جابجایی و حمل بار

نحوه محاسبه هزینه بسته بندی اثاثیه منزل و حمل بار چگونه است؟

فصل تابستان شروع اسباب کشی و حمل اثاثیه به خانه جدید است. حتی بنگاه های املاک هم خانه های بیشتری را برای اجاره یا فروش عرضه می کنند. پیدا کردن مسکن مناسب چالش های زیادی دارد ولی این تازه شروع ماجراست. بسته بندی لوازم شاید سخت ترین و وقت گیرترین قسمت کار باشد. شرکت های باربری با ارائه خدمات بسته بندی و حمل بار بخش پر دردسر اسباب کشی را بر عهده دارند. مدیریت مالی و بحث بودجه در اثاث کشی منازل نیز بسیار مهم است. این مبلغ شامل هزینه بسته بندی اثاثیه منزل و خدمات باربری و دستمزد کارگرها می شود. 

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

دردسرهای بسته بندی اثاثیه منزل

پیدا کردن شرکت بسته بندی و اسباب کشی کار ساده ای نیست و به آسانی نمی توان بسته بندی بار و خدمات اسباب کشی را به شرکت های نامطمئن سپرد. اسباب کشی یک فرایند پیچیده، وقت گیر، استرس زا و پر هزینه است. استفاده از خدمات اسباب کشی شرکت های معتبر می تواند تا حدود زیادی از استرس جا به جایی کم کرده و در کاهش هزینه بسته بندی اثاثیه منزل و قیمت بسته بندی اثاثیه منزل موثر باشد. افراد کاربلد و حرفه ای به خوبی با نحوه صحیح بسته بندی و خدمات اسباب کشی آشنا هستند و می توانند هزینه های جانبی کار را کاهش دهند. اگر تاکنون از خدمات بسته بندی استفاده نکرده باشید حتما سوالات زیادی در مورد هزینه ها و مبالغ دریافتی در ذهن دارید.

 • تصور می کنید قیمت بسته بندی اثاثیه منزل چقدر باشد؟
 • چه مبلغی برای جا به جایی و هزینه بسته بندی اثاثیه منزل در نظر گرفته اید؟
 • آیا نرخ خدمات اسباب کشی برای همه مناطق تهران ثابت است؟
 •  هزینه بسته بندی اثاثیه منزل حجیم چقدر است؟
 • آیا همه لوازم منزل را می توان بسته بندی کرد؟
 • چقدر طول می کشد تا وسایل یک خانه، بسته بندی شود؟
 • آیا خدمات باربری شامل باز کردن لوازم در منزل جدید هم هست؟
 • چگونه گاوصندوق، پیانو، ساید را بدون آسیب به بدنه جابجا کنیم؟

در ویدیوی زیر ، نکات بسیار جالب در مورد اسباب کشی منزل را به شما آموزش می دهیم . حتما تماشا کنید

هزینه بسته بندی اثاثیه منزل چقدر است؟

شرکت های باربری مبالغ مختلفی برای جمع آوری وسایل و بسته بندی دریافت می کنند. این مبلغ طبق تعرفه مشخص و با توجه به مقدار بار برای هر مشتری متفاوت است. به طور کلی این هزینه شامل دو بخش عمده است:

 • الف- دستمزد کارگر بسته بندی

دستمزد کارگر برای هزینه بسته بندی اثاثیه منزل در شمال تهران، هزینه بسته بندی اثاثیه منزل در جنوب تهران، هزینه بسته بندی اثاثیه منزل در شرق تهران و هزینه بسته بندی اثاثیه منزل در غرب تهران همواره ثابت است و بر حسب ساعت محاسبه می شود. قیمت ملک و منطقه ای که ملک در آن واقع است روی هزینه های بسته بندی هیچ تاثیری ندارد. اما هر چه مقدار وسیله ها بیشتر باشد، طبیعتا ساعات بیشتری صرف بسته بندی و پکیج کردن لوازم می شود و نیروی کار بیشتری هم لازم است. در واقع اثاثیه بیشتر به مفهوم نیروی کار بیشتر برای بسته بندی و خدمات اسباب کشی است.

سامانه خدمات درب منزل هوم سرویز برای جابجایی و حمل بار تعرفه های مشخصی را اعلام کرده که از طریق اپلیکیشن هوم سرویز به صورت شفاف اطلاع رسانی شده است. در این سامانه دستمزد کارگر برای خدمات اسباب کشی در ۳ ساعت اولیه یکجا محاسبه می شود  و در صورت هر یک ساعت اضافی، مبلغ اندکی به دستمزد کارگر حمل بار افزوده خواهد شد.

ب- قیمت لوازم و تجهیزات بسته بندی

بسته بندی خرده ریزها و لوازم داخل کابینت های آشپزخانه و کمدهای لباس کارساده ولی خسته کننده ای است. روزهای متوالی وقت برای جمع آوری خرده ریزها صرف می شود که چندان خوشایند نیست.

شرکت خدمات اسباب کشی با اعزام کارگرهای ماهر، بسته بندی اثاثیه منزل را به صورت صحیح و اصولی انجام می دهد. کارتن های استفاده شده همگی نو و ۵ لایه و دارای ابعاد مخصوص بسته بندی اثاثیه منزل هستند.

کارتن های حجیم و محکم، تنها وسیله بسته بندی اثاثیه منزل نیستند! لوازم و تجهیزات بسیاری برای بسته بندی بار استفاده می شوند که برای محافظت ازاثاثیه ضروری هستند.

هزینه بسته بندی اثاثیه منزل ارتباط مستقیم با لوازم بسته بندی دارد. به این ترتیب نمی توان مبلغ ثابت و مشحصی را برای هزینه بسته بندی اثاثیه منزل در همه مناطق در نظر گرفت. در واقع این مقدار وسایل و اثاثیه منزل است که تعیین کننده نوع و تعداد کارتن و دیگر وسایل بسته بندی است. به طور معمول برای بسته بندی اسباب منزل ازاین لوازم استفاده می شود:

چگونه هزینه باربری و اسباب کشی را تا نصف قیمت کاهش دهیم؟

هزینه بسته بندی اثاثیه منزلمحاسبه هزینه بندی بسته اثاثیه منزل

میدونستی که هوم سرویز، خدمات جابجایی و اسباب کشی هم ارائه میده؟
 • انواع کارتن محکم

کارتن های مخصوص ۵ لایه در سایزهای مختلف برای بسته بندی ظروف و شکستنی هااستفاده می شوند. به طور معمول شرکت خدمات اسباب کشی با رویت بار، تعداد کارتن مورد نیاز را برآورد کرده و همه لوازم بسته بندی را به همراه می آورد. هزینه بسته بندی اثاثیه منزل از قبل محاسبه می شود.

 • بغچه برای بسته بندی

بغچه در سایزهای مختلف برای بسته بندی لباس و پوشاک تدارک دیده شده و مناسب لباس های معمولی و پارچه ای است. برای بسته بندی کت و شلوار، پالتو و لباس مجلسی از بغچه استفاده نمی شود برای این پوشاک کارتن مخصوص در نظر گرفته می شود. بخشی از مبلغی که برای حمل اثاثیه منزل هزینه می شود مربوط به همین بغچه های لباس می شود.

 • پلاستیک ضربه گیر

ضربه گیرها نقش مهمی در جلوگیری از آسیب فیزیکی به لوازم دارند. استفاده از پلاستیک ضربه گیر برای جلوگیری از شکستن، خط و خش، خراش و غیره ضروری است.

پلاستیک حباب دار یا پلاستیک ضربه گیر در اندازه های مختلف برای بسته بندی لوازم صوتی- تصویری و دیگر لوازم منزل استفاده می شوند که در هزینه بسته بندی اثاثیه محاسبه می شوند.

اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل را حرفه ای انجام دهید!

اثاث کشی در تهران هزینه بسته بندی اثاثیه منزل

 • گونی دوخته شده بزرگ

گونی دوخته شده بزرگ بهترین متریال برای بسته بندی رختخواب، تشک و پتوها است که در اندازه و قیمت های متفاوتی وجود دارد. هزینه بسته بندی اثاثیه منزل شامل لیست تجهیزاتی است که برای بسته بندی استفاده می شود.

تعداد گونی، کارتن، بغچه ها و دستمزد کارگر در هزینه بسته بندی و اسباب کشی تاثیرگذار است.

 • بسته سلفون رولی

سلفون پیچی مبلمان برای جلوگیری از پارگی و آسیب به مبل ضروری است. مبلمان، لوازم چوبی و شیشه های میز ناهاخوری یا بوفه حتما باید به درستی حمل شوند. امکان آسیب به این لوازم خیلی بیشتر است. برای صرفه جویی در هزینه ها بهتر است از بسته بزرگ سلفون توپی استفاده کنید.

علاوه بر سلفون چسب پهن، ماژیک و لوازم دیگری هم در بسته بندی استفاده می شود.

قیمت بسته بندی لوازم منزلکارتن ۵ لایه برای بسته بندی اثاث خانه

چه موقع  هزینه بسته بندی اثاثیه منزل افزایش پیدا می کند؟

برای تعیین قیمت دقیق بسته بندی، می بایست لیست کامل وسایل را تهیه کنید. برخی از لوازم حجیم و با ارزش نیاز به تمهیدات خاصی برای بسته بندی بار دارند و به گونه ای متفاوت قیمت گذاری می شوند. در صورتی که دارای ساید، پیانو، گاو صندوق و لوازم حجیم هستید باید مبلغ بیشتری برای بسته بندی و جابجایی بپردازید. با توجه به ارزش بالای این وسایل، پرداخت کمی بیشتر منطقی است. در عوض خیال تان بابت سالم رسیدن لوازم و اثاثیه راحت است.

هزینه بسته بندی و جایجایی ساید بای ساید

امروزه اغلب خانوارها از یخچال فریزر های بزرگ و یا ساید بای ساید استفاده می کنند. جابجایی ساید بای ساید یک کار تخصصی است و نیازمند کارگر اسباب کشی با تجربه است. هر گونه آسیب فیزیکی به یخچال فریزر و ساید پیامدهای ناخوشایندی دارد. تعمیر بدنه دستگاه و یا تعویض قطعات آسیب دیده بدنه، بسیار دشوار و پر هزینه است لذا باید این وسیله به درستی با پلاستیک حباب دار، پکیج شود. برای بسته بندی اثاثیه حجیم شامل ساید بای ساید و یخچال بالای ۱۶ فوت  مبلغ بیشتری دریافت می شود.

بسته بندی اصولی تضمین کننده حمل و نقل بدون ریسک بوده و موجب سالم رسیدن دستگاه به محل جدید می شود. استفاده از پلاستیک های ضربه گیر برای حفظ سطح ساید ضروری است. اگر راه پله به اندازه کافی بزرگ باشد، می توان ساید را به صورت کامل از راه پله عبور داد. در صورت نیاز برای راه پله های باریک، درب ساید باز می شود تا امکان حمل بدون خطر فراهم شود. همیاران هوم سرویز با تخصص ویژه در پکیج لوازم بزرگ منزل در خدمت خانوارهای تهرانی هستند.

هزینه بسته بندی اثاثیه منزل و جا به جایینحوه صحیح قرار دادن لوازم در کارتن

میدونستی که هوم سرویز، خدمات جابجایی و اسباب کشی هم ارائه میده؟

هزینه بسته بندی اثاثیه منزل حجیم و پیانو

بسیاری از هنرمندان و علاقه مندان به موسقی و نوازندگی از پیانوی شخصی استفاده می کنند. البته پیانو جزء ثابت لوازم منزل نیست ولی در صورتی که پیانو در منزل دارید می بایست از کارگر اسباب کشی تخصصی کمک بگیرید. یک سرویس تخصصی برای جابجایی و حمل پیـانو در لیست هزینه بسته بندی اثاثیه منزل پیش بینی شده تا بدون خط و خش، پیانو به مکان جدید منتقل شود.

همیاران هوم سرویز، پیانو و همه اثاثیه حجیم را بسته بندی و آماده حمل می کنند. هزینه حمل اثاثیه حجیم به صورت جداگانه بر روی فاکتور خدمات اسباب کشی لحاظ می شود. هزینه حمل پیانو بستگی به تعداد طبقات داشته و ضریبی از تعداد طبقات می باشد.

حمل پیانو به دلیل سنگینی و حجیم بودن با همکاری چند کارگر ماهر انجام می شود. بسته بندی کلی برای محافظت از بدنه، درب، صفحه اصلی و سطوح آن به همراه پتوکشی، تسمه بندی و نوارکشی انجام می شود. به این ترتیب مشکلی برای جابجایی پیانو وجود ندارد. در صورتی که بخواهید کارگر باربری، پیانو را در محل باز کرده و سالم تحویل می دهد.

اندازه پیانو، باریک بودن و شکل راه پله ها دو عامل محدود کننده در جا به جایی پیانو هستند که می بایست از قبل بررسی شوند. همیاران هوم سرویز با رویت محل و در نظر گرفتن چرخش راه پله ها، هزینه بسته بندی اثاثیه منزل به همراه حمل پیانو را محاسبه می کنند. بهتر است از قبل این موضوع را اطلاع دهید تا در روز اسباب کشی وقت هدر نرود.

هزینه بسته بندی اثاثیه منزل وسلفون کشی مبلمان

شرکت باربری برای حمل مبلمان از تکنیک های ویژه ای استفاده می کند. کامیون های مسقف و پتودار برای جا به جایی بار و مبلمان بهترین وسیله نقلیه هستند. مبلمان رنگ روشن، مبلمان چوبی یا استیل همگی توسط همیاران هوم سرویز سلفون پیچی شده و به صورت کامل بسته بندی می شوند.

سلفون کشی مانع آلودگی و کثیفی مبلمان شده و جلوی خط و خش به اثاثیه را می گیرد. هرگز برای کاهش هزینه ها از سلفون پیچی مبلمان صرف نظر نکنید. کارگر ماهر با استفاده از یک بسته سلفون و نوار چسب پهن مبلمان را بلافاصله بسته بندی می کند. اکنون دیگر نگران کثیف شدن رویه مبلمان و آسیب به پایه و … نیستید.

بسته بندی مبلمان چوبی با استفاده از نایلون حباب دار، فوم، سلفون و چسب پهن انجام می شود. استفاده از فوم و پلاستیگ ضربه گیر برای جلوگیری از آسیب به مبلمان چوبی ضروری است. چوب طبیعی قیمت بالایی دارد و به شدت در برابر ضربه، آسیب پذیر است. هزینه تعمیرات مبلمان خیلی بیشتر از قیمتی است که برای سلفون مصرف می کنید.

شیشه میز ناهارخوری و ویترین نیز با پلاستیک ضربه گیر حباب دار به درستی بسته بندی می شود. شیشه های بزرگ در صورت بسته بندی نامناسب دچار شکستی و آسیب خواهند شد. در نظر داشته باشید که وزن شیشه میز ناهارخوری خیلی زیاد است به همین دلیل حمل و جابجایی آن کار ساده ای نیست.

۱۰ مورد از بزرگترین اشتباهات اسباب کشی

قیمت بسته بندی وسایل منزلبسته بندی و برچسب گذاری روی کارتن ها

هزینه بسته بندی اثاثیه منزل برای گل و گیاه

حمل گل و گیاه برای دوست داران فضای سبز و طبیعت دوستان یک چالش جدی است. برای حمل گل و گیاه از جعبه های مخصوص استفاده می شود. مجموعه ای از جعبه های چوبی یا پلاستیکی برای قرار دادن گلدان ها در کنار هم مناسب است.  حمل گیاهان برای اسباب کشی در زمستان دشوارتر است.

برای بسته بندی و حمل گیاهان می توانید از چوب استفاده کنید. در کنار هر گلدان یک چوب به ارتفاع گیاه قرار داده و گلدان ها را در جعبه های چوبی یا پلاستیکی کنار هم قرار دهید. از پلاستیک های نازک برای پوشاندن دهانه و پایه های چوبی کمک بگیرید. فراموش نکنید چند منفذ کوچک برای تنفس گیاه روی پلاستیک ایجاد کنید.

خدمات اسباب کشی در شرکت های معتبر شامل حمل گل و گیاه هم می شود. برای این کار هزینه جداگانه ای دریافت نمی شود! ولی در صورت سفارش جعبه های چوبی یا پلاستیکی، ناچارید قیمت آن را بپردازید.

یک اصل مهم در حمل گیاهان آپارتمانی اینست که همیشه گلدان ها را آخر از همه وسایل! داخل کامیون قرار دهید و قبل از بقیه وسایل از کامیون خارج کنید.

فوت و فن جابجایی گیاهان در اسباب کشی

تعرفه اسباب کشی و جابجایی هوم سرویز

عنوان( به روز رسانی سال 1400 )قیمت(تومان)
همیار سه ساعته180000
هر ساعت اضافه60000
هزینه ایاب و ذهاب35000
قیمت حمل موارد حجیم(به ازای هر طبقه)
40000

 کاهش هزینه بسته بندی اثاثیه منزل و حمل باربر

بسته بندی بار دشوارترین بخش در اسباب کشی است که اغلب بر دوش خانم های خانه است! استرس جا به جایی و بسته بندی اثاثیه حتی پس از نقل مکان به منزل جدید هم تا مدت ها باقی می ماند. برنامه ریزی اصولی برای بسته بندی و اسباب کشی ترفندی عالی برای آرامش خانواده ها است. هر چقدر بسته های کمتری داشته باشید، زمان اسباب شکی و هزینه های پرداختی به باربری نیز کمتر خواهد شد.

با جستجوی عبارات، اسباب کشی ارزان، شرکت بسته بندی و اثاث کشی، کارتن بسته بندی و یا خدمات اسباب کشی در اینترنت می توانید راهکارهای ساده ای را برای کاهش هزینه بسته بندی اثاثیه منزل و بسته بندی بار پیدا کنید. با ترفندهای ساده ای می توانید لوازم خانه را به بهترین شکل، در کارتن های بزرگ و کوچک قرار دهید.

همیشه امکان استفاده از خدمات باربری برای بسته بندی لوازم وجود دارد. به این ترتیب از استرس اسباب کشی تا حد زیادی کم می شود. کارگرهای حرفه ای و با تجربه می دانند چگونه اسباب منزل را بسته بندی کنند تا آسیب کمتری ببینند. شکستگی شیشه های بزرگ و آینه های قدی، خراشیدگی مبلمان چوبی، آسیب فیزیکی به بدنه لوازم حجیم برخی از مواردی هستند که در اثر عدم آگاهی از نحوه بسته بندی بار به وجود می آیند.

جابجایی اثاث منزل در تهران

هزینه بسته بندی اثاثیه منزل در باربری

یک ترفند تضمین شده برای کاهش هزینه اسباب کشی، درخواست سفارش از شرکت اسباب کشی معتبر و با سابقه است. شرکت بسته بندی و اسباب کشی خدمات زیادی را ارائه می دهد که شامل تهیه کارتن بسته بندی و اسباب کشی، بسته بندی بار، حمل بار از مبدا به مقصد و باز کردن بسته بندی در صورت درخواست مشتری است.

برای اینکه هزینه های جانبی بابری و حمل بار را کاهش دهید، از شرکت خدمات اسباب کشی معتبر کمک بگیرید. این شرکت ها از صفر تا صد اسباب کشی را بر عهده می گیرند و هزینه متعارف طبق نرخ اتحادیه را دریافت می کنند. برای اطلاع از هزینه های اثاث کشی جداول به روز شده در این مطلب منتشر شده است.

چگونه بهترین شرکت خدمات اسباب کشی را انتخاب کنیم؟

انتخاب شرکت خدمات اسباب کشی یک راه تضمین شده برای اسباب کشی راحت و کاهش هزینه بسته بندی اثاثیه منزل است. شرکت های معتبر همه هزینه ها را طبق نرخ اتحادیه محاسبه می کنند و هزینه اضافی در محل دریافت نمی شود. اغلب افرادی که از اسباب کشی خاطره خوبی ندارند و مبالغ بیشتری برای یک جابجایی ساده پرداخته اند، از خدمات غیر شرکتی استفاده کرده اند. برای تحقیق در مورد اعتبار شرکت باربری این راه ها را امتحان کنید

 • جستجو در اینترنت
 • پرسش در شبکه های اجتماعی
 • توصیه های دوستان و آشنایان
 • سابقه کاری شرکت و رضایت مشتری
 • خواندن نظرات مشتری های قبلی 
 • نوع بیمه نامه و قرارداد شرکت باربری

تعرفه جابجایی و اسباب کشی در هوم سرویز

عنوان( به روز رسانی سال 1400 )قیمت از (تومان)
قیمت تا (تومان)
خاور 3 ساعت مسافت نزدیک -کمتر از 2 کیلومتر350000
خاور 3 ساعت400000
خاور 3 ساعت- محدوده شهر تهران(شهریار، اندیشه، اسلامشهر، پردیس و ...)
480000550000
هر ساعت اضافه خاور150000
هر کارگر 3 ساعت160000
هر ساعت اضافه کارگر50000
حمل موارد حجیم هر طبقه40000
بسته بندی
باز و بستن درب ساید50000
70000
باز و بستن لوستر40000
پیاده روی بیش از 10 متر (هر متر)3000
حمل گاوصندوق و پیانو
توافقی

خدمات اسباب کشی و باربری در تهران

سامانه خدمات درب منزل هوم سرویز در خدمت رفاه و آسایش خانواده ها با سابقه درخشان است. کارهای بسته بندی، حمل بار و اسباب کشی را به همیاران هوم سرویز بسپارید و با آسودگی نقل مکان کنید. برای اطلاع از قیمت دقیق اسباب کشی و هزینه بسته بندی اثاثیه منزل با کارشناسان ما هماهنگ کنید. ثبت سفارش از طریق اپلیکیشن هوم سرویز کاملا رایگان است.

جهت ثبت سفارش رایگان سرویس جابجایی و اسباب کشی از اپلیکیشن هوم سرویز استفاده کنید

[review]

همیار ما شوید
اگر شما هم توی جابجایی و اسباب کشی تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

یک دیدگاه

 1. من از شما نیروی نظافتچی خانم برای جمع کردن اسباب و اثاثیه منزلم گرفتم . بعد متوجه شدم شما خدمات اسبا ب کشی و در واقع همه خدمات دیگه هم ارائه می کنید.برای همین ماشین خاور برای روز اسباب کشی و کارگر های جابه جایی رو هم از هوم سرویز گرفتم.البته ماشین نیم ساعت دیرتر از زمانی که هماهنگ شده بود رسید ، اما کیفیت کار کارگرها و نوع چیدمان وسایل توی ماشین طوری بود که خدا رو شکر بدون کوچکترین مشکلی اسباب کشی ما انجام شد.بعد از اون شما رو به کل خانواده معرفی کردم و اونها هم قالیشویی و سرویس کولر از شما گرفتند.براتون آرزوی موفقیت میکنم و همیشه مطالب وبلاگتون رو دنبال میکنم.اگر انتقادی هم میکنم برای اینه که کلا انتظار من از هوم سرویز خیلی بالاست . وظیفه خودم می دونم به عنوان یک مشتری همیشگی کار شما رو دائم رصد کنم و بهتون آلارم بدم.موفق باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا