نظافت و پذیرایی

نرخ نظافت منزل در تهران چقدر است؟

نظافت منزل به نظر کار ساده ای است ولی وقتی شروع به کار می کنید تازه متوجه دشواری های آن می شوید. همین گردگیری ساده را در نظر بگیرید. با یک دستمال خشک از یک سمت میز گرد و خاک را جمع می کنید. حالا یکبار از دور روی میز شیشه ای را نگاه کنید! احتمالا هنوز هم غبارهای ریز زیادی را روی شیشه میز ناهارخوری می بینید. از بین بردن لکه های چربی از روی شیشه که خودش یک داستان جداست. در بسیاری از کشورهای دنیا، خدمات نظافتی به صورت یک رشته مجزا در کالج ها و دانشکده ها، آموزش داده می شود. نرخ خدمات نظافت در این کشورها بر اساس تخصص کارگر نظافت منزل محاسبه می شود. آیا می دانید شرکت های نظافتی چگونه هزینه ها را تعیین می کنند؟ در این مطلب عوامل اثرگذار روی تعیین قیمت خدمات نظافتی بررسی می شود. 

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

تعیین نرخ نظافت منزل

این روزها اغلب زوج های جوان شاغل هستند و دیگر وقتی برای انجام امور نظافتی باقی نمی ماند. خیلی که زرنگ باشید هر روز رختخواب تان را جمع می کنید و شاید ظروف صبحانه را هم شستشو دهید. در واقع انتظار نمی رود یک زوج جوان و تحصیلکرده، ساعات زیادی را صرف نظافت و تمیزکاری در خانه کنند. شرکت های نظافتی با آموزش افراد علاقه مند به این حرفه، گام بزرگی برای رفاه خانواده ها برداشته اند. هزینه های دریافتی نظافتچی های شرکتی در مقایسه با نیروهای غیر شرکتی بسیار منصفانه تر است. از طرفی این کارگرهای خدماتی همگی دارای اسناد هویتی معتبر هستند که قبلا توسط شرکت نظافتی بررسی شده است. خدمات نظافتی هوم سرویز آماده انجام امور نظافتی در منزل و محیط کار است. در هر کجای تهران که زندگی می کنید با ما تماس بگیرید تا نیروی نظافتی خانم و آقا را به محل اعزام کنیم. 

عوامل تاثیرگذار بر نرخ نظافت منزل در تهران

وقتی بحث هزینه ها پیش می آید همیشه نوسان قیمت دیده می شود. شاید تصور کنید منطقه ای که در آن زندگی می کنید یا ارزش ملک روی قیمت های نظافتی اثر می گذارد. هزینه های خدمات نظافتی هوم سرویز در همه مناطق تهران یکسان در نظر گرفته شده و نظافتچی ها طبق ساعات کاری دستمزد دریافت می کنند. یک تفاوت جزئی در دستمزد کارگر نظافتچی آقا و خانم وجود دارد. در این مورد همیشه دستمزد نظافتچی های خانم بیشتر است. برای نظافت داخل منزل اولویت با کارگر خانم است و کارگر آقا برای نظافت راه پله ها و پارکینگ انتخاب بهتری است. از تفاوت دستمزد نظافتچی ها که بگذریم، عوامل دیگری روی قیمت های دریافتی تاثیر می گذارند. برخی از این موارد اینها هستند:

کارگر نظافت منزل پاره وقت در تهران

تعیین نرخ نظافت منزل

  • متراژ خانه

نرخ نظافت منزل برای ۴ ساعت اول یکجا محاسبه می شود. این قیمت پایه در سرویس های نظافتی است. از آنجایی که تمیز کردن خانه های با متراژ بالاتر ، زمان بیشتری می برد طبیعتا هزینه های دریافتی هم بیشتر خواهد شد. برای مثال جارو زدن یک خانه ۳۰۰ متری خیلی بیشتر از جارو زدن یک آپارتمان ۸۰ متری وقت می گیرد. متراژ خانه هر چقدر بزرگتر باشد، کارهای رفت و روب و تمیزکاری هم بیشتر می شود. نظافت و گردگیری پله دوبلکس یکی از مواردی است که تنها در خانه های بزرگتر درخواست می شود. تعداد پنجره های بیشتر، دیوارهای بزرگتر و …. همگی دشواری تمیزکاری را چند برابر می کند.

چرا نظافت محل کار یک ضرورت است؟

  • تعداد حمام و سرویس های بهداشتی

نرخ نظافت منزل پایه برای یک واحد دارای یک حمام و دستشویی محاسبه می شود. نظافت سرویس بهداشتی کار ساده ای نیست و نیاز به دقت بیشتری دارد. به همین دلیل اگر در خانه ای زندگی می کنید که دارای ۲ یا ۳ و… حمام یا دستشویی است، کمی مبلغ بیشتری می پردازید. استفاده از شوینده های قوی در سرویس های بهداشتی جهت جرم گیری و سفید کردن الزامی است و این امر روی سلامت نظافتچی تاثیر می گذارد. از طرفی لازم است تا کاشی های حمام و دستشویی، کف سرویس بهداشتی،آینه و شیر آلات، کاسه توالت و توالت فرنگی هم به خوبی تمیز شود همه این موارد در نهایت روی نرخ نظافت منزل تاثیرگذار است.

توصیه های شرکت خدماتی نظافت منزل 

نرخ نظافت منزل توسط نظافتچی خانم

 

میدونستی که هوم سرویز، خدمات نظافت داخل منزل یا محل کار هم ارائه میده؟

 

  • نرخ نظافت منزل بر اساس تعداد اتاق ها

نظافت منزل شامل جاروکشی، گردگیری، شستشو و جمع کردن لوازم می شود. تی کشیدن کف خانه و نظافت سرامیک و کفپوش اتاق ها، گردگیری لوازم و مبلمان به همراه جارو کردن فرش و موکت، جمع کردن لباس ها و اتو کشی و تا کردن لباس ها و … خیلی کارهای کوچک و بزرگ لازم است تا یک خانه تمیز و پاکیزه شود. هر چقدر تعداد اتاق ها بیشتر باشد، نظافتچی خانم کارهای بیشتری را باید انجام دهد. اتاق های بیشتر یعنی کفپوش های بیشتر، فرش ها و گردگیری و … بیشتر. به طور معمول حداکثر تعداد ۲ اتاق در یک سرویس نظافتی در نظر گرفته می شود. در خانه های با متراژ بالاتر اغلب تعداد اتاق ها و سرویس های بهداشتی هم بیشتر است.

  • مدت زمان نظافت منزل

همانطور که قبلا ذکر شده نرخ نظافت منزل برای ۴ ساعت اولیه ثابت در نظر گرفته شده است. گاهی سرویس های نظافتی حداکثر تا ۱۰ ساعت هم طول می کشد. هر چقدر زمان بیشتری صرف نظافت و تمیزکاری شود، به همان نسبت دستمزد نظافتچی هم بیشتر خواهد شد. نظافت کاشی و سرامیک، آینه و شیر آلات، نظافت آشپزخانه، اجاق گاز، سینک ظرفشویی، گردگیری پرده ها، نظافت مبلمان و فرش ها، اتوکشی لباس ها و …. همگی توسط خانم نظافتچی انجام می شود. هر چه میزان کثیفی بیشتر باشد، زمان زیادتری هم صرف نظافت می شود. تمیزکاری های منظم هفتگی یا ماهانه موجب می شود تا نظافت منزل در زمان کوتاه تری انجام شود. اما اگر سال تا سال خانه تمیز نشده باشد، حتما برای نظافت به زمان بیشتری نیاز دارید. 

مزایای استفاده از شرکت خدماتی برای نظافت ساختمان

نرخ نظافت منزل ارزان

عنوان( به روز رسانی سال 1400 )قیمت (تومان)
قیمت نظافت منزل و محل کار آقا (۴ ساعت)165000 تومان
قیمت نظافت منزل و محل کار خانم (۴ ساعت)180000 تومان
هر ساعت اضافه آقا25000 تومان
هر ساعت اضافه خانم25000 تومان

سرویس نظافت داخل منزل یا محل کار

برای ثبت سفارش سرویس نظافت داخل منزل یا محل کار از اپلیکیشن هوم سرویز استفاده کنید

۰۲۱-۹۱۰۰۱۳۳۲

همیار ما شوید
اگر شما هم توی نظافت داخل منزل یا محل کار تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا