header

کلیدسازی و تعویض قفل

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت کلید سازی آنلاین و تعویض قفل شبانه روزی

شرایط سرویس قفل و کلید

• جهت باز نمودن درب منزل داشتن کارت شناسائی معتبر و شناسائی از طرف حداقل سه نفر از همسايگان الزامی است.

• جهت بازنمودن درب اتومبيل ارائه کارت شناسائی اتومبيل و کارت شناسائی معتبر شخصی الزامی است.

• جهت باز نمودن درب گاوصندوق شناسائي و تأييد صاحب گاوصندوق الزامي ميباشد در غيراينصورت با نيروي انتظامي هماهنگ شود.

• کلیه همیاران دارای پروانه کسب و مجوز قانونی می باشند.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی قفل و کلید

​آیا به دنبال کلید سازی سیار در تهران هستید؟

خدمات کلیدسازی یکی از قدیمی ترین حرفه هایی است که از دیر باز با پیشرفته شدن انواع قفل ها و ساخت کلیدهای پیشرفته،  حرفه ی کلیدسازی نیز پیشرفته شد. حداقل یکبار برای اکثر افراد پیش آمده است که کلید منزل یا ماشینشان را گم کرده باشند و به دنبال کلید ساز سیار بگردند. البته همیشه نگرانی هایی از بابت شرایط امنیتی و حفاطتی وجود دارد. ازین بابت که کلید سازی نردیک من را چگونه بیابم؟  و یا کلید ساز سیار دارای مدارک معتبر و تایید شده میباشد یا خیر. همه از جمله سوالاتی می باشد که نیاز به کلید سازی آنلاین دارند.

خدمات کلید سازی در محل

خدمات کلید سازی در محل شامل باز کردن انواع قفل و نصب و تعویض قفل میباشد. کلید سازها در دو حیطه کپی کردن کلید و باز کردن قفل درب فعالیت دارند. در گذشته کار کلیدسازها به ساخت کلید یدکی محدود می شد. اما این روزها سرویس های خدمات کلید سازی سیار، بسیار گسترده شده است. کلید ساز حرفه ای در تمام زمینه های قفل سازی و تعمیر قفل کلید، باید مهارت داشته باشد. شاغلین در این حرفه علاوه بر توانایی کار با دستگاه ها و ابزار ماشین کلید زن می توانند هر نوع قفلی حتی قفل درب ضد سرقت را باز کنند.

با توجه به این موضوع همیشه از کلید سازهای شرکتی کمک بگیرید زیرا اسناد هویتی این افراد توسط شرکت خدماتی بررسی می شود. کلیدسازهای دوره گرد قابل پیگیری و شناسایی نیستند. این نکته را هم در نظر بگیرید که قفل ساز و کلید ساز های معتبر همگی جذب شرکت های معتبر می شوند.

کلید ساز سیار ماهر و قابل اطمینان را به کمک هوم سرویز بیابید

کلید ساز حرفه ای باید مهارت کافی در تعمیر قفل و کلید و قفل سازی را دارا باشد. سرعت عمل بالا و مهارت کافی در تعویض قفل و کلید انواع درب و ماشین از خصوصیات کلید ساز ماهر در تهران میباشد. مهمترین خصوصیت کلید ساز سرعت عمل بالا و وقت شناس بودن و البته قابل اعتماد بودن آنها است . شما با چند کلیک میتوانید از افراد مختلفی در این زمینه کمک بگیرید اما اینکه کلید ساز امین و قابل اطمینان باشد کمی سخت است. اما در صورتی که شما از هوم سرویز کمک بخواهید هوم سرویز افرادی را به شما معرفی میکند که همگی  دارای مدارک تایید شده و قابل اطمینان هستند.

کلید سازی شبانه روزی هوم سرویز در همه جای تهران با شماست

کلید سازی شبانه روزی و قفل سازی یک حرفه تخصصی است که نیاز به مهارت و گذراندن دوره آموزشی حرفه ای دارد. کسانی که در این زمینه تجربه ای ندارند نباید در موقع اضطراری اقدام به باز کردن قفل کنند. برای مثال دیده می شود که بعضی از افراد از وسایل نوک تیز، قفل درب ضد سرقت را باز کنند. این اقدام موجب می شود که تعمیر قفل و کلید دیگر امکان پذیر نباشد و حتما می بایست تعویض قفل وکلید انجام بگیرد.

هر گونه سماجت برای باز کردن درب با یک کلید دیگر می تواند مشکل دیگری به وجود بیاورد که هزینه کلید سازی را بالاتر ببرد و آن هم شکستن کلید قفل درب میباشد. هزینه خدمات کلید سازی در مقابل آسیب هایی که افراد ناوارد ممکن است به قفل وارد کنند بسیار کمتر است.

هزینه خدمات کلیدسازی هوم سرویز را مقایسه کنید

در اغلب اوغات افراد برای یافتن راه حلی برای مشکلات کلید سازی و تعمیر قفل کلید حاضرند هر مبلغی را بپردازند. تا مشکلاتشان در آن ساعت از شبانه روز حل شود. همین روند موجب شده که یک سری افراد ازین شرایط سو استفاده کنند و هزینه خدمات ساخت کلید را بسیار هنگفت اعلام کنند. البته هزینه کلید سازی آنلاین کمی از ساخت کلید معمولی بیشتر است. اما اعلام هزینه ساخت کلید به عوامل مختلفی نظیر نوع قفل بستگی دارد.در واقع هرچقدر قفل پیچیده باشد. هزینه کلید سازی بیشتر می شود به طور مثال باز کردن قفل برقی و قفل درب ضد سرقت برابر نیست.

معمولا هزینه ساخت و تعمیر قفل کمد دیواری، قفل درب حیاط با قفلهای نظیر باز کردن قفل های کددار بسیار متفاوت هستند. قفل های دیجیتال در مقایسه با قفل های ساده و مکانیکی پیچیدگی بیشتری دارند و برای باز کردن یا تعمیر این قفل ها نیاز به مهارت بیشتری است. اصلی ترین مولفه در تعیین قیمت از نظر کلید سازها، پیچیدگی قفل و دشواری باز کردن یا تعمیر آن است. برای مثال هزینه باز کردن گاو صندوق در مقایسه با باز کردن قفل درب ورودی آپارتمان، بیشتر است. در هوم سرویز تمامی خدمات کلید سازی بر اساس نرخ اتحادیه و تعرفه صنف کلید سازان تهیه و اعلام می شود.

خدمات کلید سازی که در هوم سرویز ارائه می شود عبارت اند از:

باز کردن قفل مکانیکی درب و باز کردن قفل برقی درب

باز کردن قفل درب ضد سرقت

باز کردن قفل سیم کارتی

باز کردن قفل گاوصدوق رمزی و باز کردن قفل گاو صندوق مکانیکی

نصب و تعویض انواع قفل مکانیکی، قفل سیم کارتی، قفل برقی ، قفل درب حیاطی

ساخت ریموت و ساخت سوییچ کد دار و ساخت سوییچ بدون کد و قفل فرمان

نصب و تعویض ساچمه قفل مکانیکی، ساچمه قفل برقی و تعویض ساچمه قفل کامپیوتری

و در نهایت باز کردن درب انواع ماشین پژو ، پراید و ماشین های چینی

ثبت  سفارش و شرایط سرویس قفل و کلید در هوم سرویز چگونه است؟

جهت نیاز به باز کردن درب حیاط، داشتن مدارک و کارت شناسایی و شناسایی توسط همسایگان الزامی است. همچنین برای باز کردن درب اتومبیل نیز ارائه مدارک شناسایی ماشین الزامی میباشد. تمامی شرایط و قوانین وضع شده اثباتی بر امنیت سرویس قفل و کلید هوم سرویز میباشد. کافیست در هر ساعتی از شبانه روزی و در هر قسمت تهران که به کمک ما احتیاج داشتید. به صورت کاملا رایگان در هوم سرویز درخواست خودتان را ثبت کنید. تمام همکاران کلید ساز هوم سرویز دارای پروانه کسب و مجوز قانونی هستند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi