نظافت و پذیرایی

این اشتباهات را در نظافت حمام و سرویس بهداشتی انجام ندهید

نظافت حمام و سرویس بهداشتی اصلا کار ساده ای نیست. در همین فضای کوچک، خیلی مناطق آلوده و کثیفی وجود دارد که گاهی از دید پنهان می ماند. تمیز کردن هفتگی حمام و توالت حتما توصیه می شود ولی این کار راه و رسمی دارد. گاهی ناخواسته به جای نظافت، آلودگی بیشتری در محیط منتشر می شود. شرکت های نظافتی در این مورد موازین مشخصی دارند و کارگر نظافتچی طبق اصول صحیح، سرویس بهداشتی را تمیز می کند. بدیهی است که افراد عادی این موارد را همیشه رعایت نکنند. در این مطلب اشتباهات رایج در تمیزکاری حمام و توالت بررسی شده است. کدامیک از این کارها را موقع نظافت حمام انجام می دهید؟

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

روش های غلط در نظافت حمام و سرویس بهداشتی

این روزها وقت آزاد بیشتری دارید و شاید به خاطر پروتکل های بهداشتی و کرونا، مدت بیشتری را در خانه می مانید. تنها شما نیستید خیلی های دیگر هم در این روزها خانه نشین شده اند. رسیدگی به امورات خانه و نظافت و تمیزکاری بهترین کاری است که برای گذراندن اوقات در این دوران می توانید انجام دهید. یکی از جاهایی که همیشه نیاز به تمیزکاری و شست و شو دارد فضای حمام و توالت است. به نظر می رسد هر چقدر که تمیز می کنید باز هم یک جای کار می لنگد و کثیفی دوباره دیده می شود. این یک روی قضیه است مشکل اصلی را در جای دیگری جستجو کنید. به جای افزایش دفعات شستشو، بهتر است روش صحیح نظافت را یاد بگیرید. راه هایی که برای تمیزکاری سرویس بهداشتی استفاده می کنید اصلا شباهتی به نظافت منزل و آشپزخانه و … ندارد.

کارگر نظافت منزل پاره وقت در تهران

نظافت سرویس بهداشتی و حمامضدعفونی فرچه توالت شور بعد از هر بار استفاده

نظافت حمام و سرویس بهداشتی با پاک کننده چند منظوره

پک کننده های چند منظوره برای نظافت عالی هستند اما فراموش نکنید که این مواد برای همه سطوح مناسب نیستند. اگر برای پاک کردن، روشویی، آینه، شیر آلات و …. همگی از یک نوع مواد استفاده می کنید قطعا کارتان اشتباه است. پاک کننده های چند منظوره را طبق توضیحات پشت بطری استفاده کنید برخی از این محصولات برای سطوح استیل یا سنگی مناسب نیستند. این مواد پاک کننده موجب سیاه شدن استیل شیر آلات شده و حتی سطح آینده را نیز مخدوش می کنند.

استفاده از مواد اسیدی برای نظافت در حمام و توالت

یک لیمو را از وسط دو نیم کنید و از آن برای برق انداختن شیر آب و از بین بردن جرم های اطراف شیر آلات سرویس بهداشتی استفاده کنید. به طور کلی مواد اسیدی در از بین بردن جرم های سخت، ایده آل هستند. اما اگر بخواهید از اسید باتری برای نظافت سرامیک کف حمام و دیوارها استفاده کنید یا با این اسید قوی، شیرهای توالت و حمام را تمیز کنید، نتیجه خوبی نخواهد داشت. یکی از بزرگترین اشتباهات در نظافت حمام و سرویس بهداشتی اینست که گاهی فراموش می کنید اسیدهای ضعیف تر نظیر لیمو را نیز از روی شیر آلات، بشویید. باقی ماندن بیش از حد این مواد نیز می تواند به رویه لوازم، آسیب بزند.

توصیه های شرکت خدماتی نظافت منزل 

بزرگترین اشتباه در نظافت حمام و سرویس بهداشتی

مخلوط کردن محصولات اسیدی با سفید کننده ها بدترین کاری است که می توانید انجام دهید. سفید کننده به تنهایی می تواند یک پاک کننده موثر باشد اما مخلوط کردن آن با سرکه یا سایر محصولات اسیدی،  یک ترکیب خطرناک است. محصولات اسیدی با بسیاری از مواد پاک کننده و لکه برها واکنش نشان می دهند. آزاد شدن گاز کلر نتیجه ترکیب مواد شوینده با یکدیگر است. حتما در مورد گاز سمی کلر و خطرات و اثرات مرگبار آن چیزهایی شنیده اید. این اشتباه ساده می تواند به بهای جانتان تمام شود.

شماره تلفن شرکت خدماتی نظافتی خوب چند است؟

اشتباهات نظافت حمام و سرویس بهداشتیشستن دیوارهای حمام و دستشویی

استفاده از لوله بازکن ها بعد از هر بار نظافت

گرفتگی لوله های فاضلاب یک فاجعه است ولی این دلیل نمی شود که بعد از نظافت حمام و سرویس بهداشتی یک قوطی محلول باز کننده لوله ها را در فاضلاب خالی کنید. لوله بازکن ها به مرور به بدنه لوله ها و اتصالات آن آسیب می زنند. در این صورت روند فرسایش لوله ها و پوسیدگی سریع تر خواهد شد. در عوض توصیه می شود بعد از تمیز کردن سرویس بهداشتی برای جلوگیری از گرفتن لوله ها، از آب جوش استفاده کنید. این کار هیچ مشکلی ایجاد نمی کند و در بهبود تخلیه لوله های فاضلاب نیز موثر است.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات نظافت داخل منزل یا محل کار هم ارائه میده؟

سرعت در نظافت حمام و سرویس بهداشتی

همه پاک کننده های سطوح نیاز به زمان برای از بین بردن میکروب ها و باکتری ها دارند. اگر عادت دارید بلافاصله بعد از ریختن محلول های نظافت، شروع به شستن می کنید کارتان از اساس اشتباه است. بهتر است به جای تمیز کردن سریع آنها، اجازه دهید چند دقیقه محلول ها روی سطوح باقی بمانند تا باکتری ها از بین بروند. در ضمن هواکش حمام و توالت را هم موقع تمیز کاری روشن کنید و در انتها آن را تمیز کنید.

استفاده از یک اسفنج برای نظافت همه سطوح

استفاده از اسفنج یکسان برای تمیز کردن کلیه سطوح حمام و توالت بدترین اشتباهی است که می توانید انجام دهید. با این کار باکتری ها و میکروب ها را از سطحی به سطح دیگر انتقال می دهید. نتیجه اینکه نه تنها سرویس بهداشتی تمیز نشده بلکه در واقع کثیف تر و آلوده تر هم می شود. برای هر قسمت از دستمال و اسفنج های جداگانه استفاده کنید. برای مثال اسفنجی که با آن وان یا روشویی را تمیز کرده اید مناسب نظافت آینه ها و جامسواکی نیست.

نظافت منزل غرب تهران با کیفیت استثنایی

تمیز کردن حمام و توالتنظافت حمام و سرویس بهداشتی

تعرفه خدمات نظافت هوم سرویز

عنوان( به روز رسانی سال 1400 )قیمت (تومان)
قیمت نظافت منزل و محل کار آقا (۴ ساعت)165000 تومان
قیمت نظافت منزل و محل کار خانم (۴ ساعت)180000 تومان
هر ساعت اضافه آقا25000 تومان
هر ساعت اضافه خانم25000 تومان

خدمات نظافت منزل و محل کار در تهران

نظافت و تمیزکاری تخصص ماست. هوم سرویز بهترین کارگرهای خدماتی را درب منزل یا محل کار اعزام می کند. زمان بندی حضور نظافتچی، طبق خواسته مشتری انجام می شود. برای ثبت سفارش از طریق اپ این سامانه اقدام کنید. ثبت سفارش شامل پرداخت هیچ هزینه ای نیست. هزینه های دریافتی طبق تعرفه مصوب و بر اساس جدول منتشر شده در همین مطلب دریافت می شود. موقع سفارش حتما درخواست خود را با توجه به جنسیت، ثبت کنید. نظافتچی خانم برای فضای داخلی و کارگر نظافتی آقا برای راه پله و مشاعات کارایی بهتری دارند. با توجه به پروتکل های بهداشتی کرونا در صورت درخواست شما امکان ضد عفونی همراه با تمیزکاری نیز وجود دارد. هر توضیحی که لازم می دانید در فرم سفارش بنویسید تا کارها طبق خواسته تان انجام شود. 

برای ثبت سفارش سرویس نظافت داخل منزل یا محل کار از اپلیکیشن هوم سرویز استفاده کنید

۰۲۱-۹۱۰۰۱۳۳۲

همیار ما شوید
اگر شما هم توی نظافت داخل منزل یا محل کار تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا