جابجایی و حمل بار

چگونه بسته بندی وسایل برای اسباب کشی را به یک تفریح تبدیل کنیم؟

تا چشم بر هم می زنید قرارداد اجاره به سر آمده و باید به آپارتمان دیگری اسباب کشی کنید. از هزینه های باربری و اثاث کشی می توان گذشت ولی خستگی و استرس بسته بندی وسایل برای اسباب کشی انگار تمام شدنی نیست. سرویس های اسباب کشی منزل از سوی شرکت های خدماتی ارائه می شود. این سرویس ها بخش زیادی از بار استرس جابجایی و حمل اثاثیه را کم می کنند ولی هنوز کارهای زیادی مانده که باید انجام دهید. جمع کردن لوازم شخصی و خرده ریزها از همه دشوارتر است.

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

بدون تردید اسباب کشی از کارهای دشواری است که هیچ شباهتی به تفریح و سرگرمی ندارد. از روزی که تصمیم به جا به جایی می گیرید تا زمانی که به منزل جدید نقل مکان کنید و حتی تا چندین هفته بعد هم، نظم زندگی به هم می خورد و کارها طبق روال نیست. بسته بندی وسایل برای اسباب کشی از همه مشکل تر است. کلی لوازم ریز و درشت برای قراردادن در کارتن ها وجود دارد. انگار هر چه بیشتر تلاش می کنید اصلا از حجم وسایل کم نمی شود. به هر حال اسباب کشی منزل شتری است که در خانه همه می خوابد و دیر یا زود مجبورید این کار طاقت فرسا را انجام دهید. وقتی چاره ای جز اسباب کشی ندارید باید با ترفندهای زیرکانه، این معضل را به یک موضوع معمولی تبدیل کنید. با راهکارهای ارائه شده در این مطلب یک اثاث کشی متفاوت را تجربه کنید.

ترفندهایی که اسباب کشی را دوست داشتنی تر می کند!

کمی خوشبینانه که نگاه کنید اثاث کشی منزل چندان هم نباید چیز بدی باشد. به هر حال حتما دلیلی وجود داشته که ترجیح دادید در منزل دیگری زندگی کنید. شاید این ساختمان قدیمی است و فرسوده شده یا اینکه قیمت کرایه ساختمان با توجه به امکاناتش زیاد است و یا … بسته بندی وسایل برای اسباب کشی را شروع کنید و زیاد به مشقات و موارد منفی فکر نکنید. به منزل جدید، همسایه های تازه، امکانات بهتر و موارد مثبت فکر کنید و روحیه تان را حفظ کنید. اثاث کشی دردسرهای خودش را دارد ولی قطعا می توانید کمی اوضاع را کنترل کنید تا خاطره بدی از حمل بار و اسباب کشی در ذهن تان باقی نماند. به خصوص اگر فرزندی دارید باید بیشتر مراقب روحیه تان باشید. این راه ها را هم امتحان کنید.

چگونه هزینه باربری و اسباب کشی را تا نصف قیمت کاهش دهیم؟

هزینه بسته بندی وسایل برای اسباب کشی چگونه در هزینه بسته بندی لوازم صرفه جویی کنیم؟

بسته بندی وسایل برای اسباب کشی را از روزهای قبل شروع کنید

اگر بخواهید همه کارها را در روز آخر و یا دو سه روز باقیمانده انجام دهید، استرس بیشتری پیدا می کنید. زمان بندی برای اسباب کشی منزل را از مدت ها قبل برنامه ریزی کنید و هر روز بخشی از کارها را انجام دهید. برای شروع هم احتیاج به چندین سایز بزرگ و کوچک کارتن اسباب کشی دارید. کارتن هایی که مخصوص اسباب کشی هستند ۵ لایه و دارای استحکام زیادی هستند. این کارتن ها در اندازه های متفاوت برای بسته بندی وسایل تولید شده اند. از سوپری محل هم می توانید چند کارتن بزرگ و خوب تهیه کنید. البته این کارتن ها به استحکام کارتن ۵ لایه اسباب کشی نیستند ولی خیلی از خورده ریزها را می توانید در آن جای دهید.

بسته بندی وسایل برای اسباب کشی را خانوادگی انجام دهید

باور کنید همه این کارها را نمی توانید به تنهایی انجام دهید و نیاز به کمک دارید. برای اینکه جابجایی آسان و کم زحمتی را تجربه کنید از همه کسانی که در این خانه زندگی می کنند، کمک بگیرید. حتی بچه ها هم می توانند بخشی از کارهای بسته بندی را انجام دهید. یک کار گروهی و با همکاری اعضای خانواده خیلی دلچسب تر از انجام همان کار به تنهایی است. به این ترتیب همه افراد خانواده به یک میزان خسته می شوند و کسی در این میان، اعصابش را از دست نمی دهد. درست مثل وقتی که به پیک نیک می روید یکی ذغال، دیگری ظرف غذا و … دیگر لوازم را با خود می برید. اسباب کشی منزل هم همینطور است همه افراد باید یک گوشه کار را بگیرند.

بسته بندی وسایل برای اسباب کشی را به خاطره تبدیل کنید

قبول کنید که این اسباب کشی های گاه و بیگاه هم جزئی از زندگی است. به جای عصبانی شدن و استرس داشتن از لحظات آخری که در این خانه هستید، لذت ببرید. قبل از شروع به بسته بندی یک کیک ساده بپزید تا در بین کار آن را نوش جان کنید. وسط خستگی ها کیک و چای خستگی را از تن به در می کند. موقع جمع کردن لوازم، موزیک کوش کنید. هر موزیکی که حس خوبی برای تان دارد همان ایده آل است. گوش دادن به موسیقی از شدت سختی کار کم می کند. به عنوان یک توصیه هم بد نیست چند عکس یادگاری از این روزها تهیه کنید. بعدها با نگاه کردن به این عکس ها احساس بهتری خواهید داشت.

حمل اثاثیه منزل و اسباب کشی را حرفه ای انجام دهید!

ترفندهای بسته بندی وسایل برای اسباب کشی ترفندهای اسباب کشی راحت در تهران

بسته بندی وسایل برای اسباب کشی را با دقت انجام دهید

تفریح یا کار طاقت فرسا، از هر جنبه ای که نگاه کنید باید نهایت دقت را در بسته بندی اثاثیه منزل داشته باشید. اگر نمی خواهید با باز کردن کارتن اسباب کشی در منزل جدید با انبوهی از لوازم شکسته و آسیب دیده مواجه شوید، حتما دقت کنید. یک روز تعطیل را برای بسته بندی مشخص کنید در این روز مثلا ۴ ساعت همه خانواده در جمع کردن لوازم کمک کنند و بقیه کارها را در روزهای بعد انجام دهید. برای شروع به کار یک موزیک ملایم پخش کنید و کارتن ها را یکی یکی پر کنید. بهتر است از قبل فکری برای ناهار امروز کرده باشید! حالا لوازم را به شیوه ایمن در کارتن ها بچینید. از ایده های ابتکاری استفاده کنید.

  • مچاله کنید

بسته بندی وسایل برای اسباب کشی در یک شرکت خدمات اسباب کشی به صورت حرفه ای انجام می شود. اصولا باربری های تهران در صورت هماهنگی نیرو برای بسته بندی هم به محل اعزام می کنند. اساس کار باربری ها با شیوه ای که امروز انجام می دهید متفاوت است. در روش مچاله کردن احتیاج به مقدار زیادی روزنامه و کاغذ باطله دارید. روزنامه ها را به بچه ها بدهید تا برای تان مچاله کنند این برای کودک تان یک تفریح است و حس مفید بودن به او می دهد. حالا لوازم شکستنی را با دقت در روزنامه بپیچید و درون کارتن بسته بندی قرار دهید. فضای خالی بین ظروف شکستنی، دکوری ها و … را با همین کاغذهای مچاله شده، پر کنید.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات جابجایی و اسباب کشی هم ارائه میده؟

اسباب کشی ارزان را با بهترین باربری تهران تجربه کنید!

کارتن بسته بندی وسایل برای اسباب کشی بسته بندی وسایل برای اسباب کشی آسان

  • لوله کنید

شاید شنیده باشید که قبل از  بسته بندی وسایل برای اسباب کشی باید لباس ها را تا کنید. این درست است ولی یک راه ساده تر و البته تفریحی تر هم وجود دارد. حوله های بزرگ، ملحفه ها، لباس ها را لوله کنید. به تجربه دیده شده که لباس های لوله شده بیشتری در مقایسه با لباس های تا شده درون کارتن جای می گیرد. از طرفی همیشه گلدان های بزرگ بلوری، مجسمه ها و خیلی لوازم دکوراتیو وجود دارد که قابلیت بسته بندی را ندارند. این لوازم را در یک کارتن اسباب کشی بزرگ جای دهید و از پارچه ها و ملحفه های لوله شده برای فضای خالی بین این وسایل کمک بگیرید. به این ترتیب هزینه  خدمات باربری هم به دلیل کمتر شدن تعداد بسته ها، کمتر می شود.

  • بچسبانید

بسته بندی وسایل برای اسباب کشی یک طرف، جمع آوری لوازم چوبی بزرگ هم یک طرف! معمولا در اسباب کشی ها گوشه های لوازم چوبی در معرض آسیب و شکستگی یا لب پر شدن قرار دارد. مقداری پلاستیک حباب دار را با چسب پهن به ۴ گوشه میز ها، بوفه و گوشه های لوازم چوبی بچسبانید. این کار را به بچه های بزرگتر بسپارید و خودتان به سراغ جمع و جور کردن لوازم آشپزخانه بروید. چسب زدن وسایل برای بچه ها هم سرگرم کننده است و هم احساس مفید بودن دارند.  کمی هم از دست دویدن ها و شیطنت های بچه ها راحت می شوید. به هر حال بسته بندی وسایل برای اسباب کشی خسته کننده است هر وقت احساس کردید دیگر توان ندارید بقیه کارها را به روز بعد موکول کنید. فردا دوباره انرژی لازم برای جمع آوری وسایل را دارید ولی برای امروز کافی است.

اسباب کشی ارزان قیمت تهرانبسته بندی وسایل برای اسباب کشی

تعرفه سرویس جابجایی و اسباب کشی هوم سرویز

عنوان( به روز رسانی سال 1400 )قیمت از (تومان)
قیمت تا (تومان)
خاور 3 ساعت مسافت نزدیک -کمتر از 2 کیلومتر350000
خاور 3 ساعت400000
خاور 3 ساعت- محدوده شهر تهران(شهریار، اندیشه، اسلامشهر، پردیس و ...)
480000550000
هر ساعت اضافه خاور150000
هر کارگر 3 ساعت160000
هر ساعت اضافه کارگر50000
حمل موارد حجیم هر طبقه40000
بسته بندی
باز و بستن درب ساید50000
70000
باز و بستن لوستر40000
پیاده روی بیش از 10 متر (هر متر)3000
حمل گاوصندوق و پیانو
توافقی

خدمات بسته بندی وسایل برای اسباب کشی در تهران

سرویس اثاث کشی هوم سرویز در دو بخش خانگی و اداری انجام می شود. حمل اثاث منزل از شمال تا جنوب، شرق تا غرب تهران از خدماتی است که هوم سرویز بر عهده دارد.خدمات اسباب کشی هوم سرویز در همه ایام سال و حتی تعطیلات با هماهنگی قبلی سفارش می پذیرد. لازم است برای روزهای تعطیل از قبل سفارش خود را رزرو کنید تعداد سفارش های ثبت شده در این سامانه برای آخر هفته ها و تعطیلات بسیار بیشتر است. ثبت سفارش از طریق اپ هوم سرویز کاملا رایگان است و هیچ هزینه اضافه ای دریافت نمی شود. این سرویس شامل گارانتی است و در صورت آسیب احتمالی به وسایل هزینه پرداخت خواهد شد.

جهت ثبت سفارش رایگان اسباب کشی منزل هوم سرویز از اپلیکیشن استفاده کنید

همیار ما شوید
اگر شما هم توی جابجایی و اسباب کشی تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا