لوله کشی و تاسیسات

رفع گرفتگی لوله فاضلاب با قیمت مناسب

گرفتگی لوله ها و چاه فاضلاب بسیار مشکل ساز است و موجب سلب آسایش خانواده ها می شود. رفع گرفتگی لوله فاضلاب نیاز به مهارت های لوله بازکنی توسط فرد با تجربه دارد. البته با انجام برخی کارها می توان از بروز مشکل و گرفتگی لوله ها پیشگیری کرد. ورود هر گونه شی خارجی می تواند مسیر لوله های فاضلاب را مسدود کند. گرفتگی لوله های فاضلاب و سینک ظرفشویی از شایع ترین مشکلات خانواده ها می باشد که دلیل اصلی آن چربی و ذرات مواد غذایی است. اغلب موارد گرفتگی لوله ها خفیف است و با مواد لوله باز کن خانگی مشکل برطرف می شود. در موارد حادتر و بسته شدن کامل لوله فاضلاب باید از لوله بازکن و دستگاه های لوله بازکنی کمک گرفت. 

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

رفع گرفتگی لوله فاضلاب با سرکه و جوش شیرین

در صورتی که گرفتگی لوله فاضلاب شدید نباشد می توان با استفاده از محلول های لوله بازکن خانگی، گرفتگی را بر طرف کرد. این محلول ها برای انسان بی ضرر هستند و در محیط زیست آلودگی ایجاد نمی کنند. سرکه سفید و جوش شیرین در مجاورت یکدیگر، واکنش انجام داده و به صورت کف و فوران ظاهر می شوند. نصف لیوان جوش شیرین را در چاهک فاضلاب ریخته و رویش نصف لیوان سرکه سفید بریزید. این محلول در لوله، شروع به جوشش کرده و گرفتگی های سطحی را برطرف می کند. در حدود یک ساعت هیچ آبی در لوله فاضلاب آشپزخانه نریزید تا محلول به خوبی عمل کند. پس از گذشت این زمان با باز کردن آب داغ، لوله ها را شستشو دهید. با استفاده از این محلول خانگی، گرفتگی و جرم لوله ها به طور کامل از بین خواهد رفت.

رفع گرفتگی لوله و چاه و فاضلاب با قیمت مناسب، تخصص لوله بازکن های حرفه ای در هوم سرویز است. برای اطلاع از قیمت لوله بازکنی می توانید یه سری به سایت یا اپلیکیشن هوم سرویز بزنید.

رفع گرفتگی لوله فاضلاب با مخلوط  نمک و جوش شیرین

به مقدار مساوی جوش شیرین و نمک را مخلوط کرده و در چاهک فاضلاب و یا سینک ظرفشویی بریزید. پس از ۲۰ دقیقه با فشار آب داغ، لوله ها را شستشو دهید. مخلوط  نمک و جوش شیرین گرفتگی و جرم های حاصل از چربی را از بین می برد. با این ماده خانگی می توانید شاهد باز شدن لوله های فاضلاب باشید. ابن ماده را هر هفته یکبار در چاهک فاضلاب آشپزخانه و سرویس های بهداشتی بریزید تا گرفتگی های سطحی برطرف شود. این روش و روش قبلی برای گرفتگی های کامل و انسداد لوله ها مناسب نیست و کاربردی ندارد.

رفع گرفتگی چاه فاضلابرفع گرفتگی چاه فاضلاب

رفع گرفتگی لوله فاضلاب با لوله باز کن های شیمیایی

کارخانه های بهداشتی، لوله بازکن های شیمیایی مناسب برای رفع گرفتگی چاه فاضلاب و لوله ها را به فروش می رسانند. این مواد شیمیایی با فرمول خاص می توانند گرفتگی لوله های آشپزخانه و سرویس های بهداشتی را از بین ببرند. طریقه مصرف مواد شیمیایی با توجه به دستورالعمل روی قوطی لازم اجراست که باید در هنگام استفاده، موارد احتیاط را رعایت کنید. ترکیب و استفاده از مواد شیمیایی می تواند خطرساز باشد. دقت کنید به هنگام استفاده از لوله بازکن شیمیایی، کودکان در محل حاضر نباشند. برخی از بخارات حاصله به شدت سمی هستند.

خدمات شبانه روزی لوله بازکنی هوم سرویز در همه مناطق تهران سفارش می پذیرد.

لوله بازکن های دستی را دست کم نگیرید

این ابزارهای ساده و کاربردی برای بازکردن گرفتگی لوله ها بسیار مفید هستند. اغلب برای باز کردن لوله ظرفشویی و یا روشویی از این وسیله ساده استفاده می شود. کافی است مدت زمان فشار و بالا کشیدن را بیشتر کنید و این کار را چندین بار تکرار کنید. پس از چند بار تلمبه زدن، شاهد بیرون آمدن جرم ها و آلودگی های لوله خواهید بود. با خارج شدن این جرم ها، گرفتگی لوله به طور کامل از بین می رود. البته این روش تنها برای گرفتگی های نه چندان جدی کاربرد دارد. برای گرفتگی های شدیدتر نیاز به کمک جدی خواهید داشت.

رفع گرفتگی لوله فاضلاب با فنر لوله باز کن

چنانچه با استفاده از ترفندهای خانگی و یا مواد شیمیایی موجود به نتیجه نرسیدید و انسداد لوله ها برطرف نشد، باید بدانید که با یک مشکل جدی روبرو هستید. در این مورد حتما حجم جرم بسیار زیاد است و گرفتگی لوله ها نیز شدید شده است. اکنون زمان ان رسیده تا از یک لوله بازکن حرفه ای کمک بگیرید. با نزدیکترین لوله بازکنی تماس بگیرید و مشکل را بگویید. افرادی که در کار باز کردن لوله ها و رفع گرفتگی لوله های فاضلاب تجربه دارند می توانند با استفاده از تجهیزات ساده ای شبیه فنر و یا سیم لوله بازکن، مشکل را به سادگی برطرف کنند. با  نصب اپلیکیشن هوم سرویز نیروهای حرفه ای را در اختیار خواهید داشت.

 کار با فنر لوله بازکنی ساده است به این صورت که فنر را داخل چاهک کرده و با پیچ و تاب دادن، فنر را از قسمت های مختلف لوله عبور می دهند تا به قسمت گرفتگی و انسداد لوله ها  برسد. با تکان دادن فنر و یا اتصال به دستگاه، جرم و مانع بالا کشیده و یا عبور می کند. در هر صورت  لوله ها به طور کامل باز خواهد شد. این تجهیزات برای رفع گرفتگی چاه فاضلاب دستشویی، توالت فرنگی و ایرانی کاربرد دارد.

تعرفه لوله بازکنی و تخلیه چاه هوم سرویز

عنواناز قیمت (تومان)تا قیمت (تومان)
فنر زدن(از یک تا 15 متر)
120000155000
فنر زدن(طول بیش از 15 متر)175000295000
فنر زدن بیش از یک بار80000
تخلیه با تانکر200000550000
تخلیه و لایروبی چاه3500001000000
خارج کردن وسایل120000165000

رفع گرفتگی لوله فاضلاب با قیمت مناسب

اگر هیچکدام این ترفندها چاره ساز نبود می توانید با متخصص لوله بازکنی هوم سرویز تماس بگبربد تا در اسرع وقت مشکل برطرف شود. ارائه خدمات شبانه روزی لوله بازکنی در تمام مناطق تهران یکی از خدمات اصلی شرکت خدماتی-نظافتی هوم سرویز است.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات تخلیه چاه و لوله بازکنی هم ارائه میده؟
همیار ما شوید
اگر شما هم توی تخلیه چاه و لوله بازکنی تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا