جابجایی و حمل بار

آموزش بسته بندی و حمل اثاثیه سنگین در اسباب کشی منزل

بسته بندی اثاثیه منزل تنها راه برای سالم رسیدن وسایل به منزل جدید است. بسته بندی ظروف شکستنی باید با دقت بیشتری انجام شود و لوازم برقی آشپزخانه را هم باید در کارتن اسباب کشی ۵ لایه مخصوص بسته بندی کرد. بسته بندی وسایل برای اسباب کشی خیلی مهم است و وقتی نوبت حمل اثاثیه سنگین می رسد، اهمیت آن بیشتر هم می شود. لوازم بزرگ و سنگین را نمی توانید درون یک جعبه یا کارتن بسته بندی کنید. از طرفی حمل و نقل وسایل سنگین خیلی دشوارتر از بقیه لوازم است. خطر آسیب به لوازم بزرگ و سنگین در اسباب کشی ها همیشه بیشتر از لوازم کوچکتر است. با دانستن نحوه صحیح حمل اثاثیه سنگین می توانید اسباب کشی آسان و بی دردسری را تجربه کنید.

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

چگونه اثاثیه سنگین را حمل کنیم؟

تخت، کمد، میز ناهارخوری، ویترین های بزرگ شیشه ای، یخچال فریزر و ساید، ماشین لباسشویی، گاو صندوق و … علاوه بر اینکه وزن زیادی دارند، به لحاظ حجم هم بزرگ هستند. شرکت خدمات اسباب کشی هوم سرویز برای حمل اثاثیه سنگین از ترفندهای خاصی استفاده می کند تا این لوازم سالم به مقصد برسند. برای اینکه به بدن و ستون فقزات آسیب نرسد لازم است تا از اهرم، غلتک، سطوح لغزنده، چرخ دستی،چرخ های متحرک، تسمه، تخته های چوبی و …برای حمل اثاثیه سنگین استفاده شود.

چگونه هزینه باربری و اسباب کشی را تا نصف قیمت کاهش دهیم؟

حمل اثاثیه سنگین در تهران

حمل اثاثیه منزل چه خطراتی دارد؟

به نظر می رسد بیشترین خطر موقع اسباب کشی مربوط به بلند کردن لوازم سنگین باشد. اگر بسته بندی اسباب و اثاثیه نامناسب باشد و اسباب کشی منزل توسط افراد غیر متخصص انجام شود، امکان آسیب بیشتر می شود. اگر قصد دارید با کمک دوستان و آشنایان کارهای اثاث کشی منزل را انجام دهید بهتر است از قبل در مورد نحوه جا به جایی و حمل اثاثیه سنگین فکر کنید. کشیدن، هل دادن و بلند کردن غیر اصولی یخچال و ماشین لباسشویی نه تنها موجب آسیب بدنی می شود بلکه روی کفپوش های وینیلی و لمینت را هم خراش می دهد. از طرفی خطر افتادن لوازم سنگین هم همیشه وجود دارد که باعث آسیب به لوازم با ارزش تان می شود.

نحوه محاسبه هزینه بسته بندی اثاثیه منزل و حمل بار چگونه است؟

شرکت خدمات اسباب کشی تهران

بسته بندی وسایل برای اسباب کشی

بسته بندی اثاثیه منزل از روزهای قبل شروع می شود ولی نیازی نیست از روزهای قبل یخچال و اجاق گاز و …را هم بسته بندی کنید. لوازم سنگین را در روز اسباب کشی و تنها چند ساعت قبل می توانید برای حمل آماده کنید از یخچال شروع کنید.

  • حمل اثاثیه سنگین : یخچال فریزر و ساید

قبل از اینکه شرکت باربری برای حمل اثاثیه به منزل مراجعه کند لازم است تا یخچال را برای انتقال به منزل جدید آماده کنید. اولین کار قطع کردن برق یخچال فریزر است. دو شاخه را از برق جدا کنید. سپس همه مواد غذایی داخل یخچال را خالی کرده و در کارتن اسباب کشی دیگری بسته بندی کنید. قفسه های جدا شونده یخچال و فریزر را بیرون بکشید و آن ها را جداگانه بسته بندی کنید. داخل یخچال را کاملا تمیز و خشک کنید. سیم برق را به قسمت پشت یخچال با چسب بچسبانید و درب یخچال را با نوار چسب و یا طناب محکم کنید تا در هنگام حمل اثاثیه سنگین با مشکل روبرو نشوید. سپس برای محافظت بدنه، یخچال فریزر را در یک پتو بپیچید.

کارتن اسباب کشی برای بسته بندی لوازم خانه

حمل بار به شهرستان

میدونستی که هوم سرویز، خدمات جابجایی و اسباب کشی هم ارائه میده؟

دو نکته مهم در حمل اثاثیه سنگین

نکته۱ : استفاده از چرخ متحرک برای حمل اثاثیه سنگین مناسب تر است. یخچال را به صورت ایستاده با چرخ حرکت دهید یا از شرکت باربری برای حمل ساید کمک بگیرید. یادتان باشد پس از رسیدن به منزل جدید، حداقل ۳ ساعت یخچال فریزر و ساید را به برق نزنید زیرا دستگاه آسیب می بیند.

نکته۲: قیمت حمل لوازم سنگین به طور جداگانه حساب می شود. در این مورد قبلا حساب و کتاب را مشخص کنید.

  • ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی

لوازم شکستنی آشپزخانه را جداگانه بسته بندی کنید. لوازم برقی خانگی بزرگتر نظیر ماشین لباسشویی و ظرفشویی را نمی توانید به شیوه معمول بسته بندی کنید. ابتدا برق دستگاه را قطع کرده و همه شیلنگ های آب و تخلیه را جدا کنید. دقت کنید که هیچ آبی در داخل این لوازم وجود نداشته باشد. با یک پارچه تمیز داخل ماشین لباسشویی را خشک کنید. شیلنگ ها وس یم برق دستگاه را روی بدنه ثابت کنید. برای احتیاط می توانید لباسشویی و ظرفشویی های بزرگ را در پتوهای ضخیم بپیچید تا موقع اثاث کشی بدنه دستگاه آسیب نبیند. به خصوص موقع اسباب کشی به شهرستان با توجه به دست انداز جاده ها باید لوازم سنگین را حتما طناب پیچ کرد.

حمل اثاثیه سنگین به شهرستان

نکته: حمل اثاثیه سنگین نیاز به تجربه دارد. به خصوص وقتی قصد حمل اثاثیه منزل به شهرستان را دارید لازم است تا لوازم بزرگ تر و سنگین تر را به درستی بسته بندی کنید تا در مسیر با مشکل مواجه نشوید.

  • اثاث کشی منزل: اجاق گاز

حمل اثاثیه سنگین در صورتی که اصول آن را بلد نباشید بسیار خطر آفرین است. همه قسمت های جداشونده اجاق گاز و فر را خارج کرده و جداگانه بسته بندی کنید. قسمت شیشه ای اجاق گاز را با پلاستیک های حباب دار به خوبی پوشش دهید. برای اینکه خیالتان راحت باشد حتی می توانید دورتادور اجاق گاز را هم با همین پلاستیک حباب دار و یا پتوی ضخیم بپوشانید. وقتی کار اسباب کشی و حمل اثاثیه سنگین تمام شد بلافاصله اجاق گاز را نصب کنید.

حمل اثاثیه سنگین در شرکت باربری تهران

شرکت باربری هوم سرویز مجری حمل اثاثیه منزل در تهران است. اثاث کشی منزل، ، حمل بار به شهرستان و حمل اثاثیه سنگین با استفاده از کادر حرفه های و با تجربه در همه ایام هفته پذیرفته می شود.

تعرفه جابجایی و اسباب کشی در هوم سرویز

عنوان( به روز رسانی سال 1400 )قیمت از (تومان)
قیمت تا (تومان)
خاور 3 ساعت مسافت نزدیک -کمتر از 2 کیلومتر350000
خاور 3 ساعت400000
خاور 3 ساعت- محدوده شهر تهران(شهریار، اندیشه، اسلامشهر، پردیس و ...)
480000550000
هر ساعت اضافه خاور150000
هر کارگر 3 ساعت160000
هر ساعت اضافه کارگر50000
حمل موارد حجیم هر طبقه40000
بسته بندی
باز و بستن درب ساید50000
70000
باز و بستن لوستر40000
پیاده روی بیش از 10 متر (هر متر)3000
حمل گاوصندوق و پیانو
توافقی

قیمت باربری و حمل بار در اپ هوم سرویز اطلاع رسانی شده است

همیار ما شوید
اگر شما هم توی جابجایی و اسباب کشی تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا