لوله کشی و تاسیسات

عوامل موثر بر قیمت تخلیه چاه فاضلاب

وقتی زمان تخلیه چاه فاضلاب برسد حتی یک روز را هم نمی توانید از دست بدهید. پیامدهای پر شدن چاه خیلی بدتر از چیزی است که تصورش را می کنید. پیچیدن بوی فاضلاب در ساختمان اولین نشانه های پر شدن چاه فاضلاب است. در صورت نادیده گرفتن این بو، به مرور ناچارید خیلی موارد دیگر را نیز نادیده بگیرید. استفاده از سرویس بهداشتی و حمام و همچنین شستشو در آشپزخانه همگی ارتباط مستقیم با چاه فاضلاب دارد. شاید در ابتدا تصور کنید تخلیه نشدن آب مربوط به گرفتگی لوله هاست ولی با بررسی لوله ها و چاه می توان علت اصلی را تشخیص داد. لوله بازکنی و تخلیه چاه از کارهای تخصصی به حساب می آید که توسط چاه بازکن حرفه ای انجام می شود. مشکلی که هست بحث هزینه های پرداختی است که به نظر نرخ مشخصی ندارد.

شاید تصور می کنید که هزینه لوله بازکنی و خدمات تخلیه چاه اصلا حساب و کتاب ندارد و هر شرکتی بنابر انصاف مبلغی را دریافت می کند. جالب است بدانید که نرخ پایه کاملا مشخص است و همه شرکت های عضو اتحادیه باید طبق همان نرخ خدمات ارائه شده را قیمت گذاری کنند اما برخی موارد می تواند هزینه ها را افزایش دهد که در این مطلب به آن پرداخته شده است.

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

چه موقع تخلیه چاه فاضلاب ضروری است؟

سیستم دفع فاضلاب ساختمان در انتها به چاه فاضلاب ختم می شود. این شبکه پیچیده از مهم ترین موارد در هر ساختمان مسکونی است که نمی تواند ان را حذف کرد. به مرور زمان قدرت نشت مایعات در چاه فاضلاب به دلیل وجود برخی مواد جامد کمتر می شود. هر شی خارجی مثل دستمال کاغذی، مو یا … می تواند موجب بالا زدگی چاه فاضلاب یا گرفتگی لوله فاضلاب بشود. باقیماندن فاضلاب در محل از نظر ظاهری اصلا خوشایند نیست ولی مهم تر اینکه این مواد زائد می توانند به منشا بروز بسیاری از بیماری ها تبدیل شوند و محلی برای زندگی سوسک و دیگر حیوانات هستند. تشخیص گرفتگی لوله ها و یا پر شدن چاه توسط چاه بازکن امکان پذیر است اما برخی علائم هشدار دهنده را باید جدی گرفت. اگر این موارد در ساختمان وجود دارد احتمالا چاه پر شده و نیاز ب تخلیه چاه است:

  • پیچیدن بوی بد و ناخوشایند در کل ساختمان بدون علت مشخص
  • بالازدگی آب سرویس بهداشتی یا حمام هنگام استفاده
  • پیدا شدن سر و کله جانوران مراحم و هجوم سوسک و پشه 

ترفندهای خانگی برای بازکردن لوله فاضلاب آشپزخانه

هزینه تخلیه چاه فاضلابلایروبی چاه های قدیمی

قیمت خدمات تخلیه چاه فاضلاب چقدر است؟

برای تعیین قیمت ها باید اول مشخص شود که مشکل تا چه حد جدی است. وقتی موقع شستن ظرف ها آب سینک تخلیه نمی شود همیشه مشکل از چاه نیست. گاهی چربی و تفاله مواد غذایی موجب بسته شدن مسیر عبور فاضلاب می شود. احتمالا برای باز کردن لوله های فاضلاب با جوش شیرین هم بتوانید مشکل را حل کنید. اما اگر مشکل از چاه باشد این کارها فایده ای ندارد و حتما باید مواد زائد تخلیه شود. در ادامه چند مورد از مهم ترین مواردی که روی قیمت تخلیه چاه فاضلاب تاثیر دارند را بررسی می کنیم.

قیمت لوله بازکنی با فنر چقدر است؟

موقعیت چاه فاضلاب

در برخی ساختمان ها دسترسی به چاه فاضلاب، به سادگی امکان پذیر نیست. در این موارد لازم است تا تخریب بیشتری انجام شود تا بتوان به چاه فاضلاب رسید. در این صورت از قبل و بدون دیدن موقعیت چاه و ساختمان نمی توان قیمت مشخصی را تعیین کرد. البته گاهی هم محل دقیق چاه فاضلاب مشخص نیست و نقشه فاضلاب نیز در دسترس نمی باشد در این صورت می بایست از دستگاه های تخصصی برای پیدا کردن دهانه چاه استفاده کرد که ان هم کمی هزینه ها را افزایش می دهد.

تخلیه چاه فاضلاب ساختمان های قدیمی

هر چه عمر بنا بیشتر باشد، نیاز به کارهای بیشتری برای رفع مشکل فاضلاب ساختمان است. برای مثال اغلب چاه های قدیمی نیاز به لایروبی و لجن کشی دارند و در نهایت کف تراشی هم انجام می شود. البته در مورد چاه های جدید نیازی به کف تراشی نیست و با تخلیه چاه مشکل برطرف می شود. موقع ثبت سفارش تخلیه چاه حتما عمر ساختمان را هم ذکر کنید این امر روی قیمت های اعلامی تاثیر زیادی دارد.

رفع گرفتگی لوله و چاه و فاضلاب با قیمت مناسب

تخلیه چاه فاضلابکف تراشی چاه و تخلیه فضولات

تعداد سرویس تخلیه چاه فاضلاب

خب رسیدیم به یکی از مهم ترین مواردی که قیمت را افزایش می دهد. برای تخلیه چاه در همه ساختمان ها از ماشین مخصوص استفاده می شود. گاهی با یکبار تخلیه، هنوز چاه به طور کامل خالی نشده است و نیاز به انجام عملیات مجدد است. در برخی موارد دوریال سه یا چهار بار لازم است تا ضایعات با ماشین حمل شود! بدیهی است که دفعات سرویس لازم با ماشین تخلیه، روی قیمت ها تاثیر داشته باشد.

عمق چاه فاضلاب

هر چه زمان عملیات چاه بازکنی و تخلیه فاضلاب بیشتر شود، هزینه ها هم بیشتر خواهد شد. گاهی به دلیل عمق زیاد چاه، زمان بیشتری برای دسترسی و عملیات تخلیه صرف خواهد شد! در ضمن لایروبی، تخلیه و کف تراشی چاه های عمیق تر دشوارتر از چاه های کم عمق است.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات تخلیه چاه و لوله بازکنی هم ارائه میده؟

لوله بازکنی فوری حمام با ترفندهای خانگی

چاه بازکنی در تهرانتخلیه چاه فاضلاب در ساختمان های قدیمی

تعرفه لوله بازکنی و تخلیه چاه هوم سرویز

عنواناز قیمت (تومان)تا قیمت (تومان)
فنر زدن(از یک تا 15 متر)
120000155000
فنر زدن(طول بیش از 15 متر)175000295000
فنر زدن بیش از یک بار80000
تخلیه با تانکر200000550000
تخلیه و لایروبی چاه3500001000000
خارج کردن وسایل120000165000

خدمات تخلیه چاه و لوله بازکنی در تهران

لوله بازکنی و تخلیه چاه فاضلاب از سرویس های شبانه روزی و فوری است که هوم سرویز در همه ایام هفته ارائه می دهد. در هر محله ای که زندگی می کنید خدمات تخلیه چاه را به حرفه ای ها بسپارید. این سرویس شامل لایروبی چاه های قدیمی و لجن کشی و تعمیرات درخواستی است. از دستگاه های مکنده قوی برای سرعت تخلیه استفاده می شود. برای ثبت سفارش از طریق اپلیکیشن هوم سرویز اقدام کنید. هزینه خدمات تخلیه چاه و لوله بازکنی پس از بازدید موقعیت، اطلاع رسانی می شود. نرخ های اعلام شده طبق تعرفه بوده و هزینه ای اضافی دریافت نخواهد شد. لیست قیمت ها در همین صفحه به روز رسانی شده است. 

ثبت سفارش تخلیه چاه و لوله بازکنی ازطریق اپلیکیشن هوم سرویز رایگان است

همیار ما شوید
اگر شما هم توی تخلیه چاه و لوله بازکنی تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا