خانگی و ساختمانی

✔️ جوشکاری سیار در تهران | همراه با نرخ جوشکاری سیار

آهنگری از حرفه های قدیمی است که از دیرباز بشر به آن پرداخته است. با وجود انواع متریال جدید، هنوز هم استفاده از آهن در ساختمان سازی و ساخت لوازم خانگی، به وفور انجام می شود. همین حالا نگاهی به اطرافتان داشته باشید. ده ها وسیبه فلزی را می بینید که به نوعی با جوشکاری در ارتباط هستند. جوشکاری اصلی ترین راه برای اتصال قطعات فلزی و غیر فلزی است. کاربرد سرویس های جوشکاری به قدری زیاد است که خدمات حوشکاری سیار در تهران راه اندازی شده است. وقتی امکان حمل به بیرون از خانه نباشد، جوشکار در محل حاضر شده و عملیات جوشکاری و آهنگری را انجام می دهد.

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

اهمیت جوشکاری سیار

یکی از قفسه های فلزی شکسته و نیاز به تعمیر دارد. برای نصب کولر باید یک چارپایه فلزی زیر کولری بزرگتر بسازید. نرده راه پله کمی لق می زند و ….. خیلی خرده کاری های کوچک و بزرگ در خانه وجود دارد که نیاز به جوشکاری و اتصال دو قطعه دارد. در واقع گاهی با یکی دو خال جوش کوچک هم مشکل رفع می شود ولی پیدا کردن یک جوشکار برای انجام کارهای کوچک خیلی دشوار است. در این موارد با استفاده از خدمات جوشکاری سیار  می توانید مشکلات را حل کنید. در واقع یک نیروی متخصص و کاربلد را می توانید برای انجام خرده کاری و تعمیرات در اختیار داشته باشید. آیا می خواهید از خدمات جوشکار متخصص و کاربلد در محل استفاده کنید؟ 

جوشکاری سیار چیست؟

در گذشته همه کارهای جوشکاری در یک کارگاه انجام می شد و اهالی برای سفارش کارهای بزرگ و کوچک با جوشکار محله هماهنگ می کردند. امروزه با توسعه شهرها پیدا کردن یک جوشکار خوب در محلی که زندگی می کنید، به سادگی قبل نیست. حتی اگر شانس داشته باشید و یک کارگاه جوشکاری را در چند خیابان دورتر هم پیدا کنید، به ندرت بتوانید جوشکار را راضی کنید تا برای یک خال جوش کوچک درب منزل مراجعه کند. جوشکاری سیار یکی از جدیدترین سرویس های خدماتی هوم سرویز است که برای ساکنین تهرانی در نظر گرفته شده است. با ثبت سفارش جوشکاری در این سامانه می توانید از خدمات یک جوشکار حرفه ای در محل استفاده کنید.

مزایا و معایب جوشکاری آرگون چیست؟

قیمت جوشکاری سیار در تهران

جوشکاری سیار چه کار می کند؟

به طور کلی خدمات جوشکاری برای خیلی از کارهای ساختمانی استفاده می شود. وقتی بخواهید دو قطعه فلزی یا غیر فلزی را به هم اتصال دهید باید از جوشکاری برای استحکام بیشتر، استفاده کنید. برای مثال در ساختمان سازی برای جوش دادن تیر آهن و سازه های فلزی از خدمات جوشکاری استفاده می شود. اما جوشکاری سیار با مراجعه به درب منزل همه خرده کاری های جوشکاری را انجام می دهد. منظور از خرده کاری جوشکاری همه کارهایی است که پس از ساخت بنا انجام می شود. ترمیم شکستگی های فلزی، تعویض قطعات آسیب دیده، ساخت و …. هر کاری که در ان نیاز به جوش دادن باشد، در حیطه کاری جوشکاری سیار است.

جوشکاری سیار تهران

گستردگی خدمات آهنگری بسیار بیش از چیزی است که تصور می کنید. در همه بخش های ساختمان می توان نمونه ای از جوشکاری را دید. راه های متداول برای اتصال قطعات، پیچ و مهره، چسب کاری و جوش دادن قطعات است. در بسیاری از موارد تنها راه برای انجام اتصالات، استفاده از الکترودهای جوش و اتصال جوشکاری است.

برخی از خدمات خرده کاری در جوشکاری عبارت است از:

 • ساخت زیر کولری و حفاظ برای کولرهای اسپلیت
 • ساخت چارپایه کولر آبی برای در پشت بام
 • چهارچوب نرده حفاظ پله
 • جوشکاری درب و پنجره
 • ساخت حفاظ و خرده کاری یراق آلات
 • انواع حفاظ روی دیوار
 • تعمیرات سایبان پارکینگ خانگی
 • جوشکاری سیار برای خال جوش تاب های حیاطی
 • نبشی کاری در آلاچیق و سازه های فلزی
 • ساخت حفاظ درب انباری
 • طراحی و ساخت انواع قفسه
 • ساخت و نصب و طراحی انبار
 • ساخت و نصب و طراحی اسکلت فلزی گلخانه و پاسیو
 • ……….

الکترود جوشکاری چیست و چه کاربردی دارد؟

جوشکاری سیار هوم سرویز

انواع جوشکاری در محل

جوشکاری از قدیمی ترین روش های اتصال دو قطعه است که با روش های مختلفی انجام می شود. گرم کردن محل اتصال و ذوب کردن مواد اتصال، در همه نوع جوشکاری دیده می شد. با توجه به نوع اتصال و جنس دو قطعه از روش های مناسب در جوشکاری سیار استفاده می شود. جوشکاری آرگون، جوشکاری co2، جوشکاری برق، جوش آلومینیوم و سایر روش های تخصصی توسط جوشکار حرفه ای انجام می شود. بدون گذراندن دوره عملی آموزش جوشکاری نمی توان با دستگاه جوش کار کرد. اگر در این زمینه تجربه ای ندارید هرگز اقدام به جوشکاری نکنید. عدم توجه به مسائل ایمنی و نداشتن تجربه کافی منجر به وقوع حوادث جبران ناپذیری می شود. با پرداخت مبلغ اندکی می توانید از خدمات جوشکاری هوم سرویز در تهران استفاده کنید.

چرا به خدمات جوشکاری سیار نیاز داریم؟

به طور کلی در ساخت همه سازه های فلزی از جوشکاری استفاده می شود. اتصالات حفاظ پنجره آهنی، درب و پنجره فلزی، نرده فرفورژه، درب اکاردئونی ، انواع حفاظ روی دیوار همگی با جوشکاری انجام می شود. به طور معمول سفارش کارهای این چنینی خیلی راحت تر است ولی وقتی یک خرابی یا آسیب جزئی وجود داشته باشد یا نیاز به خرده کاری جوشکاری داشته باشید چه کار می کنید؟ قیمت خرده کاری های جوشکاری چندان زیاد نیست و معمولا جوشکارها رغبتی به انجام خرده کاری نشان نمی دهند. تیم متخصص جوشکاری سیار در همه مناطق تهران فعالیت دارد.

دلایل استفاده از جوشکاری co2 چیست؟

میدونستی که هوم سرویز، خدمات جوشکاری و آهنگری هم ارائه میده؟

خرده کاری و جوشکاری سیار

جوشکار سیار تهران

سرویس جوشکاری تهران علاوه بر پروژه های بزرگ و طراحی و ساخت سازه های فلزی کامل، آماده انجام خدمات جزئی سفارش های خرده کاری را هم دارد. هوم سرویز با یک تیم متخصص در امر آهنگری فعالیت دارد و در سریع ترین زمان نیروی متخصص را برای انجام خدمات جوشکاری سیار به محل اعزام می کند. نگران دوری راه، زمان بندی و انجام کارهای جوشکاری نباشید، مهم رضایت مشتری است. از طریق اپلیکیشن هوم سرویز امکان هماهنگی برای زمان مراجعه همیار جوشکار وجود دارد. شکستگی نرده فرفورژه، تعمیر درب و پنجره فلزی، جوشکاری حفاظ پنجره ساختمان و حتی شکستن قاب عکس فلزی مشکل بزرگی نیست ما یک تیم حرفه ای و با تجربه را در اختیار داریم و بهترین ها را به محل اعزام می کنیم.

قیمت خدمات جوشکاری سیار چقدر است؟

هزینه خرده کاری ها با توجه به نوع کار مشخص می شود. هر چه زمان اجرای کار بیشتر باشد و مواد بیشتری برای جوش دادن استفاده شود، هزینه نهایی کار هم افزایش پیدا می کند. هزینه خرده کاری جوش کاری خیلی کمتر از قیمت کارهای بزرگ پروژه ای است. بنابر این نمی توان قیمت ثابت و یکسانی را برای عملیات جوشکاری در همه سفارش ها در نظر گرفت. سرویس جوشکاری سیار، در محل ارائه می شود و جوشکار از قبل نوع کار را می بیند و قیمت اجرای خدمات جوشکاری را اطلاع رسانی می کند. به این ترتیب از قبل می دانید چه مبلغی را برای انجام چه کاری می پردازید. نگران قیمت های متفرقه و خارج از عرف نباشید. در همه سفارش های ثبت شد از طریق اپ هوم سرویز، قیمت گذاری ها منصفانه و طبق نرخ اتحادیه در نظر گرفته می شود.

روش های درمان برق زدگی چشم جوشکاری

خدمات آهنگری در تهرانجوشکاری سیار

لیست هزینه های جوشکاری و آهنگری هوم سرویز

عنوان(به روز رسانی سال 1400)قیمت از(تومان)
قیمت تا(تومان)
ساخت حفاظ درب و پنجره(کیلویی)
700010000
ساخت نرده و حفاظ برای بالکن، پشت بام و تراس و راه پله(کیلویی)
700011000
ساخت انواع دروازه ساده (کیلویی)
700010000
ساخت انواع درب و پنجره ساده و طرح دار با زوار (کیلویی)
900012000
تعمیر درب و پنجره
100000180000
تعمیر لولای درب
80000100000
جوشکاری کمتر از یک ساعت
110000170000
جوشکاری روزانه
350000450000
جوشکاری اسکلت فلزی
توافقی

سرویس جوشکاری و آهنگری در تهران

حیطه خدمات آهنگری بسیار گسترده است. اگر نیاز به خدمات جوشکاری دارید با ما تماس بگیرید. بهترین جوشکار تهران از همیاران هوم سرویز است. ما در محله شما حضور داریم و به محض دریافت سفارش در محل حاضر می شویم. ثبت سفارش از طریق اپلیکیشن هوم سرویز کاملا رایگان است. خدمات مشاوره تلفنی و راهنمایی در مورد آهنگری و ساخت درب و پنجره فلزی و … به رایگان انجام می شود. در صورت نیاز به تهیه جنس توسط همیار، هزینه خرید طبق فاکتور ارائه شده، به مبلغ دستمزد اضافه خواهد شد. این سرویس شامل گارانتی کیفیت کار است. کسب رضایت صددرصدی در سفارش های قبلی، دلیلی بر کیفیت کاری بالای تیم آهنگری است.قیمت های عادلانه و کار خوب از ویژگی های بارز خدمات جوشکاری و آهنگری است. در صورت عدم رضایت از سرویس ارائه شده، هزینه ای دریافت نمی شود.

برای ثبت سفارش رایگان سرویس جوشکاری از اپلیکیشن هوم سرویز استفاده کنید

همیار ما شوید
اگر شما هم توی جوشکاری و آهنگری تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

‫۳ دیدگاه ها

 1. درب حیاط خونه ما از این مدل های آهنی قدیمی پریشب وقتی میخواستم ماشین بیارم داخل حیاط خوردم به در و لولاهای در از جاش دراومد چون شبم بود نمیتونستم جوشکار از جایی پیدا کنم ،تنها راهم سرچ تو گوگل بود که تونستم تو این شرکت در خواستم ثبت کنم یک ساعت بعد یه آقایی تماس گرفت بهش توضیح دادم که چه مشکلی پیش اومده میخواستن فردا بیان اما وقتی متوجه شدن من و مادرم خونه تنها هستیم و در امکان بسته شدن نداره همون موقع هماهنگ کردن و اومدن و تو تاریکی کار انجام دادن برامون .با اینکه خیلی دیر وقت هم بود اما بدون هیچ حرف و بهانه ای کار انجام دادن اونم به بهترین شکل.
  به این میگن وجدان کاری واقعا از همکاری با شما و ایشون لذت بردم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا