سرویز نیز از جدیدترین نوع عایق رطوبت است که در چند سال اخیر بسیار پر طرفدار بوده است. به طور کلی قدرت نفوذ پذیری عایق رطوبتی نانو در حد صفر است و به هیچوجه آب و رطوبت را از خود عبور نمی دهد.

انواع عایق رطوبتی استخر

قیمت عایق استخر چقدر تمام می شود؟

عایق های رطوبتی هوم سرویز بر اساس متریال ساخت، قیمت گذاری می شوند. دستمزد عایق کار بر اساس نحوه اجرای عایق رطوبتی استخر، نوع آن و بزرگی ابعاد استخر، مشخص می شود. استخرها و آب نماهای کوچک تر در زمان کوتاه تری عایق کاری می شوند ولی برای عایق کردن استخرهایی که طول و عرض بیشتری دارند، زمان کار طولانی تر می شود و معمولا یک تیم حرفه ای روی پروژه کار می کنند.

همیار ما شوید
اگر شما هم توی ایزوگام، قیرگونی و آسفالت تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا