تودوزی ماشین

تودوزی ماشین

از 1498 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تودوزی ماشین در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت تودوزی ماشین

توافقی

متوسط قیمت0 تومانکمینه قیمت0 تومانبیشینه قیمت0 تومان

آنچه درباره تودوزی ماشین خواهید خواند

 • تودوزی ماشین
 • نحوه دریافت خدمات تودوزی ماشین در هوم سرویز چگونه است؟
 • خدمات تودوزی ماشین شامل چه مواردی است؟
 • مزایای تودوزی ماشین
 • تودوزی ماشین سنگین
 • پارچه تودوزی ماشین بهتر است یا تودوزی چرمی ؟
 • قیمت تودوزی ماشین به چه مواردی وابسته است؟
 • خدمات تودوزی خودرو را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

تودوزی ماشین

تودوزی ماشین از اقدامات مهم برای زیباسازی داخل کابین خودروها می باشد. تودوزی خودرو مخصوصا برای خودروهای داخلی که سازندگان آنها توجه کمتری به زیبایی کابین داشته اند، بیشتر درخواست می شود. همچنین خدمات تودوزی مانند تودوزی صندلی ماشین و تودوزی داشبورد و سقف برای خودروهای خارجی که طی مرور مستهلک شده اند نیز استفاده می شود. برای تودوزی خودروها از متریال های مختلفی مانند پارچه، چرم و ... استفاده می شود. در ادامه به معرفی خدمات متنوعی که در تودوزی ماشین ارائه می شود و همچنین عوامل موثر بر قیمت تودوزی ماشین می پردازیم.

نحوه دریافت خدمات تودوزی ماشین در هوم سرویز چگونه است؟

جهت دریافت خدمات تودوزی صندلی ماشین، سقف و تودوزی درب های ماشین و دریافت سایر خدمات مربوط به تعمیرات خودرو شبانه روزی تنها کافیست مراحل ساده زیر را طی کنید.

· ثبت درخواست رایگان جهت تودوزی حرفه ای ماشین

جهت ثبت درخواست تودوزی صندلی ماشین و تعمیرات صندلی خودرو در محل می توانید از راه سایت، اپلیکیشن و یا تماس مستقیم درخواست خودتان را ثبت کنید. در ثبت درخواست اولیه نوع خدمات مورد نیاز مانند تودوزی سقف، تودوزی کف ماشین و یا تودوزی درب خودرو را مشخص می کنید.

· تماس متخصصین تودوزی خودرو جهت ارائه توضیحات نهایی

پس از ثبت درخواست در کمترین زمان ممکن متخصصین در این زمینه جهت اعلام نحوه خدمات تودوزی و همچنین قیمت تودوزی ماشین در محل را اعلام می کنند.

· اعزام متخصصین به محل

پس از توافقات نهایی در ارتباط با نحوه ارائه خدمات و هزینه خدمات متخصصین در محل اعزام شده و خدمات مورد نظر را در محل ارائه می دهند.

خدمات تودوزی ماشین شامل چه مواردی است؟

تودوزی صندلی ماشین و تودوزی داشبورد از مهم ترین مواردی است که برای زیباسازی کابین خودرو انجام می شود. از این رو افراد ترجیح می دهند از بهترین متریال مانند پارچه تودوزی ماشین اعلاء استفاده کنند. پارچه تودوزی ماشین و دوخت آن باید کاملا استاندارد با مدل ماشین باشد. از این رو خدمات تودوزی ماشین بسیار تخصصی است. در ادامه خدماتی که در تودوزی خودرو ارائه می شود می پردازیم.

· تودوزی درب خودرو

تودوزی درب خودرو موجب تغییرات زیادی می شود. رودری معمولا از جنس پارچه و مخمل است و طی مرور زمان این قسمت کهنه شده و یا ممکن است پاره شود. تودوزی درب خودرو بر اساس جنس پارچه تودوزی و همچنین مدل درب تغییر می کند. بر اساس همین مورد قیمت تودوزی ماشین تغییر می کند. قیمت تودوزی رودری ماشین نسبت به سایر قسمت ها بیشتر است زیرا به متریال و زمان بیشتری برای این خدمات نیاز است.

· تودوزی داشبورد

تمام خودروهایی که داشبورد آنها قابلیت بازشوندگی دارند امکان تودوزی دارند. تودوزی داشبورد ماشین بیشتر از قسمت های دیگر در زیباسازی کابین نقش دارد. زیرا فضایی است که راننده و سایر سرنشینان با آن در ارتباط مستقیم هستند. البته در تودوزی داشبورد باید دقت شود که با سایر قسمت ها در هماهنگی کامل باشد. در تعدادی از خودروها برای تودوزی داشبورد برای طرح دادن نیاز است که با چرخ خیاطی دوخت های لازم انجام شود. به طور معمول برای تودوزی داشبورد خودرو از چرم طبیعی یا مصنوعی استفاده می شود.

· تودوزی سقف ماشین

در بیشتر مواقع برای تودوزی ماشین انجام تودوزی سقف ضروری نیست. اما گاهی به دلایل مختلف سقف داخلی ماشین دچار لکه هایی می شود که با خدمات صفرشویی در محل هم پاک نخواهد شد. خدمات تودوزی سقف ماشین خصوصا در خودروهای کروک قابل اجرا است.

· تودوزی فرمان

تودوزی فرمان خودرو به دلایل مختلف انجام می شود. از این رو برای روکش فرمان می توان از چرم استفاده نمود. روکش فرمان یا دور فرمان با دو هدف که مورد اول به رانندگی راحت تر بر می گردد و مورد دوم نیز جهت زیبایی است درخواست می شود. به طور معمول در زمان تودوزی ماشین، رنگ تمام این قسمت ها باید در هماهنگی کامل باهم باشند.

· تودوزی صندلی ماشین

مهم ترین درخواستی که در زمان تودوزی ماشین اغلب مطرح می شود مربوط به تعویض روکش صندلی است. در تودوزی صندلی ماشین اغلب از چرم یا پارچه و یا ترکیبی از این دو مورد استفاده می شود. به طور معمول متریال و رنگ در تودوزی صندلی خودرو با توجه به سایر قسمت های خودرو انتخاب می شود.

· تودوزی کف ماشین

تودوزی کف ماشین از موارد ضروری است که علاوه بر جنبه زیبایی نقش موثری در نظاقت خودروها دارد. انواع کف پوش خودرو در طرح ها و رنگ ها متنوع در بازار موجود هستند.

مزایای تودوزی ماشین

شاید در نگاه اول تودوزی ماشین تنها جنبه زیبایی داشته باشد اما قطعا نباید به همین بسنده کرد تعدادی از مزایای تودوزی خودرو شامل:

 • موجب می شود کیفیت روکش صندلی های فابریک خودرو حفظ شود.
 • نظافت راحت تر مورد دیگری است که در تودوزی خودرو مطرح می شود. زیرا که در صورت استفاده از کفی، روکش های صندلی و دورفرمان از آسیب رسیدن به قطعات فابریک جلوگیری می شود و این روکش های به راحتی قابل نظافت هستند.
 • با استفاده از تودوزی خودرو فضای داخلی تناسب بهتری پیدا کرده و بر اساس سلیقه مشتری تزئین می شود.

تودوزی ماشین سنگین

تودوزی ماشین سنگین نیز به اندازه خودروهای سواری و شخصی اهمیت دارد. حتی در مواردی تودوزی ماشین سنگین بیشتر مورد توجه قرار می گیرد. زیرا که رانندهای ماشین های سنگین باید ساعت ها و در مسافت های طولانی پشت فرمان بنشینند. از این رو تودوزی صندلی ماشین سنگین بر روی روحیه راننده تاثیر به سزایی دارد.

پارچه تودوزی ماشین بهتر است یا تودوزی چرمی ؟

همانطور که گفته شد برای تودوزی خودرو از چرم یا پارچه تودوزی استفاده می شود.به طور معمول تودوزی چرمی ماشین بیشتر درخواست می شود که از دو لایه پلی اورتان و لایه پی وی سی تشکیل شده است. قیمت تودوزی ماشین در این روش مناسب تر است. اما ممکن است تودوزی چرمی تحت تابش مستقیم نور خورشید استهکام خود را از دست بدهند. همچنین در زمستان سرمای بیشتری انتقال می دهند. اما پارچه تودوزی ماشین از جنس پلی استر هستند و در مقابل حرارت مقاومت بیشتری دارند و هنگام نظافت به راحتی تمیز می شوند.

امروزه ترکیب چرم و پارچه گزینه بهتری برای تودوزی ماشین به شمار می رود و مقاومت بالاتری دارند و به راحتی شستشو می شوند.

قیمت تودوزی ماشین به چه مواردی وابسته است؟

هزینه تودوزی ماشین به موارد متعددی وابسته است. المان های زیادی محدوده قیمت تودوزی خودرو را تغییر می دهند. در ادامه به معرفی عوامل موثر بر هزینه تودوزی ماشین سنگین و سواری می پردازیم.

· جنس پارچه تودوزی بر قیمت تودوری ماشین تاثیر دارد

انواع متنوعی از پارچه و انواع چرم مصنوعی و طبیعی برای تودوزی ماشین سنگین و سواری به کار می رود که همین مورد قیمت تودوزی ماشین را تغییر می دهد.

· کیفیت متریال بر هزینه تودوزی خودرو تاثیر می گذارد

انواع جرم در کیفیت های متنوع در بازار موجود هستند که ماندگاری متنوعی دارند. جنس متریال و کیفیت آنها هزینه های متنوعی دارند.

· طرح تودوزی

برای طرح و جلوه بهتر بسیاری از تولید کنندگان روکش های داخلی ماشین، از خطوط بیشتری استفاده می کنند و همین مورد هزینه تودوزی ماشین را بالا می برد. بهتر مورد بعدی طرح مورد نظر است که هر چه طرح به دوخت بیشتری نیاز داشته باشد طبیعتا هزینه تودوزی خودرو بالا می برد.

· قسمت های تودوزی ماشین

همچنین قسمتی از خودرو که باید تودوزی شود وابسته به حجم کار و میزان سختی کار هزینه تودوزی خودرو را تغییر می دهد.

· مهارت فرد و کیفیت دوخت تاثیر بسزایی بر هزینه تودوزی خودرو دارد

در نهایت فردی که اقدام به نصب قسمت های متنوع خودرو می کند اجرت تودوزی خودرو را تغییر می دهند. هر چه مهارت وی بالاتر باشد طبیعتا اجرت بالاتری دریافت می کند. زیرا که تودوزی ماشین تنها با دستگاه امکان پذیر نیست بلکه مهارت و تجربه نصاب نقش موثری بر قیمت تودوزی صندلی ماشین دارد.

خدمات تودوزی خودرو را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

در صورت نیاز به انواع خدمات تودوزی خودرو سنگین و سبک تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید و از بهترین خدمات تودوزی صندلی ماشین، تودوزی سقف، تودوزی کف فرمان و دنده بهره مند شوید.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تودوزی ماشین و همچنین ارایه خدمات تودوزی ماشین ایرانی و خارجی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات صندلی خودرو ارائه می دهد که شامل تعمیرات انواع صندلی خودرو سدان، شاسی، ون، اتوبوس و..., نصب روکش صندلی خودرو در محل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های تعمیر و سرویس خودرو را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تودوزی ماشین

تودوزی ماشین ایرانی و خارجی

تودوزی ماشین سنگین

تودوزی درب ماشین

تودوزی داشبورد

تودوزی صندلی ماشین

تودوزی سقف و فرمان

دوخت دور فرمان ماشین

نظرات کاربران

profile picture
فرشاد کرمی

خوش اخلاق بودن و مسئولیت پذیر. موتور مشکل داشت زنگ زدم مجددا اومدن

profile picture
رضا مهدی زواره

بسیار کارشون تمیز و خوب بود و خیلی از کارشون راضی بودم

profile picture
احسان همت یار

بسیار با اخلاق و کاربلد و تمیز، عالی بود

profile picture
ارش جمالی

ممنونم از زحمات اقا مرتضی کارشونو بادقت انجام میدن و دلسوزانه باتشکر

شرایط تودوزی حرفه ای ماشین

چنانچه مشتری نیاز به همفکری یا تهیه جنس مصرفی مناسب توسط همیار داشته باشد، همیار در صورت تهیه می بایست فاکتور نهایی خرید را به مشتری ارایه نماید.

تمامی خدمات تودوزی بر اساس سلیقه مشتری و متریال مورد نظر وی ارائه می شود.

کلیه قیمت های اعلامی در سرویس تودوزی با احتساب هزینه جنس انتخابی و اجرت دوخت و تعویض آن می باشد و همیار مجاز به اخذ هزینه مازاد تحت هر عنوانی از مشتری نیست.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

car-ceramic-coating
سرامیک خودرو
قیمت از 8,500,000 الی 9,700,000 تومان
car-audio-system
نصب سیستم صوتی و ضبط خودرو
قیمت از 450,000 الی 1,100,000 تومان
car-wash-polish-wax
واکس و پولیش خودرو
قیمت از 600,000 الی 1,800,000 تومان
car-cover
کاور خودرو
قیمت از 13,500,000 الی 13,500,000 تومان