header

نصب و تعمیر آیفون صوتی و تصویری

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

عیب یابی و تعمیرانواع آیفون صوتی و تصویری

شرایط سرویس نصب و تعمیر آیفون

• هزینه اجناس جداگانه محاسبه شده و همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده می باشد و مدت زمان صرف شده جهت مشاوره و تامین در فاکتور خدمات وی لحاظ خواهد شد.

• همیار می بایست ابتدا آیفون را عیب یابی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر آیفون نماید.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی نصب و تعمیر آیفون

نصب انواع آیفون

نصب انواع آیفون یکی از ضروریات زندگی مدرن است. یکی از نگرانیهای افراد حفظ امنیت وحریم خصوصی افراد است. یکی از مواردی که نقش پر رنگی در حفظ این ضروریات دارد. با نصب انواع آیفون تامین می شود. نصب انواع آیفون به نوع کاربری ساختمان و نیاز کاربران بستگی دارد.

نصب آیفون صوتی الکتروپیک

با نصب  آیفون صوتی الکتروپیک امکان ارتباط صوتی دو طرفه بین ورودی و واحدهای طبقات ایجاد می شود. و امکان باز نمودن درب ورودی را فراهم می کند. مدارات الکترونیکی به کار رفته در این نوع آیفون ها شامل مدارهای صوتی هستند و صرفا جهت آلارم و مکانیزم ساده درب باز کن هستند.

نصب آیفون تصویری

با نصب آیفون تصویری امکان ارتباط صوتی و تصوری بین در ورودی و واحد آپارتمان ایجاد می شود. نصب آیفون تصویری از امنیت بیشتری برخوردار است. تفاوت نصب آیفون تصویری و صوتی در سیم کشی آیفون ها می باشد. رعایت اصول و نقشه سیم کشی در نصب آیفون تصویری نقش بسزایی دارد و در صورت عدم رعایت تمام نکات شاهد اختلال در آیفون خواهیم بود.

نصب آیفون تابا

نصب آیفون تابا یکی از قدیمی ترین برندهای موجود در بازار است. این برند ایرانی به علت خدمات پس از فروش و قطعات موجود در بازار بسیار پر طرفدار بوده است. یکی دیگر از دلایل محبوبیت نصب آیفون تابا، دارا بودن نمایندگی های معتبر در سراسر ایران است.

نصب آیفون صوتی تابا

هنوز هم در بسیاری از خانه ها از نصب آیفون صوتی تابا استفاده می شود. در خانه های ویلایی و تک واحده که در منطقه هایی که از امنیت بیشتری برخوردارند. نصب آیفون صوتی تابا پیشنهاد می شود. قطعا مهمترین مسئله در افزایش طول عمر آیفون، نصب اصولی آیفون است. در صورتی که متخصص نصب و تعمیر آیفون در هنگام نصب آیفون صوتی  و تصویری، نکات اصولی در سیم کشی آیفون و غیره را درست رعایت کند، در آینده کمتر به تعمیر آیفون صوتی تابا نیاز خواهد بود.

تعمیر آیفون صوتی

آیفون های صوتی از انواع آیفون هایی هستند که کمتر مورد استفاده قرار میگیرد.ولی خوب چون در مکان هایی از قدیم نصب هستند ممکن است در مرور زمان نیاز به تعمیر آیفون صوتی باشد. آیفون صوتی یکی از ساده ترین وسیله های تشخیص افراد در ورودی ساختمان است.

تعمیر آیفون تصویری

هر وسیله الکترونیکی طی مرور زمان و استفاده مکرر ممکن است دچار خرابی شوند. ازین رو تعمیر آیفون تصویری به یک رشته تخصصی تبدیل شده است. برای تعمیر آیفون تصویری در مرحله اول باید عیب یابی آیفون به درستی تشخیص داده شود و سپس به تعمیر یا تعویض قطعه مورد نظر پرداخته شود.

عیب یابی آیفون صوتی

با داشتن تسلط کامل بر سیم کشی آیفون صوتی مهم ترین گام را در جهت عیب یابی آیفون صوتی را برداشته اید. چرا که عمده خرابی ها در آیفون صوتی و حتی تصویری به علت ایراد در سیم کشی آیفون اتفاق میافتد. عیب یابی آیفون تصویری معمولا در مواردی که ایراداتی مانند قطع صدا در آیفون صوتی رخ میدهد باید به دنبال عیب یابی در پنل خارجی آیفون صوتی باشید.

تعمیر آیفون تصویری تابا

یکی از متداول ترین ایرادات در آیفون تصویری تابا، خرابی پنل خارجی است. در واقع پنل خروجی به علت قرار داشتن در معرض باران و شرایط جوی ممکن است دچار ایراد شود و نیاز به تعمیر آیفون تصویری تابا باشد. تعمیر آیفون تصویری تابا را در صورتی که در دوره گارانتی نباشد را باید به متخصین تعمیرات آیفون سپرده شود.

تعمیر آیفون تصویری کوماکس

شرکت کره ای کوماکس با تولید انواع آیفون صوتی و تصویری جایگاه ویژه ای در بین ایرانیان پیدا کرده است. با توجه به این حجم از محبوبیت خدمات نصب و تعمیر آیفون تصویری کوماکس نیز از اهمیت بالایی برخوردار شده است. از ایرادات شایع در آیفون کوماکس صدای خش خش در هنگام برداشتن گوشی است که به علت مجاورت سیم برق در کنار سیم تلفن پیش می آید.

تعمیر آیفون الکتروپیک

آیفون های تصویری الکتروپیک در ابتدای ورود به بازار ایران توانست جای بسیاری از آیفون های تصویری موجود در بازار  را بگیرد. علت این محبوبیت در تعویض راحت قطعات در هنگام خرابی آیفون تصویری است. تعمیر آیفون الکتروپیک  تصویری بسیار راحت است. زیرا که با عیب یابی و پیدا کردن قطعه معیوب به صورت سوکتی قطعه جدا و تعویض می شود.

تعمیر آیفون تصویری سیماران

آیفون تصویری سیماران یکی از قدیمی ترین برندهای تولید کننده آیفون تصویری است. به علت پشتیبانی از برق 220 ولت آیفون تصویری، نیاز به دانش الکتریکی و رعایت نکات ایمنی در هنگام نصب و تعمیر آیفون تصویری سیماران بسیار مهم است .

تعمیر آیفون خانه

با توجه به نیاز روزمزه ساکنین آپارتمانها به آیفون و معمولا تعداد طبقات بالای ساختمانها معمولا خرابی حتی چند ساعته آیفون، طاقت فرساست. لذا تعمیر آیفون خانه از نوع  صوتی و تصویری باید سریعا انجام پذیرد. در صورتی که مایلید تعمیر آیفون خانه را خودتان انجام دهید،  باید از برقکاری سررشته داشته باشید. زیرا با توجه به اتصال آیفون به برق، رعایت نکات ایمنی از اصول اولیه تعمیرکار حرفه ای آیفون میباشد.

نکات عیب یابی آیفون تصویری و تعمیر آیفون خانه را با هم بررسی کنیم:

1.         مانیتور همیشه روشن میماند و بعد از 30 ثانیه خاموش نمیشود.

جعت تعمیر آیفون تصویری ابتدا سوکت پشت مانیتور را قطع نمایید. فقظ برق پشت مانیتور را متصل کنید. اگر در این صورت پس ار 2 دقیقه مانیتور خاموش شد. مشکل از سیم کشی آیفون و یا پنل است. اگر مانیتور خاموش نشد، مشکل از کلید سلکتوری است. یا برد صوت داخل آیفون ایراد دارد.

2.         پس از فشردن زنگ درب، آیفون روشن میشود ولی زنگ نمیخورد:

راهکار نصب و تعمیر آیفون تصویری، تعویض کلید سلکتوری زیر هندست است.

3.         تصویر آیفون تصویری همه واحد ها موج دار شده است.

معمولا بزرگترین عامل این اتفاق ، رد شدن سیم کشی آیفون در هنگام نصب و تعمیر آیفون، از کنار سیم کشی برق است. در غیر این صورت باید خازن صافی تغذیه بررسی شود و در صورت نیاز تعویض گردد.

4.         در هنگام زنگ خوردن، صفحه آیفون تصویری روشن نمیشود.

جهت عیب یابی آیفون تصویری تابا و تعمیر آیفون تصویری باید پاورقی دستگله تعمیر و یا تعویض گردد. که قطعه آن نیز به راحتی در بازار یافت میشود. در غیر این صورت  باید برد دستگاه بررسی شود.

5.         یک طرفه شدن صدا در آیفون صوتی و یا تصویری

برای تعمیر آیفون صوتی تابا باید شاسی آیفون را چک نمود. در بعضی موارد با تمیز کردن شاسی ایراد رفع خواهد شد. در صورتی که مشکل حل نشد، باید برد دستگاه مورد بررسی قرار بگیرد.

6.         صدای زنگ آیفون قطع شده است.

در این مواقع  3 بخش باید بررسی شود. 1 . قطعی سیم . 2. بلندگوی آیفون خراب شده باشد.  و مورد آخر مشکل از برد دستگاه است.  که باید توسط تعمیرکار آیفون بازدید شود.

7.         تصویر نداشتن آیفون

عدم سیم کشی درست بزرگترین عامل تصویر نداشتن مانیتور است. از اتصال صحیح سیم به پنل مانیتور اطمینان حاصل کنید.

تعمیر آیفون کوماکس و تعمیر آیفون تابا را به تعمیرکار آیفون حرفه ای بسپارید..

نصب و تعمیر آیفون کوماکس یا تعمیر آیفون تابا و یا هر برند دیگری بر اساس الگو و روش خاصی از شرکت تولید کننده ارائه میشود. به طور مثال نحوه ی نصب و تعمیر آیفون صوتی تابا با تعمیر آیفون تابا متفاوت است.

علاوه بر دانش برقکاری که در نصب و تعمیر آیفون تصویری بسیار حائز اهمیت است، تجربه کافی در تعمیر آیفون تاثیر زیادی در عیب یابی آیفون تصویری تابا و تعمیر آن دارد. لذا باید توسط برقکار حرفه ای ارائه و انجام شود.

تعمبر آیفون در محل با همیاران هوم سرویز

در صورتی که مایلید برای ساختمانتان نصب آیفون تصویری تکنما یا سیماران انجام دهید. حتما این کار را اصولی و توسط افراد متخصص نصب آیفون تک نما انجام دهید. زیرا با توجه به هزینه نسبتا بالای کابل کشی آیفون و خرید پنل و مانیتور در صورتی که این کار درست انجام نشود، عملا هزینه نصب شما بدون نتیجه خواهد بود. و همیشه باید به دنبال تعمیرکار آیفون باشید، تا نقاط ضعف نصاب آیفون شما را پوشش دهد.

پس خشت اول را درست بنا کنید. تیم هوم سرویز با گرد آوری متخصص برق حرفه ای، جهت نصب آیفون های صوتی و تصویری و دربازکن در سراسر تهران آماده خدمت رسانی به مشترکین خود میباشد.

چه خدماتی در مورد نصب و تعمیر آیفون در هوم سرویز انجام میشود؟

1.            نصب پنل آیفون معمولی

2.            نصب پنل آیفون تصویری

3.            کابل کشی آیفون به همراه داکت کشی یا سربندی

4.            عیب یابی و راه اندازی آیفون

و تعویض قطعات داخل آیفون توسط برقکار حرفه ای در هوم سرویز انجام میشود.

هزینه نصب و تعمیر آیفون در هوم سرویز بر اساس نرخ اتحادیه تعمیرکاران آیفون صوتی و تصویری اعلام میشود:

هزینه نصب و تعمیر آیفون بعد از عیب یابی اعلام میگردد.  تمامی نرخ های ارایه شده توسط همیاران بر اساس نرخ تایید شده صنف تعمیرکاران آیفون خواهد بود. هزینه نصب و تعمیر آیفون از هزینه تامین قطعات جدا خواهد بود. جهت عیب یابی آیفون تصویری و راه اندازی مجدد نرخ ثابتی در هوم سرویز تعیین شده است . که توسط برقکاران اعلام می شود. در صورت نیاز به تعویض قطعه، مبلغ قطعه با فاکتور ارائه میشود. هزینه سیم کشی آیفون بر اساس متر محاسبه و اعلام مشود.

قیمت نصب و تعمیر آیفون جهت رفاه حال تمام کاربران هوم سرویز به صورت کاملا مشخص، در سامانه بیان شده است.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi