اجاره پالس اکسیمتر

اجاره پالس اکسیمتر

از 1467 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت اجاره پالس اکسیمتر در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت اجاره پالس اکسیمتر(ماهانه)

1,000,000 تومان

متوسط قیمت0 تومانکمینه قیمت0 تومانبیشینه قیمت0 تومان

آنچه درباره اجاره پالس اکسیمتر خواهید خواند

 • اجاره پالس اکسیمتر
 • شرایط اجاره دستگاه پالسیمتر هوم سرویز چگونه است؟
 • دستگاه پالس اکسیمتر چه کاربردی دارد؟
 • انواع دستگاه پالس اکسیمتر
 • دستگاه پالس اکسیمتر انگشتی چه ویژگی هایی دارد؟
 • اجاره پالس اکسیمتر به چه کسانی پیشنهاد می شود؟
 • نحوه استفاده از دستگاه پالس اکسی متر چگونه است؟
 • در چه صورت ممکن است نتیجه پالس اکسی متر درست نباشد؟
 • هزینه اجاره پالس اکسیمتر به چه مواردی وابسته است؟
 • اجاره دستگاه پالس اکسیمتر را به هوم سرویز بسپارید

اجاره پالس اکسیمتر

اجاره پالس اکسیمتر برای اندازه گیری میزان درصد اکسیژن خون استفاده می شود. ممکن است بر اثر بیماری های متعدد، درصد اشباع اکسیژن خون بیمار کاهش پیدا کند و موجب بروز خطرات زیاد و آسیب به بافت ها و اندام های بدن مانند مغز شود. در این صورت خرید یا اجاره پالس اکسی متر توسط پزشک تجویز می شود. کم شدن درصد اکسیژن هوا را با نشانه هایی نظیر درد قفسه سینه، بالا رفتن ضربان قلب و تنگی نفس نشان می دهد.

در ادامه به معرفی بهتر دستگاه پالس اکسیمتر و عوامل موثر بر هزینه اجاره پالس اکسیمتر می پردازیم.

شرایط اجاره دستگاه پالسیمتر هوم سرویز چگونه است؟

در صورت نیاز به اجاره پالس اکسیمتر نوزاد و یا برای نگهداری از سالمند در منزل نیاز به تامین تجهیزات پزشکی دارید می توانید به راحتی با طی مراحل زیر دستگاه مورد نظر را اجاره کرده و مجبور به پرداخت هزینه های اضافی برای خرید پالس اکسیمتر نباشید.

· ثبت درخواست رایگان برای اجاره پالس اکسیمتر نوزاد و معمولی

با ثبت درخواست از طریق سایت، اپلیکیشن هوم سرویز و یا تماس مستقیم می توانید درخواست خودتان را ثبت کنید. این مرحله زمان و مکان مورد نظر برای ارسال تجهیزات را مشخص می کنید.

· تماس همیاران هوم سرویز برای ارائه توضیحات نهایی

پس از ثبت درخواست همیاران ما جهت اطلاع از نوع دستگاه پالس اکسیمتر مورد نظر، سن بیمار و نوع بیماری وی تماس خواهند گرفت. همچنین شرایط اجاره دستگاه پالس اکسیمتر و قیمت اجاره پالس اکسیمتر را به طور کامل شرح خواهند داد.

· ارسال دستگاه مورد نظر به محل

پس از ارائه توضیحات لازم در ارتباط با نوع مدارک مورد نیاز، هزینه و توافقات نهایی، پالس اکسیمتر به محل ارسال خواهد شد. پس از ارسال پالس اکسیمتر به محل، نحوه کار با دستگاه به پرستار و یا همراهان بیمار توضیح داده خواهد شد.

دستگاه پالس اکسیمتر چه کاربردی دارد؟

به تخمین درصد اکسیژن خون spo2 گفته می شود. در شرایط نرمال این درصد باید بین 95 تا 97 درصد باشد. دستگاه پالس اکسیمتر یک روش اندازه گیری کاملا بدون خطر و غیر تهاجمی است.

به این ترتیب درصد خلوص ارسال اکسیژن به اندام های دورتر از قلب مانند دست ها، پاها و لاله گوش اندازه گیری می گردد. این دستگاه پرتابل با اتصال به انگشتان به صورت لحظه ای ضربان قلب و درصد اکسیژن را اعلام می کند. زمان هایی که با دستگاه پالس اکسیمتر این درصد کمتر از 92 درصد تشخیص داده شد، آلارم دستگاه به صدا درآمده و از وقوع اتفاقات بعدی جلوگیری می کند.

همچنین این دستگاه ها ضربان قلب در دقیقه را به صورت عدد و یا به شکل یک نمودار نشان می دهد. با اجاره پالس اکسیمترهای گرانتر شاخص فیوژن نیز مشخص می شود. این شاخص نسبت قدرت جریان خون را نیز اعلام ی کند.

انواع دستگاه پالس اکسیمتر

در بازار انواع دستگاه پالس اکسیمتر وجود دارد. این دستگاه ها بر اساس میزان دقت اندازه گیری و بر اساس نوع نیاز بیمار درخواست می شود که در ادامه بیشتر توضیح می دهیم.

· دستگاه پالس اکسیمتر انگشتی

از رایج ترین دستگاه ها مدل انگشتی است که به راحتی قابل حمل و نقل است. از این دستگاه ها در منازل و اورژانس های بیمارستان استفاده می شود. این دستگاه به واسطه یک گیره که روی انگشت قرار می گیرد علایم حیاتی رانشان می دهد. صفحه نمایش این مدل روی خود دستگاه قرار دارد.

· اجاره پالس اکسیمتر دستی

این دستگاه دقیق تر بوده و بیشتر توسط پزشکان در بخش های احیا مورد استفاده قرار می گیرند. صفحه نمایش این دستگاه روی خود دستگاه نیست. اطلاعات علائم حیاتی از طریق حسگرها و سیم به دستگاه و نمایشگر انتقال داده می شود. اجاره دستگاه پالس اکسیمتر دستی اغلب برای مواردی مانند ضربان قلب، نبض و درصد اکسیژن درخواست می شود که بیمار در شرایط خاصی قرار دارد و باید نهایت مراقبت از بیمار صورت بگیرد.

· اجاره پالس اکسیمتر نوزاد

ممکن است تعدادی از نوزادان نیاز به توجه بیشتری در بدو تولد داشته باشند. اجاره پالس اکسیمتر معمولی برای نوزادان کارایی ندارد. بلکه اجاره پالس اکسیمتر نوزاد دارای یک پروپ مخصوص است که روی سر نوزاد قرار می گیرد. با گذر دادن اشعه از سر یا پای نوزاد درصد اکسیژن خون اندازه گیری می گردد. این آزمایش سطح اکسیژن خون نوزاد را در مدت زمان یک دقیقه اندازه گیری می کند. پالس اکسیمتر انگشتی نوزاد هیچ آسیبی به نوزاد وارد نمی کند. با کمک این دستگاه بیماری قلبی مادر زادی سریعا تشخیص داده می شود.

دستگاه پالس اکسیمتر انگشتی چه ویژگی هایی دارد؟

 • نیازی به اتصال به برق ندارد.
 • دستگاه پرتابل و سبک است.
 • دارای نمایشگر رنگی برای نمایش درصد اکسیژن و تعداد ضربان قلب خواهد بود.

اجاره پالس اکسیمتر به چه کسانی پیشنهاد می شود؟

ممکن است افراد به دلایل مختلف نیاز به پایش و اندازه گیری علائم حیاتی به صورت لحظه ای داشته باشند. در مواقعی که شرایط بیمار همیشگی نباشد بجای خرید می توانید با اجاره پالس اکسیمتر در هزینه ها صرفه جویی کنید. افراد زیر جزو گروهی هستند که ممکن است نیاز بیشتری به این تجهیزات داشته باشند.

 • برای افرادی که عمل جراحی انجام داده و باید به صورت مرتب وضعیت حیاتی شان بررسی شود.
 • برای بررسی وضعیت بیمارانی که دچار بیماری ریوی و قلبی هستند و باید مشخص شود که به ونتیلاتور نیاز دارند یا خیر.
 • برای بررسی وضعیت بهبودی بیمار در اکسیژن رسانی هنگام استفاده از داروهای تنفسی
 • برای بیمارانی که در خواب امکان آپنه دارند که در صورت کم شدن اکسیژن اقدامات لازم انجام شود.
 • بیماران دچار سرطان ریه، آسم، ذات الریه و افراد دچار سکته قلبی که با کمک این دستگاه در صورت افت درصد اکسیژن اقدام به اجاره کپسول اکسیژن یا اجاره دستگاه اکسیژن ساز کنند.

نحوه استفاده از دستگاه پالس اکسی متر چگونه است؟

اگر در زمانه معاینه پزشک در منزل استفاده از پالس اکسیمتر تجویز شود. باید به روشی کاملا موثر از این تجهیزات استفاده شود تا بتوان به نتیجه آن اعتماد نمود. ابتدا پروپ دستگاه روی انگشت دست، پا، نوک بینی و یا روی نرمه گوش قرار داده شود. دیود منتشر کننده نور روی پروپ، با انتشار نور قرمز و عبور از میان بافت و دریافت و انتقال داده به دستگاه میزان اشباع اکسیژن مشخص می شود. درست بعد از زمانی که اعداد روی نمایشگر ثابت شدند باید نتایج ثبت شوند. اگر با نتایج غیرعادی مواجه شده اید که با ظاهر و شرایط بالینی بیمار همخوانی ندارد، کمی صبر کرده و آزمایش را مجددا تکرار کنید.

در چه صورت ممکن است نتیجه پالس اکسی متر درست نباشد؟

طبیعتا شرایط دستگاه و بیمار در زمان اندازه گیری اکسیژن نقش موثری در قابل اعتماد بودن نتایج آزمایش دارد. عواملی ممکن است موجب اختلال در نتیجه شود که در ادامه به صورت موردی به آنها اشاره خواهیم نمود:

 • داشتن لاک ناخن و یا داشتن کاشت روی ناخن در زمان استفاده از پالس اکسیمتر انگشتی
 • اختلالات عروفی
 • فشار خون بالا و پایین
 • بالا بودن دمای بدن
 • قرار گیری پروپ زیر نور مستقیم خورشید
 • قرار گرفتن محکم پروپ روی عضو
 • در صورت کم خونی شدید بیمار

هزینه اجاره پالس اکسیمتر به چه مواردی وابسته است؟

قیمت اجاره پالس اکسیمتر به موارد متعددی وابسته است. قبل از هر توضیحی این اطمینان را می دهیم که هزینه اجازه دستگاه پالس اکسیمتر در زمان محدود نسبت به قیمت پالس اکسیمتر مناسب تر خواهد بود. در ادامه به معرفی عوامل موثر بر هزینه اجاره پالس اکسیمتر می پردازیم :

· نوع دستگاه پالس اکسیمتر

همانطور که پیش تر توضیح داده شد انواع پالس اکسیمتر، المان های مختلفی را در کنار درصد اکسیژن نشان می دهند. در نتیجه هر چه پالس اکسیمتر مجهزتر باشد هزینه اجاره آن نیز بیشتر می شود. طبیعتا قیمت اجاره پالس اکسیمتر انگشتی با قیمت پالس اکسیمتر دستی و دارای نمایشگر یکسان نخواهد بود.

· مدت زمان اجاره دستگاه پالس اکسیمتر

مورد بعدی مدت زمان اجاره است. طبیعتا این دستگاه به صورت هفتگی، 15 روزه و یا ماهیانه اجاره می شوند. در این صورت هر چه تعداد روزها بیشتر باشد هزینه اجاره پالس اکسیمتر بیشتر می شود.

اجاره دستگاه پالس اکسیمتر را به هوم سرویز بسپارید

در صورت نیاز به انواع تجهیزات پزشکی و استفاده از خدمات پزشکی و پرستاری از بیمار در منزل تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید و از خدمات ما بهره مند شوید. همیاران هوم سرویز همگی از موسسات معتبر بوده و دارای تجهیزات مدرن و با کیفیت هستند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس اجاره پالس اکسیمتر و همچنین ارایه خدمات اجاره پالس اکسیمتر بیمارستانی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات تجهیزات پزشکی ارائه می دهد که شامل اجاره دستگاه فتوتراپی, اجاره اکسیژن ساز خانگی, اجاره کپسول اکسیژن خانگی, شارژ کپسول اکسیژن در محل, اجاره بای پپ در منزل, کرایه سی پپ, اجاره دستگاه تنفس مصنوعی ونتیلاتور, اجاره نبولایزر در خانه, اجاره پمپ سرم در خانه, اجاره دستگاه ساکشن قابل حمل, اجاره تجهیزات ICU, تعمیر تخت بیمارستانی مکانیکی, اجاره تخت بیمارستانی ساده, اجاره تشک مواج, اجاره ویلچر ساده, تعمیر ویلچر دستی, اجاره آمبولانس خصوصی , اجاره مانیتورینگ علائم حیاتی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های پزشکی و پرستاری را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس اجاره پالس اکسیمتر

اجاره پالس اکسیمتر بیمارستانی

اجاره پالس اکسیمتر نوزاد

کرایه پالس اکسیمتر انگشتی

اجاره پالس اکسیمتر دستی

اجاره پالس اکسیمتر رومیزی با دقت بالا و قیمت مناسب

نظرات کاربران

profile picture
کریم جنگی

شخص محترمی بودند دستگاه تحویل دادند متشکرم

profile picture
شیما داورپناه
1 سال پیش |همیار نبض اول

پرستاری که اعزام شد بسیار ان تایم و ماهر بودند ممنون

پرستار خوب و خوش اخلاقی بودند

profile picture
سعید آب روشن  

یک دنیا تشکر واقعا ممنونم از همه لحاظ خوب بود

شرایط اجاره دستگاه پالس اکسیمتر انگشتی و دستی

پس از ثبت سفارش پالس اکسیمتر و تماس همیاران تجهیز مورد نظر به منزل ارسال شده و نحوه راه اندازی و استفاده از دستگاه توسط همیاران به بیمار یا اطرافیان وی آموزش داده می شود.

در مدت استفاده از تجهیز مورد نظر در صورت ابهاماتی در نحوه استفاده از دستگاه می توانید از خدمات پشتیبانی آنلاین بهره مند شوید.

به عنوان ضمانت ارائه کارت ملی و یا سایر تضامین مورد نیاز بر اساس ارزش تجهیز مورد نظر الزامی است.

تجهیزات در ابتدا تست و به صورت کاملا سالم تحویل مشتری داده می شود.

کلیه تجهیزات در حال سرویس هستند و بروز هر ایراد پس از راه اندازی دستگاه بر عهده مشتری می باشد در نتیجه در رعایت نکات نگاه داری که توسط همیاران تذکر داده می شود، کوشا باشید.

در صورت نیاز به تجهیزات برای مدت طولانی اقدام به عقد قرارداد نمایید، این اقدام موجب کم شدن هزینه های نهایی شده و می توانید از تخفیفات در موعدهای زمانی طولانی بهره مند شوید.

همیاران هوم سرویز در زمینه اجاره تجهیزات پزشکی از از موسسات معتبر و مجاز و تحت نظارت دانشگاه علوم پزشکی ایران می‌باشند.

کل مبلغ اجاره در ابتدا قبل از ارسال تجهیز پزشکی دریافت می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

خدمات مرتبط

bipap-rental
اجاره بای پپ
در حال بروزرسانی قیمت
ventilator-rental
اجاره ونتیلاتور
در حال بروزرسانی قیمت
nebulizer-rental
اجاره نبولایزر
قیمت از 200,000 الی 200,000 تومان
iv-pump-rental
اجاره پمپ سرم
در حال بروزرسانی قیمت