تعمیر کامپیوتر خودرو در تهران

تا الان از هوم سرویز خدمات گرفتید؟

از نظافت و اسباب کشی تا تعمیرات و بازسازی

مشاوره و ثبت سفارش رایگان

021-91001332 ثبت سفارش با نرم افزار

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

صنعت خودروسازی با سرعت سرسام آوری رو به پیشرفت است. استفاده از سیستم های پیشرفته و تکنولوژی های روز در تولید خودروهای شخصی موجب شده تا هر روز شاهد تحولی دیگر در این صنعت باشیم. فناوری های مدرن رفاه بیشتری را در رانندگی به همراه داشته و ماشین های جدید، بسیار راحت تر از اتومبیل های قدیمی هستند. امروزه بسیاری از خودروها مجهز به سیستم های پیشرفته کامپیوتری هستند. همین امر موجب شده تا تعمیرات خودرو دیگر به سادگی ایام گذشته نباشد. تعمیر کامپیوتر خودرو یک حرفه تخصصی است و توسط مکانیک آموزش دیده انجام می شود.

تعمیر کامپیوتر خودرو

سیستم ساده ماشین های هندلی قدیمی قابل مقایسه با سیستم های پیشرفته ای که در اتومبیل های امروزی به کار می رود، نیست. اگر چه ماشین های هندلی دیگر در خیابان ها دیده نمی شوند ولی همیشه بخشی از تاریخ خودروسازی جهان محسوب می شوند. با پیشرفت صنایع خودروسازی، تعمیر اتومبیل هم تخصصی تر شد. امروزه مکانیک خودرو باید آشنایی کامل با تعمیر کامپیوتر خودرو ، دیاگ خودرو، ایسیو و ….. داشته باشد تا بتواند ماشین های مدل جدید را تعمیر کند. در واقع تعمیرکار خودرو با گذراندن دوره آموزش تعمیر ECU و سیستم کامپیوتری خودرو به یک متخصص تمام عیار تبدیل می شود. حتی اپلیکیشن های آموزشی و نرم افزار تعمیرگاه خودرو هم به کمک راننده ها آمده تا بخشی از خدمات امداد خودرو را در مواقع ضروری ارائه دهد.

ترفندها، روش ها و همه چیز درباره تعمیرات خودرو

مکانیک خودرو کیست؟

تعمیرکاری که بخش موتوری و فنی اتومبیل را تعمیر می کند همان مکانیک است که گاهی در یک تعمیرگاه مجاز مشغول به کار است و زمانی به عنوان یک نیروی کار بلد و مکانیک همراه هوم سرویز در محل حاضر می شود. این نیروی متخصص قادر است همه مشکلات فنی، ایرادات برقی و حتی تعمیر کامپیوتر خودرو را انجام دهد. البته تکلیف مکانیک های سنتی و تجربی با مکانیک خودرو آموزش دیده جداست. جوانان تحصیلکرده که علاقمند به ماشین و تعمیرات آن هستند همیشه همراه با تکنولوژی های روز، آموزش های تکمیلی را گذرانده اند. این روزها وقتی صحبت از یک مکانیک خودرو متخصص است منظور همان کسی است که بتواند بخش های کامپیوتری اتومبیل را هم عیب یابی و تعمیر کند.

تعمیرگاه ماشین تخصصی

در گذشته همه مشکلات موتوری ماشین در یک گاراژ برطرف می شد. این روزها تعمیر اتومبیل و بخش کامپیوتری آن در تعمیرگاه های ویژه انجام می شود. در این تعمیرگاه ها متخصصین با تجربه همه قسمت های خودرو را عیب یابی می کنند و در صورت امکان ایراد فنی در محل برطرف می شود. تشخیص ایراد ایسیو سواری و کامیون، تعمیر کامپیوتر خودرو خارجی، تعمیرات ایسیو پژو، سمند، پراید، تویوتا و … با تست دستگاه انجام می شود. همه تعمیرگاه های خودرو مجهز به سیستم عیب یابی بخض کامپیوتری نیستند و تنها در صورت وجود تعمیرکار متخصص این تست انجام می شود.

خدمات تعمیر ماشین در محل

امکان لغو سفارش
تماس پس از ثبت جزئیات
ثبت سفارش رایگان
اعزام همیار پس از تایید
پرداخت هزینه پس از اتمام خدمت
میتوانید از روش های زیر سفارش تعمیر خودرو ثبت کنید

عیب یابی و تعمیر کامپیوتر خودرو

تعمیرگاه سیار وسایل نقلیه امداد خودرو

تعمیر کامپیوتر خودرو

خدمات تعمیر کامپیوتر امداد خودرو

تعمیر خودرو به صورت تخصصی انجام می شود برخی از این خدمات عبارتند از:

تعمیر خودرو در محل

تعمیر کامپیوتر خودرو و همه بخش های فنی اتومبیل در محل خدمتی کاربردی از هوم سرویز است که با استقبال زیادی روبرو شده است. همه خدمات ایران خودرو و امداد خودرو را می توانید در هر کجای تهران که هستید از طریق اپلیکیشن هوم سرویز درخواست کنید. همیاران متخصص و آموزش دیده مکانیک خودرو در همه محله های تهران حضور دارند و در سریع ترین زمان به محل مراجعه می کنند. مکانیک سیار هوم سرویز ایراد ماشین را به صورت حرفه ای برطرف می کند.

کارشناسی خودرو و تعیین قیمت اتومبیل

میدونستی که هوم سرویز، خدمات تعمیر خودرو هم ارائه میده؟

مکانیک سیار تهران چه کار می کند؟

قیمت تعمیر کامپیوتر خودرو

عیب یابی قبل از تعمیر خودرو نشان می دهد که هزینه تعمیرات چقدر است. قبل از اینکه مکانیک خودرو شروع به تست با دستگاه کند نمی توان قیمت دقیق هزینه ها را تخمین زد. برآورد نهایی هزینه ها پس از عیب یابی حتما اطلاع رسانی می شود و در صورت توافق با مشتری، کارهای تعمیراتی خودرو انجام می شود.

برای ثبت سفارش رایگان تعمیر خودرو از اپلیکیشن هوم سرویز استفاده کنید

امکان لغو سفارش
تماس پس از ثبت جزئیات
ثبت سفارش رایگان
اعزام همیار پس از تایید
پرداخت هزینه پس از اتمام خدمت
میتوانید از روش های زیر سفارش تعمیر خودرو ثبت کنید
خروج از نسخه موبایل