نظافت و پذیرایی

وظایف کارگر نظافتچی آقا چیست؟

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

این روزها خانه ها آپارتمانی شده اند و تعداد زیادی از خانواده ها در یک ساختمان زندگی می کنند. کارهای خدماتی و نظافتی در این ساختمان ها به صورت مشارکتی و با کمک همه واحدها انجام می شود. اما مشغله کاری، زمانی برای تمیزکاری و نظافت مشاعات باقی نمی گذارد. از طرفی امکان نظافت برای تک تک ساکنین هم وجود ندارد و لازم است تا یک نیروی نظافتی در مواقع لزوم، تمیزکاری های مشاعات را انجام دهد. سپردن امور نظافت مشاعات به یک فرد ماهر، کیفیت تمیزی ساختمان را بهبود می دهد. برای نظافت فضای بیرونی از نظافتچی آقا استفاده می شود. اما پیدا کردن نیروی ماهر و مطمئن کارگر نظافت منزل کار ساده ای نیست. برای اینکه خیال تان بابت تضمین خدمات و کیفیت کار راحت باشد حتما از نظافتچی های شرکتی استفاده کنید. قیمت نظافت منزل و محل کار بستگی به مهارت کارگر خدماتی دارد.

چرا نظافتچی آقا برای مشاعات انتخاب بهتری است؟

نظافت ساختمان یک کار مشارکتی است که همه واحدها در آن دخیل هستند. برای اینکه امور نظافتی به بهترین شکلی انجام شود همیشه از کارگر خدماتی آقا استفاده می شود. اگر کارهای نظافت ساختمان را به دو بخش سنگین و ظریف تقسیم شود، بهتر می توان علت این کار را توضیح داد. نظافتچی خانم برای کارهای ظریف، دقیق و نظافت داخل منزل مناسب تر است. اما کارگر نظافتی آقا بهتر می تواند کارهای سنگین را انجام دهد. توصیه می شود برای نظافت و جا به جایی وسایل سنگین از نظافتچی آقا کمک بگیرید. اعزام کارگر آقا درب منزل و محل کار از خدماتی است که هوم سرویز ارائه می دهد. ما با نیروهای با تجربه و آموزش دیده همکاری داریم و بهترین ها را به محل اعزام می کنیم.

کارگر نظافت منزل پاره وقت در تهران

کارگر نظافتچی آقا اعزام کارگر آقا درب منزل و محل کار

نظافتچی آقا چه کارهایی را انجام می دهد؟

سپردن کار به کاردان بهترین کاری است که می توانید انجام دهید. یک نظافتچی ماهر و آموزش دیده قادر است کیفیت نظافت مطلوب تری را در ساختمان ارائه دهد. نظافت محیط زندگی با سلامت ساکنین و خانواده ها در ارتباط است. اگر وقت کافی برای تمیزکاری های متداول ندارید از شرکت خدماتی هوم سرویز درخواست اعزام نظافتچی را ثبت کنید. برخی از وظایف کارگر آقای نظافتچی عبارت است از:

  • نظافت راه پله

راه پله ها اولین جایی هستند که کثیف می شوند. رفت و آمد زیاد از راه پله مشاعات و راه پله های اداری موجب کثیفی و وجود لکه های زشت روی راه پله می شود. پاک کردن سنگ راه پله با شوینده های مناسب، دستمال کشیدن نرده راه پله، و تمیزکاری پاگردها از وظایف نظافتچی آقا است که همیشه انجام می شود.

شرکت خدماتی تهران با صدها سرویس ویژه

  • نظافت پارکینگ

محل پارک خودروها همیشه پر از لکه های روغن، سیاهی و کثیفی است. کارگر آقا وظیفه دارد محوطه پارکینگ و گاراژ را به خوبی نظافت کند. جارو کشیدن و تی کشیدن کف پارکینگ بر عهده نیروی نظافتی آقا است. البته در صورت لزوم باید کف ساختمان و پارکینگ با آب و شوینده نیز شستشو داده شود.

  • تمیز کردن دیوارها

گردگیری کردن دیوارها بخشی از کارهایی است که همیشه توسط کارگر آقا انجام می شود. بالا رفتن از نردبان و چهارپایه برای گردگیری دیوارها اجتناب ناپذیر است. عملکرد نیروی خدماتی نظافتی آقا در این مورد بسیار بیشتر از نظافتچی خانم است. شستن دیوارهای آشپزخانه، شستشوی سرویس بهداشتی و حمام و دیوارها همیشه توسط کارگر آقا انجام می شود.

نظافت راه پله و مشاعات ساختمان ضرورتی که نباید نادیده گرفت

دستمزد کارگر نظافتچی آقاکارگر حدماتی شرکتی
  • نظافت مشاعات و آسانسور

وقتی نوبت به تمیزکاری و نظافت راه پله و مشاعات می رسد باید همه بخش های موجود در این فضا به خوبی تمیز شود. در ساختمان هایی که مجهز به آسانسور هستند، نظافت محفظه مربوط به آسانسور هم در حیطه کاری نظافتچی آقا است. کثیفی آسانسور خیلی به چشم می آید و در دید مستقیم مهمان ها قرار دارد.

  • نظافت شیشه های ساختمان

یکی دیگر از وظایف نظافتچی آقا اینست که شیشه های ساختمان را گردگیری و تمیز کند. با توجه به آلودگی هوا و ریزگردها لازم است تا ماهانه شیشه های راه پله به خوبی تمیز شوند. اگر چه خانم جوان به خوبی از عهده نظافت منزل و تمیزکاری های داخل ساختمان بر می آید ولی برای پاک کردن شیشه ها همیشه کارایی و عملکرد کارگر آقا بهتر است. اگر قصد برق انداختن شیشه های ساختمان اداری یا مجتمع مسکونی را دارید با حرفه ای های هوم سرویز تماس بگیرید. همیاران ما در همه محله های تهران آماده انجام امور نظافتی ساختمان های مسکونی و اداری هستند.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات نظافت داخل منزل یا محل کار هم ارائه میده؟

کارگر خدماتی برای نظافت راه پله

نظافتچی آقا جوانکارگر نظافتچی آموزش دیده  آقا

قیمت کارگر نظافتچی آقا چقدر است؟

جالب است بدانید که دستمزد کارگر آقا بای هر ساعت کار از نظافتچی خانم کمتر است. کارگر ماهر آقا بدون اینکه مزاحمت و یا سر و صدایی ایجاد کند، همه قسمت های مشاع را تمیز می کند. قیمت دستمزد کارگر آقا به صورت ساعتی محاسبه می شود. اما برخی از موارد روی قیمت ها تاثیر می گذارد. برای مثال تعرفه خدمات نظافتی مشاعات برای یک طبقه پارکینگ محاسبه می شود. بنابر این در ساختمان هایی که دارای دو طبقه پارکینگ هستند، اندکی تفاوت قیمت دیده می شود.

اعزام کارگر آقا درب منزل هوم سرویز

شرکت خدماتی نظافتی هوم سرویز در همه محله های تهران فعالیت دارد. نظافتچی آقا ماهر و با تجربه را از ما بخواهید. همه نیروهای خدماتی موظف هستند در زمان مورد نظر شما در محل حاضر شوند. برخورد مودبانه ، رعایت اصول ایمنی و بهداشتی، کیفیت کاری تضمین شده از وظایف اصلی نیروهای خدماتی هوم سرویز است. ما افتخار می کنیم که بهترین نیروهای خدماتی را درب منزل و محل کار اعزام می کنیم. قیمت های اعلامی از سوی همیاران طبق تعرفه خدمات نظافتی بوده و هیچگونه مبلغ اضافی دریافت نمی شود. تعرفه مورد نظر بستگی به حجم کار و بزرگی فضای مورد نظر دارد. در همه سفارش های ثبت شده از طریق اپلیکیشن هوم سرویز، امکان درخواست نظافتچی آقا وجود دارد. در صورت عدم رضایت از نحوه کار جهت رسیدگی با ما تماس بگیرید.

برای ثبت سفارش سرویس نظافت داخل منزل یا محل کار از اپلیکیشن هوم سرویز استفاده کنید

همیار ما شوید
اگر شما هم توی نظافت داخل منزل یا محل کار تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا