تعمیرات و خدمات فنی

خدمات کلید سازی شبانه روزی تهران

خدمات قفل و کلید سازی از سرویس های بسیار کار راه انداز است. وقتی کلید درب منزل را گم می کنید برای ساخت سراغ کلید ساز می روید. اما وقتی در نیمه های شب کلید در قفل بشکند، واقعا دچار مشکل می شوید. پیدا کردن کلید ساز شبانه روزی چندان ساده نیست. باز کردن قفل درب کار هر کسی نیست. برای اینکه به تجهیزات درب آسیبی نرسد حتما به یک کلید ساز ماهر نیاز دارید. باز کردن درب بدون تخریب یکی از تخصص های کلید ساز است. حوزه کاری کلید سازان گسترده تر از این موارد است. در واقع هیچ قفلی نیست که یک کلید ساز با تجربه نتواند آن را باز کند.

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

کلید سازی چیست؟

کلید سازی به مفهوم ساخت کلید کپی، تعمیر قفل، قفل گشایی و … می باشد. کپی کلید از کارهای روتین در یک کلید سازی است. اما همه نوع خدمات باز کردن قفل و تعمیراتی آن نیز در حیطه کاری کلید سازی قرار دارد. باز کردن انواع درب های منازل مسکونی و ساختمان های تجاری اداری، قفل گشایی درب های کامپیوتری، باز کردن درب خودرو نیز بخشی از کارهای کلید سازی شبانه روزی است. 

کلید سازی شبانه روزی

خدمات کلید سازی

معمولا کلید سازها به صورت سنتی در یک مغازه کوچک کار می کنند. شاید در محله شما هم یک مغازه کلید سازی وجود داشته باشد. در این صورت همه اهالی محل در ساعاتی که مغازه باز است می توانند برای مشکلات قفل و کلید به کلید ساز محلی مراجعه کنند. اما این روزه خدمات کلید سازی شبانه روزی و کلید سازی سیار هم در اکثر نقاط تهران وجود دارد. در این سرویس کلید ساز به محل مراجعه می کند و قفل درب منزل یا درب خودرو را باز می کند. در این صورت دیگر نیازی به پیدا کردن کلید ساز نیست. اگر اپلیکیشن هوم سرویز را روی گوشی نصب کرده باشید، می توانید از خدمات کلید سازی شبانه روزی در همه مناطق تهران استفاده کنید. برخی از سرویس های کلید سازی سیار هوم سرویز عبارتند از:

  •  رفع مشکل کلید شکسته در قفل
  • باز کردن  قفل درب ضد سرقت
  • باز کردن قفل گاو صندوق
  • کپی کردن ریموت درب
  • کددهی ریموت درب پارکینگ
  • باز کردن درب خودرو

کلید سازی شبانه روزی

با توجه به اهمیت باز کردن قفل درب لازم است تا ساعات کاری کلید سازها طولانی تر باشد. ساعات کار کلید سازهای سنتی مشخص است ولی کلید ساز شبانه روزی در هر ساعتی که نیاز باشد در محل حاضر شده و مشکل را بررسی می کند. فرض کنید ظهر یا ساعات پایانی شب به کلید ساز احتیاج داشته باشید، چاره چیست؟ کلید سازی شبانه روزی هوم سرویز در همه ساعات شبانه روز آماده سرویس دهی است. به محض دریافت سفارش برای باز کردن قفل درب منزل یا درب خودرو و … یک کلید ساز با تجربه به محل اعزام می شود. این سرویس در کوتاه ترین زمان و با مناسب ترین قیمت انجام می شود. برای سهولت و همچنین سرویس دهی فوری از کلید سازهای محلی برای هر سفارش استفاده می شود. ما در همه مناطق تهران فعالیت داریم.

کلید سازی شبانه روزی قیمت

کلید سازی شبانه روزی غرب تهران

کلید سازی غرب تهران به صورت شبانه روزی در همه روزهای هفته آماده انجام خدمات قفل و کلید است. بسیار دیده شده که موقع باز کردن درب منزل، کلید داخل قفل می شکند. استفاده از ابزار تیز برای بیرون آوردن کلید شکسته می تواند قفل درب را خراب کند. اگر می خواهید بدون تخریب و آسیب به قفل، کلید شکسته از آن خارج شود، با کلید ساز سیار هوم سرویز تماس بگیرید. باز کردن قفل درب ضد سرقت و خدمات قفل و کلید غرب تهران از سرویس های دائمی در این سامانه است.

کلید سازی شبانه روزی شمال تهران

آیا برای باز کردن درب گاو صندوق با مشکل روبرو شده اید؟ رمز گشایی درب گاو صندوق می بایست توسط افراد معتمد و مطمئن انجام شود. خدمات قفل و کلید هوم سرویز از سرویس های امنیتی و تضمین شده است که توسط کلید ساز با تجربه انجام می شود. افرادی که در این حرفه مشغول به کار هستند همگی دارای ضمانت اخلاقی بوده و مدارک هویتی آنان بررسی شده است. توصیه می شود حتما از کلید ساز شرکتی و مطمئن برای باز کردن قفل درب ضد سرقت و باز کردن درب گاو صندوق کمک بگیرید. بسیاری از مشکلات ناشی از عدم توجه به توصیه های ایمنی و استفاده از افراد غیر مطمئن است. برای باز کردن قفل های منازل و ساختمان های تجاری سفارش خود را در اپلیکیشن هوم سرویز ثبت کنید.

هزینه کلید سازی شبانه روزی

کلید سازی شبانه روزی شرق تهران

خدمات کلید سازی و تعمیر قفل های معیوب بخشی از خدمات قفل و کلید شرق تهران است. با ریموت درب پارکینگ یا ریموت درب ماشین مشکل دارید؟ با کددهی ریموت درب بلافاصله می توانید از ریموت استفاده کنید. در همه ساعات می توانید سفارش قفل و کلید سازی را از طریق اپ هوم سرویز ثبت کنید. خدمات کلید سازی شرق تهران به صورت شبانه روزی برای اهالی منطقه فعال است. ساکنین شرق تهران اعم از ساکنین ساختمان های مسکونی و یا واحدهای تجاری برای استفاده از سرویس قفل  کلید شرق تهران، هزینه کمتری پرداخت می کنند .

کلید سازی شبانه روزی جنوب تهران

جا ماندن کلید در خودرو و قفل شدن درب ماشین از اتفاق هایی است که نمی توان از آن پیشگیری کرد. اگر کلید خودرو را در داخل ماشین جا گذاشته اید و یا اصلا ریموت درب و کلید را گم کرده اید، با ما تماس بگیرید. خدمات قفل و کلید هوم سرویز برای باز کردن درب خودرو بهترین سرویس خدماتی است. با اولین تماس یک کلید ساز ماهر به محل اعزام می شود. در هر کدام از محله های جنوب تهران که هستید و در هر ساعت از شبانه روز می توانید از سرویس های کلید سازی سیار هوم سرویز استفاده کنید. 

کلید سازی شبانه روزی هوم سرویز

خدمات قفل و کلید سازی هوم سرویز در همه مناطق تهران فعال است. باز کردن انواع قفل های ساده، دیجیتالی، پیشرفته و مدرن در تخصص ماست. خدمات کلید سازی در محل یک سرویس تخصصی است. باز کردن انواع قفل درب ساختمان، باز کردن قفل گاو صندوق، کپی کردن ریموت درب، تعمیر ریموت درب ماشین و … را به افراد مطمئن بسپارید. ما خدمات کلید سازی ۲۴ ساعته را به صورت منطقه ای ارائه می دهیم. به این ترتیب سرعت عمل و هزینه باز کردن قفل بسیار کمتر خواهد شد. هزینه خدمات قفل و کلید سازی به صورت منصفانه و طبق نرخ تعرفه محاسبه می شود.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات قفل و کلید هم ارائه میده؟

برای ثبت سفارش قفل و کلید سازی اپ هوم سرویز استفاده کنید

همیار ما شوید
اگر شما هم توی قفل و کلید تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا