همکاری با هوم سرویز

شما یک کسب و کار دارید یا متخصص حرفه‌ای هستید، همکاری با شما افتخار ماست

به هوم سرویز به پیوندید

کاربردی

چگونه پرده زبرا را نصب کنیم؟ نصب پرده زبرا

به "هوم سرویز"

خدمات فنی، نظافتی و تعمیراتی

منازل و شرکت ها

خوش آمدید!

021-91001332

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

دکوراسیون داخلی با تولید متریال جدیدتر به سرعت دچار تغییر و تحول شده است. امروزه انواع پرده های مدرن دو مکانیزه را در هر ساختمانی می بینید. نصب پرده زبرا به عنوان یکی از المان های دکوراتیو مورد توجه بسیاری از دکوراتیوها قرار گرفته است. این محصول را می توان در ساختمان های اداری-تجاری و همینطور منازل مسکونی هم نصب کرد. علاوه بر طرح و رنگ، طریقه نصب پرده نیز روی زیبایی و دید آن تاثیر دارد. بر خلاف پرده های کلاسیک و سلطنتی، برای نصب پرده زبرا از گیره پرده و چوب پرده معمولی استفاده نمی شود. البته سیستم نصب چوب پرده در این محصول هم وجود دارد ولی از نظر شکل ظاهری پرده کرکره زبرا تفاوت زیادی با پرده های پارچه ای دارد. 

پرده زبرا چیست؟

این محصول از انواع پرده کرکره افقی است. جنس پرده از نوعی پارچه با کیفیت و تور است. در واقع ترکیبی از تور و پارچه برای تولید پرده زبرا استفاده شده است. این محصول به صورت کامل در کارخانه آماده می شود. این پرده ها توسط زنجیر مخصوص باز و بسته شده و به صورت افقی در بالای پنجره جمع می شوند. امکان ایجاد سایه روشن و یا استفاده از حداکثر نور روز، با پرده کرکره زبرا وجود دارد. نصاب پرده پس از اندازه گیری پنجره ها مراحل ساخت را پیگیری می کند و محصول آماده نصب را به محل می آورد. اگر فرصت نصب پرده را ندارید و یا می خواهید یک کار تمیز را تحویل بگیرید، با ما تماس بگیرید. سرویس نصب پرده در محل را به سادگی از طریق اپ هوم سرویز سفارش دهید.

راهنمای نصب پرده

قیمت نصب پرده زبرا

مراحل نصب کرکره زبرا

پرده زبرا به صورت آماده به محل ارسال می شود. در جعبه محصول یک چوب پرده مخصوص وجود دارد که در واقع شامل خود پرده هم هست. علاوه بر پرده همه تجهیزات نصب نظیر قلاب ( براکت) در جعبه قرار داده شده است. به طور معمول برای پنجره های معمولی ۲ براکت برای نصب پرده زبرا در نظر گرفته می شود. برای اینکه پرده را نصب کنید لازم است تا از قبل تجهیزات مناسب را در اختیار داشته باشید. مهم ترین وسیله برای نصب کرکره زبرا، مته برقی است. البته با مته های دستی هم شاید بتوان استفاده کرد ولی در عمل دچار مشکل می شوید. برخی از تجهیزات مورد نیاز برای نصب چوب پرده زبرا عبارتند از:

 • درل برقی
 • متر یا وسیله اندازه گیری
 • مداد برای علامت زدن
 • پیچ گوشتی

نصب پرده در محل

اگر چند پرده خریداری کرده اید لازم است تا از قبل چوب پرده ها را برای هر پنجره جدا کنید. ابتدا عرض پنجره را اندازه گیری کرده و چوب پرده هر پنجره را مشخص کنید. اکنون باید محل نصب پرده زبرا را تعیین کنید. منظور اینست که می خواهید پرده ها به سقف نصب شود یا دیوار بالای هر پنجره. قلاب مخصوص سقفی و دیواری متفاوت است. اگر سقف دارای گچبری باشد نمی توانید پرده ها را روی گچبری سقف نصب کنید و لازم است تا محل نصب را روی دیوارها علامت بزنید. اگر گچ سقف پوک شده باشد نیز امکان نصب چوب پرده در سقف نیست. در این صورت چوب پرده به فریم فلزی پنجره ها نصب می شود. نصاب پرده از نزدیک این موارد را بررسی می کند و بهترین پیشنهاد را ارائه می دهد.

قیمت نصب پرده زبرا و پرده کرکره ای چقدر است؟

هزینه نصب پرده زبرا

نصب پرده با درل برقی

انواع پرده زبرا توسط قلاب مخصوص نصب می شوند. این پرده ها سنگین هستند و می بایست قلاب ها با پیچ و رولپلاک به سقف یا دیوار محکم شوند تا در اثر استفاده پرده سقوط نکند. محل سوراخ و درل کاری را با متر اندازه گیری کنید و برای هر سوراخ با مداد یک علامت برای درل کردن بزنید. این علامت نشان می دهد که قلاب ها کجا نصب می شوند. اندازه گیری دقیق رمز کار است. اگر اندازه ها به درستی گرفته نشوند، پس از نصب پرده به صورت اریب و ناموزون دیده می شود.

نصب چوب پرده زبرا

بعد از اینکه سوراخ خای مورد نظر ایجاد شد. قلاب ها با پیچ و رولپلاک به سقف یا دیوار نصب می شوند. اکنون چوب پرده در همان حالت بسته روی قلاب ها فیکس می شود. پس از نصب برای امتحان، یکبار پرده را به طور کامل باز می شود و باز و بسته کردن پرده ها بررسی می شود. پرده زبرا به صورت دستی توسط زنجیر کناری باز و بسته می شود. البته امکان استفاده از کنترل برقی برای بالا و پایین بردن پرده زبرا هم هست که باید از قبل هماهنگ شود.

سرویس نصب پرده در محل

خدمات نصب پرده زبرا

قیمت نصب پرده زبرا

نوع پرده در قیمت نصب آن تاثیرگذار است. معمولا پرده شید و زبرا به صورت توافقی نصب می شود. قیمت نصب هر پرده از قبل مشخص هست. اغلب پرده ها با دو براکت نصب می شوند که هزینه ثابتی دارند. اما پرده های بلندتر که برای نصب نیاز به ۳و گاهی ۴ براکت دارند، هزینه نصب بیشتری دارند. هر چه طول چوب پرده بیشتر باشد، پرده سنگین تر است و لازم است به صورت ویژه و با قلاب های بیشتری نصب شود. برای اطلاع از قیمت نصب پرده با خدمات نصب پرده هوم سرویز تماس بگیرید. این سرویس از طریق اپلیکیشن هوم سرویز در دسترس قرار دارد.

خدمات نصب پرده زبرا در محل

نصب پرده شید و زبرا به نظر ساده است ولی در عمل دچار مشکلاتی می شوید. سست بودن گچ سقف، عدم تقارن در محل سوراخ کردن پیچ و رولپلاک، درل کاری سقف و ... در حین کار دردسر ساز می شود. به جای اینکه یک روز تعطیل را صرف نصب پرده کنید، کار را به حرفه ای ها بسپارید. در کمتر از چند ساعت همه پرده ها به صورت منظم و مرتب نصب می شود و محل تمیز و آماده تحویل داده می شود. نصب ریل پرده ساده سقفی در اندازه های بزرگ تر کار ساده ای نیست. نصاب پرده هوم سرویز در نصب چوب پرده مهارت دارد. نصب کرکره زبرا، نصب کرکره چوبی، نصب کرکره فلزی با هر اندازه و ابعادی پذیرفته می شود. 

zebra-blinds

ثبت سفارش رایگان سرویس نصب پرده از طریق اپلیکیشن هوم سرویز

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

‫۲ نظرها

  1. سلام سپهر عزیز
   همیاران ما در خصوص خرید میتونن مشاوره بده و راهنمایی لازم رو داشته باشند. اما تخصص اصلی همیاران هوم سرویز ارائه خدمات نصب پرده است.
   با سپاس از شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن