نظافت و پذیرایی

چرا نظافتچی خانم کارهای نظافت آشپزخانه را بهتر انجام می دهد؟

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

نظافت آشپزخانه بعد از معدن دومین کار سخت در دنیاست! اگر باور نمی کنید یک روز از سر تا پای آشپزخانه را برق بیندازید تا خودتان به همین نتیجه برسید. چربی و روغن روی دیوار و کاشی ها، کابینت آشپزخانه، روی اجاق گاز و همه جا نشسته، سینک ظرفشویی هم که به محض خالی شدن، دوباره پر می شود. اصلا انگار جمع و جور کردن آشپزخانه یک خیال واهی است. البته همیشه می توانید از یک کارگر نظافت منزل حرفه ای به صورت منظم کمک بگیرید. کارگر منزل به صورت ساعتی، روزانه، هفتگی و ماهانه از طرف شرکت های خدماتی به محل اعزام می شود. اما هر کارگری نمی تواند آشپزخانه را به خوبی تمیز کند. تنها نظافتچی خوب قادر است این بی نظمی را سامان دهد.

کارگر خانم جهت نظافت منزل

کارگران آقا مناسب هر دو نوع سرویس نظافت کردن راه پله و مشاعات و نظافت داخل منزل هستند است اما وقتی نوبت به تمیز کردن داخل منزل می رسد، برخی از نظافتچی های خانم ممکن است کارایی بهتری داشته باشند. اما قابل اشاره است که نظافتچی های آقایی هستند که نه تنها دقت و ظرافتشان از خانم ها کمتر نیست بلکه حتی وسواس بیشتری هم دارند. خانه داری و نظافت منزل اصلا کار ساده ای نیست و نیازمند صبر و حوصله زیاد است. کارگران نظافت به خوبی خودتان همه ریزه کاری را رعایت می کند و آشپزخانه را برق می اندازد. بیراه نگفته اند که ” آشپزخانه قلب خانه است”. نظافت آشپزخانه، ضد عفونی کردن لوازم و از بین بردن هر گونه آلودگی در این فضا، موجب حفظ سلامت اعضای خانواده می شود. با کمک کارگر نظاتی خانم می توانید این محیط را به جایی عاری از میکروب و ضد عفونی شده تبدیل کنید. وقتی همه وسایل سر جای خودش باشد، آشپزی لذت بخش تر است.

کارگر نظافت منزل پاره وقت

نظافتچی خانم در تهران

نظافتچی خانم برای نظافت کابینت ها

تمیز کردن سطح کابینت ها حداقل به صورت ماهانه ضروری است. پخت و پز و سرخ کردن غذا موجب چرب شدن روی درب کابینت ها می شود. خالا به این چربی گرد و غبار را هم اضافه کنید. نظافت چی منزل خانم با تکه ای ابر و مایع ظرفشویی همه کابینت ها را به سرعت تمیز می کند. اما هنوز تمیز کردن داخل کابینت ها باقی مانده است. داخل کابینت ها تبادل هوایی نیست و نور هم وجود ندارد. این دو عامل در کنار هم باعث می شود تا حشرات یک راست در داخل کابینت ها جا خوش کنند، سوسک آشپزخانه در لای درزهای کابینت جای می گیرد ولی با تمیز نگه داشتن آشپزخانه، این مزاحم های کوچک هم نابود می شوند.

کارگر منزل خانم و نظافت اجاق گاز

بعد از هر بار آشپزی روی اجاق گاز را تمی زکنید. کثیف بودن اجاق گاز یعنی وجود میکروب در آشپزخانه و این اصلا خوشایند نیست. اجاق گاز خیلی زود کثیف و چرب می شود و این چربی ها با روشن شدن شعله گاز سوخته و سیاه می شوند. جرم های سخت و سوختگی های دور شعله ها به این راحتی تمیز نمی شوند. اگر غذا سر برود که اوضاع بدتر هم می شود. نظافتچی خوب خانم و نظافتچی حرفه ای آقا برای تمیز کردن اجاق گاز ترفندهای ساده ای دارد و در یک چشم به هم زدن همه قسمت های اجاق گاز، ماکروویو و فر را برق می اندازد.

نکات نظافت منزل و ترفندهایی که باید هر کدبانویی بداند!

نظافتچی خانم پاره وقتنظافتچی خانم در تهران

شرکت نظافتی غرب تهران با بهترین کیفیت خدمات

نظافت سینک ظرف‌شویی

بعد از هر بار غذا خوردن حتما ظرف ها را بشویید. ماندن ظروف چرب در سینک ظرفشویی از شب قبل، سوسک را به ضیافت شبانه دعوت می کند. اگر نمی خواهید سوسک ها و میکروب های کل خانه را بگیرند هرگز ظرف های نشسته را در سینک ظرفشویی رها نکنید. بعد از هر بار که میوه ها و سبزی ها را می شویید یا موقعی که مرغ و گوشت را تمیز می کنید باید سینک را هم به خوبی تمیز کنید. شستن با مایع ظرفشویی و آب گرم برای شستشوی سینک ظرفشویی کافی است. در برنامه نظافت هفتگی از نظافتچی های هوم سرویز بخواهید حتما با یک ماده ضد عفونی کننده بی ضرر، سینک ظرفشویی را میکروب کشی کند. برق انداختن سینک ظرفشویی بدون ضد عفونی آن فایده ای ندارد.

کارگر خانم برای تمیز کردن کف آشپزخانه

اگر کف آشپزخانه پارکت لمینت است می توانید هر روز یک بار روی پارکت ها را تی بکشید. اما اگر از فرش یا موکت در قسمت میز ناهارخوری استفاده می کنید حتما سالی یکی دوبار، زیر انداز را بشویید. شستن کف آشپزخانه و بر طرف کردن لکه های احتمالی از آن کارهایی است که در برنامه نظافت هفتگی نظافتچی قرار دارد. خدمات منزل هوم سرویز همیشه کارگر منزل  را برای نظافت فضای داخل و آشپزخانه پیشنهاد می کند. خانم های نظافتچی ممکن است دقت بیشتری دارند و برای کارهای ظریف که نیازمند صبر و تحمل بیشتری است، مناسب باشند. مثلا جمع و جور کردن و لکه بری داخل کشوهای کابیت  به دقت بیشتری نیاز دارد.

نظافت منزل توسط خانم جوان

میدونستی که هوم سرویز، خدمات نظافت داخل منزل یا محل کار هم ارائه میده؟
نظافتچی خانم قیمت مناسبنظافت منزل در شمال تهران

نظافت سینک ظرفشویی با چند ترفند ساده

کارگر خانم برای نظافت منزل چه کار می کند؟
نظافتچی خانم دستکش ها را به دست کرده و همه آشپزخانه را تمیز می کند. پاک کرده لکه های روی میز کانتر، شستن ظرف ها و ضد عفونی سینک ظرفشویی، تمیز کردن رویه و داخل یخچال، تمیز کردن کاشی ها، کابینت های دیواری و زمینی، تمیز کردن لوازم آشپزخانه و … از کارهای روتین در نظافت منزل است. کارگر خانم وظیفه دارد کارهای شستشو، ضد عفونی و نظافت آشپزخانه را طبق دلخواه مشتری انجام دهد.

اعزام نظافتچی خانم درب منزل

کارگر خانم جهت نظافت منزل را از یک شرکت خدماتی نظافتی درخواست کنید. نظافت چی منزل به حریم داخل منزل وارد می شود و باید از قبل شناخت نسبی در موردش داشته باشید. با درخواست نیروی خدماتی آقا یا خانم از هوم سرویز خیال تان بابت تضمین کیفیت اخلاقی و کاری نظافتچی راحت باشد. از قبل بررسی های سخت گیرانه ای برای استخدام کارگر و نظافتچی صورت گرفته و اسناد سلامت و هویتی نظافتچی ها بررسی شده است. خدمات نظافت منزل شمال تهران ،شرکت خدمات نظافت منزل شرق تهران، نظافت منزل غرب تهران، نظافت منزل جنوب تهران بخشی از خدمات هوم سرویز در تهران بزرگ است.

برای ثبت سفارش سرویس نظافت داخل منزل یا محل کار از اپلیکیشن هوم سرویز استفاده کنید

همیار ما شوید
اگر شما هم توی نظافت داخل منزل یا محل کار تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا