خانگی و ساختمانی

روش نصب پرده زبرا به صورت سقفی و دیواری ✔️ نصاب پرده در تهران

تعویض پرده ها یک راه ساده و کم هزینه برای تغییر دکوراسیون داخلی است. انتخاب پرده مناسب، سلیقه تان را نشان می دهد پس در این مورد کمی حساسیت نشان دهید. اگر سالها از زمانی که پرده های سلطنتی با پارچه های نفیس را نصب کرده اید، می گذرد وقت آن رسیده که از پرده های مدرن و امروزی استفاده کنید. با نصب پرده زبرا تنها دکوراسیون را تغییر نداده اید بلکه حس و حال خانه را نیز عوض کرده اید. همین یک تغییر کوچک به قدری موثر است که حتی باورتان نمی شود این همان خانه قبلی است. پرده ها می توانند فضا را بزرگتر، روشن تر و حتی شادتر نشان دهند.

بسیاری از افراد به دلیل شکل و شمایل این محصولت، در نصب پرده مشکل دارند. این پرده های مدل جدید نیز با سیستم میل پرده ای نصب می شوند. حتی خودتان هم می توانید با کمی تلاش، پرده های جدید را نصب کنید.

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

دکوراسیون داخلی با تولید متریال جدیدتر به سرعت دچار تغییر و تحول شده است. امروزه انواع پرده های مدرن دو مکانیزه را در هر ساختمانی می بینید. نصب پرده زبرا به عنوان یکی از المان های دکوراتیو مورد توجه بسیاری از دکوراتیوها قرار گرفته است. این محصول را می توان در ساختمان های اداری-تجاری و همینطور منازل مسکونی هم نصب کرد.

علاوه بر طرح و رنگ، طریقه نصب پرده نیز روی زیبایی و دید آن تاثیر دارد. بر خلاف پرده های کلاسیک و سلطنتی، برای نصب پرده زبرا از گیره پرده و چوب پرده معمولی استفاده نمی شود. البته سیستم نصب چوب پرده در این محصول هم وجود دارد ولی از نظر شکل ظاهری پرده کرکره زبرا تفاوت زیادی با پرده های پارچه ای دارد. 

پرده زبرا چیست؟

این محصول از انواع پرده کرکره افقی است. جنس پرده از نوعی پارچه با کیفیت و تور است. در واقع ترکیبی از تور و پارچه برای تولید پرده زبرا استفاده شده است. زبرا از پارچه مخصوص و به صورت کامل در کارخانه آماده می شود. این پرده ها توسط زنجیر مخصوص باز و بسته شده و به صورت افقی در بالای پنجره جمع می شوند. امکان ایجاد سایه روشن و یا استفاده از حداکثر نور روز، با پرده کرکره زبرا وجود دارد.

در روز می توانید پرده را به طور کامل جمع کنید به این ترتیب به جز میل پرده، چیز دیگری دیده نمی شود. در پنجره هایی که در معرض دید مستقیم هستند می توانید نور حداکثری روز را بدون دید مزاحم داشته باشید. تنظیم این پرده ها با زنجیر کناری بسیار ساده است.

در شب با تغییر زاویه دید و تنظیم دو لایه پرده می توان مانع دید همسایه ها به فضای داخلی شد. از نظر طرح و رنگ، تنوع زیادی در این محصول وجود دارد و حتی امکان سفارش طرح اختصاصی از تصویر مورد نظر مشتری نیز، پیش بینی شده است.

نصاب پرده پس از اندازه گیری پنجره ها مراحل ساخت را پیگیری می کند و محصول آماده نصب را به محل می آورد. اگر فرصت نصب پرده را ندارید و یا می خواهید یک کار تمیز را تحویل بگیرید، با ما تماس بگیرید. سرویس نصب پرده هوم سرویز در همه مناطق تهران سفارش می پذیرد.

راهنمای نصب پرده

قیمت نصب پرده زبراطریقه نصب چوب پرده در سقف

مراحل نصب پرده زبرا

پرده زبرا به صورت آماده به محل ارسال می شود. در جعبه محصول یک چوب پرده مخصوص وجود دارد که در واقع شامل خود پرده هم هست. علاوه بر پرده همه تجهیزات نصب نظیر قلاب ( براکت) در جعبه قرار داده شده است. به طور معمول برای پنجره های معمولی ۲ براکت برای نصب پرده زبرا در نظر گرفته می شود.

برای اینکه پرده را نصب کنید لازم است تا از قبل تجهیزات مناسب را در اختیار داشته باشید. مهم ترین وسیله برای نصب کرکره زبرا، مته برقی است! البته با مته های دستی هم شاید بتوان استفاده کرد ولی در عمل دچار مشکل می شوید.

برخی از تجهیزات مورد نیاز برای نصب چوب پرده زبرا عبارتند از:

میدونستی که هوم سرویز، خدمات دوخت و نصب پرده هم ارائه میده؟
 • درل برقی
 • متر یا وسیله اندازه گیری
 • مداد برای علامت زدن
 • پیچ گوشتی

نصب پرده در محل

اگر چند پرده خریداری کرده اید لازم است تا از قبل چوب پرده ها را برای هر پنجره جدا کنید. ابتدا عرض پنجره را اندازه گیری کرده و چوب پرده هر پنجره را مشخص کنید. اکنون باید محل نصب پرده زبرا را تعیین کنید. منظور اینست که می خواهید پرده ها به سقف نصب شود یا دیوار بالای هر پنجره. قلاب مخصوص سقفی و دیواری متفاوت است.

اگر سقف دارای گچبری باشد نمی توانید پرده ها را روی گچبری سقف نصب کنید و لازم است تا محل نصب را روی دیوارها علامت بزنید. اگر گچ سقف پوک شده باشد نیز امکان نصب چوب پرده در سقف نیست. در این صورت چوب پرده به فریم فلزی پنجره ها نصب می شود. نصاب پرده از نزدیک این موارد را بررسی می کند و بهترین پیشنهاد را ارائه می دهد.

قیمت نصب پرده زبرا و پرده کرکره ای چقدر است؟

هزینه نصب پرده زبرا

نصب پرده با درل برقی

انواع پرده زبرا توسط قلاب مخصوص نصب می شوند. این پرده ها سنگین هستند و می بایست قلاب ها با پیچ و رولپلاک به سقف یا دیوار محکم شوند تا در اثر استفاده پرده سقوط نکند. محل سوراخ و درل کاری را با متر اندازه گیری کنید و برای هر سوراخ با مداد یک علامت برای درل کردن بزنید. این علامت نشان می دهد که قلاب ها کجا نصب می شوند.

اندازه گیری دقیق رمز کار است. اگر اندازه ها به درستی گرفته نشوند، پس از نصب پرده به صورت اریب و ناموزون دیده می شود. امکان نصب چوب پرده به دیوار و سقف وجود دارد ولی تجهیزات نصب و گیره ها برای سقف یا دیوار متفاوت است. از قبل در این مورد تصمیم بگیرید تا موقع نصب مشکل ایجاد نشود.

نصب چوب پرده زبرا

بعد از اینکه سوراخ های مورد نظر ایجاد شد. قلاب ها با پیچ و رولپلاک به سقف یا دیوار نصب می شوند. اکنون چوب پرده در همان حالت بسته روی قلاب ها فیکس می شود. پس از نصب برای امتحان، یکبار پرده را به طور کامل باز می شود و باز و بسته کردن پرده ها بررسی می شود.

پرده زبرا به صورت دستی توسط زنجیر کناری باز و بسته می شود. البته امکان استفاده از ریموت کنترل برای بالا و پایین بردن پرده زبرا هم هست که باید از قبل هماهنگ شود. ریموت کنترل کار تنظیمات نوری را راحت کرده است! اما با استفاده از زنجیر کنار پرده نیز می توانید همین تنظیمات را به صورت دستی انجام دهید.

سرویس نصب پرده در محل

طریقه وصل چوب پردهتراز کردن میل پرده قبل از نصب

هزینه نصب پرده زبرا

نوع پرده در قیمت نصب آن تاثیرگذار است. معمولا پرده شید و زبرا به صورت توافقی نصب می شود. قیمت نصب هر پرده از قبل مشخص هست. اغلب پرده ها با دو براکت نصب می شوند که هزینه ثابتی دارند. اما پرده های بلندتر که برای نصب نیاز به ۳ و گاهی ۴ براکت دارند، هزینه نصب بیشتری دارند. هر چه طول چوب پرده بیشتر باشد، پرده سنگین تر است و لازم است به صورت ویژه و با قلاب های بیشتری نصب شود. برای اطلاع از قیمت نصب پرده با خدمات نصب پرده هوم سرویز تماس بگیرید. این سرویس از طریق اپلیکیشن هوم سرویز در دسترس قرار دارد.

خدمات نصب پرده زبرا در محل

نصب پرده شید و زبرا به نظر ساده است ولی در عمل دچار مشکلاتی می شوید. سست بودن گچ سقف، عدم تقارن در محل سوراخ کردن پیچ و رولپلاک، درل کاری سقف و … در حین کار دردسر ساز می شود. به جای اینکه یک روز تعطیل را صرف نصب پرده کنید، کار را به حرفه ای ها بسپارید. در کمتر از چند ساعت همه پرده ها به صورت منظم و مرتب نصب می شود و محل تمیز و آماده تحویل داده می شود. نصب ریل پرده ساده سقفی در اندازه های بزرگ تر کار ساده ای نیست. نصاب پرده هوم سرویز در نصب چوب پرده مهارت دارد. نصب کرکره زبرا، نصب کرکره چوبی، نصب کرکره فلزی با هر اندازه و ابعادی پذیرفته می شود. 

zebra-blinds

قیمت نصب پرده زبرا و پرده کرکره ای چقدر است؟

خدمات نصب پرده زبراتغییر دکوراسیون منزل با نصب پرده های مدرن

میدونستی که هوم سرویز، خدمات دوخت و نصب پرده هم ارائه میده؟

تعرفه سرویس نصب پرده هوم سرویز

عنوان(به روز رسانی سال 1400)از قیمت (تومان)تا قیمت (تومان)
نصب ریل پرده ساده سقفی(تا 3 متر طول)35000
55000
نصب ریل پرده ساده سقفی(بیشتر از 3 متر تا 5 طول)
3500055000
نصب ریل پرده ساده سقفی(بیشتر از 5 متر طول)
توافقی
نصب پرده ساده تا طول 4 متر(هر عدد)
3000065000
نصب کتیبه(متر طول3500055000
نصب پرده تزئینی3500065000
نصب ریل پرده تزئینی
توافقی
نصب پرده شید و زبراتوافقی
دوخت پرده توری(متر طول)
70009000
دوخت پرده پانچ(حلقه ای)
50007000
دوخت دکور پرده(هر عدد)
2500045000
دوخت استر پرده(هر عدد در هر سایز)
4500065000

خدمات نصب انواع پرده در تهران

نصب پرده زبرا، لوردراپه، پرده کرکره ای، پرده چاپی، انواع پرده های پارچه ای سلطنتی و … از خدماتی است که هوم سرویز بر عهده دارد. سرویس نصب پرده هوم سرویز در همه مناطق تهران ارائه می شود. ثبت سفارش از طریق اپ این سامانه کاملا رایگان است. موقع ثبت سفارش هیچ هزینه ای از مشتری دریافت نمی شود. همیار دوخت و نصب پرده هوم سرویز در کمتر از یک ساعت کارهای نصب پرده ها را انجام داده و محل را تمیز و جارو کشیده تحویل می دهند.

هنگام ثبت سفارش می توانید توضیحات اختصاصی در مورد محل نصب و … را نیز در محل مربوط درج کنید. امکان تهیه چوب پرده توسط همیار نصاب نیز وجود دارد. اگر بخواهید ما میل پرده را با خود به محل می آوریم. هزینه تجهیزات اضافی نصب بر عهده مشتری است. این سرویس برای تعطیلات و آخر هفته ها نیز سفارش می پذیرد.

به دلیل تقاضای زیاد در روزهای تعطیل، سرویس مورد نظر را از قبل رزرو کنید.

ثبت سفارش رایگان سرویس نصب پرده از طریق اپلیکیشن هوم سرویز

همیار ما شوید
اگر شما هم توی دوخت و نصب پرده تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

‫۳ دیدگاه ها

 1. ببخشید شرکت شما فقط خدمات نصب پرده انجام میده ؟ یا اینکه اگر خود پرده هم بخوایم میتونه کمک کنه ؟

  1. سلام سپهر عزیز
   همیاران ما در خصوص خرید میتونن مشاوره بده و راهنمایی لازم رو داشته باشند. اما تخصص اصلی همیاران هوم سرویز ارائه خدمات نصب پرده است.
   با سپاس از شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا