خانگی و ساختمانی

محاسبه قیمت عایق استخر با پوشش نانو ✔️ عایق کاری استخر در تهران

آب بندی و عایق کاری استخرها بعد از مدتی نیاز به ترمیم دارد.بی توجهی به این موضوع موجب هدر رفتن آب زیادی می شود و هزینه های مصرفی آب را بسیار افزایش می دهد. با یک آزمایش ساده می توانید اتلاف آب استخر را تشخیص دهید. ابتدا استخر را کامل پر کنید بعد از ۴ ساعت میزان کاهش آب را اندازه گیری کنید. در حالت عادی نباید تغییر محسوسی در ارتفاع آب استخر دیده شود. اگر سطح آب کاهش چشمگیری داشته باشد عایق استخر نیاز به ترمیم دارد. با توجه به بالا رفتن هزینه ها، قیمت عایق استخر جدید هم خودش مسئله ای است. به طور کلی ماده ای که در عایق بندی استفاده می شود، ابعاد استخر و بزرگی آن روی قیمت ها تاثیر می گذارد. انتخاب متریال عایق بندی روی کیفیت کار هم تاثیر زیادی دارد.

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

عایق بندی استخر نه تنها در کاهش میزان آب مصرفی موثر است بلکه موجب حفظ سازه نیز می شود. استخرهای آب بندی نشده، چاله های آبی نا موزون هستند که در معرض تخریب قرار دارند. امکان نشت سازه، آسیب به دیوارها در اثر ترک و درزهای ریز، اثرات فشار آب بر دیواره ها و …. همگی در سازه های آب بندی نشده وجود دارد. انواع عایق رطوبتی استخر، عایق نانو رطوبتی و روش های جدیدتر در آب بندی استخرهای عمومی و خانگی استفاده می شود. قیمت عایق استخر با توجه به نوع عایق بندی و متریال آب بندی سازه مخاسبه می شود. روش های آب بندی استخرها نیز تفاوت دارد و با توجه به کاربری استخر انجام می شود.

قیمت نصب ایزوگام در هوم سرویز

انواع عایق رطوبتی استخر

نوار آب بند، واتر استاپ پی وی سی و سیستم هایی که برای عایق کاری در هنگام ساخت استخر اجرا می شود، به عنوان عایق کاری اولیه است و پس از ساخت و اجرای استخر نیز، عایق رطوبتی استخر دوباره روی عایق اولیه اجرا می شود.  لایه های آب بندی سنتی، نرمه ماسه، مواد آب بندی یا چسب بتن در برخی سازه ها حین اجرا لحاظ می شود. این عایق بندی کامل نیست و تنها به عنوان زیر ساخت در نظر گرفته می شود. وجود درزها و ترک ها در سطح این عایق بندی قابل مشاهده است. با توجه به اینکه برای چه استخری از عایق استفاده می شود، متریال عایق بندی متفاوتی مورد نیاز است. برای مثال در حوضچه های تکثیر ماهی روی زیبایی دیواره های استخر تاکیدی نمی شود ولی در مورد استخر شنا این موضوع اهمیت زیادی دارد.

نکات مهم درباره عایق رطوبتی استخر

عایق نانو استخری تهرانقیمت عایق استخر

عایق کاری استخر پرورش ماهی

همه استخرها برای شنا ساخته نمی شوند. استخرها برای تامین آب کشاورزی و حوضچه های پرورش ماهی کاربرد فراوانی دارند. در مخازن آب کشاورزی و استخرهای پرورش ماهی با ابعاد بزرگتر اجرای پوشش های ژئوممبرین مناسب تر است. به خصوص وقتی بستر کار آهکی یا خاکی باشد ژئوممبرین صرفه اقتصادی بیشتری دارد. قیمت عایق استخر ماهی کمتر از استخر شنا است. این نوع عایق دارای رنگ نیست و چسبندگی خوبی برای اجرای کاشی ندارد. از نظر ظاهری عایق رطوبتی مخازن ذخیره آب و استخر ماهی جلوه ای ندارد. البته کارایی این نوع عایق بسیار زیاد است و تنها ایراد در ظاهر آن است. این ماده در استخرهای شنا اصلا به کار نمی رود.

عایق رطوبتی استخر شنا

قیمت عایق استخر شنا با حوضچه های پرورش ماهی تفاوت دارد. علت این امر استفاده از پوشش های آب بندی با کیفیت تر و شکیل تر است. اجرای پوشش های آب بندی پلی یورتان حتی بدون اجرای کاشیکاری در استخر نیز زیبا و چشم نواز است. این سازه مناسب استخرهای شنا بوده و به صورت تخصصی کار می شود. در سال های اخیر تکنولوژی های جدید وارد صنعت عایق کاری شده اند که نمونه هایی برتر را در استخرهای شنا می توان مشاهده کرد.

 • عایق رطوبتی نانو استخری

این پوشش فقط در استخرهای شنا انجام می شود. قیمت عایق استخر نانو به توجه به اندازه طول و عرض استخر و مقدار متریال به کار رفته در عایق بندی سازه محاسبه می شود. جنس پوشش بدنه استخر نیز در انتخاب نوع عایق بندی استخر شنا موثر است. برخی از عایق های رطوبتی ویژه استخرهای بتونی و برخی برای استخرهای بلوکی و آجری مناسب هستند. عایق رطوبتی نانو انعطاف پذیری بالایی داشته و تحمل تنش انبساط و انقباض را دارد. اجرای این پوشش آب بندی با استفاده از قلمو و پیستوله امکان پذیر است و سرعت اجرای بالاتری دارد. طریقه کار شبیه به رنگ و نقاشی دیواره های استخر است اما متریال مورد استفاده با رنگ ساختمانی بسیار متفاوت است.

ایزوگام طرح دار خدمتی نوین از هوم سرویز

قیمت عایق استخر در تهرانقیمت عایق استخر شنا

قیمت عایق استخر استخرهای قدیمی و ترمیم عایق بندی

قیمت عایق کاری استخر نوساز با استخرهای قدیمی تفاوت دارد. استخرهای قدیمی نیاز به بازسازی و عایق بندی مجدد دارند. در این عایق کاری ابتدا درزها و ترک های احتمالی گرفته شده و از انواع عایق رطوبتی نانو در آب بندی استخر استفاده می شود. به خصوص استخرهای سنتی شنا با سطح بتن دارای مشکلات زیادی هستند و معمولا اتلاف آب بیشتری دارند. پس از اینکه نشتی در استخر شنا دیده شد با سرویس عایق کاری هوم سرویز تماس بگیرید تا علاوه بر پیدا کردن محل نشتی، با استفاده از متریال جدید و به روزتر، کف و دیواره های استخر بازسازی شود. پوشش های آب بندی نانو به دلیل انعطاف پذیری بالا در هر سطخی قابلیت اجرا دارند. این مواد طول عمر زیادی دارند و به این زودی ها دچار مشکل و ایراد نمی شوند. سرعت اجرای کار نیز به مراتب بیشتر است.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات ایزوگام، قیرگونی و آسفالت هم ارائه میده؟

قیمت عایق استخر نوساز

روش آب بندی استخر های نوساز با استخرهای قدیمی متفاوت است و به همین ترتیب قیمت عایق استخر نوساز نیز با استخرهای سنتی تفاوت دارد. در استخرهای نوساز لازم است تا دیواره های استخر با استفاده از ملات و سیمان کار شود. سپس یک لایه نرمه آب بندی دارای پودر سنگ، سیمان سفید و مواد آب بندی با ماله روی سطح سیمان کاری شده قبلی دیواره ها، کشیده می شود. پس از خشک شدن این لایه که تقریبا ۲۴ ساعت طول می کشد از چسب عایق کاری استفاده می شود. چسب بتن عایق استخر یکبار به صورت افقی با قلمو روی دیواره های استخر کار می شود و سپس بار دوم برای پوشش بیشتر به صورت عمودی اجرا می شود. کف استخر نیز با محلول چسب بتن عایق استخر و با تی لاستیکی عایق بندی می شود.

عایق رطوبتی نانو چه کاربردی دارد؟

قیمت عایق بندی استخرقیمت عایق استخر نانو

قیمت انواع عایق رطوبتی استخر

به غیر از اندازه استخر و بزرگی و کوچکی آن، بحث نوع استخر و کاربری نیز در تعیین قیمت عایق بندی دخیل است. سطح زیر استخرها یکسان نیست و از سویی همه استخرها نیاز به کاشیکاری ندارند.در عایق کاری اسخرهای شنا و خوضچه های جکوزی، به دکوراتیو بدون عایق نیز توجه می شود. به این ترتیب هزینه اجرای کار در هر پروژه به صورت اختصاصی برآورد می شود. انواع استخر عبارت است از:

 • استخر بتنی
 • استخر پیش ساخته
 • استخر ژئوممبران
 • استخر فایبرگلاس

قیمت عایق استخر 

نانو عایق آب بندی استخر شنا دارای کیفیت بسیار بالایی است. نانو از پیشرفته ترین تکنولوژی های روز دنیاست که در صنعت ساخت و ساز نیز وارد شده است. امروزه انواع مصالح ساختمانی با فناوری نانو تولید شده که دارای استحکام بالاتر، مقاومت فشاری بیشتر و طول عمر زیادتری است. عایق رطوبتی نانو برای استخرهای شنا با به کارگیری فناوری نانو تکنولوژی از کارامدترین سیستم های عایق بندی استخرهای شنا است. به دلیل استفاده از کلر در آب استخرها لازم است تا پوشش دیواره ها و کف در بازه های زمانی منظم بررسی شود. قیمت عایق استخر و عایق کاری هوم سرویز پس از بازدید رایگان از محل به صورت دقیق اعلام می شود. مشاوره و راهنمایی برای انتخاب نوع پوشش عایق رطوبتی رایگان است.

عنوان(به روز رسانی سال 1400)قیمت از
قیمت تا
ایزوگام زیر 10 متر مربع(با هزینه جنس)
500000
800000
ایزوگام بین 10 تا 50 متر مربع(هر متر مربع با هزینه جنس)
4000060000
ایزوگام 50 متر مربع به بالا(هر متر مربع با هزینه جنس)
3500055000
قیرگونی تک لایه و اجرا بدون هزینه جنس(هر متر مربع)
1200025000
قیرگونی دو لایه و اجرا بدون هزینه جنس(هر متر مربع)
1700028000
آسفالت(هر متر مربع)
توافقی

خدمات نصب عایق، ایزوگام، قیرگونی و آسفالت در تهران

هوم سرویز مجری پروژه های عایق بندی ساختمان در تهران است. انواع ایزوگام و عایق پشت بام، سرویس بهداشتی، آشپزخانه توسط بهترین متخصصین انجام می شود. برای عایق استخری از تکنولوژی های روز دنیا کمک گرفته شده، امکان استفاده از رنگ های نانو عایق و فراورده های جدید برای عایق کاری استخر وجود دارد. با توجه به اهمیت زیبایی ظاهری استخرها توصیه می شود محصولات جدیدتر را به کار ببرید. برای درخواست سرویس از طریق شماره تلفن درج شده در ابتدای صفحه و یا اپ هوم سرویز اقدام کنید. این سرویس شامل گارانتی صد در صد است. هزینه ها طبق توافق اولیه و بر اساس نرخ مصوب دریافت می شود. در صورت عدم رضایت از اجرای عایق هیچ پولی نمی پردازید. امکان رزرو سفارش برای روز مورد نظر نیز وجود دارد.

برای ثبت سفارش رایگان سرویس ایزوگام، قیرگونی و آسفالت و عایق نانو از اپ هوم سرویز استفاده کنید.

همیار ما شوید
اگر شما هم توی ایزوگام، قیرگونی و آسفالت تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

‫۶ دیدگاه ها

 1. سلام بنده یک استخر ذخیره اب کشاورزیمی خواهم بسازن به ابعاد ۱۰ متر طول وعزضش ۶متروگودیس ۳متر می باشد می خواهم کفش را ۲۰ سانت از شفته و۳۰ سانت ازبتن بدون میلگرد ودیوارش را از بلوکه ایا با این روش می تواند اب درانجا بدون ترک در ضمن برای نصب دیوار وکفاستخر از نانو استفاد کنم یا از ژنو مبلمبر استفادکنم منتظر جوابازمشاوران هستم

  1. با سلام لطفا درخواستتون رو در سامانه ثبت فرمایید تا همکاران بلافاصله جهت راهنمایی تماس و در صورت تایید جهت انجام کار خدمت برسند.

 2. سلام بنده یک استخر برای ذخیره اب در میان باغ انگور در حال انجام هستم به نظر مشاوریرن عزیز در یک استخربه ابعاد۰ ۱۰متر طول وعرضش ۶متر وگودیس ۳متر است در این استخر چقدر نانو ملاتی استفاده میسود با تشکر

  1. با سلام لطفا درخواستتون رو ثبت کنید تا همکارها با توجه به جزییات کارتون راهنمایی دقیق تری از کار شما در اختیارتون قرار بدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا