تعمیرات و خدمات فنی

خدمات تخصصی نصب و تعمیر پکیج دیواری در تهران

تا الان از هوم سرویز خدمات گرفتید؟

از نظافت و اسباب کشی تا تعمیرات و بازسازی

مشاوره و ثبت سفارش رایگان

021-91001332 سفارش با نرم افزار

پکیج دیواری علاوه بر تامین آب گرم برای شستشو، منبع تامین آبگرم  شوفاژ منازل نیز هست. خراب شدن پکیج در فصل زمستان به معنای سرد شدن رادیاتورها و کل خانه است. با سرویس دوره ای پکیج قبل از شروع سرما می توانید از وقوع اتفاقات ناخواسته جلوگیری کنید. تعمیرکار با بررسی کامل دستگاه، قطعات فرسوده و معیوب را نیز عوض می کند. به این ترتیب خیال تان بابت تامین گرمایش خانه در سرما کاملا راحت می شود. بعد از تعمیر پکیج دیواری یکبار رادیاتورها را نیز بررسی کنید. اگر آب گرم در شوفاژ جریان ندارد بهتر است سرویس کامل شوفاژ را نیز انجام دهید. با چند کلیک ساده، تعمیرکار متخصص هوم سرویز درب منزل حاضر است. 

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

طرز کار پکیج دیواری

تعمیر پکیج دیواری یک حرفه تخصصی است. پکیج بوتان، پکیج ایساتیس، پکیج ایران رادیاتور و انواع دستگاه های ایرانی و خارجی توسط تکنیسین حرفه ای عیب یابی و تعمیر می شود. بسیاری از مشکلات پکیج در اثر نا آشنایی با طرز کار دستگاه، اتفاق می افتد. به طور ساده با باز کردن شیر آب گرم منزل، آب سرد از ورودی دستگاه وارد پکیج می شود. همه پکیج های دیواری و زمینی مجهز به سنسور دمای آب هستند. با تشخیص سرد بودن آب، مشعل شلعه ور می شود. برای اینکه آب به حداکثر دمای مورد نیاز برسد، از یک مسیر مارپیچ و باریک، عبور می کند. در این صورت زمان، برای جذب گرمای شعله را دارد.

برای اینکه دمای آب در حین شستشو ثابت بماند، وسیله ای به نام ترموستات در پکیج دیواری، تعبیه شده است. این قطعه میزان گاز ورودی و شعله را کنترل می کند. سیستم شعله نیز دارای قطعات مختلفی است. در مجموع وقتی شیر آب گرم حمام، سرویس بهداشتی، اشپزخانه و یا هر جای دیگری باز می شود، پکیج نیز شروع به کار می کند. در صورت روشن بودن شوفاژ، این سیستم برای تامین آب گرم رادیاتورها همیشه فعال است. کارکرد مداوم دستگاه، به مرور می تواند موجب خراب شدن برخی از قطعات شود. حتی بهترین برندهای پکیج دیواری نیز به طور سالیانه نیاز به سرویس دارند. در این صورت سال های زیادی گرمای خانه و آب گرم برای شستن مهیا خواهد بود.

راهنمای تعمیر و سرویس پکیج

نصب و تعمیر پکیج دیواریتعمیر پکیج دیواری ارزان

بیشتر بخوانید  سرویس آبگرمکن دیواری

مشکلات رایج در پکیج دیواری

با انجام سرویس کامل پکیج معمولا این دستگاه سال های سال بدون هیچ مشکلی کار می کند. طبق تجارب تعمیرکاران، اغلب مشکلات ناشی از عدم رسیدگی به پکیج دیواری است. یک اشتباه در بین بسیاری از افراد رایج است و آن اینکه تا زمانی دستگاه خراب نشده، به فکر سرویس پکیج نیستیم. زمانی که یکی از قطعات دستگاه فرسوده شد و یا نیاز به تعمیر داشت تازه آن موقع به فکر تعمیرات و سرویس پکیج می افتیم. در نظر داشته باشید که هزینه تعمیرات و تعویض قطعات خیلی بیشتر از قیمت سرویس پکیج است. از طرفی پیدا کردن قطعات اصل و گارانتی دار هم به این سادگی ها نیست. قبل از اینکه دستگاه به کلی از کار بیفتد نسبت به سرویس و عیب یابی اقدام کنید. برخی از رایج ترین مشکلات پکیج دیواری اینها هستند:

سرد و گرم شدن آب در حین مصرف

برای تعمیر پکیج دیواری در نوسانات گرمای آب لازم است تا برخی موارد بررسی شود. نوسان در فشار آب، رسوب گرفتن تبدیل کننده، خرابی فلوتر و پرشر فن، از کار افتادن سنسور دمای آب و یا حتی افت فشار گاز می تواند دلیل این مشکل باشد. تعمیرکار پکیج دیواری ابتدا یک به یک موارد را بررسی می کند. افت فشار دستگاه می تواند به علت نشتی آب از رادیاتورها باشد یا در شبکه لوله کشی پکیج، نشتی و ایراد وجود دارد. اشکال در اتصالات و خرابی منبع انبساط از دیگر مواردی است که در این مورد تاثیر دارند.

راهنمای انتخاب محل نصب پکیج دیواری

تعمیرات انواع پکیج دیواری

اشکال در اتصالات سیم کشی پکیج دیواری

هرگونه نقص در اتصالات سیم کشی داخلی دستگاه، منجر به از کار افتادن آن می شود. اتصالات برقی و سیم کشی می تواند موجب گرفتگی و سوختگی پمپ نیز بشود. ابتدا پریز برق و اتصالات دستگاه را بررسی کنید. از وصل بودن جریان برق ساختمان مطمئن شوید و در صورت عدم اشکال در این موارد با تکنیسین تعمیر پکیج دیواری تماس بگیرید. باید همه سیم کشی های داخلی دستگاه بررسی شود و در صورت نیاز، اتصالات ناقص یا سوخته با مدارات جدید جایگزین شود. هرگز بدون داشتن دانش و تجربه قبلی اقدام به باز کردن دستگاه و تعمیر اتصالات برق پکیج نکنید. این کار می تواند خطراتی را به وجود آورد.

تعمیر پکیج دیواری : زرد شدن دستگاه

در صورتی که دودکش دچار مشکل شود، خطر گاز گرفتگی ساکنین را تهدید می کند. به خصوص در مواردی که پکیج در آشپزخانه و یا مکانی بدون تعویه نصب شده باشد، خطر بیشتر است. زرد شدن دستگاه نشان دهنده اشکال اساسی در سیستم دودکش است.کثیفی مشعل ها، نصب پکیج در مکان های بسته، وجود دوده در دیگ و دودکش یا هر گونه انسداد در مسیر دودکش موجب می شود تا مکش کافی برای خروج گاز وجود نداشته باشد. خدمات سرویس پکیج شامل بررسی وضعیت خروجی گاز و دودکش ها نیز هست.

سرویس پکیج در مناطق ۲۲ گانه تهران بزرگ

میدونستی که هوم سرویز، خدمات نصب و تعمیر پکیج هم ارائه میده؟

تعمیر پکیج دیواری ارزان

تعرفه های نصب و تعمیر پکیج هوم سرویز

عنوان( به روز رسانی سال 1400 )از قیمت(تومان)تا قیمت(تومان)
نصب پکیج دیواری90000140000
نصب پکیج زمینی (بدون لوله کشی)90000140000
سرویس دوره ای (با اسیدشویی)110000180000
نصب شیرآلات(هر عدد)3000035000
هواگیری هر رادیاتور پکیج1500020000
تعویض پمپ پکیج4500080000
عیب یابی و رفع عیب45000105000
تعویض شير برقي یا دستي يا شير اتوماتيك4000060000

خدمات نصب و تعمیر پکیج دیواری و ایستاده در تهران

نصب پکیج به صورت رایگان از طرف شرکت انجام می شود. پس از خرید طی راهنمای دستگاه، تا مدت مشخصی پکیج دارای گارانتی معتبر شرکتی است. تعمیرات پکیج در خارج از دوره گارانتی بر عهده هوم سرویز است. سرویس پکیج دیواری و زمینی، عیب یابی دستگاه و انجام خدمات تخصصی تعمیر پکیج از سوی تعمیرکار متخصص و با تجربه ارائه می شود. در هر کجای تهران که زندگی می کنید با ما تماس بگیرید تا بلافاصله تعمیرکار با تجربه به محل اعزام شود. ثبت سفارش از طریق اپلیکیشن هوم سرویز کاملا رایگان است. پس از بازدید و عیب یابی، هزینه تعمیرات اطلاع رسانی می شود. پس از سرویس و تعمیر،هیچ هزینه ای به جز مبلغ توافق اولیه از مشتری دریافت نخواهد شد.

هزینه خرید قطعات نعویض شده بر عهده مشتری است. پس از ثبت سفارش و قبل از حضور همیار، امکان لغو درخواست وجود دارد. کلیه خدمات فنی و تعمیراتی هوم سرویز به صورت تضمین شده ارائه می شود.

برای ثبت سفارش رایگان سرویس نصب و تعمیر پکیج از اپلیکیشن هوم سرویز استفاده کنید

همیار ما شوید
اگر شما هم توی نصب و تعمیر پکیج تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا