header

داروخانه آنلاین

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت خرید دارو آنلاین از داروخانه های معتبر سطح شهر

شرایط سرویس ارسال دارو در محل

• خدمات ارسال دارو در محل، شامل ثبت درخواست مشتری و ذکر جزئیات مورد نظر به همراه ارسال عکس نسخه مهمور به مهر پزشک و تماس همیار با مشتری، تایید درخواست ایشان و اعلام هزینه نسخه و پرداخت وجه و در نهایت ارسال سریع دارو به همراه فاکتور معتبر جهت ارایه به بیمه تکمیلی توسط پیک برای مشتری می باشد.

• این سرویس صرفا شامل داروهای مجاز اعلام شده توسط وزارت بهداشت می باشد.

• همیاران هوم سرویز در زمینه خدمات ارسال دارو در محل، از داورخانه های شبانه روزی معتبر و دارای مجوز ارسال دارو و مورد تائید وزارت بهداشت و دارای مجوز و تحت نظارت دانشگاه علوم پزشکی ایران می‌باشند.

• جهت ارسال داروهای پزشکی وجود نسخه پزشک الزامی است، لطفا در صورت نداشتن نسخه پزشک این موضوع را پس از تماس پشتیبان اعلام بفرمایید.

• امکان تهیه و ارسال دارو جهت شهرهای مختلف کشور از تهران وجود دارد.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

ارسال دارو و مکمل های غذایی

​ارسال دارو در محل

ارسال دارو درب منزل یکی دیگر از خدمات بسیار مفید در راستای تامین رفاه افراد می باشد. در شرایط کنونی خیلی از افراد مبتلا به بیماری های مزمن می توانند از خدمات تحویل دارو درب منزل بهره مند شوند.

تحویل دارو در منزل بهترین فرصت برای هر بیمار است که در زمان طی کردن دوره نقاهت بیماری متحمل سختی و درگیری های دیگر نشود. در دوران کرونا ماندن در منزل بهترین راهکار برای قطع کردن این زنجیره انتقال است. یکی از خدماتی که می تواند در راستای کمک به درمان افراد مبتلا به کرونا بسیار موثر باشد.، ارسال فوری دارو درب منزل است.

خرید دارو آنلاین

تکنولوژی همواره در راستای آسان تر کردن زندگی و ایجاد آسایش برای بشر قدم بر میدارد. اهمیت استعمال بعضی از داروها حیاتی است. از این رو هر گونه سهل انگاری و کوتاهی می تواند حتی به قیمت جان افراد تمام شود. با استفاده از خدمات تحویل دارو آنلاین می توانید در هر ساعاتی از شبانه روز در صورتی که به داروی خاصی نیاز دارید. آن را از داروخانه دریافت کنید.

تحویل دارو درب منزل شبانه روزی صرفا مربوط به تهیه داروهای بیماری کرونا نیست. بلکه دریافت داروهای خاص دیگر را نیز شامل می شود. شما در صورت دارا بودن نسخه پزشک می توانید دسترسی کامل به داروهایی داشته باشید که شاید پیدا کردن آنها برای شما در صورت مراجعه حضوری بسیار دشوار و وقت گیر باشد.

ارسال دارو درب منزل

تصور کنید با یک نسخه در دست پس از پیمودن یک مسافت طولانی و گذراندن شرایط ترافیک به داروخانه رسیده اید. بعد از انتظار در صف تازه متوجه می شوید که داروخانه داروی تجویز شده در نسخه شما را ندارد. خوب حالا باید تمام این اقدامات را برای رسیدن به داروخانه بعدی انجام دهید. خوب چرا این همه سختی؟!

ارسال دارو به منزل از هر جهتی به نفع شماست. کافیست اطمینان داشته باشید که از محل های مطمئن خدمات خرید دارو آنلاین را انجام می دهید. هزینه رفت و آمد و زمانی که باید صرف کنید. همه و همه می تواند بسیار خسته کننده و طاقت فرسا باشد. چه بسا در بسیاری از موارد هزینه های شما بر خلاف تصور عموم بسیار بالاتر از زمانی می شود که از خدمات ارسال دارو درب منزل تهران استفاده می کنید.

خرید اینترنتی دارو تهران

اگر به شرایط ذکر شده در بالا یک نظر کلی بیاندازید به این نتیجه خواهید رسید که بر کشتی تکنولوژی سوار شوید. راهکارهای سنتی را کنار بگذارید. کافی است به هوم سرویز رجوع کنید. هوم سرویز یک اپلیکیشن کاملا کاربردی در هر زمینه می باشد. از تخصصی ترین خدمات پزشکی تا ارسال دارو در محل. همکاری با بهترین داروخانه های شبانه روزی در سراسر تهران موجب می شود که در هر منطقه از تهران که هستید در صورت نیاز به ارسال فوری دارو، در کمترین زمان ممکن داروها در اختیارتان قرار بگیرد.

شرایط تحویل دارو درب منزل تهران

همانطور که میدانید دریافت یکسری از داروها به علل مختلف با محدودیت ها و سخت گیری هایی همراه است. در شرایط عادی ارسال عکس واضح از نسخه و یا سفارش داروها، قرص و آمپول هایی که به نسخه پزشک نیازی ندارند، کافی است.

اما در ارتباط با داروهای خاصی مربوط به بیماران خاص مانند اعصاب و یا تعدادی از مسکن های قوی وغیره حتما به دریافت نسخه اصلی توسط متصدی داروخانه نیاز است.

نکته دیگر اینکه صرفا داروهای مجاز و تایید شده توسط سازمان غدا و دارو ، تحت خدمات ازسال دارو درب منزل هوم سرویز پوشش داده می شوند. البته صرفا داروهای درمانی شامل این سرویس نیستند. بلکه خرید آنلاین انواع مکمل های غذایی، لوازم بهداشتی و در کل کلیه اقلام موجود در داروخانه شامل این سرویس می شوند..

ارسال دارو با پیک در تهران

همانطور که میدانید یکی از اهداف اجرای خدمات درب منزل جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و رعایت پروتکل های بهداشتی است. از این رو در ارسال دارو با پیک تهران باید تمامی قوانین مربوط به مهار شیوع کرونا رعایت شود.

تحویل دارو درب منزل شبانه روزی باید کاملا مطابق با استاندارد‌ها و دستورالعمل‌های بهداشتی انجام شود. همچنین داروها در بسته بندی درست و کاملا ایمن به دست مصرف کننده برسد. این ایمنی در ارسال انواع آمپول ها و محموله های شیشه ای باید با دقت بیشتری رعایت شود.

تحویل دارو درب منزل تهران

خدمات ارسال دارو در محل در سراسر تهران توسط هوم سرویز انجام می شود. در صورت نیاز به هر دسته از داروهای کمیاب پزشکی، پوست و مو ، آرایشی، بهداشتی و حتی دریافت مکمل های غذایی در صورتی که ارائه داروها با  محدودیتی همراه نباشد. میتوانید از هوم سرویز کمک بخواهید.

ارسال دارو در شمال تهران ، ارسال دارو غرب تهران ، ارسال دارو در شرق تهران و ارسال دارو در جنوب تهران در کمترین زمان ممکن انجام می شود. با کمک هوم سرویز تمام داروهایی که قابلیت فروش آنلاین را دارند. با همکاری داروخانه های کاملا معتبر به طور مستقیم به دست متقاضی می رسد. همچنین در صورت درخواست کاربر به استفاده از بیمه می تواند دفترچه بیمه خود را بفرستد. سپس دفترچه بیمه به همراه داروها را دریافت نماید.

ثبت درخواست ارسال دارو در محل هوم سرویز

در صورت نیاز به دریافت خدمات ارسال دارو درب منزل کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. مشاورین ما در این حوزه در کمترین زمان پس از ثبت درخواست با شما تماس میگیرند. نوع داروی مد نظر شما و نسخه شما را بررسی میکنند. سپس بعد از اطلاع رسایی از هزینه ارسال دارو در منزل در صورت رضایت شما داروها تهیه و برای شما ارسال می شود.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi