header

عکاسی و فیلمبرداری مراسم و مجالس

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت عکاسی و فیلمبرداری مراسم و مجالس

شرایط سرویس عکاسی و فیلمبرداری مراسم و مجالس

• ارایه خدمات عکاسی و فیلمبرداری در سامانه هوم سرویز توسط موسسات حرفه ای عکاسی و فیلمبرداری مجالس معتبر که دارای مدارک و تاییدیه های معتبر می باشند، انجام می پذیرد.

• پس از ثبت سفارش توسط شما مشتری محترم، کارشناسان خبره با شما تماس گرفته و راهنمایی خواهند نمود. نوع تجهیزات عکاسی بر اساس نیاز مشتری محترم تهیه می شود.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی عکاسی و فیلمبرداری مراسم و مجالس

​خدمات عکاسی و فیلم برداری از مجالس و مهمانی ها

عکاسی از مجالس عروسی و فیلمبرداری از مهمانی ها یکی از مهمترین اقدامات در تدارکات هر نوع مجلسی می باشد. امروزه خدمات عکاسی مجالس و مراسم بسیار پیشرفته شده است. این موارد موجب شده است که فیلمبرداری از مجالس به شکل ساده، نتواند رضایت مشتریان را جذب کند. با بالا رفتن توقعات افراد از خدمات عکاسی و فیلمبرداری روش های نوینی در این زمینه پدید آمده اند. در واقع افراد در کنار هزینه های زیادی که برای اجرای مراسمات خود صرف می کنند، متعاقبا برای ثبت این لحظات نیز نیاز به خدمات عکاسی و فیلمبرداری حرفه ای دارند.

خدمات عکاسی و فیلمبرداری متنوعی برای انواع مجالس و مهمانی ها قابل ارائه است که در ادامه به معرفی تعدادی از خدمات عکاسی فیلمبرداری مجالس که در هوم سرویز ارائه می شود خواهیم پرداخت.

عکاسی و فیلمبرداری مجالس عروسی

قطعا یکی از مهمترین اتفاقات در زندگی هر فرد، مراسم عروسی وی می باشد. در این روز برای ثبت لحظات زیبا از فیلمبرداری و عکاسی از مجالس عروسی استفاده می شود. استفاده از لوکیشن های مختلف مانند باغ و همچنین آتلیه عروس همه و همه در بالا بردن تشریفات عکاسی و فیلم برداری از عروسی نقش بسیار پر رنگی دارند. امروزه اکثر عروس و داماد ها نیز در پی بهترین ها هستند و با استفاده از بهترین آتلیه عکس عروس می توانند به هدف خود برسند.

عکاسی و فیلمبرداری از مراسم عقد و نامزدی

فیلمبرداری و عکاسی مراسم عقد، خدماتی متفاوت از مراسم عروسی است. عکاسی از مراسم عقد خدمات ساده تری هستند. البته تمام این موارد به سلیقه عروس و داماد بستگی دارد. اما معمولا برای برگزاری مراسم عقد محضری از عکاسی و فیلمبرداری  ساده تری استفاده می شود و هزینه عکاسی مراسم عقد معمولا کمتر خواهد یود.

عکاسی از مراسم تولد و مهمانی ها

خدمات تصویر برداری از مجالس صرفا محدود به مراسمات عروسی نیست. عکاسی از تولد و فیلمبرداری از تولد نیز یکی از مواردی است که خیلی از افراد به دنبال آن هستند. ثبت لحظات زیبای جشن و پایکوبی یکی از تدارکات مهم در برگزاری مراسم تولد است. خدمات فیلمبرداری از مراسم تولد نیز می تواند صرفا یک فیلمبرداری و عکاسی تولد ساده باشد و یا عکاسی حرفه ای! همه این موارد به سلیقه مشتری و البته میزان هزینه مد نظر او بستگی خواهد داشت.

عکاسی از کودک

امروزه پدر مادرها برای ثبت دوران کودکی فرزندانشان علاقمند به عکاسی از کودک در تمام دوران از تولد فرزندانشان تا به سنین بالاتر هستند. به همین علت عکاسی از کودک به یک رشته تخصصی تبدیل شده است. معمولا خدمات عکاسی از کودک در منزل و عکاسی از کودک در آتلیه بر اساس سن کودکان انجام می شود. انواع مختلفی از خدمات مانند عکاسی دوران بارداری، عکاسی نوزاد، عکاسی کودک نوپا و عکاسی کودک خردسال در منزل، فضای باز و آتلیه بر اساس خواسته و سلیقه مشتری انجام می شود. انتخاب لوکیشن و محیط عکاسی کودک به شرایط والدین و پیشنهادات عکاس کودک و مهم تر از همه، خلق و خوی کودک بستگی دارد. زیرا انجام عکاسی کودک عموما نیاز به صرف مدت زمان بیشتر و صبر و حوصله بالایی دارد که همه و همه به همکاری کودک بستگی دارد.

فیلم برداری از مجالس عزا، ختم و مسجد

فیلمبرداری از مراسم عزاداری و مراسم ختم نیز از دیگر مواردی است که درخواست می شود. خدمات فیلمبرداری از مراسم ترحیم برای ثبت لحظات وداع از عزیزان و فیلم برداری از مراسم رسمی عزاداری مورد استفاده قرار می گیرد. در صورت نیاز، خدمات و تجهیزات متنوعی در این راستا بر اساس نظر و سلیقه مشتری و البته نوع مجلس ارائه می شود.

تعدادی از تجهیزات که در خدمات عکاسی و فیلمبرداری مورد استفاده می شوند:

استفاده از دوربین فیلمبرداری عروسی

تعداد دوربین فیلم برداری در عروسی به عوامل مختلفی بستگی دارد. معمولا برای فیلم برداری فرمالیته عروس و دوماد یک دوربین کافی است. اما در مراسم عروسی و عقد به علت تعدد میهمانان و وسعت مکان مورد نظر برای فیلمبرداری، استفاده از حداقل دو دوربین فیلم برداری انتخاب بهتری برای ثبت تمامی لحظات در حال وقوع در سالن مورد نیاز است. در هنگام بستن قرارداد حتما باید این مورد مطرح و توافقات لازم انجام شود.

کرین در عروسی

کرین یا بالابر دوربین در واقع نوعی ابزار برای فیلمبرداری بهتر از فضای بالا است. بدین ترتیب که دوربین فیلم برداری بر روی کرین قرار میگیرد و فیلم بردار با مهارت خود از نقاط کور نیز تصاویر زیبایی تهیه میکند. استفاده از کرین یکی از الزامات برای فیلمبرداری مجالس محسوب می شود که هزینه فیلمبرداری عروسی را کمی بالا می برد.

استقاده از رونین در فیلمبرداری

رونین وسیله ای جدید است که امروزه در بین عکاسان و فیلمبرداران حرفه ای بسیار رایج شده است. استفاده از رونین باعث می شود که تصاویر بدون کمترین لرزشی ضبط شود و از حرکات اضافی دوربین جلوگیری میکند. از این وسیله معمولا برای فیلمبرداری فرمالیته در فضای آزاد استفاده می شود.

هلی شات در عکاسی و فیلمبرداری

از مدرن ترین تجهیزات که در آتلیه عکاسی و فیلمبرداری مجالس عروسی استفاده می شود هلی شات است. هلی شات با پرواز در فضای آزاد می تواند عکس ها و تصاویر رویایی از سوژه های خود بگیرد. هلی شات نیز موجب تغییر در هزینه فیلمبرداری از مجالس عروسی خواهد شد که بر اساس سلیقه و بودجه صاحبان مجالس ارائه می شود.

انتخاب عکاس و فیلم بردار حرفه ای مراسم عروسی، عقد

تنها چیزی که از گذر زمان باقی می ماند عکس ها و تصاویر فیلمبرداری شده از مراسمات هستند. یکی از مهمترین اقدامات برای ثبت و ضبط تصاویر انتخاب عکاس و فیلمبردار حرفه ای است. ارائه ایده و سوژه های جدید و صبر و حوصله فراوان همه و همه در گرد آوری یک اثر هنری تاثیرگذار هستند. با انتخاب اشتباه ممکن است تمام زحمات شما به هدر رود و تنها خاطره ای تلخ از آن روز باقی بماند. داشتن رزومه قوی و نمونه کارهای زیبا و البته حقیقی همه و همه در گرو افراد حرفه ای می باشد. این افراد باید بتوانند تمام خدماتی که با شما شرط کرده و در قرار داد ذکر شده است را تمام و کمال انجام دهند.

هزینه فیلمبرداری عروسی

قیمت فیلمبرداری مجالس عروسی و سایر مجالس به موارد زیادی بستگی دارد. نوع تجهیزات مورد نیاز برای فیلمبرداری و عکس برداری مهم ترین مورد در تعیین نرخ عکاسی و فیلمبرداری از عروسی است. علاوه بر تجهیزات فیلمبرداری از عروسی، محل عکاسی مانند باغ یا آتلیه نیز تعیین کننده هزینه عکاسی و فیلم برداری از مجالس هستند.

عکاسی و فیلمبرداری حرفه ای مراسم و مجالس در هوم سرویز

در صورت نیاز به هر گونه خدمات عکاسی کودک، عکاسی پرتره، عکاسی مراسم تولد، عقد ، عروسی و عزاداری می توانید از هوم سرویز کمک بخواهید. با ثبت درخواست رایگان در سامانه هوم سرویز می توانید از مشاوره رایگان متخصصین ما بهره مند شوید. همچنین توضیحات لازم برای بهترین خدمات بر اساس بودجه مد نظر شما نیز ارائه می شود. پس اصلا نگران هزینه ها نباشید ما بر اساس بودجه شما سعی می کنیم بهترین خدمات را ارئه دهیم. تمامی خدمات توسط افراد تایید شده و دارای رزومه درخشان در این زمینه ارائه می شود.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi