کاربردی

کارگر حمل بار تهران چه تفاوتی با کارگر معمولی دارد؟

تا الان از هوم سرویز خدمات گرفتید؟

از نظافت و اسباب کشی تا تعمیرات و بازسازی

مشاوره و ثبت سفارش رایگان

021-91001332 سفارش با نرم افزار

برای اینکه در روز اسباب کشی کارها طبق برنامه ریزی و کنترل شده انجام بشود باید با یک شرکت باربری هماهنگ کنید. معمولا با توجه به نوع و حجم بار، به نیروی حمل بار هم نیاز دارید. کارگر حمل بار تهران یک کارگر ساده نیست بلکه تنها کسی است که می تواند در حمل اثاثیه کمک تان کند. شرکت خدمات اسباب کشی بهترین نیروها را برای جا به جایی لوازم به همراه ماشین حمل بار به محل اعزام می کند. هزینه حمل اثاثیه و باربری و اسباب کشی با توجه به تعداد کارگر های درخواستی براورد می شود. به این ترتیب کارها طبق برنامه ریزی و درست در زمان تعیین شده، انجام می شود.

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

کارگر حمل بار کیست؟

به کسی که از طرف شرکت باربری برای جا به جایی اثاثیه در محل حاضر می شود، کارگر حمل بار می گویند. کارگر هایی که در زمینه اسباب کشی و حمل اثاثیه فعالیت می کنند با کارگرهای خدماتی و یا نظافتی تفاوت دارند. حمل بار تهران یک سرویس تخصصی است و به صورت اختصاصی نیروهای مورد نیاز برای اسباب کشی را استخدام می کند. آیا فکر می کنید نظافتچی ماهانه که برای نظافت راه پله و مشاعات درب منزل مراجعه می کند، می تواند در اسباب کشی کمک تان کند؟ به نظر ساده می آید ولی کارگر حمل بار تهران در زمینه اسباب کشی آموزش دیده! و می داند چگونه لوازم را از ساختمان به ماشین حمل بار، انتقال دهد.

حمل بار تهران شبانه روزی

وظایف کارگر حمل بار تهران چیست؟

باربری هوم سرویز ، باربری ظریف بار، اطلس بار، باربری غرب تهران، اتوبار ارزان بار، اتوبار زعفرانیه،باربری سعادت آباد و ….. با استخدام نیروهای کاربلد و با تجربه خدمات ویژه ای را ارائه می دهند. کارگر حمل بار تهران فردی حرفه ای و دلسوز است که می داند چگونه لوازم منزل و بار شرکتی را سالم به مقصد برساند. این فرد حتما از فیزیک بدنی مناسب و قدرت بدنی بالایی برای حمل اثاثیه سنگین برخوردار است. کارگر حمل بار تهران باید فردی به لحاظ جسمانی سالم باشد و قادر به جا به جایی وسایل به خصوص در مسافت های طولانی تر باشد. برخی از وظایف کارگر باربری عبارتند از:

حمل اثاثیه منزل و اسباب کشی را حرفه ای انجام دهید!

اتحادیه باربری و حمل بار تهرانجابجایی لوازم اداری در همه مناطق

  • حمل بار تهران

اسباب کشی و جابجایی در شهرهای بزرگ نیازمند برنامه ریزی دقیق و حرفه ای است. ترافیک می تواند همه برنامه ریزی های کاری را تحت تاثیر قرار دهد. بنابراین مهم ترین اصل خوش قولی شرکت باربری در اعزام کارگر حمل بار تهران است. چنانچه در زمان مشخص کارگر اسباب کشی به محل مراجعه کند و بتواند در زمان مشخص وسایل را به ماشین حمل بار منتقل کند دیگر مشکلی بابت زمان بندی وجود نخواهد داشت. کارگر باربری باید فردی منظم، دلسوز و زحمتکش باشد. افرادی که در زمینه خدمات باربری فعالیت دارند توان بالایی در حمل کالاهای سنگین دارند و پس از رسیدن بار به محل جدید، آماده تخلیه بار می باشند. یک کارگر ساده هرگز توان چنین کار پر زحمتی را در طی یک روز ندارد.

  • حمل اثاثیه منزل به شهرستان

برای مسافت های طولانی می بایست از قبل خیلی موارد را در نظر بگیرید. باربری بین شهری بسیار دشوارتر از حمل اثاثیه در داخل تهران است. اگر کارگر طاقت حمل بار و خالی کردن لوازم ماشین را در محل جدید نداشته باشد، پس از رسیدن به مقصد با مشکل روبرو می شوید. کارگر باربری ورزیده و چابک است و نحوه صحیح حمل بار را می داند. عدم اطلاع از اصول صحیح حمل اثاثیه منجر به آسیب شدید بدنی می شود لذا کارگرهای فصلی یا موردی توان کافی برای حمل اثاثیه منزل به شهرستان و باربری بین شهری را ندارند.

اسباب کشی ارزان را با بهترین باربری تهران تجربه کنید!

قیمت حمل بار تهرانخدمات اسباب کشی و باربری در تهران

  • حمل بار تهران بدون آسیب به لوازم

کارگر حمل بار تهران یک فرد با تجربه است که آموزش های لازم در زمینه باربری را گذرانده است. برای اینکه پس از رسیدن به مقصد، خیال تان بابت سالم رسیدن وسایل راحت باشد باید از نیروهای شرکتی استفاده کنید. کارگرهای باربری کمترین آسیب را در جا به جایی اجناس به لوازم و اثاثیه وارد می کنند. علاوه بر آن هزینه جابجایی و باربری در ازای حمل بار تضمین شده به مقصد دریافت می شود. در صورت آسیب احتمالی به لوازم منزل می توانید همه خسارت وارده را از این شرکت دریافت کنید. اگر چه تاکنون موردی از آسیب به اثاثیه منزل گزارش نشده ولی تضمین حمل بار تهران نشان دهنده حرفه ای بودن کارگر باربری است و اطمینان مشتری را جلب می کند.

تا الان از هوم سرویز خدمات گرفتید؟

در هوم سرویز همه قیمت ها شفافه و رایگان میتونید سفارش ثبت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

  • اسباب کشی منزل آسان و سریع

کارگر حمل بار تهران فردی با اخلاق، پر توان و آموزش دیده است. کارگرهای باربری سرعت عمل بالاتری از کارگرهای ساده دارند و تبحر خیلی خوبی در بسته بندی اثاثیه منزل، حمل کارتن اسباب کشی و چیدمان اصولی بار به داخل وانت بار یا کامیون حمل بار دارند. در برخی از شرکت های باربری از لباس فرم یک دست و تجهیزات باربری مانند Hand Truck برای کارگرهای حمل بار استفاده می شود. به طور معمول در حمل اثاثیه منزل تهران نیازی به تجهیزات باربری نیست اما لوازم سنگین طریقه حمل متفاوتی دارند.

نحوه محاسبه هزینه بسته بندی اثاثیه منزل و حمل بار چگونه است؟

جابجایی اثاثیه منزل اسباب کشی آسان و اقتصادی به شهرستان

  • صرفه جویی در هزینه های حمل بار تهران

استفاده از خدمات باربری حرفه ای و نیروهای باربری متخصص چند مزیت دارد. اول اینکه نگران آسیب احتمالی به لوازم و یا خود کارگر نیستید. کارگر حمل بار بدون اینکه به کمر یا ستون فقرات خود آسیب بزند می تواند وسیله نسبتا بزرگی را حمل کند. دیگر اینکه نگران هزینه های اضافی نیستید. هزینه باربری هوم سرویز طبق نرخ اتحادیه شرکت باربری محاسبه می شود. به این ترتیب حتی از قبل هم می توانید براورد نسبی از قیمت ها داشته باشید. هزینه حمل بار بین شهری و باربری در تهران کاملا مشخص است. بدون تردید با پرداخت دستمزد کارگر باربری می توانید از خدمات حرفه ای و مناسب تری استفاده کنید. شرکت اتوبار تهران و کارگرهای حرفه ای همه کارها را طبق برنامه ریزی انجام می دهند و دیگر نگرانی بابت آسیب به لوازم هم وجود نخواهد داشت.

تعرفه های جابجایی و اسباب کشی در هوم سرویز 

عنوان (به روز رسانی سال 99)تعرفه طبق نرخ اتحادیه(تومان)
خاور 3 ساعت مسافت نزدیک -کمتر از 2 کیلومتر250000
خاور 3 ساعت300000
خاور 3 ساعت- محدوده شهر تهران(شهریار، اندیشه، اسلامشهر، پردیس و ...)
350000
هر ساعت اضافه خاور100000
کارگر 3 ساعت110000
هر ساعت اضافه کارگر35000
حمل موارد حجیم هر طبقه25000
باز و بستن درب ساید40000
باز و بستن لوستر30000
پیاده روی بیش از 10 متر (هر متر)2000
نیسان 2 ساعت داخل تهران
150000
نیسان 2 ساعت حومه تهران
180000
هر ساعت اضافه نیسان
50000

هزینه کارگر جابجایی بدون کامیون و فقط کارگر برای حمل وسایل

عنوان (به روز رسانی سال 99)قیمت(تومان)
همیار دو ساعته100000
همیار سه ساعته130000
هر ساعت اضافه30000
حمل ساید هر طبقه20000
باز و بسته کردن درب ساید40000
هزینه ایاب و ذهاب30000

جهت ثبت سفارش رایگان اسباب کشی منزل هوم سرویز از اپلیکیشن استفاده کنید.

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا