همکاری با هوم سرویز

شما یک کسب و کار دارید یا متخصص حرفه‌ای هستید، همکاری با شما افتخار ماست

به هوم سرویز به پیوندید

کاربردی

ترفندهای خانگی برای بازکردن لوله فاضلاب آشپزخانه

به "هوم سرویز"

خدمات فنی، نظافتی و تعمیراتی

منازل و شرکت ها

خوش آمدید!

021-91001332

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

گرفتگی سینک ظرفشویی اصلا قابل تحمل نیست. وقتی بوی فاضلاب در آشپزخانه می پیچد به احتمال زیاد لوله ها چربی گرفته و خیلی زود به طور کامل کیپ می شود. اگر آب سینک تخلیه نمی شود یا از کف به زمین می ریزد دیگر حتما باید به فکر چاره بود. معمولا اولین راه حل برای بازکردن لوله فاضلاب آشپزخانه استفاده از لوله بازکن های شیمیایی است. استفاده از لوله بازکن های اسیدی و شیمیایی می تواند به اتصالات و چسب آن آسیب زده و هزینه تعمیرات را بیشتر کند. از طرفی مواد شیمیایی آسیب زیادی به محیط زیست وارد می کنند که عواقب آن گریبان خودمان را می گیرد. به جای استفاده از مواد آسیب رسان از ترفندهای کم ضرر و خانگی برای باز کردن لوله های فاضلاب کمک بگیرید.

چرا لوله های فاضلاب ظرفشویی می گیرد؟

در مقایسه با لوله های فاضلاب سرویس های بهداشتی و حمام، همیشه فاضلاب آشپزخانه زودتر کیپ می شود. سه علت عمده برای کیپ شدن فاضلاب سینک آشپزخانه وجود دارد:

  1. لوله های فاضلاب آشپزخانه باریک تر است. این لوله ها معمولا ۶ یا ۸ است. لوله های دستشویی حداقل ۱۰ است.
  2. لوله های فاضلاب به صورت مداوم مورد استفاده قرار می گیرد و طبیعتا زودتر هم کیپ می شود.
  3. شستشوی ظروف چرب، پرز و موی باقیمانده از شستشوی لباس ها در لباسشویی و رسوبات حاوی خرده های غذایی همگی می توانند در لوله های باریک و تنگ مسیر فاضلاب آشپزخانه گیر کرده و به مرور انسداد ایجاد کنند.

در زمان گرفتگی لوله‌ها و چاه فاضلاب چه کنیم؟

تخلیه چاه و لوله بازکنی بازکردن لوله فاضلاب آشپزخانه

بازکردن لوله فاضلاب آشپزخانه

تخلیه چاه ولوله بازکنی هوم سرویز از سرویس های شبانه روزی است. همیشه می توانید برای کمک حرفه ای روی تخصص همیاران فنی ما حساب کنید. قبل از تماس با خدمات لوله بازکنی این ترفندها را انجام دهید. مشکل گرفتکی سینک ظرفشویی و بوی بد فاضلاب آشپزخانه با موادی در هر خانه ای پیدا می شود، به سادگی حل می شود. قبل از هر اقدامی مواد زائد و آب داخل سینک را خارج کنید تا عملیات لوله بازکنی راحت تر انجام شود.

ماهیگیری با چوب لباسی سیمی!

برای بازکردن لوله فاضلاب آشپزخانه از یک چوب لباسی سیمی استفاده کنید. چوب لباسی را باز کرده و کاملا صاف کنید. اکنون یک سیم بلند دارید که برای لوله بازکنی عالی است. حالا یک سر این میله فلزی را مثل قلاب ماهیگیری فرم دهید. یک قلاب کوچک در ته این مفتول بلند همان چیزی است که با آن می توانید همه آشغال های داخل لوله را شکار کنید. تنها رمز کار اینست که سعی کنی محتویات داخل لوله یعنی همه جرم ها و چربی ها و ... را به بیرون بکشید. با فشار دادن این مفتول به داخل لوله فاضلاب فقط موجب کیپ شدن بیشتر آن می شوید.

راه های باز کردن لوله فاضلاب آشپزخانه

آب جوش برای بازکردن لوله فاضلاب آشپزخانه

بعد از اینکه همه زائدات را از لوله خارج کردید حتما آب داغ را باز کنید تا سینک به طور کامل تمیز و لوله ها باز شوند. البته اگر مطمئن هستید که تنها چربی ها و جرم داخل لوله فاضلاب را کیپ کرده می توانید از همان اول از آب ججوش برای باز کردن لوله ها استفاده کنید. آب جوش همه چربی ها را با خود شسته و می برد. به طور کلی بهتر است بعد از شستشوی ظروف به مدت چند ثانیه آب داغ را باز بگذارید تا رسوب دور لوله ها جا خوش نکند.

چربی را نمک گیر کنید!

یک ترکیب موثر خانگی برای بازکردن لوله فاضلاب آشپزخانه وجود دارد که قدیمی ها بیشتر از آن استفاده می کردند. ترکیب نمک و سرکه در از بین بردن چربی ها معجزه می کند.در یک فنجان به مقدار مساوی نمک و سرکه بریزید. ترکیب نمک و سرکه با جوشش و گاز همراه است. در همین حالت جوشش، مواد را داخل لوله فاضلاب سینک ریخته و حداقل یک ساعت آب را باز نکنید. ترکیب این دو ماده همه محتویات و جرم داخل لوله ها را تمیز می کند و با باز کردن آب این مواد در ولله ها به سمت چاه حرکت می کنند. بهترین کار اینست که مواد نمک و سرکه را شب در سینک بریزید و فردا صبح آب داغ را باز کنید. این ماده هیچ آسیبی به لوله ها نمی زند.

بازکردن لوله فاضلاب آشپزخانه فوریبازکردن لوله فاضلاب آشپزخانه

جوهر نمک یک لوله باز کن حرفه ای

خدمات لوله بازکنی خانگی را با یک ترفند کمی حرفه ای تر دنبال می کنیم. آیا می دانستید که بخارات جوهر نمک می تواند باعث سوختگی دست و حتی آسیب به چشم ها بشود؟ حتی جا به جایی جوهر نمک هم باید با احتیاط انجام شود. در مقایسه با دیگر روش ها برای بازکردن لوله فاضلاب آشپزخانه ، این روش خطر بیشتری دارد. برای کار با جوهر نمک حتما از دستکش و عینک برای محافظت از دست و چشم استفاده کنید. ۲ فنجان جوهر نمک را در یک سطل آب ریخته و با احتیاط هم بزنیدو از یک چوب بلند برای هم زدن کمک بگیرید. مراقب باشید این ماده به سرعت شروع به جوشیدن می کند. گرما و بخارات حاصل از این ترکیب خطرناک است. این محلول را با کمک قیف داخل فاضلاب ظرفشویی بریزید. حداکثر ۳۰ دقیقه بعد باید لوله های فاضلاب و سینک را با آب داغ بشویید.

خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه در سراسر تهران شبانه روزی

 لوله کشی شبانه روزی

بازکردن لوله فاضلاب آشپزخانه و زانویی

اول یک سطل خالی را زیر لوله ظرفشویی قرار دهید. سپس واشر دو انتهای لوله زیر سینک را با دست کمی شل کنید و بست ها را باز کنید. همه قسمت ها را با دست نگهدارید تا جدا نشود. پس از آزاد شدن لوله می توانید همه قسمت ها را به کمک مسواک تمیزکنید. داخل زانویی و لوله را کامل تمیز کنید و بقایای مواد غذایی را خارج کنید. کار خیلی چندش آورید ولی به هر حال کار راه انداز است. اگر با همه تلاش هایی که کردید هنوز لوله ها باز نشده و همچنان سینک ظرفشویی کیپ است، با ما تماس بگیرید. لوله کشی شبانه روزی هوم سرویز، آماده سرویس دهی در همه مناطق تهران است.

بازکردن لوله فاضلاب آشپزخانه با هوم سرویز

خدمات چاه و فاضلاب بدون تخریب و با استفاده از دستگاه های پیشرفته راه حل نهایی رفع انسداد لوله های فاضلاب است. خدمات لوله بازکنی فرمانیه ، لوله بازکنی ستارخان ، لوله بازکنی تهرانسر ، لوله بازکنی شهرری ، لوله بازکنی سعادت اباد، لوله بازکنی شهرک غرب ، لوله بازکنی زعفرانیه ، لوله بازکنی نیاوران، لوله بازکنی بلوار فردوس، لوله بازکنی میرداماد ، لوله بازکنی جنت آباد ، لوله بازکنی مطهری، لوله بازکنی ازگل، لوله بازکنی انقلاب، لوله بازکنی در ولیعصر با تکنیسین های حرفه ای و آموزش دیده انجام می شود.

ثبت سفارش خدمات لوله بازکنی هوم سرویز از طریق اپلیکیشن این سامانه امکان پذیر است.

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن