نظافت و پذیرایی

۵ سوال مهم قبل از استخدام کارگر خانم برای نظافت منزل

اغلب سفارش های نظافت داخل منزل مربوط به اعزام نظافتچی خانم است. خانواده ها تمایل دارند تا یک خانم وارد حریم خصوصی شان بشود و با کارگر خانم احساس راحتی بیشتری دارند. شرکت های خدماتی با اعزام کارگر خدماتی خانم برای نظافت منزل کارها را ساده کرده اند. به سادگی چند کلیک می توانید درخواست نظافت منزل را ثبت کرده و حتی جنسیت نظافتچی را نیز انتخاب کنید. کسانی که تاکنون از این سرویس های خدماتی-نظافتی استفاده نکرده اند، هنوز در استخدام نظافتچی آنلاین تردید دارند. گاهی سوالات زیادی پیش می آید که تردیدها را بیشتر می کند. در این مطلب مهم ترین سوالات در مورد سپردن کارهای نظافتی به کارگر خانم پاسخ داده شده با ما همراه باشید.

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

۱-کارگر خانم برای نظافت منزل چه وظایفی دارد؟

شاید این یکی از مهم ترین مواردی باشد که شبهاتی را ایجاد کرده است. هر شرکت نظافتی قوانین خاصی دارد. وظایف نظافتچی ها در این قوانین به وضوح اعلام شده است. برخی کارها اصلا در حیطه وظایف نظافتچی خانم نیست. برای مثال نظافت راه پله ها یا پشت بام و … بر عهده نظافتچی آقا  است. کارگر خانم تنها کارهای داخل منزل را انجام می دهد. اگر برای شستن دیوارها یا شیشه ها نیاز به کمک دارید کارگر آقا انتخاب کنید. لیست کارهایی را که می خواهید از قبل تهیه کنید تا موقع ورود نظافتچی بدانید چه کارهایی را به او واگذار کنید. به این ترتیب در زمان صرفه جویی می شود و مدیریت کارها بهتر پیش می رود. بخشی از وظایف نظافتچی خانم اینها هستند:

  • گردگیری و جارو کشی کامل منزل
  • شستشوی لباس ها و اتو کشی
  • شستشوی کف خانه
  • تمیز کردن فرش و مبلمان
  • نظافت آشپزخانه
  • نظافت سرویس های بهداشتی و حمام
  • و ……

کارگر نظافت منزل پاره وقت در تهران

کارگر خانم برای نظافت منزل و محل کار

۲-ساعات کار کارگر خانم برای نظافت منزل چقدر است؟

سوالات زیادی در مورد ساعات کار نظافتچی ها و یا روزهایی که این سرویس ارائه می شود، مطرح شده است. سرویس نظافت منزل برای همه روزهای هفته سفارش می پذیرد. در برخی از ایام سال که تعداد سفارش های بیشتری ثبت می شود، کارگر نظافتچی حتی در روزهای تعطیل نیز امور نظافت منزل را با هماهنگی قبلی انجام می دهد. ساعت عادی برای نظافت خانه همان زمان اداری است. البته مشتری ها می توانند در موقع سفارش دهی ساعت مورد نظر خود را نیز اعلام کنند. به طور معمول از ساعت ۸ صبح کارگر نظافتچی آماده به کار است. تا هر زمانی که کارهای تمیزکاری منزل طول بکشد، نظافتچی کارش را ادامه می دهد. ساعات کار نامتعارف نظیر نیمه شب پذیرفته نمی شود. عرف رایج ساعات کاری متداول در ادارات است.

نظافت منزل غرب تهران با کیفیت استثنایی

۳-آیا امکان اعزام یک نظافتچی خانم در سفارش بعدی وجود دارد؟

پس از ثبت سفارش کارگر نظافت خانم برای تمیزکاری خانه، پروسه سرویس دهی شروع می شود. تیم پشتیبانی اولین و نزدیکترین نظافتچی را به محل اعزام می کند. در این صورت معمولا نظافتچی ها ثابت نیستند و تغییر می کنند. در صورتی که مشتری از کار یک کارگر خانم راضی باشد و بخواهد در نوبت های بعدی نیز همان نظافتچی به محل اعزام شود باید از قبل این موضوع را اطلاع دهد. در قسمت توضیحات بنویسید که تمایل دارید کارگر خانم همان فرد دوره قبلی باشد. از این نظر هیچ مشکلی نیست و هوم سرویز همان فرد را به محل اعزام خواهد کرد.

بهترین شرکت نظافتی شرق تهران کجاست؟

دستمزد کارگر خانم برای نظافت منزل

۴-اجرت کارگر خانم برای نظافت منزل چقدر است؟

دستمزدها با توجه به حجم کار و ساعاتی که صرف انجام دادن کار می شود، متغیر است. بزرگ بودن خانه نیز زمان نظافت را افزایش می دهد و روی اجرت نیز تاثیرگذار است. برای مثال زمانی که صرف نظافت خانه نقلی و جمع و جور می شود بسیار کمتر از نظافت و تمیزکاری یک خانه با ۵-۶ اتاق خواب است. تعداد افراد خانوار و میزان وسایل منزل هم می تواند هزینه ها را افزایش دهد. به طور کلی دستمزدها به صورت ساعتی محاسبه می شود. درخواست برای نظافتچی خانم بیشتر است بنابراین اجرت کارگر خانم اندکی بیشتر از کارگر آقای نظافتچی است. معمولا دستمزد برای ۴ ساعت اولیه یکجا محاسبه می شود و به ازای هر ساعت اضافی به هزینه ها افزوده می شود. در صورتی که ساعت کار بیش از ۹ شب طول بکشد، هزینه ایاب و ذهاب نظافتچی نیز بر عهده مشتری است. 

۵- چرا مشتری نباید به صورت شخصی با نظافتچی هماهنگ کند؟

در برخی موارد دیده شده که مشتری از کار نظافتچی خانم برای نظافت منزل رضایت دارد و به صورت شخصی با کارگر خدماتی برای مراجعات بعدی هماهنگ می کند. لازم به ذکر است که هوم سرویز هیچگونه مسئولیتی را در قبال مشکلات پیش آمده، در چنین مواردی نمی پذیرد. تعهدات هوم سرویز تنها به شرط درخواست نظافتچی از طریق شرکت است. طبق تجارب قبلی برای جلوگیری از هر مشکلی حتما با شرکت خدماتی هماهنگ کنید.

شماره تلفن شرکت خدماتی نظافتی خوب چند است؟

میدونستی که هوم سرویز، خدمات نظافت داخل منزل یا محل کار هم ارائه میده؟

استخدام کارگر خانم برای نظافت منزلکارگر خانم برای نظافت منزل

تعرفه خدمات نظافت هوم سرویز

عنوان( به روز رسانی سال 1400 )قیمت (تومان)
قیمت نظافت منزل و محل کار آقا (۴ ساعت)165000 تومان
قیمت نظافت منزل و محل کار خانم (۴ ساعت)180000 تومان
هر ساعت اضافه آقا25000 تومان
هر ساعت اضافه خانم25000 تومان

خدمات نظافت منزل و محل کار در تهران

اعزام کارگر نظافتچی خانم و آقا از خدمات نظافتی هوم سرویز است. این سرویس پر طرفدار در دو بخش نظافت منزل و نظافت محل کار فعالیت دارند. تیم حرفه ای و آموزش دیده نظافتچی ها همگی دارای گواهی سلامت بوده و پروتکل های بهداشتی کرونا را رعایت می کنند. جهت ثبت سفارش رایگان از طریق اپ هوم سرویز اقدام کنید. پس از ورود به صفحه سرویس مورد نظر با سوالات ساده ای مواجه می شوید. با پاسخگویی به هر سوال به صفحه بعدی راهنمای می شوید. تنها در چند ثانیه می توانید سفارش آنلاین نظافت منزل را ثبت کنید. نظافتچی خانم و آقا طبق درخواست مشتری در موعد مقرر به محل اعزام شده و کلیه امور نظافتی منزل یا محل کار را طبق توافق قبلی انجام می دهند.

اگر از کار کارگر نظافت راضی نبودید در همان ساعت اول به شرکت اطلاع دهید تا بلافاصله نظافتچی جایگزین به محل اعزام شود. امکان لغو سفارش نیز وجود دارد. در صورت در دسترس نبودن اینترنت می توانید از شماره تلفن درج شده در همین مطلب نیز استفاده نمایید.

برای ثبت سفارش سرویس نظافت داخل منزل یا محل کار از اپلیکیشن هوم سرویز استفاده کنید

۰۲۱-۹۱۰۰۱۳۳۲

همیار ما شوید
اگر شما هم توی نظافت داخل منزل یا محل کار تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا