header

هایلایت و مش مو بانوان

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت هایلایت و مش مو بانوان

شرایط سرویس هایلایت و مش مو بانوان

• برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از روز قبل رزرو نمایید.

• ارایه خدمات آرایشگری بانوان، صرفا توسط آرایشگران خانم انجام می شود.

• ارایه خدمات آرایشگری شامل حضور آرایشگر به همراه لوازم مورد نیاز در منزل مشتری در زمان مورد درخواست و انجام درخواست مشتری می باشد.

• مشتری گرامی پیشنهاد می کنیم جهت تامین لوازم آرایشی متناسب نیاز خود حتما با همیار مربوطه مشورت نمایید و یا تامین لوازم مورد نیاز را به وی بسپرید، در صورت تامین لوازم با برندهای متفرقه توسط مشتری مسئولیت کیفیت کار با مشتری خواهد بود. ضمنا می توانید جهت تهیه اقلام بهداشتی و آرایشی مورد نظر خود از سرویس ارسال دارو در محل استفاده نمایید و با ثبت سفارش در این قسمت همیاران متخصص ما با شما تماس گرفته و جهت تامین اقلام مورد نظر با شما هماهنگ خواهند شد.

• مشتری گرامی جهت اجرای مناسب تر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود (نظیر استفاده از برند مشخص لوازم آرایشی، مدل آرایش و ...) را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

• فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری می باشد.

• همیاران محترم جهت انجام خدمات آرایشگری، امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

• لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

• سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 30 هزار تومان می شود.

• توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی هایلایت و مش مو بانوان

هایلایت مو چیست؟

دکلره کردن مو یکی از تخصصی ترین خدمات آرایشگری است که طی مرور زمان دستخوش تغییرات زیادی شده است. از این رو تکنیک های جدیدی به آن اضافه شده است که در راستای زیبایی بیشتر، سلامت مو نیز بیش از پیش حفظ شود. هایلایت مو نیز از آن مواردی است که ابتدا با مش کردن مو شروع شد و بعد ها رنگ و بویی زیباتر و جذاب تر به خود گرفت.

مش کردن مو همیشه جزو لاین های آرایشگری هست، که مهارت آرایشگر با آن تشخیص داده می شد. هنوز هم یکی از گرانترین خدمات آرایشگری، لاین مش و هایلایت مو در آرایشگاهها است. هایلایت مو بهترین راهکار برای ایجاد تغییرات زیاد در چهره محسوب می شود. در توضیح به سوال های لایت مو چیست؟! باید بیان کنیم که ایجاد رگه های روشن در لابه لای موهای تیره هایلایت مو نام دارد. البته بعدها خلاقیت های بیشتر در مش و هایلایت مو وارد شد و انواع هایلایت مو پدید آمدند.

انواع مش و هایلایت مو

با توجه به رنگ مو زمینه، حجم موها و البته مد روز روش های زیادی در هایلایت کردن موها پدید آمدند. قسمت اعظم این روش ها به سلیقه فرد بر میگردد. در ادامه به معرفی انواع مش و هایلایت مو و جدیدترین مش و هایلایت مو خواهیم پرداخت.

لوللایت چیست؟

اگر بخواهیم به صورت لغوی این کلمه را معرفی کنیم به کلمه سایه روشن می رسیم. در واقع اگر زمینه موها روشن باشد و در بین موهای روشن، تنها با استفاده از رنگ تیره و نه با مواد دکلره، تغییر رنگ ایجاد کنیم این کار لولایت مو نامیده می شود. البته این روش بر روی موهای تیره یا قهوه ای نیز امکان پذیر است که با رنگ های پایه روشن این کار انجام شود. این روش هم با استفاده از فویل و هم کلاه امکان پذیر است. میزان آسیب به مو در این روش بسیار پایین است چون فقط با رنگ مو انجام می شود.

همچنین این تکنیک برای زمانی که پایه مو زیاد روشن است و یا حالت زردی دارد، برای خنثی کردن این زردی، لولایت مو می تواند بهترین راهکار باشد. همچنین لوللایت کردن مو نقش بسیار موثری بر کاهش سن افراد نیز دارد. زیرا موجب می شود که چروک های صورت کمتر به چشم بیایند.

هایلایت مو

یکی از محبوب ترین روش های دکلره مو هایلایت است. زیرا اکثر ماها با موهای تیره به دنیا می آییم. از این رو روشن کردن مو و ایجاد تفاوت رنگی فاحش، میتواند یک تغییر بسیار محسوس و زیبا برای چهره های ما تلقی شود. برای هایلایت کردن مو بر اساس سلیقه فرد، رنگ پوست و البته رنگ چشمان وی میتوان انواع رنگ مو مش و هایلایت مانند رگه های استخوانی، دودی، کاهی، زیتونی، نقره ای، یخی و مرواریدی بهره برد.

مونلایت و سانلایت

سان لایت به معنای خورشید روشن است. در این روش با مواد دکلره قسمت بالایی مو روشن می شود. معمولا از رنگساژ سان لایت از رنگهای طلایی و گرم روی موی مشکی استفاده می شود. تفاوت رنگ در این روش بسیار مشخص است. مونلایت بر عکس سانلایت قسمت بالایی سر کاملا تیره و نیم کره پایینی مو گوش تا گوش به سمت پایین روشن می شود.

تفاوت هایلایت و مش مو در چیست؟

خیلی از افراد به اشتباه هایلایت را همان مش کردن مو تلقی می کنند در صورتی که مش کردن مو یکی از تکنیک های قدیمی هایلایت مو است. اگر تفاوت رنگ قطعه های دکلره شده و پایه مو بیشتر از 7 درجه باشد و این تیرگی و روشنی بسیار به چشم بیاید، این روش مش کردن مو است. مش مو از روش های قدیمی و البته بسیار محبوب هایلایت مو مشکی و قهوه ای در بین خانمهای ایرانی است.

انواع روش مش و هایلایت مو

تا اینجای کار ما تکنیک های هایلایت مو را توضیح دادیم که تفاوت آنها، به تفاوت در ترکیب رنگ مو مش و هایلایت آنها مربوط بوده است. اما در راستای توضیح در ارتباط با روش هایلایت کردن مو و روش های دکلره کردن مو می توان از مش با کلاه، مش با فویل و مش با برس را نام برد.

مش با کلاه

مش کردن مو با کلاه  یکی از روش های قدیمی مش و هایلایت مو قهوه ای است. معمولا از این روش برای ایجاد مش و دکلره کردن مو بالای 70 درصد و هایلایت مو سوزنی استفاده می شود. مش کلاهی برای موی کوتاه و هایلایت موی کوتاه مردانه نیز استفاده می شود. این روش به علت سهولت در به دست آوردن روشن ترین پایه طرفدار دارد، زیرا به راحتی می توان با شستشوی مواد، دوباره موهای از کلاه درآمده را با دکلره شارژ کرد.البته ترمیم مش کلاهی و هایلایت مو سوزنی کار چندان راحتی نیست و زیاد مورد استقبال قرار نمیگیرد. زیرا نمی توان مرزی بین موهای دکلره شده و نشده پیدا کرد.

مش مو با فویل

هایلایت مو با فویل یکی از جدیدترین مش و هایلایت مو است که امروزه طرفداران بیشتری پیدا کرده است. تمامی تکنیک های مش و هایلایت مو با فویل قابل انجام است. تنها تفاوت در تقسیم بندی مو، موجب تغییر در مدل هایلایت مو می شود. در نظر خیلی از افراد که تجربه مش مو با کلاه را دارند، استفاده از فویل روش بسیار بهتری است. زیرا در مش کلاهی موها بیشتر کشیده می شوند و در پروسه بیرون کشیدن مو از کلاه ممکن است به مو آسیب برسد ولی در مش با فویل هیچ آسیبی به مو وارد نمی شود.

هایلایت مو با برس

هایلایت مو با برس و شانه نیز روش مدرن دیگری برای ایجاد تغییرات رنگی کم است. در هایلایت مو دخترانه از این روش می توان استقاده کرد. در این روش بدون نیاز به فویل یا کلاه، صرفا مواد دکلره را روی برس یا شانه زده و به صورت نا متقارن بر روی تمام سر کشیده می شود. البته در این روش باید با هنر ترکیب رنگ مو مش و هایلایت آشنایی کامل داشته باشید که زیرا که مرحله رنگساژ در این روش بسیار حائز اهمیت است. زیرا در غیر این صورت ممکن است موها زرد یا نارنجی شوند.

هایلایت مو در خانه

با توجه به هزینه های بالا خیلی از افراد ترجیح می دهند که خودشان هایلایت مو در خانه را تجربه کنند. متاسفانه استفاده اشتباه از مواد دکلره می تواند نتایج جبران ناپذیری به دنبال داشته باشد. در واقعیت هایلایت کردن مو، از آن مواردی که اینستاگرام یا فیلم هایی که در گوگل به نمایش گذاشته می شود، فراتر است. رسیدگی به موها و بررسی ممتد موها در بین دکلره و همچنین استفاده از بهترین مواد دکلره و رنگ مو همه و همه بر کیفیت نهایی مو و ایجاد زیباترین رنگ مو تاثیرگذار هستند.

خدمات مش و هایلایت مو در منزل با هوم سرویز

خیلی از افراد برای فرار از شلوغی آرایشگاه ها و معطلی زیاد در آنجا، از انجام این خدمات و که زمان زیادی نیز می طلبد طفره می روند. با استفاده از خدمات رنگ و مش در منزل هوم سرویز شما می توانید با خیال راحت در محیط امن خانه بهره مند شوید. این روش مزایای زیادی دارد اول اینکه می توانید مطمئن باشید که تمام توجه آرایشگر صرفا روی موهای شماست و نه افراد دیگر! هم اینکه می توانید از برند محصولات که مورد استفاده قرار میگیرد مطلع شوید و هم دقیقا به هدف خود و رنگ موی مورد نظر خود برسید.

قیمت هایلایت و مش موی بانوان در هوم سرویز چقدر است؟

هزینه هایلایت و مش مو به موارد زیادی بستگی دارد. حجم مو و قد موها و همچنین کیفیت مواد مورد استفاده همه در قیمت هایلایت و مش موی بانوان تاثیر دارد. همانطور که میدانید رنگ مو از تیوپی 30هزار تومان می شود تا تیوپی صد و خورده ای. همچنین هزینه دکلره مو نیز از پیمانه ای 20 هزار تومان شروع می شود تا پیمانه ای 80 هزار تومان!!! با این تفاصیر قیمت دکلره مو در منزل به نوع مواد مصرفی بستگی دارد. برای اطلاع دقیق هزینه هایلایت مو می تانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست کنید. متخصصین ما با اطلاع از حجم موهای شما و نوع خواسته شما مشاوره لازم را در اختیار شما قرار می دهند و در صورت رضایت شما در محل مورد حضور پیدا خواهند کرد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...​

ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi