کاربردی

لوله بازکنی فوری حمام با ترفندهای خانگی

وقتی آب وان حمام به آرامی تخلیه می شود، احتمال گرفتگی لوله ها وجود دارد. به مرور لوله ها به طور کامل کیپ می شود و تخلیه فاضلاب اصلا انجام نمی شود. اینجاست که با یک مشکل بزرگ روبرو می شوید و نیاز به خدمات لوله بازکنی فوری دارید. گرفتگی لوله فاضلاب وان یک مشکل جدی است که نمی توانید ان را نادیده بگیرید. به زودی بوی تعفن کل خانه را می گیرد. قبل از اینکه بوی آزار دهنده حمام، خانه را اشغال کند برای باز کردن لوله ها اقدام کنید. لوله بازکنی شبانه روزی تهران در همه ساعات آماده خدمت رسانی است با ما تماس بگیرید.

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

لوله بازکنی فوری حمام

با توجه به اینکه مشکل گرفتگی لوله های حمام خیلی آزار دهنده است باید هر چه زودتر دست به کار شوید. اول راهکارهای خانگی و آسان تر را امتحان کنید شاید گرفتگی خیلی جدی نباشد و با استفاده از این ترفندها لوله های فاضلاب باز شود. به طور معمول وقتی درپوش وان را باز می کنید آب با فشار و سرعت زیادی تخلیه می شود. کند شدن سرعت تخلیه آب اولین علامت گرفتگی لوله فاضلاب است. شاید در ابتدا این گرفتگی خفیف باشد و بتوانید آن را باز کنید. در ادامه چند راه ساده برای باز کردن لوله وان حمام را معرفی می کنیم.

  • باز کردن لوله ها با جوش شیرین و سرکه

محلول جوش شیرین و سرکه را می توان یک معجون همه کاره در نظافت منزل دانست. این محلول قادر به باز کردن لوله فاضلاب آشپزخانه، چاهک حمام، لوله گرفته وان و … است. برای ساخت این معجون فوق العاده مقدار مساوی جوش شیرین و سرکه سفید را مخلوط کنید. ابتدا جوش شیرین را چاهک حمام بریزید و روی آن سرکه سفید را خالی کنید. اگر از چاهک حمام، کف و … با فشار بیرون زد مشکلی نیست. می توانید این مواد را در ظرفی مخلوط کرده و مستقیم در فاضلاب بریزید. دقت کنید محلول در حل جوشیدن است و باید فورا داخل لوله ها ریخته شود. ساده ترین شیوه لوله بازکنی فوری همین محلول است. البته بهتر است این کار در شب انجام شود و تا صبح آب باز نشود.

برای باز کردن لوله های فاضلاب گرفته چکار کنیم؟

لوله بازکنی فوری حمام

  • محلول لوله بازکنی فوری

گرفتگی لوله ها از رایج ترین مشکلات در ساختمان های مسکونی است. انواع و اقسام مواد ریز و درشت وارد لوله های فاضلاب می شود و به مرور مسیر خروج آب را می بندد. محلول های لوله بازکنی آماده در همه فروشگاه ها موجود است. اگر جوش شیرین و سرکه تاثیری نداشت حتما گرفتگی شدیدتر است. بد نیست این محلول ها را نیز امتحان کنید. البته اگر چیزی درون لوله گیر کرده باشد با این روش خارج نمی شود ولی چربی و کثیفی با لوله بازکن های شیمیایی به راحتی از بین می رود. یک نکته مهم اینکه نباید این مواد را به مدت زیادی در لوله ها باقی بگذارید. معمولا پس از نیم ساعت باید آب گرم را باز کنید تا باقی مانده محلول تخلیه شود.

خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه در سراسر تهران شبانه روزی

  • لوله بازکنی فوری با فنر دستی

لوله بازکن هوم سرویز از فنر برای باز کردن لوله ها استفاده می کند. فنر لوله بازکنی کارامدترین وسیله برای گرفتگی لوله های فاضلاب حمام و وان است. به کمک یک رخت آویز فلزی لباس می توانید یک فنر دست ساز درست کنید. همه خمیدگی های رخت آویز را صاف کنید و بعد انتهای سیم فلزی را با کمک دست یا یک انبر به شکل قلاب کوچکی تنظیم کنید. این وسیله ساده مثل یک قلاب ماهیگیری می تواند همه کثیفی ها و آشغال های درون لوله حمام را خارج کنید. با همین وسیله دست ساز می توانید کلی مو و آشغال از فاضلاب حمام بیرون بیاورید. حالا آب گرم را با فشار باز کنید تا باقی مانده ها نیز از مسیر رد شود.

ترفندهای خانگی برای بازکردن لوله فاضلاب آشپزخانه

لوله بازکنی فوریخدمات لوله بازکنی فوری در تهران
  • با لوله بازکنی تماس بگیرید

باز کردن آب داغ یک راه ساده برای از بین بردن گرفتگی سطحی لوله های فاضلاب حمام است. محلول جوش شیرین و سرکه سفید هم معجزه می کند. لوله بازکن های بازاری هم امتحان خود را پس داده اند. حتی با فنر دست سازتان موهای لوله فاضلاب را هم تمیز کرده اید اما هنوز مشکل وجود دارد. اگر با همه این تلاش ها گرفتگی لوله های فاضلاب برطرف نشده باشد، مشکل جدی تر از این حرف هاست. با شرکت لوله بازکنی تماس بگیرید تا یک متخصص برای بررسی عیب و ایراد فاضلاب به محل مراجعه کند. حدمات  لوله بازکنی فوری است و بلافاصله انجام می شود. شاید لازم باشد با دستگاه لوله بازکنی، فاضلاب کامل باز شود. امکان پر شدن چاه فاضلاب هم وجود دارد. به هر حال لازم است تا این مشکل توسط کارشناس بررسی شود.

رفع گرفتگی لوله و چاه و فاضلاب با قیمت مناسب

میدونستی که هوم سرویز، خدمات تخلیه چاه و لوله بازکنی هم ارائه میده؟

هزینه لوله بازکنی فوری چقدر است؟

هر چقدر که برای باز کردن لوله های فاضلاب هزینه کنید، ارزش دارد. بوی تعفن و مشکلا گیر کردن لوله ها و عدم تخلیه آب اصلا خوشایند نیست. کارشناس لوله بازکنی پس از بازدید محل می تواند قیمت دقیق را اعلام کند. هزینه باز کردن لوله های فاضلاب با فنر لوله باز کنی با تخلیه چاه تفاوت دارد. اول باید علت پیدا شود و سپس قیمت کار اعلام می شود. در اغلب موارد مشکل گرفتگی لوله ها مربوط به پر شدن چاه فاضلاب ساختمان است. در این صورت مشکل برای همه واحدها ایجاد شده و تنها در یک واحد گرفتگی لوله ها دیده نمی شود.

رفع گرفتگی چاه و فاضلاب-خدمات شبانه روزی لوله بازکنی در کلیه مناطق

لوله بازکنی فوری شبانه روزی

خدمات تخلیه چاه و لوله بازکنی فوری

باز کردن لوله های فاضلاب با دستگاه در تخصص ماست. تخلیه و لایروبی چاه، رفع بوی بد چاه، فنر زدن، تخلیه چاه با تانکر و کلیه کارهای لوله بازکنی را به حرفه ای های هوم سرویز بسپارید. تخلیه چاه و لوله بازکنی هوم سرویز از خدماتی است که به صورت متطقه ای در همه نقاط تهران ارائه می شود. این سرویس در همه ایام سال و حتی در ایام تعطیلات نیز فعال است. برای ثبت سفارش رایگان از اپ هوم سرویز اقدام کنید. هزینه خدمات از قبل به صورت کاملا شفاف اطلاع رسانی می شود. لوله بازکنی فوری، لوله بازکنی ارزان و لوله بازکنی شبانه روزی هوم سرویز یک سرویس دائمی است که در همه فصول سال فعال است.

Bathtub-Drain

ثبت سفارش تخلیه چاه و لوله بازکنی ازطریق اپلیکیشن هوم سرویز رایگان است

همیار ما شوید
اگر شما هم توی تخلیه چاه و لوله بازکنی تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا