جابجایی و حمل بار

۵ راهکار بسته بندی و جابجایی ارزان و بی دردسر

اسباب کشی و حمل اثاثیه از شهری به شهر دیگر بسیار دشوارتر از جابجایی های درون شهری است. بسته بندی و جابجایی لوازم برای یک مسیر کوتاه با کاری که در مسافت های طولانی تر انجام می شود تفاوت دارد. در مسیرهای جاده ای حتی اتفاقات غیر منتظره هم در انتظارتان است. یک جاده ناهموار بدترین بلا را سر ظروف شکستنی و لوازم با ارزش تان خواهد آورد. برای اینکه در جابجایی و اسباب کشی دچار خسارت نشوید می توانید  از خدمات شرکت های باربری استفاده کنید. البته با ترفندهای این مطلب هم تجربه اثاث کشی ارزان تری خواهید داشت. 

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

 بسته بندی و جابجایی آسان

جابجایی و اسباب کشی منزل میتواند کار سختی باشد، به خصوص زمانی که هدف اسباب کشی به یک شهر دیگر باشد. حتی اگر شما به تنهایی و با چند وسیله ضروری زندگی کنید باز هم جابجایی برایتان مشکل خواهد بود. مثال عینی این ماجرا را در زندگی دانشجویی می بینید کلی لوازم ریز و درشت باید بسته بندی شود که چندان کار ساده ای نیست. ما این مسائل را میدانیم و مایل هستیم که تجربیاتمان را در قالب یک لیست آسان و بدون دردسر  در اختیارتان قرار دهیم. اولین اقدام این است که در اسرع وقت با یکی از شرکت های حمل بار برای روز اثاث کشی هماهنگ کنید. در هوم سرویز به راحتی می توانید سفارش خود را برای روز مورد نظر رزرو کنید. ثبت سفارش در این سامانه کاملا رایگان است پس حتما از قبل هماهنگی ها را انجام دهید.

مواردی که در این پست بررسی میکنیم:

  1. چگونگی بسته بندی و جا به جایی
  2. لیستی برای نگه داشتن وسایل دم دستی و مورد نیاز
  3. طریقه سبک کردن بار اسباب کشی

چگونه هزینه باربری و اسباب کشی را تا نصف قیمت کاهش دهیم؟

جا به جایی و باربری

چگونه شروع به بسته بندی و جابجایی کنیم؟

در جابجایی های راه دور بیشترین تاکید روی بسته بندی لوازم منزل به شیوه صحیح است. تکان های ماشین می تواند خسارت زیادی به لوازم وارد آورد. نکته مهم دیگر طریقه حمل بار از منزل به داخل کامیون باربری است. طریقه چیدن کارتن ها و لوازم بزرگتر باید طبق اصول باشد تا در طول راه، وسایل سر نخورند و به یکدیگر فشار وارد نکنند. اما هنوز اولین و مشکل ترین کار باقی مانده که مربوط به بسته بندی وسایل است.

این سخت ترین قسمت پروسه جا به جایی است. احتمالا این سوال  که از کجا شروع کنیم، همواره در ذهنتان تکرار میشود و شما را نگران و گیج کرده است. ما در این پست کارهایی که باید انجام دهید تا کارهایتان سریع تر انجام شود را دسته بندی کردیم.

      ۱٫ سرویس بسته بندی و اسباب کشی رزوز کنید 

اکنون باید زمان زیادی را در اینترنت صرف کنیم، تا بتوانید یک شرکت  ارائه دهنده ی خدمات اسباب کشی و باربری مطمئن جهت بسته بندی و جابه جایی با کیفیت عالی پیدا کنیم . شرکتی که دارای قیمتهای به صرفه باشد و نظرات مثبتی از طرف مشتریانش دریافت کرده باشد و حرفه ای باشند. به سادگی میتوانید از هوم سرویز برای سرویس جابجایی در تهران استفاده کنید ، که تمام موارد گفته شده را داراست. قبل از سفارش نظرات مشتری های قبلی را بخوانید و با خیال راحت تصمیم بگیرید.

اگر در بین اثاثیه لوازم سنگین و حجیم هم وجود دارد این موضوع را به باربری اطلاع دهید. با شرکت باربری برای حمل اثاثیه سنگین هماهنگ کنید.

       ۲٫  لیست تهیه کنید:

حتی اگر تاکنون کارهایتان را منظم و سازمان یافته انجام نمی دادید، اکنون زمان خوبی است که این کار را امتحان کنید . قبل از اینکه  با شرکت  بسته بندی و جابجایی هماهنگ کنید. یک لیست از تمام وسایل که لازم است بسته بندی شوند تهیه کنید.

بهترین راه برای تهیه لیست، رفتن اتاق به اتاق است . این لیست را با کسانی که قرار است کار بسته بندی و جا به جایی را انجام دهند تکمیل کنید. تا به طور دقیق تخمین بزنید که هزینه خدمات جابجایی چقدر خواهد بود و چه تعداد وسیله نقلیه برای جا به جایی نیاز است.

نکته مهم :لیست خود را به ترتیب جعبه ها مرتب کنید به این ترتیب میتوانید به جای اتلاف وقت در باز کردن جعبه ها ، بر اساس لیست، ابتدا جعبه هایی که مورد نیاز است را باز کنید. یادتان باشد بر روی هر جعبه از برچسب و نشانه گذاری استفاده کنید. با این کار برای باز کردن جعبه ها کارتان خیلی راحت می شود زیرا دقیقا می دانید محتویات هر بسته شامل چه چیزهایی است.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات جابجایی و اسباب کشی هم ارائه میده؟

حمل اثاثیه منزل و اسباب کشی را حرفه ای انجام دهید!

جا به جایی و باربریوسایل اضافی تنها بارتان را سنگین می کنند

لوازم بلااستفاده تان را به خانه جدید منتقل نکنید:

لیست موجودی وسایل،  فرصت خوبی است که از شر وسایل غیر ضروری و بلا استفاده رها شوید. اصولا ما عادت داریم کلی خرت و پرت بی استفاده را هر سال از این خانه به آن خانه منتقل کنیم. لباس ها و مبلمان قدیمی و سایر وسایل غیر ضروری را رها کنید یا به دیگران که نیاز دارند ببخشید .براساس یک قانون کلی اگر شما از وسیله ای در طی یک سال استفاده نکرده اید، این احتمالا به این معنی هست که هیچ گاه به آن نیاز پیدا نخواهید کرد.( یا به عبارتی دیگر از دست دادن آن وسیله اهمیت ندارد). این کار نه تنها تعداد جعبه ای مورد نیاز بسته بندی را کاهش میدهد بلکه باعث میشود هزینه های بسته بندی و جابجایی و هزینه حمل بار هم کاهش پیدا کند.

اطلاعات و مدارک مهم را جدا کنید.

در هنگام تهیه کردن لیست کالاهای موجود، اسناد و مدارک مهم را در یک فایل و پوشه ی جداگانه قرار دهید.

توصیه اکید دارم اسناد مهم و مدارک یا جواهرات را روز اسباب کشی در جای امن دیگری قرار دهید.

جعبه ی وسایل مهم را بسته بندی کنید.

یک کارتن از وسایلی که به محض رسیدن به آن ها نیاز دارید را بسته بندی کنید.

لیستی از وسایل مورد نیاز و دم دستی:

۱-جعبه ی کمک های اولیه و اورژانسی

۲-یک جعبه حاوی مسواک ، خمیر دندان، ضدعفونی کننده دست ، صابون مایع و کاغذی

۳-کارت های خودپرداز و سایر کارتهای مهم و مورد نیاز

۴-شارژر و سایر وسایل مهم و مورد نیاز

اسباب کشی ارزان را با بهترین باربری تهران تجربه کنید!

خدمات اسباب کشی و باربریترفندهای ساده و عملی برای بسته بندی لوازم منزل

چه اقداماتی در خانه جدید انجام دهیم؟

چیدمان خانه جدید میتواند به اندازه ی بسته بندی کردن نگران کننده و سخت باشد! لیست کارهایی که باید قبل ورود به خانه جدید انجام دهید را با هم مرور کنیم:

۱٫ منزل جدید را نظافت کنید:

آپارتمان جدید خود را از داخل و خارج به طور کامل تمیز کنید،اکنون شما میدانید که اگر این کار را خودتان انجام دهید چقدر سخت و زمان بر است! میتوانید برای سهولت کار از خدمات نظافت منزل هوم سرویز کمک بگیرید.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات جابجایی و اسباب کشی هم ارائه میده؟

با کمک سرویس نظافت منزل و محل کار  هوم سرویز قبل از  اسکان در خانه جدیدتان ، میتوانید در وقت تان صرفه جویی کنید و به امور مهمترتان بپردازید.

۲٫  حتما سمپاشی منزل را انجام دهید : 

شما قطعا برای منزلتان مهمان ناخوانده نمیخواهید. بهترین کار برای جلوگیری از ورود حشرات موذی این است که خانه  خود را سم پاشی کنید شما میتوانید با استفاده از سرویس سم پاشی هوم سرویز که مخصوص جوندگان، موریانه ها و سوسک ها و سایر حیوانات موذی است ،استفاده کنید.

۳٫ همه لوازم اصلی را بررسی کنید:

اگر برخی لوازم اصلی برقی مانند تلویزیون، ماشین لباسشویی و.. را جا به جا کرده اید حتما قبل از نصب آن ها از سالم بودن آنها و عدم وارد شدن خسارت در حین جا به جایی اطمینان حاصل کنید.

۴٫  جعبه ها را باز کنید و چیدمان خانه را انجام دهید :

براساس لیست موجودی وسایل که قبلا تهیه کرده بودید، هر جعبه  را مطابق با نیازتان باز کنید! سپس میتوانید با سازمان دهی آشپزخانه ،اتاق خواب و سایر قسمت های خانه کار خود را به اتمام برسانید.

چرا باید از خدمات بسته بندی و جابجایی هوم سرویز استفاده کنید؟

۱-متخصصین ماهر و قابل اعتماد

۲-استفاده از مواد خوب و با کیفیت و قابل انعطاف برای بسته بندی تمام موارد و وسایل.

۳-قیمت های کاملا رقابتی و منصفانه

هوم سرویز با کمک گیری از نیروهای زبده جهت بسته بندی و جابجایی از ابتدای پروسه اسباب کشی تا پایان جابجایی کامل،  در کنار شما خواهد بود. پشتیبانی کامل و حرفه ای تیم هوم سرویز موجب می شود که ما جزو مورد اعتماد ترین گروه های ارائه دهنده خدمات بسته بندی و جابجایی شویم.

همیار شماییم تا پایان سرویس…

بسته بندی لوازم منزلاسباب کشی آسان و بی دردسر در تابستان

تعرفه بسته بندی و جابجایی در هوم سرویز

عنوان( به روز رسانی سال 1400 )قیمت از (تومان)
قیمت تا (تومان)
خاور 3 ساعت مسافت نزدیک -کمتر از 2 کیلومتر350000
خاور 3 ساعت400000
خاور 3 ساعت- محدوده شهر تهران(شهریار، اندیشه، اسلامشهر، پردیس و ...)
480000550000
هر ساعت اضافه خاور150000
هر کارگر 3 ساعت160000
هر ساعت اضافه کارگر50000
حمل موارد حجیم هر طبقه40000
بسته بندی
باز و بستن درب ساید50000
70000
باز و بستن لوستر40000
پیاده روی بیش از 10 متر (هر متر)3000
حمل گاوصندوق و پیانو
توافقی

خدمات بسته بندی و جابجایی در تهران

همین حالا سرویس اسباب کشی را در اپ هوم سرویز رزرو کنید تا در روز موعود یک تیم حرفه ای و کاربلد برای حمل بار به محل اعزام شود. اگر می خواهید یک اثاث کشی راحت و ارزان را تجربه کنید حتما بسته بندی را به شرکت باربری بسپارید. به این ترتیب خیال تان بابت سالم رسیدن وسایل راحت است. در ضمن چنانچه سهوا خسارتی به لوازم وارد شود، هوم سرویز همه خسارت را می پردازد. نگران هزینه های اضافی و مبالغ فضایی دستمزد کارگر حمل بار نباشید. همه قیمت گذاری ها طبق نرخ مصوب اتحادیه باربری بوده و هیچ مبلغ اضافی در محل دریافت نمی شود. 

جهت ثبت سفارش رایگان سرویس جا بجایی و اسباب کشی از اپلیکیشن هوم سرویز استفاده کنید

همیار ما شوید
اگر شما هم توی جابجایی و اسباب کشی تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا