تعمیرات و خدمات فنی

مدل های شیک کمد دیواری پذیرایی

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

یک کمد دیواری بزرگ و جادار مثل یک اتاق اضافی در منزل است. به خصوص وقتی تعداد اتاق ها کم باشد یا لوازم ریز و درشت زیادی داشته باشید حتما نیاز به کمد دیواری دارید. برای ساخت کمد دیواری هر فضایی را می توان انتخاب کرد. کمد دیواری اتاق کودک، کمد جا لباسی اتاق خواب و حتی یک مدل کمد دیواری شیک در اتاق پذیرایی برای هر خانه ای لازم است.  اگر ساختمان فاقد انباری است حتما از فضای داخل منزل برای طراحی کمد استفاده کنید. شاید تعجب کنید ولی کمد دیواری پذیرایی می تواند وسایل یک انباری را داخل خود جای دهد. چنانچه طراحی و ساخت کمد دیواری در پذیرایی حرفه ای انجام شود، همیشه فضای اضافی برای خرده ریزها در اختیار دارید. 

مدل کمد دیواری پذیرایی

تصمیم گیری برای طراحی کمد دیواری برای هال و پذیرایی کمی ریسکش بالاست. اگر طراحی و متریال ساخت کمد دیواری مناسب نباشد، دکوراسیون پذیرایی را نابود می کند. البته یک کمد دیواری شیک و با طراحی مدرن می تواند نقطه تمرکز اتاق پذیرایی باشد. استفاده از درب های آینه ای، نورپردازی سقفی، درب های کشویی و … همگی روی زیبایی کمد پذیرایی تاثیر می گذارد. فراموش نکنید اینجا انباری نیست و بحث زیبایی شناسی و  جلوه های بصری کمد دیواری اهمیت زیادی دارد. اما همه توجه خود را به زرق و برق و ظاهر کمد دیواری اختصاص ندهید. یادتان باشد این کمد قرار است کاربردی در حد یک اتاق کوچک را داشته باشد. بنابر این به قفسه بندی و فضای داخلی کمد دیواری نیز به اندازه طرح درب ها توجه کنید.

طراحی و ساخت کمد دیواری با قیمت مناسب

کمد دیواری پذیرایی قیمتطراحی و ساخت کمد دیواری در تهران

چارچوب کمد دیواری پذیرایی

اسکلت یا همان چهارچوب اصلی کمد دیواری اساس کار را شکل می دهد. کمد پذیرایی برای اینکه استحکام خوبی داشته باشد می بایست از یک جارچوب استاندارد و کاملا محکم برخوردار باشد. بهترین متریال برای ساخت چارچوب کمد پذیرایی فلز است. چارچوب هایی از جنس ام دی اف اصلا کارایی خوبی ندارند. چارچوب فلزی بسیار محکم تر و استوارتر از دیگر متریال است. چارچوب های فلزی دارای زوار هستند و طبقات در زوار جای می گیرند. به این ترتیب تحمل وزن طبقات بسیار بیشتر می شود. در صورتی که طبقات نتوانند وزن سنگین لوازم را تحمل کنند، قفسه های کمد دیواری ور آمده و تاب بر می دارد. به هر حال قرار نیست همیشه این کمد خالی باشد، به زودی با انواع و اقسام لوازم سبک و سنگین طبقات پر خواهد شد. بنابر این بهتر است از قبل در مورد متریال چارچوب تصمیم مناسبی بگیرید.

قفسه بندی کمد دیواری پذیرایی

کاربردی ترین نقش کمد دیواری اینست به به دکوراسیون داخلی نظم دهد. حالا این کمد در یک اتاق خواب کوچک باشد یا در فضای پذیرایی، در ماهیت آن فرقی ایجاد نمی شود. کمد دیواری با ویترین و بوفه تزئینی تفاوت دارد. اصل کاربری این کمد، مشخص است پس روی طراحی داخل کمد دیواری خیلی دقت کنید. هر چه قفسه های بیشتری در کمد داشته باشید، فضای بیشتری هم در اختیار دارید. این قفسه ها می توانند جای مناسبی برای انبار کردن لباس های خارج از فصل، کتاب های اضافی، کفش ها و لوازم برقی باشند. اگر می توانید رگال لباس را حذف کنید و به جای آن از کشوها و قفسه های بیشتری در سراسر کمد بهره ببرید. طبقات و کشوها به شرط داشتن عمق کافی بیشترین فضا را در اختیارتان قرار می دهند.

ساخت همه مدل کمد دیواری به قیمت توافقی

مدل های شیک کمد دیواری پذیراییمدل کمد دیواری ریلی با ام دی اف

عمق کمد دیواری پذیرایی

در آپارتمان های نقلی هم می توانید یکی از این کمدهای پر کاربرد را داشته باشید. حتی کمد اتاق پذیرایی با کاربری چند گانه هم طراحی و ساخته می شود. اگر کمی عمق کمد دیواری را بیشتر در نظر بگیرید، قفسه های بزرگتر و کاربردی تری خواهید داشت. علاوه بر آن می توانید با سفارش ساخت کمد دیواری هوم سرویز طرح اختصاصی خود را هم داشته باشید. برای مثال یک تخت مهمان در کمد دیواری پذیرایی ایده بسیار خوبی است. باکس بالای کمد دیواری که کمتر استفاده می شود را به چمدان ها و لوازم اضافی اختصاص دهید. به این ترتیب در مواقع ضروری این کمد می تواند فضایی برای جای خواب مهمان را در اختیارتان قرار دهد.

درب کمد دیواری پذیرایی

از مدل ترکیبی تخت و کمد دیواری که بگذریم هنوز خیلی ایده ها برای مدل کمد دیواری وجود دارد. معمولا ارتفاع کمد دیواری اتاق خواب را تا سقف در نظر می گیرند. همین طراحی برای اتاق پذیرایی هم مناسب است. به هر حال فضای خالی بین کمد دیواری و سقف کاربردی ندارد پس بهتر است ارتفاع کمد را تا سقف در نظر بگیرید. حالا نوبت به طراحی درب کمد دیواری پذیرایی است که نقش مهمی در دکوراسیون اتاق پذیرایی دارد. برای اینکه قسمت بازشوی درب کمد، فضای اضافی را اشغال نکند به جای درب لولایی از کمد دیواری ریلی استفاده کنید. طراحی کمد دیواری جدید در منازل مدرن همگی با درب ریلی است. یراق آلات کمد ریلی اصلی ترین بخش آن است. 

قیمت کمد دیواری و هزینه ساخت چارچوب کمد دیواری چقدر است؟

هزینه ساخت کمد دیواری پذیراییطراحی و ساخت کمد دیواری پذیرایی

کمد جالباسی پذیرایی

اگر فضای کافی برای آویز کردن لباس ها به چوب لباسی ندارید بخشی از کمد دیواری پذیرایی را به این کار اختصاص دهید. ایده های زیادی برای طراحی و ساخت کمد دیواری وجود دارد ولی مهم اینست که همه ایده ها به کاربردی بودن بیشتر کمد پذیرایی ختم شود. همه طرح هایی را که فقط هزینه اضافی ایجاد می کنند و کارایی ندارند را حذف کنید. قیمت ساخت کمد دیواری با متریال با کیفیت بالاست بنابراین هزینه های بیشتری نتراشید.

هزینه ساخت کمد دیواری پذیرایی چقدر است؟

برای اینکه متراژ مواد اولیه برای ساخت کمد پذیرایی مشخص شود لازم است تا طول دیوار و ارتفاع را اندازه گیری کنید. اندازه کمد یدواری هر چه بزرگتر باشد، قیمت ساخت آن بیشتر خواهد شد. البته برای داشتن فضای بیشتر و قفسه های کاربردی باید قدری هزینه کنید. ضخامت ام دی اف، نوع درب ها، تجهیزات ساخت و البته اسکلت و چهارچوب کمد دیواری روی قیمت نهایی تاثیر می گذارد. هزینه ساخت کمد پذیرایی یکبار پرداخت می شود ولی تا زمانی که ساختمان پا برجاست می توانید از کمد جادار و شیک پذیرایی استفاده کنید. بعد از اینکه تصمیم خود را گرفتید برای ساخت کمد دیواری با ما تماس بگیرید. مشاوره رایگان شامل همه سفارش های ثبت شده در اپ هوم سرویز می باشد.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات ساخت کمد دیواری هم ارائه میده؟

برای سفارش ساخت کمد دیواری هوم سرویز از اپلیکیشن این سامانه اقدام کنید

همیار ما شوید
اگر شما هم توی ساخت کمد دیواری تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا