header

تعمیر یخچال و فریزر

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت تعمیر یخچال و فریزر با استفاده از قطعات فابریک در منزل

شرایط سرویس تعمیر یخچال و فریزر

• همیار می بایست ابتدا عیب یابی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر وسیله برقی نماید.

• همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده توسط وی می باشد و مدت زمان صرف شده جهت مشاوره و تامین در فاکتور خدمات وی لحاظ خواهد شد.

• همیار می بایست حتی المکان از قطعات دارای گارانتی برای تعمیر لوازم برقی استفاده نماید و برگه گارانتی را به مشتری ارایه نماید.

• نصب و تعمیر لوازم برقی را تنها در صورتی که خارج از دوره گارانتی باشند را به همیاران هوم سرویز بسپارید.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی تعمیر یخچال و فریزر

تعمیر یخچال قدیمی

تقریبا در بیشتر خانه ها، یخچال های قدیمی وجود داشته و دارند. به قول قدیمی ها یخچال های قدیمی با کیفیت تر از امروزی ها هستند. ولی خوب هر وسیله ی برقی طی مرور زمان فرسوده می شوند و نیاز به تعمیر یخچال قدیمی می باشد. اما خوشبختانه چون قطعات نسبتا ساده تری دارند و برد کامپیوتری خاصی ندارند. ازین رو راحت تر و با هزینه کمتری تعمیر می شوند.

تعمیر یخچال خانگی

قطعا یکی از مهمترین لوازم در منزل یخچال است. در صورت بروز ایراد در هر وسیله ای میتوان چند روز تعمیرات را به تعویق انداخت الا تعمیر یخچال خانگی. در واقع در صورت تعویق در تعمیر فریزر مواد غذایی فاسد می شوند و اهالی خانه در شرایط سختی قرار خواهند گرفت. شرایطی که اصلا قابل تحمل نخواهد بود!

تعمیر یخچال در منزل

یکی از نگرانی ها در هنگام خرابی یخچال ایجاد می شود، انتقال یخچال به مراکز تعمیرات یخچال فریزر است. اما خوب در بسیاری از مواقع اصلا نیازی به این کار نیست. در واقع در صورتی که تعمیرکار یخچال خبره باشد میتواند به راحتی به تعمیر یخچال در منزل بپردازد. با تعمیر یخچال در منزل مقدار قابل توجهی در هزینه تعمیر یخچال صرفه جویی خواهد شد.

تعمیر یخچال پارس

یکی از قدیمی ترین برندهای تولید کننده یخچال در ایران یخچال پارس است. در صورتی که به تعمیر یخچال پارس احتیاج دارید. با کمک گیری از تعمیرکار یخچال با تجربه می توانید با کمترین هزینه کارتان را به اتمام برسانید . زیرا قطعات یخچال پارس در بازار موجود میباشند و مشکلی از این بابت نخواهید داشت.

تعمیر یخچال سامسونگ

یکی از محبوب ترین برندهای تولید کننده یخچال فریزر، سامسونگ میباشد. تعمیر یخچال سامسونگ در صورتی که در دوره گارانتی باشد باید به نمایندگی های مجاز سپرده شود. ولی در صورتی که موئد گارنتی به اتمام رسیده باشد باید تعمیر یخچال سامسونگ را به مراکز معتبر سپرده شود که در حین تعمیر ، از قطعات با کیفیت و ضمانت دار استفاده کنند.

تعمیر یخچال هیمالیا

یخچال فریزر هیمالیا توانسته با خدمات و امکانات با کیفیت ، جایگاه خوبی در خانه های ایرانی داشته باشد. یکی از دلایل این محبوبیت خدمات پس از فروش و تعمیر یخچال هیمالیا بر اساس استانداردهای جهانی میباشد. آموزش تعمیرکاران حرفه ای موجب شده  تا مردم عزیزمان برای تعمیر یخچال فریزر هیمالیا دغدغه ای نداشته باشند. فقط کافیست بتوانید بهترینهای این رشته را پیدا و با خبر کنید.

تعمیر یخچال امرسان

تعمیر یخچال امرسان بر اساس مدل یخچال متفاوت است. به طور مثال تعمیر یخچال امرسان ساید بای ساید امر کاملا تخصصی است. افرادی که به تعمیر فریزر میپردازند، باید تحت آموزش این شرکت قرار گرفته باشند و مجوز رسمی داشته باشند.

تعمیر یخچال ویترینی

منظور از یخچال های ویترینی یخچال هایی می باشند که به صورت ایستاده و یا صندوقی در سوپر مارکت ها و فروشگاه ها قرار دارند. یخچال های ویترینی و صندوقی دارای سیستم سرمایشی متفاوتی نسبت به یخچال های خانگی می باشند. از این رو تعمیر یخچال ویترینی با یخچال خانگی تفاوت دارد.

تعمیر فریزر صندوقی

فریزر صندوقی دارای ویژگی های ظاهری و ساختاری متفاوتی هستند. همین امر موجب شده است که تعمیر فریزر صندوقی کار تخصصی باشد. فریرز ها با توجه به نوع عملکرد و محل استفاده آنها در انواع مختلفی در بازار موجود می باشند. ازین رو تعمیر فریزر صندوقی باید توسط تعمیرکار ماهر و آموزش دیده انجام شود.

فریزر اسنوا

فریزر اسنوا یکی از برندهای ایرانی که با برندهای جهانی در حال رقابت است. تکنولوژی فریزر اسنوا با یخچال فریز سامسونگ که کاملا برد اتوماتیک و کامپیوتری دارند، یکی است. تنها مزیت فریزر اسنوا قطعات آن میباشد، که در بازار موجود هستند.

فریزر امرسان

شرکت امرسان در کنار تولید یخچال فریزر ساید بای ساید اقدام به تولید فریزر نیز کرده اند. یکی از وسیله‌های کاربردی، که زمان نگهداری موادغذایی را بالا می‌برد، فریزر امرسان است. اگر شما از جمله افرادی هستید که انواع موادغذایی را فریزر می‌کنید و به فضای زیادی برای مواد غذایی نیاز دارید، فریزر امرسان  با ظرفیت بالا بهترین انتخاب برای شما است.

تعمیر یخچال فریزر را با قطعات دارای ضمانت انجام دهید :

با توجه به شرایط کنونی قطعات فیک یا تقلبی در بازار به فراوانی وجود دارند ، که قیمت و کیفیت بسیار پایین تری نسبت به قطعات ارجینال دارند. در صورتی که در هنگام تعمیر یخچال فریزر به صورت عمدی و یا سهوی از این قطعات استفاده شود ، عمر دستگاه بسیار کوتاه میشود و ضررهای ثانویه زیادی به بار خواهند آورد.

تعمیر یخچال در تهران را به هوم سرویز بسپارید

بعضی از شرکت ها و یا تعمیرکاران در هنگام تعمیر یخچال ساید با هدف سود بیشتر اقدام به نصب قطعات بدون ضمانت و تقلبی میکنند. شاید هزینه تعمیرات یخچال برای شما در مرحله اول بسیار کمتر شود ، ولی بعدها حتما مجبور به صرف هزینه بالاتری خواهید بود. متخصص تعمیر یخچال در تهران هوم سرویز ، در هنگام تعمیر یخچال و فریزر در صورت نیاز به تعویض قطعه ، فقط از قطعات دارای گارانتی موجود در بازار استفاده می کنند و برگه گارانتی را به مشتریان ارائه می دهند. این اقدام ما در واقع سندی هست بر کیفیت خدماتی که ارائه میدهیم.

هزینه تعمیرات یخچال فریزر در هوم سرویز چگونه محاسبه میشود؟

به نظر خیلی از افراد هزینه تعمیرات یخچال در بازار گنگ است. به تعریف دیگر هرکسی هر نرخی میخواهد ارائه میدهد. اما شرکت هوم سرویز با ارائه تمامی ریز قیمت ها از کوچکترین هزینه تعمیرات یخچال گرفته تا هزینه شارژ گاز یخچال ساید در اپلیکیشن خود ، تمامی حد و مرز ها را رعایت کرده است. هزینه تعمیرات یخچال و فریزر بر اساس نرخ اتحادیه تعمیرکارن لوازم خانگی هر ساله اعلام میشود. و هوم سرویز بر این اساس هزینه تعمیر یخچال و فریزر یا سایر لوازم خانگی را تعیین و به همیاران مطمئن و متعهد خود ارائه میکند.

بهترین  تعمیرکار یخچال  فریزر را از هوم سرویز بخواهید:

از آنجایی که رضایت تمامی تیم هوم سرویز در گرو رضایت مشتریان و کاربران عزیز خود است . هوم سرویز گروهی از بهترین و زبده ترین تعمیرکاران لوازم خانگی از جمله جهت تعمیرکار یخچال و فریزر را گرد آوری کرده است. تا با دریافت مناسبترین هزینه تعمیر فریزر ،  در تمامی ساعات شبانه روز و در تمامی نقاط تهران سرویس دهی کنند.  مهارت کافی تعمیرکار یخچال فریزر موجب میشود ، این افراد تا جای ممکن اقدام به تعمیر قطعات کنند به جای تعویض  کلی آنها . این روش موجب میشود تا هم هزینه تعمیرات یخچال کمتری ایجاد شود و هم قطعه ارجینال وسیله حفظ شود.            

آموزش تعمیر یخچال

همیشه داشتن اطلاعات و آشنایی با عملکرد یخچال ما را جهت عیب یابی و تعمیرات یخچال در منزل یاری میرساند.  طوری که در صورت آموزش تعمیر یخچال ،  میتوانیم اقدامات لازم را برای جلوگیری از خرابی بیشتر انجام دهیم.

چرا یخچال روشن نمیشود؟

یکی از ایرادات شایع بعد از جابجایی یخچال روشن نشدن یخچال است . اولین قدم قبل از اقدام به تعمیر یخچال فریزر بررسی پریز برق یخچال است. گاهی کشیدگی سیم موج اتصالی میشود. پس 3 قسمت را بررسی کنید . 1 . محافظ یخچال  2. سیم یخچال و مورد سوم ببینید اصلا پریز سالم هست؟

  چرا یخچال سرد نمیکند؟

درجه سرمای یخچال ممکن است دستکاری شده باشد. در هنگام تعمیر یخچال در محل ابتدا بررسی کنید که سرمای یخچال باید بین منفی 3 تا 4 درجه و سرمای فریزر بین منفی 15 تا 18 درجه قرار گرفته باشد. در بسیاری از موارد بدون نیاز به کمک تعمیرات یخچال در منزل ، تنها با خاموش کردن یخچال به مدت 45 دقیقه تا 1 ساعت و با  باز گذاشتن درب در این مدت ، تنظیمات دوباره به حالت قبل بر میگردد و یخچال درست میشود.

  چرا مواد در یخچال یخ میزنند و سرمای یخچال بالاست؟

یکی از راههای تعمیر یخچال و فریزر تنظیم ترموستات است. البته این کار باید توسط تعمیرکار یخچال انجام شود. علت دیگر زیاد بودن شارژ گاز یخچال است. جهت تعمیرات یخچال در منزل باید لوله کور پشت یخچال نیز بررسی شود. در صورتی که از آن آب  هم بچکد ، حتما ایراد از زیاد بودن شارژ گاز یخچال است.

  علت سر و صدای یخچال در هنگام روشن بودن چیست؟

گاهی این سر و صدا صرفا در هنگام شل شدن کمپرسور یخچال است. و فقط کافیست در هنگام تعمیر یخچال در محل ، اتصال موتور به شاسی بررسی شود و پیچ و مهره ها که به مرور شل میشوند را محکم کنیم. تراز نبودن یخچال هم یکی از علل شایع صدای یخچال است. قبل از صرف هزینه تعمیرات یخچال سعی کنید یخچال را به آرامی جابجا کنید و به حالت کاملا تراز قرار دهید.

    چرا یخچال اتومات نمیکند؟

در این زمان بیشترین ایرادات به فن ، موتور و کمپرسور و کندانسور  یخچال بر میگردد . هنگام تعمیرات یخچال در محل ابتدا اگر یخچال به دیوار چسبیده باید این فاصله به حداقل 20 سانت افزایش پیدا کند. در تعداد کمی از موارد این مشکل با این راه ، رفع میشود.

تعمیرات یخچال فریزر در منزل با هوم سرویز

جهت دریافت خدمات تعمیرات یخچال فریزر و یا شارژ گاز یخچال کافیست به صورت رایگان درخواست خودتان را ثبت کنید. و متخصصین ما در کمتر از یک ساعت با شما تماس می گیرند و جهت ارایه خدمات تعمیرات یخچال در منزل در کنارتان می باشند.

همیار شماییم تا پایان سرویس ...

ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi