نظافت و پذیراییهوم سرویز

خشکشویی آنلاین در محله شما

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

خسته از کار به منزل بر می گردید و با انبوهی از لباس های چرک و کثیف روبرو می شوید. این صحنه ای است که همه ما کم و بیش با آن روبرو شده ایم. زندگی در شهرهای بزرگ و شاغل بودن زوجین موجب شده تا زمان زیادی را در ترافیک سپری کنیم و زمانی که به خانه می رسیم توان انجام کارهای نظافتی را نداریم. شستشوی لباس، اتو کشی و تا کردن لباس ها آنقدرها که به نظر می رسد کار دشواری نیست. این روزها خشکشویی آنلاین در هر محله ای پیدا می شود و خدمات خشکشویی و اتو کشی لباس بسیار ساده شده است.

خشکشویی آنلاین در تهران

خدمات خشکشویی و اتوشویی لباس از سرویس های محبوب هوم سرویز است که در همه محله های تهران فعالیت دارد. بهترین خشکشویی های تهران از همیاران هوم سرویز هستند و کار شستشوی لباس ها را بر عهده می گیرند.برای دیدن لیست تمام خشکشویی های آنلاین نزدیک به منزل کافی است اپلیکیشن خشکشویی و سامانه خدمات نظافتی هوم سرویز را نصب کنید. علاوه بر صدها سرویس خدماتی-نظافتی می توانید لیست بهترین خشکشویی آنلاین در تهران را به همراه جزئیات بیشتری از قیمت خشکشویی لباس در تهران مشاهده کنید.

اپلیکیشن خشکشویی هوم سرویز

هوم سرویز با ارائه سرویس خشکشویی آنلاین ، این امکان را برای شما شهروندان تهرانی فراهم آورده تا با چند کلیک ساده علاوه بر اینکه بتوانید خشکشویی های نزدیک منزل خود را مشاهده نمایید ،بتوانید نظرات کاربران قبلی که از خدمات خشکشویی موردنظر استفاده کرده اند را مطالعه و در نهایت بهترین را انتخاب نمایید. در سرویس خشکشویی آنلاین هوم سرویز دریافت و تحویل لباسهای شما رایگان بوده و در زمان مقرر به شما تحویل داده خواهد شد. با هم برای ساختن دنیایی بهتر تلاش کنیم. 
خشکشویی آنلاین در تهران

خشکشویی آنلاین شمال تهران

خدمات نظافتی خشکشویی در شمال تهران را به حرفه ای ها بسپارید. خشکشویی لباس هوم سرویز تنها با یک تلفن در خدمات شماست. با ثبت سفارش رایگان در خشکشویی آنلاین غرب تهران می توانید از خدمات خشکشویی، لکه بری لباس سفید و اتوکشی لباس استفاده کنید. خشکشویی شمال تهران با مراجعه به درب منزل، لباس های شما را تحویل گرفته و پس از شستشو به صورت اتوکشی شده و تا شده تحویل می دهد. 

خشکشویی آنلاین غرب تهران

دیگر نگران لباس های شسته نشده، اتو نشده یا لک شده خود و افراد خانواده نباشید. خشکشویی غرب تهران در خدمات خانواده های تهرانی ساکن در غرب تهران است. ما خدمات نظافتی خشکشویی را در دسترس خانواده ها قرار داده ایم. اگر وقت کافی برای نظافت و شستشوی لباس ندارید، اگر برای شستن لباس عروس و لباس مجلسی با مشکل روبرو هستید و اگر می خواهید از خدمات تخصصی خشکشویی با قیمت مناسب استفاده کنید، با خشکشویی آنلاین غرب تهران تماس بگیرید.

خشکشویی آنلاین شرق تهران

برای مراجعه به خشکشویی از منزل خارج نشوید. خشکشویی شرق تهران خدمات شستشوی لباس را درب منزل ارائه می دهد. با نصب اپلیکیشن خشکشویی هوم سرویز می توانید از خدمات بهترین خشکشویی در تهران استفاده کنید. آخر هفته ها را با نظافت و شستشوی لباس تلف نکنید. با ما تماس بگیرید تا لباس های کثیف را درب منزل تحویل بگیریم و در زمان وعده داده شده، تمیز و کاور شده تحویل دهیم. آخر هفته ها را به استراحت و سرگرمی بپردازید و تمیزکاری ها را به حرفه ای ها بسپارید.
خشکشویی آنلاین جنوب تهران

خشکشویی آنلاین جنوب تهران

خراب شدن لباسشویی در اغلب موارد مساوی با جمع شدن لباس های کثیف است. برای شستن لباس ها یک راه ساده و کم هزینه تری هم وجود دارد. خدمات خشکشویی و اتوشویی لباس با نرخ مناسب را از خشکشویی جنوب تهران بخواهید. نرخ خشکشویی لباس عروس را درب منزل بپردازید و لباس خود را تمیز و بدون کوچکترین آسیبی تحویل بگیرید. خشکشویی آنلاین جنوب تهران از محبوب ترین سرویس های خدماتی هوم سرویز در منطقه است که خانواده ها به آن اطمینان می کنند. 

بهترین خشکشویی های تهران

خدمات خشکشویی آنلاین هوم سرویز با همکاری بهترین خشکشویی های تهران انجام می شود. در هر محله ای که زندگی می کنید ما در نزدیکی شما هستیم. در کوتاه ترین زمان پس از ثبت سفارش در اپلیکیشن خشکشویی هوم سرویز و در ساعت و روز مورد نظرتان، درب منزل مراجعه می کنیم و همه لباس هایی که باید شسته شوند را تحویل می گیریم. لباس ها تحویل بهترین خشکشویی های تهران در نزدیکی محل داده می شود تا تمیز و پاکیزه شود.

  • خشکشویی شرق تهران

خدمات خشکشویی آنلاین شرق تهران برای همه سفارش ها شامل تضمین کیفیت هوم سرویز است. چنانچه لباس های گران قیمت و مجلسی به صورت ناخواسته در هنگام شستشو دچار آسیب شود، همه خسارت پرداخت خواهد شد. خدمات نظافتی خشکشویی آنلاین از کاربردی ترین سرویس های نظافتی است که در خشکشویی شرق تهران درخواست کننده های دائمی دارد.

خشکشویی آنلاین غرب تهران

  • خشکشویی شمال تهران

استفاده از شوینده های استاندارد در خشکشویی آنلاین شمال تهران یک مزیت بزرگ است که موجب حفظ کیفیت لباس می شود. متخصصین خشکشویی شمال تهران قدر لباس هایتان را می دانند. اگر لباس با سس، جوهر خودکار، رنگ یا هر چیز دیگری لک شده، از سرویس لکه بری لباس استفاده کنید. لکه برهایی که در خشکشویی شمال تهران استفاده می شود از بهترین نوع پاک کننده ها در کشور هستند.

  • خشکشویی غرب تهران

خشکشویی آنلاین غرب تهران تنها یک سرویس برای خانواده ها نیست. شستشو و نظافت لباس های کارگاهی، بیمارستانی، اداری و کارکنان خود را به اتوشویی لباس بسپارید و تمیز و پاکیزه لباس های فرم اداری را تحویل بگیرید. در هنگام ثبت سفارش زمان مراجعه همیار برای تحویل لباس را مشخص کنید تا کارها طبق زمان بندی انجام شود.

  • خشکشویی جنوب تهران

قیمت خشکشویی آنلاین جنوب تهران شما را متعجب خواهد کرد. تعرفه خشکشویی و اتوشویی لباس طبق نرخ اتحادیه در نظر گرفته شده و شامل هزینه اضافی برای تحویل لباس نخواهد بود. خدمات خشکشویی و اتوشویی لباس جنوب تهران در همه فصول سال فعالیت دارد و مخصوص ایام آخر سال نیست.

 

خشکشویی آنلاین شمال تهران

خدمات نظافتی خشکشویی لباس های زمستانی

شستشوی پالتو، بارانی، اورکت و لباس های گرم زمستانی در منزل توصیه نمی شود. لباس های سنگین در لباسشویی های خانگی به خوبی تمیز نمی شوند و امکان آسیب به الیاف پارچه هم وجود دارد. از خدمات خشکشویی آنلاین برای شستشوی لباس های ضخیم و زمستانی استفاده کنید و لباس را کاور زده درب منزل تحویل بگیرید.

قیمت خشکشویی لباس در تهران

لیست قیمت خشکشویی لباس طبق نرخ اتحادیه تعیین شده و در همه مناطق تهران یکسان در نظر گرفته می شود. با ثبت سفارش در خشکشویی آنلاین از سرویس رایگان دریافت و تحویل لباس هم می توانید استفاده کنید. نرخ خشکشویی لباس مجلسی، نرخ خشکشویی لباس عروس و قیمت خشکشویی لباس مردانه و زنانه بدون در نظر گرفتن هزینه ایادب و ذهاب محاسبه می شود.

عنوان(به روز رسانی سال 1400)قیمت
خشکشویی و اطو کت و شلوار60000
اطو کشی کت و شلوار35000
خشکشویی و اطو شلوار پارچه ای20000
اطو کشی شلوار پارچه ای14000
خشکشویی و اطو شلوار جین و کتان
22000
اطو کشی شلوار جین و کتان
15000
خشکشویی و اطو کت تک
40000
اطو کشی کت تک20000
خشکشویی و اطو پیراهن یا شومیز20000
اطو کشی پیراهن یا شومیز14000
خشکشویی و اطو مانتو معمولی
35000
اطو کشی مانتو معمولی20000
خشکشویی و اطو مانتو مجلسی100000
اطو کشی مانتو مجلسی50000
خشکشویی و اطو دامن ساده30000
اطو کشی دامن ساده20000
خشکشویی و اطو شال و روسری20000
اطو کشی شال و روسری20000
خشکشویی و اطو کاپشن- اورکت50000
اطو کاپشن- اورکت20000
خشکشویی و اطو پالتو- بارانی70000
اطو پالتو- بارانی25000
خشکشویی و اطو ژاکت-پلیور30000
اطو ژاکت-پلیور20000
خشکشویی و اطو چادر زنانه30000
اطو چادر زنانه20000
خشکشویی و اطو پتو دو نفره60000
خشکشویی و اطو پتو یک نفره50000
خشکشویی و اطو رو فرشی70000-50000
خشکشویی و اطو رو تختی یک نفرهتوافقی

جهت اطلاع از قیمت خشکشویی لباس و ثبت سفارش رایگان با هوم سرویز تماس بگیرید.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات خشکشویی و اتوی لباس هم ارائه میده؟

۰۲۱-۹۱۰۰۱۳۳۲

همیار ما شوید
اگر شما هم توی خشکشویی و اتوی لباس تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا