خانگی و ساختمانی

تعمیر پکیج ایران رادیاتور

راهنمای حل مشکلات پکیج ایران رادیاتور

ایران رادیاتور یکی از برترین برندهای تولید پکیج در ایران است که طرفداران بسیار زیادی نیز دارد و خیلی از افرادی که می خواهند اقدام به خرید پکیج و شوفاژ کنند، قطعا به این برند خوشنام فکر می کنند. پکیج ایران رادیاتور هم مانند پکیج های دیگری که تولید می شوند گاهی اوقات ممکن است به خاطر شرایط محیط یا مشکلات آب و هوایی دچار ایراد شود و در این زمان است که به تعمیر پکیج ایران رادیاتور نیاز خواهید داشت.

برای تعمیر پکیج ایران رادیاتور بهترین و هوشمندانه ترین کار این است که از یک متخصص کمک بگیرید تا تعمیرات را به بهترین شکل برایتان انجام دهد و همچنین بتواند تضمین لازم برای سالم بودن پکیج را در اختیارتان قرار دهد و به این صورت نباشد که پس از چند روز مجددا پکیج دچار مشکل شود.

در این مقاله می خواهیم در مورد تعمیر پکیج ایران رادیاتور صحبت کنیم و بگوییم که پکیج ایران رادیاتور چه مشکلات رایجی دارد و چطور می توانید با استفاده از یک تعمیرکار متخصص، این مشکلات را برطرف کنید. اگر حس می کنید که به خدمات سرویس یا تعمیر پکیج ایران رادیاتور نیاز دارید و دوست دارید بدانید که چطور باید این کار را انجام دهید، حتما تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

فهرست مطالب

ایرادات رایج پکیج
ایرادات رایج پکیج

ایرادات رایج در هنگام تعمیر پکیج ایران رادیاتور

هر برند پکیج کدهای خطا و ایرادات رایج مخصوص به خود را دارد و شما باید با این مشکلات و کدها کاملا آشنایی داشته باشید تا بتوانید به خوبی ایرادات پکیج را شناسایی و عیب یابی انجام دهید و در نهایت پکیج را تعمیر کنید.

در ادامه می خواهیم چندین مورد از مشکلات رایج پکیج ایران رادیاتور را باهم بررسی کنیم. پس با ما همراه باشید.

۱- کدهای خطای پکیج ایران رادیاتور:

اولین توصیه ای که می کنیم این است که حتما سعی کنید با کدهای خطای پکیج ایران رادیاتور آشنایی کافی داشته باشید تا بتوانید عیب یابی پکیج را به بهترین شکل انجام دهید. معمولا مشکلات موجود در قطعات داخلی پکیج با استفاده از کدهای خطا نمایش داده می شود و شما با دانستن این کدها می توانید خیلی از مشکلات را به راحتی رفع کنید. مثلا اگر بدانید کد مربوط به مشکل گرفتگی دودکش چیست، خیلی راحت می توانید این مشکل را خودتان حل کنید و نیاز به تعمیر پکیج ایران رادیاتور نخواهید داشت.

۲- رسوب گیری پکیج دیواری ایران رادیاتور:

یکی از مشکلاتی که باعث می شود اختلالات زیادی در پکیج ایجاد شود، مشکل رسوب زدگی قطعات داخلی پکیج است. این مشکل مخصوصا در شهرهایی زیاد به وجود می آید که آب آن شهرها دارای املاح زیادی است و پکیج را سریعا رسوب زده می کند.

در این حالت برای تعمیر پکیج ایران رادیاتور توصیه ما این است که هر چند ماه یکبار اقدام به رسوب گیری پکیج ایران رادیاتور خود کنید و سریعا این مشکل را برطرف کنید، چون وجود رسوب در پکیج می تواند باعث ایجاد مشکلاتی مانند کم شدن فشار آب، گرم نشدن آن و… شود.

رسوب گیری پکیج
رسوب گیری پکیج

۳- هواگیری پکیج ایران رادیاتور:

یکی از مزیت های بزرگ پکیج های ایران رادیاتور این است که سیستم هواگیری خودکار دارند و نیازی نیست که به روش های سنتی هواگیری را انجام دهید. زمانی که فشار آب مشکل دارد یا پکیج نمی تواند به خوبی آب را گرم کند، به احتمال زیاد نیاز به هواگیری دارد.

در این زمان برای تعمیر پکیج ایران رادیاتور خودتان باید شیر آب ورودی را ببندید و برای اینکه هواگیری را انجام دهید، پیچ مخصوص هواگیری را باز کنید و پس از اینکه چند قطره آب از آن خارج شد، شیر را ببندید و هواگیری پکیج به همین راحتی انجام شده است.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات نصب و تعمیر پکیج هم ارائه میده؟

۴- صدای زیاد پکیج ایران رادیاتور:

برخی از مشکلات مانند رسوب گرفتن مبدل حرارتی و مدار، هوا گرفتن مدار گرمایش دستگاه، خرابی پمپ آب، عدم تنظیم شیر برقی گاز یا مشکل در سنسور حرارتی می تواند باعث ایجاد صدای زیاد در پکیج ایران رادیاتور شود. برای اینکه این مشکل را حل کنید و تعمیر پکیج ایران رادیاتور را انجام دهید، توصیه می کنیم از یک سرویسکار پکیج کمک بگیرید تا قسمت های مختلف پکیج را بررسی کند و یک سرویس کامل روی پکیج انجام دهد.

۵- انفجاری روشن شدن پکیج دیواری ایران رادیاتور:

گاهی اوقات ممکن است به خاطر وجود اشکال در دودکش، مشعل، سیستم برق رسانی یا مشکل در سنسور روشن شدن مشعل پکیج، شاهد این باشید که پکیج به صورت انفجاری روشن می شود و هنگام روشن شدن صدای شدیدی را از خود تولید می کند.

تعمیر پکیج ایران رادیاتور در این حالت به این صورت است که باید تمامی بخش های گفته شده را بررسی کنید و در صورت نیاز قطعات معیوب را تعویض کنید تا مشکل برطرف شود. این موضوع خطرناک نیست و نمی تواند باعث انفجار پکیج شود؛ اما در هر صورت نیاز است که سریعا به آن رسیدگی کنید و این مشکل را رفع کنید.

انفجاری روشن شدن پکیج
انفجاری روشن شدن پکیج

۶- گرم نشدن رادیاتور شوفاژ:

گرم نشدن رادیاتورها در فصل های سرد سال و مخصوصا در زمستان، می تواند بسیار اذیت کننده باشد و باعث شود که هوای سردی را تحمل کنیم. معمولا گرم نشدن رادیاتورها مشکلی است که نیاز به بررسی چند قطعه دارد و این کار باید توسط یک متخصص انجام شود و خودتان نمی توانید به خوبی انجامش دهید.

برای حل این مشکل توصیه می کنیم ابتدا چک کنید که شیرهای ورودی و خروجی رادیاتور باز باشد و گردش آب به خوبی انجام شود. چون گاهی اوقات ممکن است ما در فصل های گرم سال شیر ورودی و خروجی شوفاژ را ببندیم و در فصل سرد یادمان برود که آنها را باز کنیم.

بخش دیگری که باید بررسی کنید، این است که چک کنید شیرهای ورودی و خروجی رسوب زده نباشند و بسته نشده باشند، چون این موضوع هم می تواند جلوی گردش آب در پکیج و رادیاتورها را بگیرد و باعث شود که آنها به خوبی گرم نشوند.

همچنین شیر سه راهی را هم بررسی کنید که مشکلی نداشته باشد و رسوب نداشته باشد.

اگر این موارد را بررسی کردید و پکیج ایران رادیاتور شما تعمیر نشد، توصیه می کنیم که ترموستات پکیج را بررسی کنید. چون ممکن است ترموستات پکیج خراب باشد و نتواند دمای آب را به خوبی تشخیص دهد و این موضوع باعث می شود که پکیج روشن نشود و شروع به گرم کردن آب نکند.

۷- پکیج آب را بیش از حد داغ می کند:

معمولا پکیج ها به این صورت هستند که شما می توانید دمای آب گرم و دمای رادیاتورها را به صورت جداگانه تعیین کنید و پکیج هم همان دما را به عنوان معیار در نظر می گیرد و آب را به همان اندازه گرم می کند. اما گاهی اوقات ممکن است که حس کنید آب بیش از حد گرم می شود یا رادیاتورها خیلی داغ می شوند. در این زمان است که نیاز به تعمیر پکیج ایران رادیاتور خواهید داشت.

در زمان مواجه شدن با این مشکل، توصیه می کنیم که حتما ترموستات پکیج خودتان را بررسی کنید، چون ثابت نگه داشتن دمای آب وظیفه ترموستات است. اگر آب زیادی گرم است یا زیادی سرد است، معمولا مشکل از ترموستات است و با تعویض این قطعه، می توانید به راحتی مشکل را برطرف کنید. البته اگر با تعمیر پکیج ایران رادیاتور آشنایی ندارید، بهتر است کار تعویض ترموستات پکیج را به یک فرد متخصص واگذار کنید.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات نصب و تعمیر پکیج هم ارائه میده؟

۸- کارکرد نادرست پکیج ایران رادیاتور:

تمامی قطعات الکتریکی پکیج ایران رادیاتور، روی یک برد سوار هستند و این برد مانند مغز پکیج عمل می کند و دستورات مختلف را به بخش های پکیج صادر می کند، حالا زمان هایی پیش می آید که شما به دلیل مشکلات مختلف، تمامی قطعات را چک کنید و متوجه شوید که مشکلی ندارند، در این زمان است که هنگام تعمیر پکیج ایران رادیاتور باید برد پکیج را بررسی کنید.

برد پکیج قطعه ای الکتریکی است که باید به صورت کامل بررسی شود و ممکن است که برخی از قطعات آن مشکلاتی داشته باشند و نیاز به تعویض داشته باشند. این کار باید توسط یک متخصص در تعمیر پکیج ایران رادیاتور انجام شود و اگر خودتان تخصصی در این زمینه ندارید، توصیه می کنیم که به هیچ وجه برد پکیج را دستکاری نکنید.

تعمیرکار پکیج
تعمیرکار پکیج

برای تعمیر پکیج ایران رادیاتور از چه کسی کمک بگیریم؟

ممکن است این سوال برایتان پیش بیاید که برای تعمیر پکیج ایران رادیاتور، از چه کسانی کمک بگیریم تا با خیال راحت کار تعمیر پکیج را انجام دهیم. در ادامه برایتان تعدادی از مشخصات را قرار می دهیم تا آنها را در تعمیرکار موردنظر خودتان بررسی کنید:

  • تجربه کار تعمیر پکیج ایران رادیاتور
  • دارای مدرک رسمی و معتبر
  • قیمت منصفانه و طبق اتحادیه
  • حرفه ای بودن در کار
  • وقت شناسی و منظم بودن

تعمیر تخصصی پکیج با تعمیرکاران هوم سرویز

اگر برای پکیج منزل شما مشکلی پیش آمده است و می خواهید این مشکل را سریعا حل کنید، کار تعمیر پکیج خود را به هوم سرویز بسپارید. تعمیرکاران هوم سرویز سالها تجربه کار تعمیر انواع پکیج ایرانی و خارجی را دارند و می توانند پکیج شما را خیلی سریع و با هزینه مناسب تعمیر کنند. برای تعمیر برد پکیج و سایر قسمتهای آن، کار را به تیم متخصص هوم سرویز بسپارید. برای ثبت سفارش تعمیر پکیج، روی دکمه های زیر کلیک کنید:

تعمیرات پکیج با هوم‌سرویز

خدمات عالی با قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

جمع بندی

در این مقاله در مورد تعمیر پکیج ایران رادیاتور صحبت کردیم و گفتیم که چطور می توانید کار تعمیر پکیج ایران رادیاتور را انجام دهید و با هم چند مورد از مهمترین و رایج ترین مشکلات پکیج ایران رادیاتور را بررسی کردیم.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کرده باشد که با روش عیب یابی و تعمیر پکیج ایران رادیاتور آشنا شده باشید و در زمان نیاز بتوانید مشکلات پکیج خودتان را شناسایی و با کمک یک تعمیرکار حرفه ای آنها را برطرف کنید. اگر به دنبال افراد حرفه ای برای تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن هستید، کار را به تیم حرفه ای و باتجربه هوم سرویز بسپارید تا با قیمت مناسب این کار را برای شما انجام دهند.

عنوان( به روز رسانی سال 1400 )از قیمت(تومان)تا قیمت(تومان)
نصب پکیج دیواری115000185000
نصب پکیج زمینی (بدون لوله کشی)110000170000
سرویس دوره ای (با اسیدشویی)200000395000
نصب شیرآلات(هر عدد)3500055000
اسیدشویی کامل و رسوب زدایی
250000420000
هواگیری هر رادیاتور پکیج25000040000
تعویض پمپ پکیج85000165000
عیب یابی و رفع عیب950001750000
تعویض شير برقي یا دستي يا شير اتوماتيك5000080000

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا