تعمیرات و خدمات فنی

راهنمای انتخاب محل نصب پکیج دیواری

تا الان از هوم سرویز خدمات گرفتید؟

از نظافت و اسباب کشی تا تعمیرات و بازسازی

مشاوره و ثبت سفارش رایگان

021-91001332 سفارش با نرم افزار

قبل از نصب پکیج دیواری باید محل مناسبی را برای نصب در نظر بگیرید. پکیج یک وسیله گرمایشی است و گرمای شوفاژ و آبگرم حمام را تامین می کند. چنانچه شرایط محل نصب پکیج دیواری مناسب نباشد، مشکلات زیادی ایجاد می شود. انتشار گاز حاصل از سوخت پکیج در محیط خانه یکی از همین موارد است. با سهل انگاری جان خود و عزیزان تان را به خطر نیندازید. آیا می دانید در چه محل هایی می توان پکیج را نصب کرد؟ 

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

شرایط محل نصب پکیج دیواری

هر وقت که بخواهید می توانید دکوراسیون منزل و چیدمان مبل ها را عوض کنید ولی پکیج را نمی توانید به سادگی جابجا کنید. قبل از نصب شرایط محل مورد نظر را بررسی کنید تا همه مواردی که برای کارکرد بهینه پکیج لازم است در آن محل وجود داشته باشد. موقع خرید پکیج از فروشنده بخواهید که با توجه به متراژ ، دستگاهی با توان مناسب را ارائه دهد. به طور معمول هر دستگاه برای مقدار فضای مشخصی کارایی دارد. بنابراین مهم ترین موضوع خرید دستگاه متناسب با نیاز خانوار است. پس از خرید برای نصب باید مواردی در نظر گرفته شود. مناسب ترین محل برای نصب پکیج باید دارای شرایطی باشد از جمله داشتن دودکش از ضروری ترین موارد است.

بهترین محل نصب پکیج دیواری کجاست؟

جایی که برای نصب پکیج در نظر گرفته اید باید دارای یک دودکش مناسب باشد. هرگز بدون دودکش از پکیج دیواری استفاده نکنید. محل مناسب برای نصب پکیج باید دارای دودکش برای خروج گازهای حاصل از سوخت باشد. علاوه بر آن وجود شیرهای آب و گاز نیز در این محل الزامی است. معمولا به هنگام ساخت بنا برای پکیج نیز فضایی در نظر گرفته می شود. دودکش و شیر آلات برای اتصال به پکیج به عنوان ضروری ترین موارد است که اغلب در نظر گرفته می شود. موضوع مهم دیگر داشتن فضای کافی برای تبادل هوا در اطراف پکیج است. فضاهیا بسته و خیلی کوچک مناسب نصب کردن وسایل گازسوز نیستند. برخی از افراد پکیج را در بین کابینت ها و به صورت کامل کیپ قرار می دهند که اصلا مناسب نیست. 

قیمت گذاری خدمات خانگی تعرفه قیمت نصب و تعمیر پکیج و آبگرمکن

محل نصب پکیج دیواریبهترین مکان برای نصب پکیج دیواری

نامناسب بودن محل نصب پکیج دیواری

اگر فضای نصب پکیج بسته و کیپ باشد، گردش هوا در محیط انجام نمی شود و لازم است تا هر از گاهی پنجره کمی باز گذاشته شود. این کار بسیار خطرناک است و ریسک زیادی دارد. به هر حال امکان بسته شدن پنجره وجود دارد و این به معنای کاهش اکسیژن در محیط است. به طور تقریبی به ازای هر کیلو وات توان پکیج توصیه شده که حداقل یک متر مکعب فضا در نظر بگیرید. این فضا باید حتما با هوای آزاد در ارتباط باشد. روشن کردن پکیج موجب کاهش اکسیژن می شود که این اکسیژن از هوای آزاد تامین می شود. علاوه بر آن همیشه خطر نشت گاز نیز وجود دارد. گاز خانگی بسیار خطرناک است و تنفس آن موجب مرگ می شود. 

راهنمای تعمیر و سرویس پکیج

فضای کافی برای سرویس پکیج

نصب پکیج در محیط های نامناسب، موجب عدم دسترسی به آن می شود. برای مثال در سرویس پکیج و یا برای تعمیرات دستگاه، فضای مناسب برای کار تعمیرکار وجود ندارد. در این صورت لازم است تا دستگاه به طور کامل باز شده و در مکان دیگری تعمیر شود. برای اینکه دچار مشکلات بعدی نشوید حتما در اطراف پکیج فضای کافی در نظر گرفته شود. فرض کنید ترموکوبل پکیج خراب شده یا لوله کشی گاز پکیج نشتی پیدا کرده است. در چنین مواقعی تعمیرکار چگونه می تواند اقدامات لازم را انجام دهد. وقتی فضا برای کار تعمیرکار وجود نداشته باشد هزینه های تعمیرات و جابجایی دستگاه نیز بیشتر می شود و زمان عیب یابی و سرویس نیز طولانی تر می شود.

اهمیت سرویس سیستم های گرمایشی و پکیج

شرایط محل نصب پکیج دیوارینصب پکیج در حمام و توالت ممنوع

در چه محل هایی نباید پکیج را نصب کرد؟

همه دستگاه هایی که نیاز به دودکش دارند می بایست در فضاهایی با متراژ بزرگ تر نصب شوند. نصب پکیج در فضای کمتر از ۸ متر اصلا توصیه نمی شود. محل نصب پکیج باید با هوای آزاد در ارتباط باشد بنابراین هرگز دستگاه پکیج را در محیط های کوچک و بسته نظیر رختکن حمام، توالت، روشویی و یا انبار و زیر زمین های کوچک نصب نکنید. اغلب حوادث ناشی از گاز گرفتگی به دلیل نصب پکیج در رختکن حمام بوده است. مهم ترین نکته اینکه هرگز پکیج را در محل هایی که احتمال آتش سوزی دارد، نصب نکنید. نصب پکیج دیواری در بالای اجاق گاز اصلا کار صحیحی نیست.

مشخصات محل نصب پکیج دیواری

  • ارتفاع محل نصب پکیج دیواری یک الی دو متر بالاتر از سطح زمین باشد
  • پکیج را در فضای مسقف و به دور از باد و باران نصب کنید
  • نصب پکیج در بین کابینت آشپزخانه به شرط دارا بودن فاصله ۱۰ سانتیمتری از اطراف بلا مانع است
  • محل نصب هر نوع پکیج دیواری و زمینی باید در نزدیکی انشعابات گاز و آب باشد
  • فضای مورد نظر دارای دودکش بوده و با هوای آزاد در ارتباط باشد

سرویس پکیج در مناطق ۲۲ گانه تهران بزرگ

محل ممنوع برای نصب پکیجشرایط محل نصب پکیج دیواری

تعرفه های نصب و تعمیر پکیج هوم سرویز

عنوان( به روز رسانی سال 1400 )از قیمت(تومان)تا قیمت(تومان)
نصب پکیج دیواری90000140000
نصب پکیج زمینی (بدون لوله کشی)90000140000
سرویس دوره ای (با اسیدشویی)110000180000
نصب شیرآلات(هر عدد)3000035000
هواگیری هر رادیاتور پکیج1500020000
تعویض پمپ پکیج4500080000
عیب یابی و رفع عیب45000105000
تعویض شير برقي یا دستي يا شير اتوماتيك4000060000

خدمات نصب و تعمیر پکیج دیواری و ایستاده در تهران

 تعویض رسوب گیرهای ورودی، باز کردن فیلتر سه راهی ورودی، کنترل سیستم دودکش، کنترل و بازدید مشعل، بازدید پمپ، کنترل فیلتر و تعویض، تنظیمات فشار آب و گاز و کنترل حرارت، کنترل قطعات داخلی، هواگیری شوفاژ در سرویس دوره ای انجام می شود. برای ثبت سفارش لازم است تا اپلیکین رایگان هوم سرویز را روی گوشی نصب کنید. سپس سرویس دلخواه خود را پیدا کرده و با چند کلیک ساده، سفارش خود را برای زمان مورد نظرتان ثبت کنید. به همین سادگی درخواست شما برای تعمیرات پکیج ثبت می شود و تیم پشتیبانی برای هماهنگی های بعدی با شما تماس می گیرد. این سرویس شامل گارانتی و تضمین کیفیت خدمات است پس بدون نگرانی سفارش خود را ثبت کنید. 

برای ثبت سفارش رایگان سرویس نصب و تعمیر پکیج از اپلیکیشن هوم سرویز استفاده کنید

میدونستی که هوم سرویز، خدمات نصب و تعمیر پکیج هم ارائه میده؟
همیار ما شوید
اگر شما هم توی نصب و تعمیر پکیج تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا