بنایی و دکوراسیون

مراحل ساخت کمد دیواری برای لباس ✔️ نصب کمد دیواری با قیمت ارزان

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

در اتاق خواب همیشه فضا برای ساخت یک کمد دیواری جادار وجود دارد. یک کمد لباس بزرگ می تواند گنجینه ای در اتاق خواب باشد. کمد دیواری پذیرایی را نمی توان نادیده گرفت. این کمد دکوراسیون پذیرایی را تکمیل می کند. برای اتاق کودک می توانید از کمد دیواری هایی که طبقات بیشتری دارند، بهره ببرید. هر چه طراحی و قفسه بندی داخل کمد دیواری حرفه ای تر باشد، کاربری کمد بیشتر می شود. آیا می دانید یک کمد لباس یا کمد دیواری چگونه ساخته می شود؟ اگر در این زمینه اطلاعی ندارید تا انتها با ما همراه باشید. مراحل ساخت کمد دیواری به صورت خلاصه معرفی می شود.

چگونه یک کمد دیواری بسازیم؟

شاید اولین مرحله مربوط به تصمیم گیری باشد. گاهی تصمیم گیری برای ساخت کمد دیواری جدید، سخت ترین مرحله است. با نگاهی به آلبوم جدیدترین مدل کمد دیواری و دیدن طرح های متنوع، انتخاب مشکل تر هم می شود. بهتر است اول تصمیم بگیرید که این کمد را برای چه کاری نیاز دارید. آیا به یک کمد رختخواب نیاز دارید یا یک کمد لباس؟ قفسه بندی داخل کمد دیواری و حتی طراحی درب آن بستگی به کاربری کمد دیواری دارد. برای مثال درب های لولایی برای کمد رختخوابی مناسب تر هستند. اما برای کمد جالباسی در یک اتاق کوچک همیشه کمد دیواری ریلی مناسب تر است. 

طراحی و ساخت کمد دیواری با قیمت مناسب

مراحل ساخت کمد دیواریمراحل ساخت کمد دیواری ام دی اف

طراحی کمد دیواری

یکی از اولین مراحل ساخت کمد دیواری مربوط به طراحی کمد است. طراحی کمد مربوط به قفسه بندی داخل کمد دیواری و همچنین تعداد درب ها و کشوهای آن است. به طور کلی طرحی از کمد باید روی کاغذ ترسیم شود. سپس اندازه گیری ها انجام می شود و همه اندازه ها روی طرح کمد دیواری پیاده می شود. استفاده از طراحی کامپیوتری و دستی هر دو رایج است. برای انداره گیری معمولا ارتفاع کمد دیواری اتاق خواب تا سقف در نظر گفته می شود. عمق کمد جالباسی کمتر از کمد رختخوابی است. عرض کمد دیواری با توجه به فضایی که در اختیار دارید، اندازه گیری می شود. در این مرحله همه قناسی ها و محل ستون ها و … باید در نظر گرفته شود.

خرید متریال مناسب

انتخاب متریال یکی از مراحل ساخت کمد دیواری است که باید با دقت انجام شود. انواع کمد دیواری چوبی، کمد لباس ام دی اف و غیره نیاز به مواد اولیه متفاوتی دارند. استفاده از چارچوب فلزی بهتر از ام دی اف است. برای خرید ورق ام دی اف یا هایگلاس، چوب یا ممبران از قبل تصمیم گیری انجام می شود. متریال ساخت اصلی ترین بخش در تعیین قیمت کمد دیواری است. پس از خرید مواد اولیه، با توجه به اندازه های گرفته شده، قطعات برش داده می شود. این کار نیاز به مهارت زیادی دارد. ساخت کمد دیواری حرفه ای تخصصی است و نیاز به تجربه و دانش فنی دارد.

ساخت همه مدل کمد دیواری به قیمت توافقی

مراحل ساخت کمد دیواری mdfمراحل ساخت کمد دیواری چوبی

مراحل ساخت کمد دیواری

پس از برش قطعات مختلف لازم است تا این قطعات به یکدیگر وصل شوند. سازنده کمد دیواری با استفاده از چسب و چوب و میخ همه قسمت های کمد را جمع می کند. لازم است تا قفسه های داخلی، کشوها و همه قسمت ها به درستی به هم متصل شوند. ریل ها جاگذاری شده و اتصال ها درست انجام شود. سمباده کاری، اره کاری و خیلی کارهای دیگر در مراحل ساخت کمد دیواری باید انجام شود. این مرحله اصلا ساده نیست و نیاز به دقت زیادی دارد. سرویس ساخت کمد دیواری از محبوب ترین خدمات هوم سرویز است. قیمت کمد دیواری در مدل های مختلف طبق نرخ تعرفه محاسبه می شود. این مبلغ در همه مناطق تهران یکسان محاسبه می شود و بستگی به متریال ساخت و ابعاد کمد دیواری دارد.

رنگ آمیزی کمد دیواری

رنگ آمیزی از آخرین مراحل ساخت کمد دیواری است. چوب قابلیت رنگ پذیری بالایی دارد. ورق های ام دی اف هم در رنگبندی های متنوعی وجود دارند. اگر از ورق های mdf در ساخت کمد دیواری استفاده شود، نیازی به رنگ آمیزی کمد جالباسی پس از ساخت نیست. در گذشته رنگ آمیزی آخرین مرحل ساخت کمد دیواری محسوب می شد اما این روزها ورق های برش خورده و خود رنگ برای ساخت کمد یواری به کار می رود. حتی درب های پیش ساخته و آماده نیز برای کمد دیواری ها در بازار موجود است. بسیاری از افراد ترجیح می دهند از درب های آماده برای کمد دیواری ریلی یا لولایی استفاده کنند. به صورت اجمالی و ساده مراحل ساخت کمد دیواری شرح داده شد اما در عمل وسعت کار خیلی بیشتر است. ساخت کمد دیواری هوم سرویز در محل کارگاه انجام می شود.

قیمت کمد دیواری و هزینه ساخت چارچوب کمد دیواری چقدر است؟

مراحل ساخت کمد دیواریسادهمراحل ساخت کمد دیواری

مراحل ساخت کمد دیواری در تهران

آیا تصمیم به ساخت کمد دیواری برای اتاق خواب را دارید؟ آیا برای کمد دیواری پذیرایی نیاز به مشاوره دارید؟ در انتخاب درب کمد دیواری با مشکل مواجه شدید؟ بدون پرداخت هیچ هزینه ای می توانید سفارش ساخت کمد دیواری را در اپلیکیشن هوم سرویز ثبت کنید. همه سفارش های ثبت شده در اپ هوم سرویز شامل مشاوره و راهنمایی رایگان هستند. ساخت کمد چوبی، ساخت کمد دیواری ریلی، طراحی کمد دیواری اتاق خواب کوچک، کمد جالباسی، کمد دیورای پذیرایی و … را به ما بسپارید. رضایت صد در صدی از سفارش های قبلی تضمینی است بر کیفیت کاری همیاران هوم سرویز. ما یک شرکت خدماتی فعال در سطح تهران بزرگ است که خدمات درب منزل را به قیمت مناسب ارائه می دهیم.

مراحل ساخت کمد دیواری در هوم سرویز

تنها با چند کلیک می توانید ساخت کمد دیواری اتاق خواب را به حرفه ای های هوم سرویز بسپارید. برای ثبت سفارش کافیست اپلیکیشن هوم سرویز را روی گوشی های اندرویدی نصب کنید. پس از دانلود رایگان اپلیکیشن و نصب آن می توانید به لیست صدها سرویس کاربردی دست پیدا کنید. پس از انتخاب سرویس ساخت کمد دیواری و با پاسخگویی به چند سوال ساده، سفارش خود را ثیت کنید. در کوتاه ترین زمان هماهنگی های لازم برای اندازه گیری و صحبت های نهایی انجام خواهد شد. 

میدونستی که هوم سرویز، خدمات ساخت کمد دیواری هم ارائه میده؟

قیمت ساخت و تعمیر درب چوبی

عنوان(به روز رسانی سال 1400)قیمت از(تومان)
قیمت تا(تومان)
ساخت درب ورودی اچ دی اف(هر عدد)
560000850000
ساخت درب ورودی تمام چوب روکش طبیعی ام دی اف(هر عدد)
9200001800000
ساخت درب اتاقی تمام چوب روکش طبیعی ام دی اف(هر عدد)
7850001350000
ساخت درب ورودی تمام چوب(هر عدد)
15500003500000
ساخت درب تمام چوب ضد سرقت(هر عدد)
30000009000000
ساخت درب اتاقی اچ دی اف(هر عدد)
520000680000
ساخت درب اتاقی ضد آب
12000001800000
نصب هر عدد درب
75000135000
کوتاه کردن درب
105000145000
رنده کردن
85000135000
باز و بست کردن درب
35000
نصب یراق آلات
توافقی
تعمیرات شکستگی درب
توافی

برای سفارش ساخت کمد دیواری هوم سرویز از اپلیکیشن این سامانه اقدام کنید

همیار ما شوید
اگر شما هم توی ساخت کمد دیواری تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا