header

سرویس تعمیر یخچال و فریزر

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت تعمیر یخچال و فریزر

شرایط سرویس تعمیر یخچال و فریزر

• همیار می بایست ابتدا عیب یابی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر وسیله برقی نماید.

• همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده توسط وی می باشد و مدت زمان صرف شده جهت مشاوره و تامین در فاکتور خدمات وی لحاظ خواهد شد.

• همیار می بایست حتی المکان از قطعات دارای گارانتی برای تعمیر لوازم برقی استفاده نماید و برگه گارانتی را به مشتری ارایه نماید.

• نصب و تعمیر لوازم برقی را تنها در صورتی که خارج از دوره گارانتی باشند را به همیاران هوم سرویز بسپارید.

• هزینه پایه این سرویس 25000 تومان می باشد.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

 

​تعمیر یخچال و فریزر را با قطعات دارای ضمانت انجام دهید :

تا زمانی که یخچال و فریزر و یا سایر لوازم ضروری منزل ، در دسترس ما هستند ، متوجه نقش مهم شان در کیفیت زندگی نمیشویم. کافیست فقط یکروز یکی از این اقلام مهم از کار بیفتند ، و بعد از آن خواهیم دید که چه آسیبی به روند زندگی ما وارد میشود.
اما از طرفی مستهلک شدن هر وسیله برقی یک مسئله طبیعی هست و راه گریزی ندارد. مگر با نگهداری صحیح ، طول عمر وسایل را افزایش دهیم .  و مورد دیگر اینکه در هنگام نیاز به سرویس ، تعمیر یخچال فریزر را به فرد حرفه ای و کاربلد بسپاریم .
با توجه به شرایط کنونی قطعات فیک یا تقلبی در بازار به فراوانی وجود دارند ، که قیمت و کیفیت بسیار پایین تری نسبت به قطعات ارجینال دارند.
در صورتی که در هنگام تعمیر یخچال و فریزر عمدی و یا سهوی از این قطعات استفاده شود ، عمر دستگاه بسیار کوتاه میشود و ضررهای زیادی به بار می آورند.

تعمیر یخچال و فریزر در هوم سرویز تضمینی و با قطعات دارای گارانتی انجام میشود:

بعضی از شرکت ها و یا تعمیرکاران در هنگام تعمیر یخچال و فریزر با هدف سود بیشتر اقدام به نصب قطعات بدون ضمانت و تقلبی میکنند. شاید هزینه تعمیرات یخچال برای شما در مرحله اول بسیار کمتر شود ، ولی بعدها حتما مجبور به صرف هزینه بالاتری خواهید بود.
متخصص تعمیر یخچال در محل هوم سرویز ، در هنگام تعمیر یخچال و فریزر در صورت نیاز به تعویض قطعه ، فقط از قطعات دارای گارانتی موجود در بازار استفاده می کنند و برگه گارانتی را به مشتریان ارائه می دهند.
این اقدام ما در واقع سندی هست بر کیفیت خدماتی که ارائه میدهیم.

هزینه تعمیرات یخچال در هوم سرویز چگونه محاسبه میشود؟

به نظر خیلی از افراد هزینه تعمیرات یخچال در بازار گنگ است. به تعریف دیگر هرکسی هر نرخی میخواهد ارائه میدهد.
اما شرکت هوم سرویز با ارائه تمامی ریز قیمت ها از کوچکترین هزینه تعمیرات یخچال گرفته تا هزینه شارژ گاز یخچال در اپلیکیشن خود ، تمامی حد و مرز ها را رعایت کرده است.
هزینه تعمیرات یخچال و فریزر بر اساس نرخ اتحادیه تعمیرکارن لوازم خانگی هر ساله اعلام میشود. و هوم سرویز بر این اساس هزینه تعمیر یخچال و فریزر یا سایر لوازم خانگی را تعیین و به همیاران مطمئن و متعهد خود ارائه میکند.

بهترین متخصصین تعمیر یخچال و فریزر را از هوم سرویز بخواهید:

از آنجایی که رضایت تمامی تیم هوم سرویز در گرو رضایت مشتریان و کاربران عزیز خود است . هوم سرویز گروهی از بهترین و زبده ترین تعمیرکاران لوازم خانگی از جمله جهت تعمیر یخچال و فریزر را گرد آوری کرده است.
تا با دریافت مناسبترین هزینه تعمیر یخچال و فریزر ،  در تمامی ساعات شبانه روز و تمامی نقاط تهران سرویس دهی کنند.
داشتن مهارت کافی  تعمیرکار در هنگام تعمیر یخچال و فریزر موجب میشود ، این افراد تا جای ممکن اقدام به تعمیر قطعات کنند به جای تعویض  کلی آنها . این روش موجب میشود تا هم هزینه تعمیرات یخچال کمتری ایجاد شود و هم قطعه ارجینال وسیله حفظ شود.

چه اقداماتی جهت تعمیر یخچال در محل انجام دهیم؟

همیشه داشتن اطلاعات و آشنایی با عملکرد یخچال ما را جهت عیب یابی و تعمیرات یخچال در منزل یاری میرساند.  طوری که در صورت مشاهده ایراد،  میتوانیم اقدامات لازم را برای جلوگیری از خرابی بیشتر انجام دهیم.
1.      چرا یخچال روشن نمیشود؟
یکی از ایرادات شایع بعد از جابجایی یخچال روشن نشدن یخچال است . اولین قدم قبل از اقدام به تعمیر یخچال فریزر بررسی پریز برق یخچال است.
کاهی کشیدگی سیم موج اتصالی میشود. پس 3 قسمت را بررسی کنید . 1 . محافظ یخچال  2. سیم یخچال و مورد سوم ببینید اصلا پریز سالم هست؟
2.      چرا یخچال سرد نمیکند؟
درجه سرمای یخچال ممکن است دستکاری شده باشد. در هنگام تعمیر یخچال در محل ابتدا بررسی کنید که سرمای یخچال باید بین منفی 3 تا 4 درجه و سرمای فریزر بین منفی 15 تا 18 درجه قرار گرفته باشد.
 در بسیاری از موارد بدون نیاز به کمک تعمیرات یخچال در منزل ، تنها با خاموش کردن یخچال به مدت 45 دقیقه تا 1 ساعت و با  باز گذاشتن درب در این مدت ، تنظیمات دوباره به حالت قبل بر میگردد و یخچال درست میشود.
3.      چرا مواد در یخچال یخ میزنند و سرمای یخچال بالاست؟
یکی از راههای تعمیر یخچال و فریزر تنظیم ترموستات است. البته این کار باید توسط تعمیرکار یخچال انجام شود.
علت دیگر زیاد بودن شارژ گاز یخچال است. جهت تعمیرات یخچال در منزل باید لوله کور پشت یخچال نیز بررسی شود. در صورتی که از آن آب  هم بچکد ، حتما ایراد از زیاد بودن شارژ گاز یخچال است.
4.      علت سر و صدای یخچال در هنگام روشن بودن چیست؟
گاهی این سر و صدا صرفا در هنگام شل شدن کمپرسور یخچال است. و فقط کافیست در هنگام تعمیر یخچال در محل ، اتصال موتور به شاسی بررسی شود و پیچ و مهره ها که به مرور شل میشوند را محکم کنیم.
تراز نبودن یخچال هم یکی از علل شایع صدای یخچال است. قبل از صرف هزینه تعمیرات یخچال سعی کنید یخچال را به آرامی جابجا کنید و به حالت کاملا تراز قرار دهید.
در غیر این صورت ایراد از خود کمپرسور است. در بسیاری از موارد کمپرسور توسط متخصصین تعمیرات یخچال در منزل قابل تعمیر هست. در موارد معدودی در صورتی که مدت زیادی از ایراد گذشته باشد و اوضاع موتور وخیم باشد ، تنها راه تعویض کمپرسور یخچال است.
5.      چرا یخچال اتومات نمیکند؟
در این زمان بیشترین ایرادات به فن ، موتور و کمپرسور و کندانسور  یخچال بر میگردد . هنگام تعمیرات یخچال در محل ابتدا اگر یخچال به دیوار چسبیده باید این فاصله به حداقل 20 سانت افزایش پیدا کند. در تعداد کمی از موارد این مشکل با این راه ، رفع میشود.
در غیر این صورت دستگاه  باید توسط متخصصین تعمیر یخچال در محل بررسی و رفع شود.

چگونه برای دریافت خدمات تعمیرات یخچال در منزل ، در هوم سرویز درخواست دهیم؟

جهت دریافت خدمات تعمیر یخچال و فریزر و یا شارژ گاز یخچال کافیست به صورت رایگان درخواست خودتان را ثبت کنید. و متخصصین ما در کمتر از یک ساعت با شما تماس می گیرند و جهت ارایه خدمات تعمیرات یخچال در منزل در کنارتان می باشند.
همیار شماییم تا پایان سرویس ...

ثبت درخواست

همکاری با هوم سرویز

شما یک کسب و کار دارید یا متخصص حرفه‌ای هستید، همکاری با شما افتخار ماست

air_conditioning house_cleaning plumber vacuum_cleaner washing_machine
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
خط ویژه: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدenamad
logo-samandehi