بهداشتی و مراقبتی

۵سوال طلایی جهت جستجوی حرفه ای ترین نیروی نظافت منزل

اگر شما در حال خواندن این متن هستید، حتما قصد استخدام کردن  نیروی نظافت منزل از شرکت های خدماتی را دارید. اما شاید در این مورد که چندبار در ماه  به یکی از آن ها نیاز دارید کمی مطمئن نیستید و تردید دارید. بعضی از شما هنوز هم ممکن است در این مسئله که آیا اصلا به نیروی نظافت منزل  نیاز دارید یا نه تردید داشته باشید.

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

ما تمام سردرگمی های شما را درک میکنیم و بعد از سالها فعالیت در زمینه خدمات درب منزل ، میتوانیم با اطمینان بگوییم که بسیاری از مشتریان ما سوالهای مشابهی دارند. بنابراین ما لیستی از از سوالهایی را که احساس کردیم، مشتریان ما قبل از گرفتن کارگر نظافتی از یک شرکت خدماتی را باید از خود بپرسند را ، جمع آوری کرده ایم.

 

نظافت منزل و شرکت

پیشنهاد مطالعه: ترفندهای نظافت منزل برای تمام سال

۱- اندازه خانه شما چقدر است؟

بهترین مزیت خانه های کوچک نگهداری و مرتب کردن آسان آنهاست ،آپارتمان های استودیویی (نقلی) و یک خوابه بیش از هر دو هفته یکبار نیاز به خدمات نظافت منزل ندارند. در مقابل یک خانه بزرگ با تعداد اتاق خواب های بیشتر باید به طور منظم دقیقا هر هفته از خدمات حرفه ای نظافت منزل استفاده کند.

البته این به نوع زندگی و سلیقه شما بستگی دارد.

۲- آیا شما کودک یا حیوان خانگی دارید؟

اگر شما کودک نوپا یا خردسال یا  حیوان خانگی در خانواده تان دارید،  مطمئنا خانه شما به سرعت بعد از یک نظافت کامل نا مرتب و کثیف خواهد شد.

در این مورد این فکر و ایده ی خوبی است تا برای تمیز کردن خانه و ضدعفونی کردن آن از یک نیروی نظافت منزل حرفه ای برای هر هفته کمک بگیرید.

اگر خانواده شما ساده و دو نفره است و فرزند یا حیوان خانگی ندارید میتوانید هر دو هفته یکبار از یک سرویس کامل نظافت برای تمیز کردن منزل استفاده کنید.

۳- بودجه شما چقدر است؟

وضعیت مالی ما بسیاری از انتخاب های ما را تعیین می کنند و تحت تاثیر قرار میدهند.  از جمله اینکه هر چند وقت یکبار از خدمات حرفه ای نظافت منزل استفاده کنیم؟در صورتی که پس انداز و ذخیره کردن در اولویت بندی ما باشد به جای کمک مستمر از نیروی نظافت منزل ، میتوانید بیشتر کار ها را خودتان انجام دهید و هر ۲۰-۳۰ روز یکبار از خدمات تمیزکردن منزل استفاده کنید.

البته به این نکته توجه داشته باشید که هوم سرویز خدمات نظافت منزل را با قیمت های مقرون به صرفه ارائه می دهد بنابراین به جای اتلاف زمانتان برای تمیز کردن میتوانید از نیروی نظافت منزل برای تمیز کردن منزلتان استفاده کنید .و زمانتان را درقسمت های دیگر صرف کنید.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات نظافت داخل منزل یا محل کار هم ارائه میده؟
هزینه نظافت منزل
نرخ خدمات نظافتی در تهران

۴- سبک زندگی شما چگونه است؟

سبک زندگی شما بر این که هرچند وقت یکبار به یک نیروی نظافت منزل، احتیاج دارید نقش تعیین کننده ای دارد.

اگر شما شخصی هستید که به مسافرت های کاری میروید و به ندرت در خانه هستید نیازی به تمیز کردن حرفه ای ندارید ،اما اگر شما یک کار معمولی از ساعت ۹ تا ۵ دارید و به همراه خانواده زندگی میکنید، شما احتمالا بیشتر به رزرو نیروی نظافت منزل ، احتیاج دارید.

جالب اینجاست که چه یک مدیر پرمشغله باشید و چه یک مادر خانه دار، هردو نیاز به یک جفت دست کمکی برای نظافت حرفه ای دارید.

بنابراین استخدام و استفاده از نیروی نظافت منزل ، یک تصمیم مهم و البته مسلم،  برای تمامی افراد است.

۵- پیش آمدهای خاص مانند یک مهمانی غیر منتظره :

آیا شما برای آخر هفته یک مهمانی شام دارید؟آیا والدین شمابه زودی از خانه شما دیدن میکنند؟ در مواقع خاص استخدام و کمک گرفتن از یک کارگر حرفه ای نظافت برای تمیز کردن منزل که تبهر لازم را دارا باشد، بهترین راهکار برای ایجاد تصویر خوب برای مهمانانتان خواهد بود.

کارگر منزل خانم

نیروی نظافت منزل حرفه ای در کمترین زمان در کنار شما خواهد بود:

اگر شما در یک آپارتمان کوچک یا دریک خانه ی ویلایی بزرگ زندگی می کنید.  یک خانواده بزرگ یا یک خانواده ی کوچک  دو یا سه نفره دارید. اگر بیشتر در جاده و مسافرت هستید ، یا حتی اگر در خانه کار میکنید.  قطعا برای تمیز نگه داشتن خانه خود تلاش میکنید .اولین قدم برای ساختن و نگهداری از خانه،  تمیز نگه داشتن آن است.

میتوانید مقداری از کارهای معمولی تمیزکاری مانند تمیز کردن های سطحی را خودتان انجام دهید ولی اگر کارهایتان زیادتر شود و به خدمات حرفه ای نظافت داشتید با ما همراه شوید.

با کمک گیری از نیروی نظافت منزل هوم سرویز می توانید ، محل زندگیتان را به بهترین نحو ممکن و همانطور که می خواهید اداره کنید.

برای ثبت سفارش نظافت داخل منزل یا محل کار از اپلیکیشن هوم سرویز استفاده کنید.

همیار شماییم تا پایان سرویس…

همیار ما شوید
اگر شما هم توی نظافت داخل منزل یا محل کار تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا