تعمیرات و خدمات فنی

نکات مهم در شستشوی مبلمان خانگی

شستشوی مبلمان خانگی

شستشوی مبلمان خانگی به آن سختی که فکر می کنید نیست. خیلی ساده می توانید با شرکت های خدماتی که کار خشکشویی مبل را انجام می دهند، تماس بگیرید. زمان زیادی طول نمی کشد که یک تکنیسین با تجربه همراه با دستگاهی نسبتا کوچک به درب منزل مراجعه می کند. از شروع عملیات مبل شویی تنها دو ساعت طول می کشد تا مبلمان تمیز و پاکیزه شوند. این دستگاه ها هیچ ریخت و پاشی ندارند و آب و آلودگی را در خانه پخش نمی کنند. از این ساده تر چه می خواهید؟ اما اگر می خواهید خودتان کار نظافت مبل های منزل را انجام دهید با ما همراه شوید تا راه و رسم این کار را یاد بگیریم.

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

شستشوی مبلمان خانگی

شستن سالانه مبلمان خانگی توصیه شده است. نظافت موجب افزایش طول عمر و ماندگاری مبل ها می شود. با توجه به قیمت های سرسام آور خرید مبلمان خانگی به نظر می رسد چاره ای جز نگهداری مبل های مرغوب قبلی نباشد. لکه های بزرگ و کوچک ظاهر مبل ها را کثیف و کهنه نشان می دهد. بهتر است هر لکه ای را تا زمانی که تازه هست، تمیز کنید به این ترتیب کار ساده تر است. لکه های چای، قهوه، جوهر، خون و …. به سرعت در بافت پارچه رویه مبل نفوذ می کند. پس از خشک شدن مایعات به سختی می توانید با روش های خانگی مبل ها را تمیز کنید. برای نظافت سالانه مبل ها با شرکت خدمات مبل شویی هماهنگ کنید. در فواصل بین دو شستشو می توانید با رعایت برخی نکات مبل ها را تمیز و پاکیزه نگه دارید.

هزینه شستشوی مبل در منزل با دستگاه مبل شور

پاک کردن لکه های مبل

موگیری قبل از شستشوی مبلمان خانگی

وسیله ای که در تصویر می بینید برای گرفتن موهای روی مبلمان عالی است. اگر چند بار این وسیله را روی مبل ها بکشید همه پرز و موهای لا به لای پارچه مبل را بر می دارد. بدون تردید با دیدن اینهمه پرز و مو شگفت زده می شوید. به خصوص در کناره ها و درز مبلمان پر از موهای بلند و کوتاه است. اگر از حیوانات خانگی نگهداری می کنید حتما به صورت منظم مبلمان را موگیری کنید. موهای بدن سگ و گربه خانگی به شدت ریزش دارد. اگر گربه خانگی تان همیشه روی کاناپه می نشیند حتما روزانه با این وسیله یا هر وسیله دیگری مبل ها را تمیز کنید. اگر چنین وسیله ای در اختیار ندارید یک دستکش معمولی آشپزخانه را دست کنید و با آن روی مبل ها دست بکشید. همه موها جذب لاستیک دستکش خواهد شد.

گردگیری مبلمان خانگی

برخلاف تصور عمومی نظافت مبل ها اصلا کار دشواری نیست بلکه بیشتر کار زمان بری است. در واقع وقت زیادی برای تمیز کردن و شستشوی مبلمان خانگی صرف می شود. اگر وقت یا حوصله این کار را ندارید از سرویس های شستشوی مبل با دستگاه استفاده کنید تا کارهای تمیزکاری سریع تر و راحت تر انجام شود. پس از موگیری نوبت به گردگیری مبل هاست. برای تمیز کردن دسته های چوبی و استیل مبلمان از دستمال میکروفایبر می توانید استفاده کنید. اما برای گردگیری پارچه رومبلی، جاروبرقی وسیله مناسب تری است. با دستمال گردگیری نمی توانید همه غبارات مبلمان را تمیز کنید. از سری مخصوص جاروبرقی و مکش قوی برای گرفتن غبارهای ریز می توانید کمک بگیرید. همه جاروبرقی ها دارای سری ویژه برای گردگیری مبل و پرده ها هستند.

شستشوی مبل در محل و خدمات خشکشویی مبل

قیمت شست و شوی مبل

شستشوی مبلمان خانگی با شوینده مناسب

برای شستن مبل ها باید یک محلول شوینده خوب داشته باشید. نوعی اسپری های تمیز کننده در فروشگاه ها برای نظافت مبلمان به فروش می رسد. این اسپری ها برای تمیز کردن لکه ها مناسب هستند. قبل از به کار بردن هر ماده شستشویی حتما مقداری از آن را در قسمت پشت مبلمان امتحان کنید. برخی از پارچه های مبلی ظریف و حساس تر هستند و نباید با شوینده های رایج تمیز شوند. اگر پارچه مبلمان قابلیت شستشو با آب را دارد از یک محلول تمیز کننده خانگی استفاده کنید. 

این محلول هیچ آسیبی به رویه مبل وارد نمی کند و حتی لکه های تازه را نیز از بین می برد. برای تهیه این محلول به کمی آب و چند قطره مایع ظرفشویی نیاز دارید. ۲ تا ۳ قطره برای یک لیتر آب کافی است حالا به این محلول به اندازه یک تا دو قاشق سرکه سفید اضافه کنید. محلول خانگی برای شستن مبل ها را در بطری اسپری ریخته و با آن روی لکه ها را تمیز کنید. یادتان باشد بعد از حذف لکه ها حتما محل را با پارچه نمدار به خوبی آبکشی کنید تا سرکه کامل پاک شود.

شستشوی مبلمان خانگی با دستگاه

حداقل سالی یکبار مبلمان نیاز به شستشو دارند. حتی اگر ظاهر مبل ها تمیز باشد نیز باید برای نظافت عمقی مبلمان این کار را انجام دهید. با نزدیک ترین شرکت خشکشویی مبلمان برای شستن مبل ها در تعطیلات آخر هفته هماهنگ کنید. نتیجه کار از چیزی که فکر می کنید بسیار بهتر است. دستگاه مبل شویی با سیستم خاصی که دارد هم کارهای شستشو و هم آبکشی و خشک کردن مبل ها را در زمان بسیار کوتاهی انجام می دهد.

بهترین مبل شویی در تهران با قیمت مناسب

میدونستی که هوم سرویز، خدمات خشک شویی مبل هم ارائه میده؟

قیمت خشکشویی مبلشستشوی مبلمان خانگی

قیمت خشکشویی مبل هوم سرویز

عنوان(به روز رسانی سال 1400)قیمت (تومان)
خشکشویی یک دست مبلمان 7 نفره به همراه لکه بری260000
هر عدد صندلی
20000
هر عدد مبل اضافه
30000
هرعدد تشک، بالشتک، کوسن اضافه
12000
مبل تختخوابشو تک نفره80000
مبل تختخوابشو دو نفره120000
مبل تختخوابشو سه نفره210000
تشک خوشخواب یک نفره60000
تشک خوشخواب دو نفره100000
خشکشویی موکت تا 50 متر400000
خشکشویی موکت بیش از 50 متر(متر مربعی)8000
خشکشویی فرش ماشینی متری16000
خشکشویی فرش دستبافت متری22000
خشکشویی چمن مصنوعی زیر ۵۰ متر متری8000
خشکشویی تاتامی هر قطعه زیر ۵۰ عدد هر عدد6000
سرویس رفت و آمد40000

خدمات خشک شویی مبلمان در تهران

 هوم سرویز خدمات شستشوی مبلمان اداری و خانگی را ارائه می دهد. امکان سفارش دهی با چند کلیک ساده از طریق اپ این سامانه فراهم شده است. این سرویس شامل لکه بری، شستشو با مواد شوینده خارجی، آبکشی و خشک کردن مبلمان است. همیار اعزامی با دستگاه مبلشویی در کمتز از دو ساعت مبل ها را تمیز و شسته شده تحویل می شود. هیچگونه آب ریزش یا کثیف کری در محل اتفاق نمی افتد و نیازی به حمل مبل ها به مکان خاصی نیست. مبلمان در همان محل با دستگاه مخصوص به صورت خشکشویی تمیز می شود. در صورت نیاز امکان ضد عفونی مبلمان برای جلوگیری از کرونا نیز وجود دارد. موقع ثبت سفارش این موضوع را در فرم مربوط به توضیحات، اطلاع دهید. این سرویس شامل گارانتی است اول سفارش دهید و در صورت رضایت، هزینه ها را پرداخت کنید.

برای ثبت سفارش رایگان سرویس خشک شویی مبل از اپلیکیشن هوم سرویز استفاده کنید

همیار ما شوید
اگر شما هم توی خشک شویی مبل تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا