نظافت و پذیرایی

خدمات خشکشویی لباس آنلاین

شستن لباس های نفیس و پیراهن های مجلسی در خانه یک مشکل بزرگ است. برای اینکه لباس با ارزش تان آسیب نبیند، نمی توانید آن را در ماشین لباسشویی بشویید. شستشوی با دست هم که اصلا امکان پذیر نیست. در این مواقع یا وقتی قصد شستن کت و شلوار را دارید از خدمات خشکشویی استفاده کنید. خشکشویی لباس یکی از کار راه اندازترین سرویس های خدماتی درب منزل است. همه لباس های چرک و کثیف را یکجا به کارگر لباسشویی تحویل دهید و لباس ها را شسته شده و تمیز درب منزل تحویل بگیرید. به خصوص در این روزهای کرونایی نیازی به خارج شدن از منزل هم نیست. به این ترتیب نه تنها به لباس ها هیچ آسیبی نمی رسد بلکه وقت تان هم تلف نمی شود. با یکبار امتحان، مشتری همیشگی ما خواهید شد.

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

خشکشویی آنلاین لباس

نظافت و شستشوی لباس ها نقش مهمی در بهداشت فردی و سلامت خانواده ها دارد. شستشوی لباس خواه به صورت سنتی، با ماشین لباسشویی و یا خشکشویی لباس انجام شود در از بین بردن آلودگی های لباس موثر است. شستشوی لباس ها با دست، خسته کننده و وقت گیر است و به طور معمول از لباسشویی برای شستشوی لباس در منازل استفاده می شود. برخی از لباس ها را نمی توان در خانه و با روش های معمول شستشو داد. استفاده از خدمات خشکشویی برای شستن لباس ها موجب رفاه بیشتر خانواده ها شده است.

حتما بارها لباس را برای شستشو به خشکشویی سپرده اید ولی آیا تا کنون از خدمات خشکشویی آنلاین استفاده کرده اید؟ خشکشویی آنلاین در تهران همه خدمات خشکشویی های معمولی را ارائه می دهد. تفاوت خدمات خشکشویی آنلاین در دسترس بودن آن است. در حالیکه روی مبلمان راحتی نشسته اید می توانید لباس های چرک و کثیف را برای شستشو به خدمات خشکشویی و اتو کشی لباس بسپارید و در وقت خود صرفه جویی کنید.

چگونه بوی بد لباس را از بین ببریم؟

خدمات لباسشویی سیار

اهمیت خدمات خشکشویی

تماس مولکول های آب با تارهای پارچه موجب تغییر شکل ظاهری آن می شود. برخی از پارچه ها بافت به خصوصی دارند که در صورت شستشوی با آب، آسیب بیشتری می بینند. شستشوی کت و شلوار با آب می تواند به فرم و حالت لباس آسیب بزند. این موضوع در مورد شستشوی لباس های گران قیمت، پرده های توری یا پارچه ای و پتوها نیز صدق می کند. شستشوی سنتی در منزل به شدت به بافت این البسه آسیب می زند و ظاهر زیبای آن را از بین می برد. در چنین مواردی خشکشویی لباس بهترین روشی است که می تواند بدون آسیب رساندن به بافت پارچه، آلودگی را از آن برطرف کند.

تاریخچه خشکشویی لباس

سال ها از زمانی که لباس ها در رودخانه شستشو داده می شد می گذرد ولی هنوز برخی از افراد شستشو در لگن را به یاد دارند. کمی پودر یا صابون و آب و دستانی چابک می توانستند نظافت و لباس شستن را به خوبی انجام دهند. سپس ماشین های لباسشویی توانست یکه تاز شستشوی البسه شود و هنوز بهترین سیستم شستشوی لباس در منازل همین ماشین های لباسشویی مدرن امروزی هستند.

هزینه خشکشویی لباس

خشکشویی یا شستشو با آب؟

برای اولین بار یک امریکایی روشی برای شستشوی خشک لباس ها را ابداع کرد. توماس ال جینگ به کمک حلال هایی غیر آبی توانست مقداری لباس را شسته و تمیز کند وی این روش را خشکشویی نامید. روش ابداعی ال جینگ برای خشکشویی لباس می توانست کثیفی و آلودگی های لباس را از بین ببرد ولی قادر به پاک کردن لکه های قدیمی لباس نبود. مدت ها بعد استفاده از حلال های نفتی برای پاک کردن لکه ها مورد استفاده قرار گرفت که بسیار خظرناک، بد بو و آتش زا بود و هرگز مورد استقبال واقع نشد و نتوانست در صنعت خشکشویی لباس همه گیر شود. امروزه مواد شیمیایی به کمک نظافت و خشکشویی لباس آمده و در صنعت خشکشویی مورد استفاده قرار می گیرند. در نظر داشته باشید که در صنعت برای شستشوی پارچه ها هم از روش لباسشویی با آب و هم خشکشویی استفاده می شود

میدونستی که هوم سرویز، خدمات خشکشویی و اتوی لباس هم ارائه میده؟

خشکشویی لباس چیست؟

خشکشویی شیوه ای برای شستشوی لباس و پارچه بدون به کار بردن آب می باشد. این روش از مدرن ترین روش های شستشوی پارچه است که دستاورد صنعت و تکنولوژی است. به طور معمول این روش توسط افراد با تجربه و در فروشگاه های خشکشویی انجام می شود. به این ترتیب  لباس ها در محفظه دستگاه مخصوصی قرار گرفته و از نوعی مواد شیمیایی برای شست‌وشو استفاده می شود. این ماده قادر به نظافت و تمیز کردن آلودگی های موجود روی لباس می باشد و به بافت پارچه نیز آسیب نمی رساند. پس از اتمام کار دستگاه، لباس های کاملا خشک و تمیز خواهد بود.

شستشوی پرده و خدمات خشکشویی پرده

خدمات خشکشویی و لکه بری

در صورتی که لباس دارای لکه باشد در دو مرحله لکه بری انجام می شود. برای این کار از مواد نرم کننده و حلال استفاده می شود. حلال به خوبی ذرات چربی را از روی پارچه و البسه پاک می کند. اغلب موارد برای خشکشویی از پرکلراتیلن، تتراکلرواتان، دی اکسید کربن و مواد دیگری استفاده می شود که نه تنها بویی ندارند بلکه البسه را ضدعفونی نیز می کنند. این مواد غیر سمی بوده و خطر اشتعال را ندارند.

خشکشویی پارچه های نفیس

خشکشویی لباس یک روش تضمین شده برای بهداشت و تمیزی پارچه است که تنها از بخار آب و مواد شیمیایی بی خطر استفاده می کند. به علت عدم تماس پارچه با آب بافت لباس بدون تغییر باقی خواهد ماند. برای شستشویی لباس هایی که پولک و منجوق دارند باید از خشکشویی لباس استفاده کرد زیرا اکثر این کارها با چسب تهیه شده است. پارچه هایی از جنس مخمل، ابریشم، استات و پشم تافته مناسب شستشوی با آب نیست و کبفیت پارچه در تماس با آب آسیب می بیند.

خشکشویی لباس غرب تهران

خشکشویی آنلاین در تهران

خدمات خشکشویی و اتوکشی لباس یکی از سرویس های کاربردی هوم سرویز است که از همه اقشار درخواست کننده دارد. برای ثبت درخواست خدمات نظافتی خشکشویی از اپلیکیشن خشکشویی و سامانه خدمات نظاتفی هوم سرویز استفاده کنید. شستشوی لباس، خشکشویی لباس و اتوکشی از خدمات خشکشویی آنلاین در تهران است. هوم سرویز در همه محله های تهران خدمات نظافتی درب منزل را ارائه می دهد.

  • خشکشویی آنلاین شمال تهران

با نصب اپلیکیشن خشکشویی و سامانه خدمات هوم سرویز به صدها سرویس کاربردی دست پیدا می کنید. خشکشویی آنلاین شمال تهران ویژه خانواده های تهرانی آمادگی نظافت و خشکشویی لباس مجلسی، لباس عروس و ….را دارد. خشکشویی شمال تهران انتخاب خانم های مشکل پسند و سخت گیری است که به نظافت و پاکیزگی اهمیت می دهند.

  • خشکشویی آنلاین غرب تهران

استفاده از خدمات آنلاین نظافت منزل بین خانواده های تهرانی بسیار رایج شده است. خدمات خشکشویی آنلاین غرب تهران از سرویس های محبوب نظافتی است که همیشه رضایت مشتری را کسب کرده است. استفاده از شوینده های مناسب و مکانیزم شستشوی ویژه لباس های ظریف بخشی از خدمات خشکشویی غرب تهران است.

  • خشکشویی آنلاین شرق تهران

خشکشویی کت و شلوار، پالتو و بارانی، شستشوی کاپشن و اورکت به همراه لکه بری لیاس از خدمات خشکشویی شرق تهران است. برای ثبت سفارش در خشکشویی آنلاین شرق تهران کافی است اپلیکیشن هوم سرویز را روی گوشی اندرویدی نصب کنید. در صورت تمایل می توانید تنها با یک تماس تلفنی از سرویس خشکشویی آنلاین شرق تهران در هر زمانی که بخواهید، استفاده کنید.

  • خشکشویی آنلاین جنوب تهران

در جنوب تهران زندگی می کنید ؟ ما در نزدیکی شما هستیم تنها با یک تماس می توانید از خدمات خشکشویی انلاین جنوب تهران استفاده کنید. لباس های چرک و کثیف را شسته شده و اتوکشی شده درب منزل تحویل می دهیم. خشکشویی جنوب تهران یک سرویس دائمی برای همه ایام سال است که تعطیلی ندارد.

خشکشویی لباس آنلاین

نرخ خشکشویی لباس مجلسی

پارچه های لمه دوزی، خامه دوزی، دانتل و … در دوخت لباس مجلسی به کار می رود. ان پارچه های زیبا و ظریف را نمی توانید به روش های معمول در خانه شستشو دهید. شستن لباس مجلسی پس از هر بار استفاده الزامی است. نرخ خشکشویی لباس مجلسی در مقایسه با لباس های دیگر همیشه بالاتر است ولی ارزش امتحان کردن را دارد.

نرخ خشکشویی لباس عروس

شستشوی لباس عروس با آب و شوینده های معمولی موجب آسیب به پارچه لباس شده و تزئینات روی لباس را نابود می کند. هرگز از شستشوی خانگی برای تمیز کردن لباس عروس استفاده نکنید. خشکشویی بهترین شیوه شستشوی لباس عروس است. نرخ شستشوی لباس عروس  به دلیل حساسیت بالای پارچه لباس عروس با دیگر لباس ها تفاوت دارد.

اپلیکیشن خشکشویی

شستشوی لباس در منزل می تواند به برخی از الیاف پارچه ها صدمه وارد کند ولی این همه مشکل نیست. اکثر زوج های تهرانی شاغل هستند و زمان کافی برای نظافت منزل و شستشوی البسه ندارند. روزهای تعطیل تنها زمان برای نظافت فضای داخلی ساختمان، شستشو و اتو کشی لباس هاست. کافیست اپلیکیشن هوم سرویز را بر روی گوشی خود نصب کنید و از بهترین خدمات فنی نظافتی در همه مناطق تهران استفاده کنید. دیگر شستن لباس ها و اتوکشی یک مشکل لاینحل نیست تنها با چند کلیک می توانید از خدمات خشکشویی و اتوکشی لباس در تهران استفاده کنید. لباس های چرک را درب منزل تحویل گرفته پس از خشک شویی و اتوی لباس ، درب منزل تحویل می دهیم.

قیمت خشکشویی لباس در تهران

نرخ شستشوی لباس عروس و نرخ شستشوی لباس مجلسی با قیمت خشکشویی لباس های دیگر متفاوت است. برای مثال برخی یک دست کت و شلوار را برای اتوکشی به خشکشویی می سپارند ولی برخی دیگر سرویس شستشوی لباس و لکه گیری را سفارش می دهند. بدیهی است قیمت خشکشویی لباس در تهران با توجه به خدماتی که دریافت می کنید در محلات مختلف، نوسان دارد و همیشه یکسان در نظر گرفته نمی شود. هوم سرویز خدمات خشکشویی در تهران را بر عهده دارد حوزه کاری سامانه خدمات منزل عبارت است از:

میدونستی که هوم سرویز، خدمات خشکشویی و اتوی لباس هم ارائه میده؟

شستشو و لکه بری البسه در تهران

  • خشکشویی شمال تهران

خدمات نظافتی خشکشویی را به حرفه ای ها بسپارید تا خیالتان بابت تمیزکاری ها راحت باشد. خشکشویی آنلاین شمال تهران شامل مراجعه درب منزل، تحویل لباس های چرک، شستشو و اتو کشی لباس، تحویل در زمان وعده داده شده با هماهنگی قبلی درب منزل است.

  •  خشکشویی غرب تهران

خشکشویی آنلاین غرب تهران علاوه بر خشکشویی لباس و لکه بری، شستشوی با آب و مواد شوینده مناسب را نیز انجام می دهد. به هنگام ثبت سفارش در اپلیکیشن خشکشویی می توانید نوع شستشوی لباس را انتخاب کنید. خشکشویی غرب تهران از شعبه های اصلی هوم سرویز و آشنای خانواده های ساکن در منطقه است.

  • خشکشویی شرق تهران

محبوب ترین خشکشویی آنلاین شرق تهران را می شناسید؟ برای استفاده از خدمات خشکشویی از سرویس های معتبر و شناخته شده استفاده کنید تا لباس ها بدون آسیب تمیز شوند. کیفیت کاری خشکشویی شرق تهران را هوم سرویز تضمین کرده است و در صورت ایجاد خسارت احتمالی به لباس، هزینه خسارت پرداخت خواهد شد.

  • خشکشویی جنوب تهران

خشکشویی آنلاین لباس یک سرویس نظافتی در تهران است که به صورت منطقه ای ارائه می شود. خشکشویی آنلاین جنوب تهران ویژه ساکنین منطقه در نظر گرفته شده تا هزینه های جانبی کاهش یابد. برای استفاده از خدمات خشکشویی آنلاین با ما تماس بگیرید.

نکته: حضور مشتری در محل جهت دریافت لباس و تحویل آن الزامی است.

خدمات خشکشویی و اتو کشی لباس

به طور معمول به همراه خشکشویی لباس از سرویس اتوکشی لباس هم استفاده می شود. در واقع یک لباس کثیف برای شستشو و تمیز کاری به خشکشویی سپرده می شود و به صورت کاملا تمیز و اتو کشیده تحویل گرفته می شود. این یعنی آسایش و رفاه و صرفه جویی در وقت که البته در قبال این خدمت مبلغی باید بپردازید.

تعرفه خشکشویی چقدر است؟

تعرفه خشکشویی توسط اتحادیه صنف خشکشویی و لباسشویی برای انواع پوشاک اعلام می شود. قیمت پایه اعلام شده با توجه به خدمات شستشو، لکه بری، اتوکشی و نگهداری لباس متفاوت است. هوم سرویز برای پایین نگهداشتن قیمت خشکشویی لباس سرویس خشکشویی آنلاین را در تهران راه اندازی کرده است. اگر وقت کافی برای بردن لباس ها به خشکشویی را ندارید، اگر با انبوهی از لباس های شسته نشده مواجه شدید و یا اگر از اتوکشی لباس متنفر هستید با ما تماس بگیرید. همیاران هوم سرویز به اندازه یک تلفن با شما فاصله دارند.

شستشوی البسه

لیست خدمات خشکشویی و اطوی لباس هوم سرویز

عنوان(به روز رسانی سال 1400)قیمت
خشکشویی و اطو کت و شلوار60000
اطو کشی کت و شلوار35000
خشکشویی و اطو شلوار پارچه ای20000
اطو کشی شلوار پارچه ای14000
خشکشویی و اطو شلوار جین و کتان
22000
اطو کشی شلوار جین و کتان
15000
خشکشویی و اطو کت تک
40000
اطو کشی کت تک20000
خشکشویی و اطو پیراهن یا شومیز20000
اطو کشی پیراهن یا شومیز14000
خشکشویی و اطو مانتو معمولی
35000
اطو کشی مانتو معمولی20000
خشکشویی و اطو مانتو مجلسی100000
اطو کشی مانتو مجلسی50000
خشکشویی و اطو دامن ساده30000
اطو کشی دامن ساده20000
خشکشویی و اطو شال و روسری20000
اطو کشی شال و روسری20000
خشکشویی و اطو کاپشن- اورکت50000
اطو کاپشن- اورکت20000
خشکشویی و اطو پالتو- بارانی70000
اطو پالتو- بارانی25000
خشکشویی و اطو ژاکت-پلیور30000
اطو ژاکت-پلیور20000
خشکشویی و اطو چادر زنانه30000
اطو چادر زنانه20000
خشکشویی و اطو پتو دو نفره60000
خشکشویی و اطو پتو یک نفره50000
خشکشویی و اطو رو فرشی70000-50000
خشکشویی و اطو رو تختی یک نفرهتوافقی

سرویس خشکشویی و اتوی لباس در تهران

این سرویس در همه مناطق تهران، سفارش می پذیرد. تنها با اولین تماس، همیار درب منزل مراجعه کرده و سفارش را تحویل می گیرد. لباس های شسته شده و اتو کشیده به صورت بسته بندی به مشتری تحویل داده می شود. برای ثبت سفارش از طریق اپلیکیشن هوم سرویز اقدام کنید. بدون پرداخت وجه می توانید لباس ها را به خشکشویی بسپارید و پس از تحویل در صورت رضایت هزینه را پرداخت کنید. لیست هزینه خدمات خشکشویی را در جدول منتشر شده، مشاهده می کنید. قیمت ها با توجه به کیفیت بالای کار، بسیار مقرون به صرفه و ارزان است. خبر خوب اینکه در صورت سفارش بیش از ۱۰۰ هزار تومان( تقریبا معادل ۵ تکه لباس) می توانید از  هزینه تحویل در محل رایگان نیز استفاده کنید. 

خدمات خشکشویی لباس را به رایگان از طریق اپلیکیشن هوم سرویز، سفارش دهید

۰۲۱-۹۱۰۰۱۳۳۲

همیار ما شوید
اگر شما هم توی خشکشویی و اتوی لباس تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا