نظافت و پذیراییهوم سرویز

شستشوی مبل در هوم سرویز با بهترین کیفیت

شستشوی مبل بخشی از نظافت منزل است که اغلب نادیده گرفته می شود. به طور معمول شستشوی سالیانه مبلمان منزل توصیه می شود. با توجه به تعداد اعضای خانوار و میزان استفاده ای که از مبلمان می شود نیاز به خدمات شسشتوی مبل و خشکشویی مبلمان بیشتر خواهد شد. امروزه مبلمان بخش از دکوراسیون اتاق پذیرایی نیست که با آمدن مهمان ها استفاده شود. مبلمان جزئی از کاربردی ترین لوام منزل با کاربری روزانه و مداوم است. سرویس شستشوی مبل و موکت هوم سرویز جوابگوی نیاز خانواده ها به خدمات مبل شویی در تهران است.

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

طریقه شستشوی مبل

مواد شوینده مناسبی برای شستن مبل در منزل تولید شده که کار نظافت مبلمان را ساده کرده است. کافیست چند قطره شوینده مخصوص را در یک سطل آب حل کنید و خوب هم بزنید. با کمک یک اسفنج بزرگ می توانید کف های روی آب را به سطح مبلمان کشیده و ان را تمیز کنید. این کار در صورتی که پارچه رویه مبل ها دارای لکه های قدیمی نباشد، تا حدودی کار راه انداز است. اما در صورتی که رویه مبلمان پر از لکه های سس، نوشابه، جوهر، چربی و …. است به سادگی نمی توانید با شوینده های خانگی لکه ها را از بین ببرید. به خصوص اگر لکه ها روی پارچه رومبلی ماندگار شده باشد، به این راحتی پاک نمی شود. 

روش شستشوی مبل پارچه ای

شستشوی مبل پارچه ای به نظر ساده تر است ولی اگر بدون در نظر گرفتن جنس پارچه از شوینده های نامناسب استفاده کنید، امکان آسیب به رویه مبل وجود دارد. انواع پارچه با ضخامت، بافت، رنگ و جنس مختلف در تولید مبلمان استفاده می شود. پارچه های ابریشمی بسیار حساس هستند و در مقابل آب گرم به شدت آسیب می بینند. پارچه های مخملی هم باید به درستی تمیز شوند تا خواب پارچه ار بین نرود. روش شستن مبل پارچه ای روی دوام و ماندگاری رویه مبل ها تاثیر دارد. بیشترین آسیب ناشی از شستشوی غلط مبلمان به صورت رنگ پریدگی و تغییر رنگ پارچه رویه مبل دیده می شود. همیشه قبل از شستشوی مبل مقداری از مواد شوینده را در قسمت زیره مبل امتحان کنید. در صورتی که پارچه تغییر رنگ نداد می توانید شوینده را برای تمیز کردن بقیه قسمت ها نیز استفاده کنید.

شستشوی مبل در محل

سرویس شستشوی مبلمان از خدماتی است که هوم سرویز ارائه می دهد. در این سرویس کاربردی از دستگاه مبل شور دستی برای تمیز کردن و لکه گیری مبل ها استفاده می شود. این سیستم چندین مزیت عمده دارد ولی مهم ترین آن، صرفه جویی در آب مصرفی است. برای شستن مبل در محل با دستگاه نیازی به آب فراوان نیست. عملیات شستشوی مبل به طور کامل با کمک دستگاه مخصوص انجام می شود و تکنیسین مربوطه با کمک دستگاه همه قسمت های مبلمان را تمیز می کند.

نحوه نظافت مبامان پارچه ای

خدمات مبل شویی در تهران

پارچه رویه مبل هم مثل لباس ها کثیف می شود و نیاز به شستشو دارد. بر خلاف لباس ها، ملحفه، روبالشی، روتختی و …. رویه مبلمان را نمی توانید در ماشین لباسشویی و با روش های معمول تمیز کنید. شستن مبل در محل با شلنگ آب و کف فراوان هم امکان پذیر نیست. اسفنج و رویه مبل نباید با آب خیس شوند. در این صورت تنها راه حل قطعی برای شستشوی مبل استفاده از خدمات مبل شویی در تهران است. برای استفاده از خدمات خشکشویی مبل و شستشوی مبل در محل با ما تماس بگیرید.

پیشنهاد مطالعه:شست شوی مبل در محل و خدمات خشکشویی مبل

شستشوی مبل در تهران

شستشوی مبل در تهران به دو صورت انجام می شود. در برخی موارد مبل ها به محل کارخانه حمل شده و در آنجا شسته و لکه گیری می شود سپس مبلمان تمیز تحویل مشتری می شود. شیوه دیگر شستشوی مبل در محل است که هوم سرویز برای شستشوی مبل در نظر گرفته است. سرویس شستن مبل در محل همانطور که از نامش پیداست درب منزل انجام می شود و نیازی به حمل مبلمان به محل کارخانه نیست. خدمات شستشوی مبلمان هوم سرویز با دستگاه مبل شور در محل انجام می شود و مبلمان تمیز و لکه گیری شده تحویل داده می شود.

خشکشویی مبلمان

خدمات شستشوی مبل به صورت خشکشویی مبل و موکت با دستگاه مبل شور انجام می شود. در این سرویس روش های سنتی استفاده از شوینده های خانگی، کف و آب فراوان حذف شده و تجهیزات مدرن برای خشکشویی مبل در محل به کار گرفته می شود. دستگاه مبل شور محفظه ای برای شوینده دارد و تمام آلودگی های داخل بافت رویه مبلمان را به خوبی تمیز می کند. خشکشویی مبل تهران هیچ آسیبی به مبلمان نفیس و با ارزش تان نخواهد رساند. فوم و اسفنج مبل با خشکشویی مبل در منزل به کیفیت روز اول باقی می مانند.

خشکشویی مبل در منزل

با شامپوهای مخصوص شستشوی مبل می توانید کمی از کثیفی های روی مبل را تمیز کنید ولی تمیزکاری های عمقی و لکه بری را نمی توانید با روش های مرسوم انجام دهید. تکنیسین مبل شویی هوم سرویز روش خشکشویی مبل را برای همه سفارش ها در نظر می گیرند. مبلمان کالای با ارزشی است که این روزها افزایش قیمت زیادی هم داشته باشد. خشکشویی مبل در محل هوم سرویز برای همه مناطق تهران درخواست قبول می کند. کار شستشوی مبل را به حرفه ای بسپارید و خیالتان از بابت تمیزکاری ها راحت باشد.

پیشنهاد مطالعه: هزینه شستن مبل در منزل با دستگاه مبل شور

بهترین مبل شویی در تهران

میدونستی که هوم سرویز، خدمات خشک شویی مبل هم ارائه میده؟

هزینه خشکشویی و شستشوی مبل

شستشوی مبل در محل بسیار مقرون به صرفه است در این طریقه شستن مبل هزینه ای بابت حمل و نقل از مشتری دریافت نمی شود و همیاران هوم سرویز برای خشکشویی مبل درب منزل یا محل کار مراجعه می کنند. ما در همه محله های تهران خدمات شستن مبل در منزل را ارائه می دهیم. ثبت سفارش آنلاین شستشوی مبلمان در همه ساعات شبانه روز، حتی در ایام تعطیلات نیز امکان پذیر است. برای رفاه شهروندان تهرانی ثبت سفارش در اپلیکیشن هوم سرویز کاملا رایگان در نظر گرفته شده و شامل پردخت حق اشتراک یا حق عضویت در اپ خدمات منزل نیست.

قیمت خشکشویی مبل

هزینه شستشوی مبل در همه سفارش ها یکسان نیست و بستگی به عوامل زیادی دارد. برای اطلاع از نحوه قیمت گذاری و هزینه شستن مبل به اپ هوم سرویز مراجعه کنید. به طور معمول این موراد روی قیمت های اعلام شده تاثیر دارد و می تواند اندکی قیمت ها را تغییر دهد.

  • جنس مبلمان

متریال ساخت و جنس رویه مبلمان همیشه ثابت نیست. در حال حاضر انواع مبلمان کلاسیک و مدرن در بازار عرضه شده است. روش شستشوی مبل پارچه ای با مبل چرمی تفاوت دارد. در یک نگاه کلی می توان گفت همه قسمت های پارچه ای و رویه مبلمان با دستگاه مبل شور قابل نظافت و تمیزکاری است. البته بخش های غیر پارچه ای نظیر پایه ها، دسته های چوبی و استیل را نمی توان با این روش تمیز کرد. استفاده از یک پارچه نمدار و دستمال نانو برای تمیز کردن قسمت های دسته و پایه مبل ها کفایت می کند. در صورتی که نیاز به تعمیر مبل باشد باید قبل از شستشو پایه و سایر قسمت ها تعمیر شود. قیمت شستن مبل در محل به این ترتیب با توجه به جنس لحاظ می شود.

هزینه شستشوی مبل چرمی

جنس رویه مبلمان می تواند هزینه شستن مبل در محل را افزایش دهد. شوینده مناسب با توجه به جنس مبل و رویه آن انجام می شود همه نوع مبلی را نمی توان با کف و آب فراوان شستشو داد برای مثال روش شستشوی مبل پارچه ای و طریقه شستوی مبل چرمی یکسان نیست. برای مبلمان چرمی هم با توجه به اینکه جنس رویه از چرم طبیعی یا مصنوعی است، مواد شوینده مناسب انتخاب می شود. اغلب مبل های موجود در بازار از چرم مصنوعی هستند و به روش خشکشویی مبل تمیز می شوند. بخارشویی و خشکشویی بدون سایش و فشار برای شستشوی مبل چرمی مناسب تر است.

قیمت شستشوی مبل پارچه ای

روش شستشوی مبل پارچه ای با توجه به نوع پارچه تعیین می شود. هزینه خشکشویی مبل با دستگاه مبل شور پس از بازدید رایگان از مبلمان به صورت دقیق اطلاع رسانی می شود. اگر مبل ها دارای لکه های قدیمی باشد و نیاز به رنگبری و لکه بری مبلمان باشد، هزینه خشکشویی مبل افزایش می یابد. خشکشویی مبل تهران با مواد شوینده دوست دار محیط زیست، بدون آسیب به رویه مبل پارچه های همه لکه های کوچک و بزرگ را از روی مبل ها تمیز می کند. همه کارهای نظافتی تحت نظر نیروهای متخصص انجام می شود.

روش خشکشویی مبل هوم سرویز

  • اندازه مبلمان 

به طور معمول قیمت شستشوی مبل و هزینه خشکشویی مبل در منزل، برای یک دست مبل ۷ نفره در نظر گرفته می شود. هر چه تعداد پشتی ها و قسمت های جدا شونده مبلمان بیشتر باشد، مبلغ پرداختی بابت شستشو بیشتر خواهد شد. در برخی موارد دو دست مبل در اتاق پذیرایی چیده می شود یا هنگام خری از صندلی های اضافی برای تکمیل مبلمان استفاده شده است. همه این موارد به اضافه اندازه خود مبل ها می تواند قیمت ها را کمی افزایش دهد.

خشکشویی مبلمان در محل

برای شستشوی مبل با تشکچه های جدا شدنی ابتدا همه تشکچه ها و قسمت های پشتی جدا گانه از روی مبل برداشته شده و همه قسمت های مبل با دستگاه مبل شور به خوبی تمیز می شود. سپس تک تک تشکچه ها به صورت جداگانه با مواد شوینده و روش خشکشویی مبل کاملا شسته خواهد شد. هزینه خشکشویی مبل با تعداد تشکچه ها و نشیمن ارتباط دارد.با دستگاه مبلشویی می توان کوسن ها و پشتی های سنتی را نیز شستشو داد. هزینه این خدمات جداگانه دریافت می شود. 

زمان شستشوی مبل در محل

برای شستن مبل ها به شیوه های سنتی زمان زیادی صرف می شد و علاوه بر آن نیاز به مدت زمان بیشتری برای خشک شدن مبل ها بود. امروزه با تکنولوژی های جدید و استفاده از دستگاه های مبل شویی می توان در مدت زمان بسیار کوتاهی نظافت مبل ها را در منزل انجام دهد. به طور معمول شستن مبل در منزل در حدود ۲ تا ۳ ساعت زمان می برد. این زمانی است که برای شستشوی کامل یک دست مبل به همراه خشکشویی آن در نظر گرفته می شود. پس از شستشو، مبلمان تقریبا خشک تحویل داده می شود و می توانید از آن استفاده کنید. در صورت امکان توصیه شده نصف روز از مبل ها استفاده نکنید تا اسفنج مبل ها کامل خشک شود.

هزینه شستشوی مبل در تهران

روش خشکشویی مبل

پس از شستشوی مبل در منزل می توانید به فاصله کوتاهی از مبلمان استفاده کنید. بهتر است ۳ تا ۴ ساعت مبل ها را به حال خود رها کرده و در معرض هوا قرار دهید. باز گذاشتن پنجره ها برای خشک شدن کامل مبل ها کافی است. در واقع سری مکنده دستگاه مبل شور همه آب و کثیفی را از مبلمان جدا می کند و مبل ها به صورت تقریبا خشک تحویل داده می شود. آب گیری مبلمان به صورتی است که همه رطوبت پارچه رویه و اسفنج داخل مبل ها کاملا خشک می شود.  هر چند پس از خشکشویی مبل می توانید از آن استفاده کنید ولی برای حفظ کیفیت مبل ها و عدم آسیب به اسفنج ها توصیه شده که یک استراحت چند ساعته به مبل ها بدهید.

دستگاه مبلشویی دارای دو محفظه جدا برای آب و مواد شوینده بوده و ترکیب مناسب را از طریق نازل دستگاه به روی مبلمان پاشش می کند. سپس همیار با استفاده از سری فرچه مانند دستگاه، همه قسمت های مبل ها را تمیز کرده و می شوید. آب کثیف و کف توسط سری مکنده دستگاه به داخل محفظه مخصوص کشیده شده و به مجرای فاضلاب سرازیر می شود. خشکشویی مبل ها هیچ نوع کثیفی و آبریزش به همراه ندارد و کف ساختمان را کثیف نمی کند.

بهترین مبل شویی در تهران

تنها با یک تماس از خدمات بهترین مبل شویی در تهران برای شستشوی مبل استفاده کنید. قیمت خشکشویی مبل هوم سرویز محاسبه هزینه ایاب و ذهاب در نظر گرفته می شود. ما برای شستشوی مبل از تجهیزات پیشرفته استفاده می کنیم. خشکشویی مبل و موکت هوم سرویز با دستگاه مبل شور انجام شده و مبل و موکت به صورت خشک تحویل داده می شود. قبل از شستن مبل در محل تست رنگ پارچه برای جلوگیری از آسیب احتمالی به رویه مبل انجام می شود. در مورد پارچه های حساس رویه مبلمان لازم است از قبل در مورد نحوه شستشو تصمیم گیری شود. مهارت تکنیسین در استفاده از دستگاه تاثیرگذار است. افراد بی تجربه موقع استفاده از دستگاه، به رویه مبلمان آسیب می زنند.

قیمت خشکشویی مبل هوم سرویز

عنوان(به روز رسانی سال 1400)قیمت (تومان)
خشکشویی یک دست مبلمان 5 نفره به همراه لکه بری
220000
خشکشویی یک دست مبلمان 7 نفره به همراه لکه بری260000
هر عدد صندلی
20000
هر عدد مبل اضافه
30000
هرعدد تشک، بالشتک، کوسن
15000
مبل تختخوابشو تک نفره80000
مبل تختخوابشو دو نفره120000
مبل تختخوابشو سه نفره150000
خشکشویی فرش ماشینی متری15000
خشکشویی فرش دستبافت متری25000
خشکشویی چمن مصنوعی زیر ۵۰ متر متری13000
خشکشویی تاتامی هر قطعه زیر ۵۰ عدد هر عدد10000
سرویس رفت و آمد40000

خدمات خشک شویی مبلمان در تهران

خدمات شستشوی مبل برای شستن مبل و کاناپه، صندلی ها، کوسن ها پشتی های پارچه ای و موکت به کار می رود. شستشوی سالیانه مبلمان در بهداشت و ماندگاری مبل ها تاثیر زیادی دارد. اغلب خانواده ها ترجیح می دهند در روزهای پایانی سال و با نزدیک شدن به ایام نوروز همه خانه را نظافت کنند. خانه تکانی از رسوم زیبای ایرانی است. اگر قصد شستشوی مبل و خشکشویی مبل در منزل را دارید از هم اکنون سفارش خود را ثبت کنید. ثبت سفارش و قیمت گیری در اپلیکیشن هوم سرویز کاملا رایگان است. پس از ثبت سفارش تیم پشتیبانی به شما تلفن می زند و در مورد زمان اعزام همیار هماهنگی انجام می شود. شسشتوی مبل ها با دستگاه مخصوص و بدون ریخت و پاش انجام می شود. عملیانت نظافت مبل ها در حضور مشتری بوده و تحت نظارت شما انجام می شود.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات خشک شویی مبل هم ارائه میده؟

در صورت نیاز به ضد عفونی مبلمان، از قبل این موضوع را اطلاع دهید. این سرویس شامل گارانتی است اول سفارش دهید و در صورت رضایت، هزینه ها را پرداخت کنید.

برای ثبت سفارش رایگان سرویس خشک شویی مبل از اپلیکیشن هوم سرویز استفاده کنید

۰۲۱-۹۱۰۰۱۳۳۲

همیار ما شوید
اگر شما هم توی خشک شویی مبل تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا