header

تعمیر و سرویس کولر گازی

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت سرویس و تعمیر انواع کولر گازی

شرایط سرویس سرویس و تعمیر کولر گازی و اسپیلت

• هزینه قطعات یا گاز مورد استفاده جهت شارژ کولر به طور جداگانه محاسبه و بر عهده مشتری می باشد(در صورت تهیه توسط سرویس دهنده می بایست فاکتور خرید به مشتری ارایه گردد.).

• سرویس کولر گازی خود را تنها در صورتی که خارج از گارانتی باشند را به تیم هوم سرویز بسپارید.

• سرویس کولر گازی شامل تمیز کردن فیلتر و لوله تخلیه و پنل خارجی کولر گازی، بررسی فشار گاز، تمیز کردن فیلتر، تمیز کردن چرخ های دمنده و همینطور چکه کردن آب و .. می شود.

• هزینه های دقیق تعمیر کولر پس از بازدید همیار مشخص می گردد

• مدت زمان انجام این سرویس در شرایط معمول کمتر از 1.5 ساعت می باشد.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی سرویس و تعمیر کولر گازی و اسپیلت

سرویس کولر گازی چگونه است؟

سرویس کولر گازی دو تیکه یا پنجره ای از جمله اقداماتی به شمار می آید، که اصلا نباید پشت گوش انداخته شود. این تصور که هرگاه کولر گازی با نقص مواجه شد، باید سرویس شود، موجب هزینه های ثانویه بالایی می شود.  باید به طور معمول هر 6ماه این کار انجام شود. هزینه سرویس اسپلیت در مقایسه با تعمیر اسپلیت بسیار کمتر خواهد بود. پس به جای تعمیر یا تعویض قطعات در تعمیر اسپلیت که بسیار هزینه بر خواهد بود، در پی سرویس اسپلیت خود باشید.

سرویس کولر گازی پنجره ای چه زمانی انجام میگیرد؟

سرویس کولر گازی پنجره ای وابسته به محیط مورد استفاده متفاوت است. سرویس کولر گازی پنجره ای برای فضاهایی مانند مغازه ها و فروشگاهها هر 4 الی 6 ماه توصیه میشود. سرویس کولر گازی اسپیلت  منازل هر 6 الی 8 ماه به علت ساعت کارکرد کمتر پیشنهاد می گردد. سرویس و تعمیر کولر گازی باید فقط توسط سرویسکار کولر حرفه ای انجام شود.

سرویس کولر گازی گری

در صورتی که کولر گازی گری در دوره ضمانت و گارانتی شرکت است و تاریخ آن نگذشته باشد. در صورت بروز هرگونه مشکل شما میتوانید از خدمات پس از فروش کولر دو تیکه گری بهره مند شوید. اما گاهی به دلایلی مانند انقضا دوره گارانتی دستگاه شما شامل خدمات پس از فروش نیست. در این مواقع سرویس کولر گازی را نباید به دست مبتدیان این کار سپرده شود. زیرا بورد کولر گازی گری حساس است و در صورت دستکاری اشتباه و یا سرویس نادرست خسارات زیادی به بار می آورد.

تعمیر و سرویس کولر گازی ال جی:

سرویس کولر گازی ال جی باید به متخصصین سپرده شود. با توجه به شرایط تحریم و وفور قطعات فیک و بدون کیفیت در بازار، برای سرویس کولر گازی ال جی باید از افراد متبحر در این زمینه کمک گرفت. این افراد با تعمیر کولر گازی ال جی و تعمیر قطعات به جای تعویض آنها مشکلات شما را حل خواهند کرد.

سرویس کولر گازی هایسنس:

کولر گازی هایسنس یکی از پر طرفدارترین برندهای تولید وسایل سرمایشی است. با توجه به عرضه زیاد این محصول در بازار، مراکز سرویس کولر گازی هایسنس نیز به وجود آمدند. از نظر دست یابی به قطعات نیز نسبت به سایر برندها در موقعیت بهتری قرار دارد.

زمان شارژ گاز کولر گازی و قیمت شارژ گاز کولر گازی:

در صورت عدم دریافت سرمای مناسب، اولین راه حل  شارژ گاز کولر اسپیلت میباشد. معمولا زمان ثابتی برای شارژ کولر گازی مطرح نمیشود. و این اتفاق در بازه های زمانی متفاوتی رخ میدهد. زمان شارژ گاز کولر اسپیلت معمولا بیشتر از یک ساعت و نیم به طول نخواهد انجامید.

سرویس کولر گازی سامسونگ شامل چه مراحلی میباشد؟

سرویس کولر گازی سامسونگ شامل تمیز کردن فیلتر و لوله خارجی و پنل خارجی کولر گازی میباشد. در سرویس کولر گازی سامسونگ فشار گاز و کیفیت چرخ های دمنده و عدم چکه کردن آب توسط یونیت نیز بررسی میشود. مدت زمان سرویس کولر گازی در شرایط معمول در صورتی که نیاز به تعمیر و یا تعویض قطعات نباشد، در کمتر از یک ساعت به پایان خواهد رسید.

تعمیرات کولر گازی اسپیلت و تعمیر کولر گازی پنجره ای در کمترین زمان ممکن:

در صورت عدم انجام سرویس کولر اسپلیت منظم، در صورت بروز مشکل به تعمیرات اسپلیت نیاز خواهد بود. تعمیرات اسپلیت معمولا کار هزینه بری خواهد بود و نیاز به مهارت و تجربه کافی دارد. تعمیر کولر گازی پنجره ای در مقایسه با تعمیر اسپلیت هزینه کمتری دارد. در صورت بروز مشکلاتی از قبیل صداهای اضافی، چکه کردن آب، خاموش شدن ناگهانی و عدم تولید سرمایش، قبل از اینکه خرابی یک قطعه برروی سایر قطعات تاثیر بگذارد با متخصصین این رشته تماس بگیرید.

هزینه سرویس کولر گازی:

هزینه سرویس کولر گازی به مراتب از هزینه تعمیر کولر گازی کمتر خواهد بود. تمام هزینه سرویس کولر گازی اسپلیت با توجه به لیست کارها قابل بررسی می باشد. با صرف هزینه سرویس کولر گازی از هزینه های سنگین تر بعدی جلوگیری خواهد شد.

هزینه نصب کولر گازی:

قبل از تصمیم برای محل نصب کولر گازی اسپلیت با همیاران ما مشورت کنید. سرویسکار کولر اسپلیت پیشنهادات خود را در جهت بالاترین کارایی کولر گازی ارایه خواهند کرد. همچنین  در جهت کمتر کردن هزینه نصب کولر گازی، قبل از نصب از توصیه های همیاران بهره مند شوید.

سرویس کولر گازی اجنرال توسط سرویسکار مجرب:

سرویس کولر گازی اجنرال را به غیر حرفه ای ها نسپارید. انجام تعمیر کولر گازی اجنرال توسط افراد غیر متخصص سبب آسیب به قطعات کولر میشود. پس پیش از آن که متحمل هزینه های بالاتر شوید، بهترین ها را توسط هوم سرویز در کنار خود داشته باشید.

سرویس کولر گازی جنرال در منزل انجام میپذیرد:

تمامی امور مربوط به سرویس کولر گازی در منزل توسط سرویسکار کولر اسپلیت صورت میگیرد. در صورت نیاز به تعویض قطعه، فقط قطعه مورد نظر با ارایه فاکتور تعویض خواهد شد. سرویس کولر گازی جنرال خود را در منزل در صورتی که شامل گارانتی نمیباشد،را فقط به متخصصین هوم سرویز بسپارید.

تعمیر تمامی برنده های کولر گازی در شرق تهران توسط متخصصین آموزش دیده و با تجربه:

در صورت بروز ایراد با متخصصین تعمیر کولر گازی شرق تهران در تماس باشد. داشتن مهارت و تجربه کافی در جهت تعمیر کولر گازی موجب سرعت بخشدن به پیشبرد کار خواهد بود. صرفا آموزش تعمیر کولر گازی دلیلی برای ارایه بهترین خدمات نمیباشد. بلکه تجربه لازم موجب میشود، عیب یابی و سرویس کولر گازی شرق تهران سریعتر و دقیقتر انجام پذیرد.

سرویس کولر گازی غرب تهران با هوم سرویز

سرویس کولر اسپلیت در غرب تهران و سایر نقاط در کمترین زمان ممکن انجام میپذیرد. شرکت هوم سرویز با همکاری سرویسکار کولر گازی که متخصص در سرویس و تعمیرات اسپلیت از برند های مختلف هستند. در همه ساعات آماده ارائه خدمات می باشند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi